12a LLUÇANÈS FERÉSTEC MARATÓ BTT (Campionat de Catalunya) Cursa del Roc Gros VIII MARXA JUFRÉ RIUPRIMER VI TRAIL FONTS DEL MONTSENY 4a Cursa de la Cervesa Campionat Osoning

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

Cursa del Roc Gros

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
4XaviPrims DamasSENM9hsports
7PepViñas SolerVETML'esportiu torello
10Raul Rota MundoSENMRarunning CMP
11AdriaMatas BañosSENMno
16javierguerrero moralesVETMxipiruns.cat
17MarcFont ViñetsSENMC.E. La Garriga
18CarlesCosta CreusVETMindependent
19Irmantas BurbaSENMYeti
20OriolRejat AlemanyVETM------
21RamonCarbonell IsantVETMMontseny Maasais
22Manel Moreno geaVETMRed tem
23ToniBeltrán NavarroMASTMXipiruns.cat
24AlbertZaragoza Alòs SENMTalladits team
25Víctor Valledor Velasco MASTMKames Kids
26AniolPuig MasSENMCentre excursionista de Centelles
27EduSerra PararedaSENMoson@corre
28Chus GarcíaVETMxipiruns.cat
29JoanCanet i CalvoMASTMIndividual
30BernatRamon CastellàSENMCA Les Tortugues
31MARTAHOMS VIVETVETFCENTRE EXCURSIONISTA TARADELL
32Juan CarlosBorrull PaezSENM----
33EduardMallarach PujolVETMScandermorenow
34RobertPerez BartolomeVETMRed Team
35JoaquimAnglès TalladaSENMMountain runners del bergueda
36DavidDelicado CasanovaVETMNO PUC MÉS!
37JordiBartrina SanglasVETMNO PUC MÉS!
38José ManuelRomera Pareja SENMCap
39RUBENHERREROS MELGAREJOSENMESPORTIU TORELLO
40MARCROTA COLLELLSENMESPORTIU TORELLO
41JONATANMORASENMESPORTIU TORELLO
42JordiBagaria IllamolaSENMIndependent
43BrunaAutet BagariaSENFIndependent
44Jose LuisVillar RuedaVETMTirintin Team
45David Amblas EstradaSENMSet de córrer
46Alfred García ArrastiaVETMCExTona
47MiquelFarrerons FalguerasSENMMuy buenas
48EloiVila CullerésSENM2X2
49EduardArumí RieraVETMClub Olímpic Manlleu
50MarcValls juliaSENMClub esportiu prorunners
51victor Blancas González VETMCap
52AlbertVillen RosellVETMESPORTIU TORELLO
53GuillermoBarriga MartinVETMIndependent
54SergiCosta DorcaSENMno
55JorgeGarcia Camuñas VETFRunning de Forquilla
56XavierCamps bagetSENMUnio excursionista vic
57javiervicente escobosaVETMTirintin Team
58Jordi Andres DiazMASTMCAS BOI
59Oriol Monserdà PerezVETMtrail lleure montornès
60MaribelMartos ArribasSENFBiokit
61LucasTejada DominguezSENMIndependent
62LUISLOPEZ CASACUBERTASENMlliure
63RaulGarcia AguileraVETMAdrilex Team
64OriolChandre VilaSENMLliure
65GilCasas SalaSENMIndependent
66SergioHerreros MartinezSENMESPORTIU TORELLO
67LauraPlanes SauríMASTFUnió Excta Vic
68LluisCasas SanabraMASTMMontaltrek
69OriolPujol CoderchSENMClub Excursionista Calldetenes
70AfricaLopez RodriguezMASTFMontaltrek
71Guillem Soler Sellés SENMIndependent
72Joan Ramon Ruiz RamirezSENM-
73AlexMallen ZuritaVETMUnio Excursionista Vic
74JORDIBAULENAS AULETVETM#trailflipats
75EduardEzquerra PallarolSENM--
76CarlesMallarach PujolVETMC.C.Torello
77JuanBenedicto VidalVETMA4elkm
78JORDIOLLÉ POUSMASTMCENTRE EXCURSIONISTA DE RUBI
79GerardDalmau BerengueSENMMontgat corre
80RogerTobajasVETMNo
81DidacRomero lopezVETMCETaradell
82OscarJimenez CamposVETMSPIRIDON TEAM
83XAVIERAPARICIO REBELLESSENMSPIRIDON TEAM
84SòniaCastellà MorilloSENFSPIRIDON TEAM
85Jordi Escriu moline VETMIndependent
86EricEscamilla MorcilloSENMLluna plena
87Lluís Espinal SacristánSENMTrailmoianès
88JAUMESOLER LUQUEVETMCENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA
89RaulCrestemayerSENMFarmacia mimó
90BéatriceMAITREMASTFRun2Live BCN
91DANIBELTRAN MOSQUERASENMCENTRE EXCURSIONISTA LA GARRIGA
92Mary Gomez cañizaresVETFA.A tona
93Carlos Ojeda mataMASTMA.A tona
94DanielLozano PerezVETMA.A TONA
95cris sansalvador espinosaSENFPIRI
96AitorRubio MartínezSENMTrailchiwi
97CarlesDomènech GonzalezVETMSantpedor 2x2
98SERGIO SANCHEZ PIN SENMSPIRIDON TEAM
99BruElias MASTMEl pi de Centelles
100RafaSanchez martinSENMRarunning team
101GerardFont vilarSENMRarunning team
102Gemma TuneuSENFBisaura
103EsteveHerreros ComellasSENMC.N. VIC ETB
104PERECAMPS OTEGUIVETMETB VIC
105ValentiViñas vilardeboMASTM9hsport
106DavidAldana GabarronSENMCMR
107SergiBoixader albinSENM2x2 SANTPEDORCORRE
108ÈRICSIBINA MARQUEZSENMNO
109MIREIARUIZ ORTIZSENFNO
110SergioAragón FloresMASTMBcn trail runners
111IVANJIMENEZ RODAVETMMADTEAM
112Francisco Sierra SaltoVETMIndependiente
113RamonJordà CasadevallSENM-
114Loubna Arbaoui SENFCa.Les Tortugues
115JordiGonzález BelloMASTMThe Penguins
116Eduard Molist SolàSENMJardinseduard
117AlbertArumí CatalàVETMCET
118ROGERPEIX SOLERSENMCAP
119MarcelGozalbo BaróSENMN/A
120XavierPosa SellabonaVETMU.E. Prats
121VictorAmurrio GomezVETMMOSQUETEROS TRAIL
122ANTONISALAS PALLICERMASTMARES ARENA
123AlejandroVillarino RodríguezSENMEsportiu Penedes
124JORDIRUBIEJO PUIGVETMNATACIÓ CLUB TORELLÓ
125KikuMoreno SENMIndependent
126Marta Segura ParraVETFC.A.Les Tortugues de La Garriga
127MARISANCHEZ LEDESMAVETFCLAN MCTRAIL
128Raúl Santillana VivasVETMClan Mctrail
129JavierConejo ramos VETMCLAN MCTRAIL
130SergioAcosta SENMClan Mctrail
131JOSE MANUELRUIZ VERDUGOVETMCLAN MCTRAIL
132Jesús Fraile JiménezVETMUglow Spain
133AníbalFidalgo LópezVETMUglow Spain
134Sergi Martin Garcia VETMLluïsos Mataró
135JadiraGonzález MagriñaSENFNo
136CARLESGARCILOPEZ SOLANESMASTMTXUSSA
137IbanQuerol VelillaVETM-
138EnricArmendares CalvetMASTMUFEC ALELLA
139PauEstevez EspinetVETMRampoinners
1011SusannaRodes SerraVETFno
1012Joan LLuisJounou MoralVETMno
1013Noemí Alonso BascompteSENFSmartfit Calldetenes
1014LauraFont ClavagueraVETFSmartfit Calldetenes
1015SusannaEscabias SalvasVETFSmartfit Calldetenes
1016SilviaRoca RieraVETFRunnopedes
1017JordiRicós CarnéVETMIndependent
1018PEPLOPEZ LOZANOMASTMINDEPENDENT
1019SergioAntelo OliveraSENM--------
1020Noèlia Parés PanamàVETFIndependent
1021IreneGumí RoviraSENFCap
1022MARTAOYONATE CLADELLASVETFIndependent
1023NinoTriguero BaenaVETMno
1024RaquelSolanich PalouSENF
1025MARCASALS MASJUNFCN VIC ETB
1026CinthiaDannteckSENFC.B. ROSER
1027XeviGuix BoixSENMNaturals de la Garrotxa
1028JOAN BOSCH TORRES MASTM
1029jaumebalcells rocaSENM-
1030ANIOLCLAVELL CLOTETJUNMTERRA DE VOLCANS
1031MarcSola SaigiSENM.
1032GerardRobert LiñánSENM-
1033AnaSerrano SeguraSENFCap
1034MiloVila FontVETFSmartfit Calldetenes
1035XeviArumí TuraVETMRarunning CMP
1036OscarDuran PozoSENMIndependent
1037CristinaAyguasanosa RiuSENFIndependent
1038OlgaBujons RabionetSENFNo club
1039JordiPujolSENMRARUNNING CMP
1040RicardViñolas PonsSENMSense club
1041AlbaTrulls MéndezVETFCaseta Team
1042JordiMerino TantinyaSENMsense club
1043ALBERTGAMEZ LOPEZVETMTirintin Team
1044JordiRuiz-Kaiser FerrerJUNMUltimate
1045JordiRuiz-Kaiser BarceloMASTMUltimate
1046MartaGispert AlcaideSENFCaseta Team
1047MartaCajigos AlaixVETFCaseta Team
1048MargaNevado VisoMASTFFondistes Sant Feliu / Xipiruns.cat
1049EstherCorral da silvaSENFCorrerXcorrer
1050FranciscoFelipe RuciánVETMTirintin Team
1051LluísHauteville BañosSENMSleeping the Monkey
1052OscarVilalta EspeltVETMViesmat
1053DavidTulleuda PujolVETMTwin team
1054MireiaCasellas CunillSENFRarunning CMP
1055EvaBofill MarginetSENFBarra jove
1056FernandoGordilloVETMLisiados tim
1057XavierRico PeraltaSENMBarra jove
1058VerónicaLlinares CasadoVETFLisiados tim
1059JORDIAMER MONTESINOSMASTMINDEPENDENT
1060DAVIDMARTINEZ LOPEZSENMindependent
1061CRISTIANMARTIN VALEROSENMINDEPENDENT
1062EricaGost SanchezSENFCap
1063ElisabetPuigSENFCorredora independent
1064LeandroMartinezVETM-
1065MartaÁlvarez BorràsSENFCamí dels ibers trail running
1066NúriaÁlvarez BorràsVETFCamí dels ibers trail running
1067SergioMartínez GutiérrezMASTMNo tinc
1068Arnau Fabregat DíazSENMCap
1069JoanGil AlbiolMASTMCentelles Runners
1070Maria CristinaDavid de Sauzéa RuscalledaVETFCentelles Runners
1071MarcelHoms VivetJUNMCentre Excursionista Tona
1072RaquelTorrubia campasSENFSempre amunt
1073XeviIglesias i MateosVETMFerb
1074JosepGarriga EscudéMASTMNatació Centelles
1075JonatanCoto FunesSENMCap
1076Alba AureaTena FandosSENFCMR
1077PereArgemíMASTMrunning Centelles
1078MartaGallart UbaldeSENFNo club
1079Oriol Rogé VETMC. A. Mariokart
1080BiancaBarquet PintadoSENFRunning vigia/ NTR SPORTS
1081GloriaRodriguez VilaroVETFcap
1082MeritxellSerena GonzaloSENFINEFC Lleida
1083JúliaMarcé JanéSENFINEFC Lleida
1084MiriamMárquez OlietSENFInefc Lleida
1085DavidMalet PlanasSENMRarunning CMP
1086PaulaTomas LatorreSENFINEFC Lleida
1087MartaPerpiñá de la Vega SENF-
1088CarlaRovira FuguetSENFIndependent
1089Jose AntonioValero MoralesVETMHospitalet de Llobregat
1090Sílvia Ullate Gijón VETFIndependent
1091AlexAmurrio JuberoJUNMMOSQUETEROS TRAIL
1092IsmailEssaffySENMCa.Les Tortugues
1093ÈricVila de MasVETM-
1094JOANACOMAS VILASENFINDEPENDENT
1095MartaCid PratVETFFanatik
1096AidaLopez CodinaSENFFanatik
1097Joan Migales campos VETMCTBM
1098SantiCasals bassasSENM----‐
1099ErnestBenavent i RamosSENMindependent
1100DavidCasals BassasSENMGas
1101Juan CarlosBolaños Sanchez SENMBarra Jove
1102DavidCalonge BarrioSENMCE SEVA
1103IvanArxé SantigosaVETM-
1104Aleix González LópezVETMsense
1105GERARDVILA ROCAVETMINDEPENDENT
1106ARNAUPLA ALVAEREZSENMRARUNNING CMP
1107DanielTaboadaSENMNinguno
1108CristinaBarroso AcedoSENFLes tortugues
TOTAL INSCRITS:


Cursa de 12Km
JUNIOR MASCULI » 4
MASTER FEMENI » 1
JUNIOR FEMENI » 1
MASTER MASCULI » 8
SENIOR MASCULI » 24
SENIOR FEMENI » 27
VETERÀ MASCULI » 18
VETERÀ FEMENI » 15
Total Recorregut » 98

Cursa de 25km.
MASTER FEMENI » 3
MASTER MASCULI » 14
SENIOR MASCULI » 52
SENIOR FEMENI » 8
VETERÀ MASCULI » 46
VETERÀ FEMENI » 5
Total Recorregut » 128

TOTAL CURSA » 226
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions