MARRANA SKYRACE 2022 1a Torronada Nocturna de Calldetenes Cursa de la Cervesa Nocturna CURSA AL CASTELL DE SANT MIQUEL

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

CURSA AL CASTELL DE SANT MIQUEL

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1JaumeTur BonetPOP-M-
2ROSAGONZALEZM40-FNORDIC WALKING GIRONA
3FACUNDO ARIELSOSA BAIERM40-MCAP
4JANPUIGVERT PALACIOSSUB16MTRAIL RUNNING GIRONA
5MerceMartí PlaM40-FClub Trail Running Girona
6OscarBallester FerrandoM40-MINDEPENDENT
7Xabier Costa PuyalM40-MNo
8LOLIORTIZ ROMEROM40-FPURETRAINING
9ALBERTTORRENTÀ PAGÈSM40-MPURETRAINING
10NAIATORRENTÀ PAGÈSSUB16FCLUB TRAIL RUNNING GIRONA
11JordiPalachi GómezM40-MNo
12DanielRamírez PedrazaM40-MTrai Running taiala
13NatàliaLyons GarciaM40-FLes Nenes Trail
14LuisCano guerreroM40-MNo
15JaumeFrancesc SerratM40-MNo
16Daniel Pérez Rodríguez M40-MNo
17AlejandroTorres TorresPOP-M-
18Xavi Garrido GabarronPOP-MNo
19CRISTIANCOMA ARNAUM40-MCLUB EXCURSIONISTA MONTSERRAT
20AnaArjona CabreraM40-FIndependiente
21DaniSoriano CollantesM40-M#metodosori
22TxellRabionet FrigolaPOP-FTrailrunner.cat
23LuisEsperante FernándezPOP-MLesnenestrail
24AngelAguilar ViladomatM40-MEls Sis de Sant Narcís
25CristinaSánchezPOP-FTrail Factory
26SergioPerezM40-MTRAIL FACTORY
27CARLESPONS PUIGGRÒSM40-Mcap
28ANNABARCHIN LOPEZM40-Fcap
29FrancescOrtega GranadoM40-MTGCBINN
30CristóbalCárdenas ArjonaM40-Mindependent
31DiegoDei vecchiM40-MComadrejas
32ÀlexCARRERA LLINÀSM40-MEl cargol
33Gisela Reyes Gallardo M40-F-
34Hoogwerf MickM40-MPatta running team
35TEIAARRAYAS REIXACHM40-FTRAIL RUNNING GIRONA
36PauRubio GiliM40-MNO
37Cristina Sellabona Bosacoma M40-FLES NENES TRAIL
38Jordi Araus Llompart M40-MQsiPro
39EstonSutherlandSUB16MTrail Running Girona
40SilviaMesa SerranoM40-FLES NENES TRAIL LNT
41Gemma Luis Martínez M40-FLes Nenes Trail
401JaumeEStarlich GimemezM40-MTrail Running Girona
402JoseTorresGEN-MSa Raval
403Meritxell Parés RodàM40-Fno
404AroaIllaGEN-FNo
405JOANRIERA CASELLASM40-MC.E.Maçanetenc
406ANNACOLOMER ALFAROM40-FCLUB TRAIL RUNNING GIRONA
407JoaquimValenti BrunM40-Mindependent
408DANIELORGUE FIGOLSM40-MCAP
409Enric Graboleda Garriga M40-MCEE Centre Excursionista Empordanès
410KARL ERIKVERANENM40-MNO CLUB
411AntoniSudrià MartinezM40-Mno club
412SergiSolsona RocaGEN-MIndependent
413JOSEP A.SÀNCHEZ BAYÓNM40-MINDEPENDENT
414javiergranger quintanaGEN-Mno
415SantiCirera VidalGEN-MCap
416LauraBellmasGEN-FTrail factory
417Ruben SarabiaM40-MLes Nenes Trail
418MARCPATIÑOM40-MLES NENES TRAIL
419NARCÍSCEBRIÀM40-MORIGEN
420ESTERSALAM40-FORIGEN
421GuimEsparza i Casadevall SUB23M-
422pablosaenz mendizabalM40-Mno
423CheynnaTreto SutherlandM40-FTrail Running Girona
424DavidMarenyà GumbauGEN-MSuper 3
425Juan Palazón Sánchez M40-MLes nenes trail LNT
TOTAL INSCRITS:


CSM 12K
MASTER 40 MASCULÍ » 21
MASTER 40 FEMENÍ » 11
MENORS DE 16 ANYS MASCULÍ » 2
MENORS DE 16 ANYS FEMENÍ » 1
POPULAR MASCULÍ » 4
POPULAR FEMENÍ » 2
Total Recorregut » 41

CSM 21K
MENORS DE 23 ANYS MASCULÍ » 1
GENERAL FEMENÍ » 2
GENERAL MASCULÍ » 5
MASTER 40 MASCULÍ » 13
MASTER 40 FEMENÍ » 4
Total Recorregut » 25

TOTAL CURSA » 66
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions