18a Cursa Entre Ponts Vallès Drac Kids 2023· Circuit FEEC ESCOLES DE TRAIL VALLÈS DRAC RACE 2023 PUGO REGIS TRAIL

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

ARGIMON FLOW RACE 2022

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1LluisArxer i VilarEBMASCClub BTT Llagostera
2MARCVILARDELL TORRASEMASCIRONTECH TECNICH MENDIZ AMBISIST
3Tomás AsensioSEMASCSBR Store Mataró
5JesusMONTES RODRIGUEZSEMASCOPEN NATURA BTT
6AdriaBachs BoixSEMASCClub Cicliste Baix Ter
7SergiXifraEBMASCFast competicio
8Rubén Vallecillos CarreteroSEMASCSabinar BTT
9JordiVila TorrasSEMASCNo
10MiquelTarragó AguileraEBMASCTrack Team Club Ciclista
11JoanMañas MartínezSEMASCNo bulto team
12AdrianoDíaz LasherasSEMASCSantan City Climb
13JorgeMonegal MovillaSEMASCTrèvol Bikesports Club Ciclista
14Xoan Salgueiro EBMASCFasol Manresa
15Jorge Almagro AsensiSEMASCCicling mountain
16HugoOlmo MartinezSEMASCCatbike
17josep labradpr lunaSEMASCmrtcicling club malgrat de mar
18DaniMorales MorillasSEMASCCaldersbike
19Ramon Quintana WulfSEMASCDONDA BIKES
20DavidNoguera Baraldes SEMASC2x2 Santpedor
21galderic jover rodriguezJover rodriguezSEMASCPro Cycling team Vilobí
22EnricPuig bertolSEMASCCcfarners
23Abel Saura ArcosSEMASCNo tinc
24BernatCarbó CanalsSEMASCC.C.CASSÀ
25DavidCanals CampsSEMASCLlobarro racing team
26DanielFernández BarrientosSEMASCBikingpoint
27Juan Salcedo GallegoSalcedo GallegoSEMASCBike girona
28jordivargas morteSEMASCno
29JanCapdevilaSEMASCE.C. Gironella
30Javi Gomez AguilarSEMASCBadalona Cycling Club
31DavidBasart MoratallaSEMASCESPORT CICLISTA MALGRAT
32AndresPerez Moreno EBMASCCLUB CICLISTA CAMPDEVANOL
33miquel martinezmartinezEBMASCabuelito crujidor
34Pol Mallol Llambés EBMASCBIKINEROS
35AleixBayer castañerEBMASCCc sprint
36POLMIAS VERDIERSEMASCCC CAMPLLONG
37MarcRuiz mollarSEMASCValltour
38SergiPuig costaSEMASCSendicat del pedal
39AdrianMoreno Sánchez SEMASCCATBIKE
40MaximilinoYébenes Rivero EBMASCVilabike
41MiaAguilar Casas SEFEMBC MINARDIS
42Edoardo PalmieriPalmieriSEMASCAction Las Muns - Montcada
43MariàLence BouEBMASCMRT Cycling Club Malgrat
44AlbertMarquès turné EBMASCEsport Ciclista Malgrat
45GerardBirosta VinyolasSEMASCCLUB ATLÈTIC AMER
46SilveriRestudis MasSEMASCNO
47ALBERTMASSACHS GIRONÉSSEMASCBiking point, club ciclista
48Julià Mullerat SeguraMullerat SeguraSEMASCBTT QUERALT
49MarcPlanells CatarineuSEMASCCap
50ToniRovira corriusSEMASCAmics de la cursa d' artės
51MartiCros SansSEMASCCC Sant Celoni
52PauRodriguez Catot SEMASCAmics de la cursa d'Artés
53JoaquinSalasSEMASCRAVET BIKE
54NicolasHuntingtonSEMASCREM -Riudarenes Esports Muntanya
55angel pereirapereiraSEMASCsobre bici
56JordanDe Diego Martinez SEMASCSobrebici.es Montmeló Club Ciclista
57Rogelio Rodríguez ArandaRODRIGUEZ ARANDASEMASCSOBREBICI.ES Montmelo
58Javierleon Santaella EBMASCSobrebici
59GERARDMARTINEZ JURADOSEMASCCYCLING NO LIMIT CARDEDEU
60Mario Ochoa Barrera SEMASCRavet Bike
61GabrielGangolells VilàSEMASCEsport Ciclista Gironella
62Miguel angelSabariego HernándezEBMASCAmunt c.c
63JoseGarcía capelEBMASCSOBRE BICI
65Lluis Más sorsEBMASCBtt Sant fruitos motor
66Ramsés Moreno RuiperezSEMASCB&P
67CarlesAntonerEBMASCLliure
68Pau Torns vilavilaEBMASCC.C.Esprint
69RicardPlanas VilardagaSEMASCTomàs Bellès
70Jordi Maraver AnglesSEMASCOpen natura club esportiu btt
71Francisco Roldán MoyaEBMASCRoldán Team
72VictorCalero LatorreSEMASCBicivoladores Extrem
73CarlesMONTEJO VALENCIASEMASCCatedra bikes
74VicençRibas MorantaSEMASCErmassets
75DavidPeña Godoy SEMASCBicixtrem bergistania
76Francisco López de Gea SEMASCMUNT BIKES
77DavidRoldán MartinezSEMASCRoldan Team
78joanplanas grauSEMASCEl grupito del alan
79AlanManzanedaSEMASCEl grupito del alan
80LLORENÇ ABAD ARMENDARESSEMASCSafir Team
81Ignasi Posas SallentSEMASCAmics de la curs d'Artés
82Jordi Costa Orriols EBMASCStarbike
83jordicodina puiggrosSEMASCSantpedor 2x2
84sergisolanas godoySEMASCcc breda
85Francesc xapiSoler Claramunt SEMASCBlanda espartans
86ToniRuiz GómezSEMASCFanatik bike vic
87XaviLuceño YuberoSEMASCBici equip
88Jose Maria Torres JuanSEMASCBtt Gas a Fondo
89antoniorecio ribreoEBMASCa todo gas
90toni hernandez maldonadohernandez maldonadoSEMASCVivir es la polla
91Juan ManuelPersonal FernandezSEMASCMuntbike
92Lluis Martinez Ravetllat SEMASCRavet Bike
93David Toro VázquezSEMASCRAVET BIKE
94SergioGodoy MorenoEBMASCCAP
95AlbertVilar RibasSEMASCC.C. Campllong
96OscarCid ColonquesSEMASCCalders Bike
97JordiPereira de la FuenteEBMASCFuerapistas
98AlbertBañeres ViñalsSEMASCMuntBikes Club Ciclista
99JordiReixach Salarich SEMASCMuntbikes
100Javier Oliva Castro SEMASCMuntbikes Motorprim
101XAVICLOPES GARRELLSEMASCBH
102AlexManzano SanchezSEMASCT-BIKES
103JordiCubinsa Fuentes SEMASCFurore cycling club
104Jaume Soto SanzSEMASCHackbike Team
105AlbertPuigSEMASCFeec
106DANIELDíaz NicolásEBMASC-
107ValentíMartínez SalaSEMASCEsport Ciclista Manresà
108XavierMartínez MoralesSEMASCEsport Ciclista Manresà
109JosepJuanola Guell SEMASCSuria Bicis
110JoanAmat AlgabaSEMASCCC PLATJA D’ARO
111AlejandroAmador SolesSEMASCClub ciclista Vall d’Aro
112IvanVidal Zamora SEMASCCátedra Bikes
113OriolVives ClosSEMASCCCC
114PaulKneppersSEMASCCampo Bicicleta
115PolVives ClosSEMASCFast Competició
116JosepBartrina DehesaSEMASCESKALDATS
117AitorMedel MonllorSEMASCCiclins de mountain
118EricOlmos CabezasSEMASCHack Bike Team
119SANTIBADENAS RIERASEMASCC.C.Cassà
120JaviOrtigosa CastroSEMASCNinguno
121Daniel Fernández ángelSEMASCWolf!!!
122AlbertoSerra Rubio SEMASCNingún club
123David Carneros MartinezCarneros MartinezSEMASCLa cervecita endurera
124AngelEsteban HernandezSEMASCCatbike
125Andrea Carballo BaldelomarEBIKEFEMNo estío en cap club.
126Wilson RamiroCarballo ClarosSEMASCNo estic en cap club.
127RamonAsgleyas VivolasSEMASCEls Tres Campanars
128ManelSalinas MartinEBMASCBikeabadesses
129Jordi CarbonellCarbonellSEMASCBikeabadesses
130OriolRamos BaldéSEMASCCYCLING NO LÍMIT
131SamuelMartínez Cañas SEMASCQuality Ride
132FRANCISCO Peries Sánchez SEMASCCc Farners
133PolMorera EsclusaEBMASCAmics de la cursa
134AlbertoCano TorresSEMASCLa cervecita endurera
135Jordi Arques Rosell SEMASCBiciequip enduro
136FrancisGámez Morata SEMASCCUBAN TRAIL TEAM
137OriolSalsas RoquéSEMASCIndependent
138EduardEsteve LlenasSEMASCCEC
139FERRANRUSIÑOL BIGASSEMASCALZINA RACING TEAM
140OlgaIvaniushina SafinaSEFEMTGCBINN
141FeliuColomé Olivé SEMASCClub Ciclista Breda
142ALBERTRONCERO IGLESIASSEMASCLA CERVECITA ENDURERA
143David Costa VilarCosta VilarSEMASCbicicletes TOPE
144LLUISGIRONES COSTAEBMASC+BIKE
145RICARDGORCHS UREÑASEMASCBICIXTREM BERGISTANIA
146RobertoOgea DiazSEMASCYonkiBikers
147Jose AMartínezZSEMASCYONKIBIKERS
148JordiFont ComajuanEBMASCNo
149AdriaBlanch figarolaSEMASCBtt vilanna
150xavierxavierEBMASCno
151OriolVilà PiñeroSEMASCDonda Bikes
152PolEsteban ViñolasSEMASCClub Ciclista Serrano
153MartinOlmo casasSEMASCCatbike
154ManuelOlmo CasasSEMASCVilabike
155Javier Nolasco RacajSEMASCRR BIKERS CLUB
156Paco SOTOCA puerta SEMASCCc Serrano
157Albert VillaescusaVillaescusaSEMASCSerralada bikers
158Marina Solé BergaSolé BergaEBIKEFEMCLUB ATLÈTIC AMER
159JOFRECIURANS I MALLORQUINSEMASCSCOTT BIKES CLUB ESPORTIU
160JORDI GARCIA DEL PULGARSEMASCCYCLIN NO LIMITS
161David Gijón Ruiz SEMASCRadikal Bikes
162Enric Bonvehi SebarrojaEBMASC2x2 Santpedor
163JesusPuig BaetaSEMASCCcfarners
164MARTÍCOMAMALA LAGUNAEBMASCRADIKALBIKES
165VicensRecasens BonadonaEBMASCBTT Llagostera
166Gerard Sala DonadoSEMASCC.E.Serragrenyada
167QuimToneu GarrigaEBMASCe-Xupito Cyclers
168ALBERTMendoza SilleroSEMASCCATBIKE
169MarcRiera AlaySEMASCCC Campllong
170GuillemBachs MartinSEMASC+bike
171IgnasiCheira VicensSEMASCObrabitat +QPedals
172Lluís Puig NadalSEMASCDoctorjbike
173LanderUrtxegi SEMASCVIDMARK LEECOUGAN BICYCLES
174CarlesEstrany GascónEBMASCBTT Fornells
175ManelMartinez RavetllatSEMASCRAVET BIKE
176GuillemOliver BautistaSEMASCSAIS POWER
177MÀRIUS SOLÉ LLOPSEMASCAE NOGUERA SPORTBIKE
178XavierSola barceloSEMASCGenesis
179XavierMasferrer berenguerEBMASCDonda Bikes
180JoanBonamusa coll EBMASCDonda bikes
181XaviFerrer triasEBMASCRADIKALBIKES
182Sergio Martínez GarcíaEBMASCSaliditas
183Angeles Gonzalez MateosPOPFEMDrakas
184Carles Vilaró BorràsPOPMASDonda Bikes
185RogerVergés CutrinaSEMASCNo bulto team
186NorbertTorrecillas TordableSEMASC+bike
187ClaraGómez ArillaSEFEMCap
188Jordi Lopez MartinezEBMASCDonda Bikes
189David Cortiella AliauSEMASCCem Cerdanyola
190Jaume Riera alayRiera alayEBMASCCC Campllong
191Alejandro Andrades monteromonteroEBMASCDonda bike
192Eduard Salcedo CamósSEMASCBike Girona
193Carles AriñoAriñoSEMASCFast competició
194Sito Bernal MendozaBERNAL MENDOZASEMASCBike carde10
195JOANNOGUERA HIDALGOSEMASCCasserres
196Josep Cano frigolaSEMASCÇa-calm Exprés
197Josep Permañé Sabatés SEMASCÇa-calm Expres
198Carles Parés canudasSEMASCN/A
199JOAN TORRAS POUSEMASCU. C. Vic
200Sergiode la Cruz ÁlvarezSEMASCMATADEPERA CLUB BTT
201MartíMonferrer BarberàSEMASCClub triatló baix montseny
202JavierFarrés LopezSEMASCAmics de la cursa d'Artés
203EstherTorruella GuinartEBIKEFEMDonda Bikes Club
204AlexVidal Molist EBMASCl'esquella
205Guillem Rovira CreusRovira CreusSEMASCEl Club de la Bici
206Nil GARCIA CASADOSEMASCRR Bikers
207JosepPrat VelaEBMASCDonda bikes club
208Daniel Uribe Pintado SEMASCSt andreu Barca motoclub
209BeniMonteroEBMASCBike Girona
210ALBASOLÉS CASTILLÓNSEFEMEDIBIKES
211IVANCRUZ MENEASEMASCEDIBIKES
212EduardPuig rigallEBMASCCcesprint
213AleixJo MartinezSEMASCFANATIK VIC
214AngelDuranSEMASCCicles serrano
215Raquel Ledesma BallesterosSEFEMSVC CYCLING
216ALBERTCORONEL AGUILARSEMASCTORPEBIKE
217Juan Diego Cardenas Porras SEMASCRadikal bikes
218PereAguilar CarmonaSEMASCNo
219MOHAMED EL MOSSATISEMASCSpark rc
220Cristian Collados garrigaSEMASCCicles serrano
221AlejandroFranco peñuelaSEMASCPenya ciclista navarcles
223KarolCortes FolkeSEFEMClub Ciclista Hostalric
224GERARDMASSANAS SOLÀSEMASCSANT GRAU TACTIC
225JorgeCorrea JacomeSEMASCClub Ciclista Hostalric
226MarcOlea VivesSEMASCRr bikers
227AdriàFuente CerveraSEMASCEl Club De La Bici
228RAMONCOMULADA PERXACHSEBMASCRADIKALBIKES GIRONA
229Joan ManelGarroteSEMASCCicles Vic
230AntonioAlcala ArandaEBMASCAnecs
231JordiLopez venturaSEMASCCC Campllong
232AlbertPalahi ruizEBMASCRADIKALBIKES GIRONA
233EDUARDFigueras AgustíSEMASCClub BTT Llagostera
234SalvadorBASAS PLASEMASCRem
235Joan Carles Castellà MarchánSEMASCTEAM TRIRELAY
236Arnau Masferrer SelvaSEMASCC.C Maçanet
237MARC CORRAL PICAZOCORRAL PICAZOSEMASCTERBIKES BAIX TER
238JoaquimMallorquí AyusoSEMASCClub Btt Llagostera
239Ruben MonteroSEMASCno
240Sebastián Palomino Gomez EBMASCTorpebikes
241Roger Peralba CostaSEMASCBike Mobility El Masnou
242DavidLopez calpeSEMASCVoltor team
243ÀNGELGUICH CORNELLÀSEMASCC.C. CAMPLLONG
244Albert Barbé MundetSEMASCClub Ciclista Platja d Aro
245AdriàDraper DeulofeuSEMASCMite Tesm
246JordiHurtós subirósSEMASCDr Bike palafrugell
247PolViñals DomenechSEMASCMite team
248Edgar Costabella CostaSEMASCINDEPENDENT
249JoanBatet GrasSEMASCCicles Sans
250Guillem CaballéCABALLE RIERASEMASCTRAXBIKE.COM
251EdgarValeroSEMASCESTEVE
252JORDIJORDAN SEQUEROSEMASCABIKES
500AlbertBachs SeguraPOPMASColla Corriolera
501RafaCanoPOPMASCC Riudellots de la Selva
502PilarGonzález POPFEMCc Riudellots de la Selva
503Marc Carreras BarnadaPOPMASBTT Vidreres
504LauraTelles de Sebestyen POPFEMC.C. RIUDELLOTS
505Oscar Angles HerreraHerreraPOPMASCap
506DanielOchoa ReyesPOPMASA
507Fernando Guillen RivasGuillen RivasPOPMASQuovadis
508HectorCarreras RamonPOPMASTeam Quovadis
509OLGACASELLAS RESTRUDISPOPFEM-
510Yolanda Caracuel cabreraPOPFEMCatedra bikes
511MARTI LAZAROLAZARO LLORENSPOPMASMONTPALAU TEAM
512Israel Tapia Orduña POPMASXtrembike
513Ruben DarioRivero RodriguezPOPMASRuben
514AmandaOrtiz MuñozPOPFEMClub ciclista Riudellots
515JordiCruz ferrerPOPMASFanatik
516XeviRincon lacallePOPMASCCCampllong
517ENRICPLA LLINÀSPOPMASCC CAMPLLONG
518OscarSilva avendañoPOPMASSin club
521Anna Puig GualPOPFEMT-BIKES
522PAUDESEMBRE PEÑASEBMPOPMOTO CLUB PUIGDALBER
523TONDESEMBRE BECERROEBMPOPMOTO CLUB PUIGDALBER
524EDRISKOBERLEY MERO VALERAEBMPOPMOTO CLUB PUIGDALBER
525NIL GUILLAMET FERNANDEZPOPMASBikeabadesses
526AinaSánchez FossesINFFEMBTT Fornells
527FrancescGalindo ArraezPOPMASFgmotoworks
528IsaacMarjanedas TarafaINFMASArtsport Banyoles
529Joan FrancescCarmona PeñaEBMPOPColla Corriolera Palamós
530CarlosRodriguez AgudoINFMASMontPalauteam
531Juan CarlosRodriguez CaracuelPOPMASIndependent
532joanmercader casadellaEBMPOPNo
533Cristian NegreaNegreaPOPMASTrek
534MarcelMárquez Alsina INFMASMontpalau Team
535juan carlosiruela garciaPOPMASPrivat
536BrianRuiz fuentesPOPMASParticular
537IzanRuiz correaINFMASParticular
538SantiIglesias Mohedas EBMPOP.
539BielNualart CortésINFMASMontpalau Team
540SERGIOASENJO RICOPOPMASQUOVADIS
541Jose LuisMora TorrubiaPOPMASSeteBTT
542MarcGirones masachsPOPMASCap
543Otfelix hereuINFMASartsport
544NilPunset SuescunINFMASBTT FORNELLS
545ArnauBoadas PericayPOPMASPakimafia XC Team
546SaraBueno FontPOPFEMBTT FORNELLS
547XEVIOZALLA ALEMANYEBMPOPBTT FORNELLS
548MARTASERRA ROCAPOPFEMSCOTT BIKES CLUB ESPORTIU
549FranciscoPerez HoyosPOPMAS-
550David Soler Fernández POPMASNo
551David Soler Flores INFMASNo
552MiguelLópez porcell POPMASBTT vilanna/bescano
553Octavi Busquets vilaBusquets vilaPOPMASBTT vilanna/bescano
554XaviGarcia Adrián POPMASRatpenats de St Hilari
555Zaira Garcia Barbu INFFEMVic Etb
556LluísPujolarPOPMASClub Ciclista Riudellots de la Selva
557Miguel Ángel Munuera LobatoINFMASAmunt club ciclista
558JosepTomasPOPMAS.
559GerardComas VilellaPOPMASCC Campllong
560JofreBofill EstranyINFMASBTT Fornells
561POL Creus VilaINFMASBTT FORNELLS
562Jose AlbertoGracia Morales POPMASSin club
563DavidMonrealPOPMASAbanTwins
564LUCASMONREALINFMASAbantWins
565JANAFREIXAS SUYINFFEMCASSÀ BIKE
566PolPerarnau SenentPOPMASBike Girona
567JaumeFreixas PuigPOPMASCC Camplong
568JoanBarret DomenechPOPMASClub ciclista Riudellots
569Grau Alvarez RodriguezINFMASFornells de la selva , club BTT
570OSCAR NANTES CORCOLES POPMASCUL CICLISTA CANET
571HECTOR NANTES ORTEGA INFMASCLUB CICLISTA CANET
572MartíOller ValentíINFMASBTT FORNELLS
573Jordi Soles Jansen Hendriks EBMPOPPakimafia xc team
574Javier Lopez MuñozLopez MuñozPOPMASLiveBikes
575MarcBoschdemont FrigolaPOPMASValentin's bike
576Joan Ferrer PlanchartPOPMASLivebikes
577Javier Martín EspinolaMartín EspinolaPOPMASIndependent
578Carlos NuñezNuñezPOPMASBlacks& greens
579Alex Jarillo Molina POPMASBtt Fornells
580Miguel Ángel Munuera GuerreroMunuera GuerreroSEMASCAmunt club ciclista
TOTAL INSCRITS:


ARGIMON FLOW RACE 2022 (40KM)
SENIOR MASCULÍ » 190
EBIKE FEMENÍ » 3
SENIOR FEMENÍ » 6
EBIKE MASCULÍ » 48
POPULAR FEMENÍ » 1
POPULAR MASCULÍ » 1
Total Recorregut » 249

ARGIMON FLOW RACE 2022 (26KM)
EBIKE POPULAR MASCULÍ » 8
SENIOR MASCULÍ » 1
INFANTIL MASCULÍ » 15
INFANTIL FEMENÍ » 3
POPULAR FEMENÍ » 8
POPULAR MASCULÍ » 44
Total Recorregut » 79

TOTAL CURSA » 328
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions