MARRANA SKYRACE 2022 Cursa de la Cervesa Nocturna CURSA AL CASTELL DE SANT MIQUEL

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2022

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1TaniaMartínez González ABSFRunning Vigia
2LaiaBoadas GironesABSFClub Esquí Girona
3PauHaro CarabellidoABSM.
4TeodoraMehotchevaM40F+Els Piris
5JosepTarrés PagespetitS23MUnió Excursionista Vic
6OriolPujol CoderchABSMC.E.Calldetenes
7RubénVico PulidoABSMSense club
8SoniaRiera CastellsABSF-
9MarSubirà BabotM40F+Aos team
10José MMontenegro QuirogaM40M+Aos Team
11DAVIDGALO MARTÍNEZABSMCorremontes.es
12QUIMDE DIEGO MARTINEZM40M+MADTEAM
13NonaRomaní RodésABSFUEC Gràcia
14DanielFernández NietoABSMMontseny Maasais
15MartíDuran SalaABSMGeca
16César Alcón AlcónABSMindependent
17ANNAPRESAS PORCELLM40F+XIPIRONTEAM
18Maria del MarCasals AlonsoABSFCap
19AlbertCiurana FerragutcasesM40M+Aligots
20IsaacPalacios GonzaloABSMMadteam
21CRISTINADE LA FUENTE ALSINAM40F+AOSTEAM
22LOURDESTALLAFERRO CANOM40F+AOS TEAM
23ToniDiaz ChaumeM40M+AOS TEAM
24CARMENIGNACIO CONSM40F+AOSTEAM
25ninasoléABSFmad team
26PepForest ColladoM40M+Trailrunning Girona
27MarionaCompanyó MontanerABSFMadteam
28RaulAyala CamposM40M+PDP ( Petats del Penedes)
29JaumeDurán GramuntM40M+AOS TEAM
30AlbertGalimanyABSMPdP
31RogerGranel CasademuntABSMMadteam
32JESUSLARAM40M+MASQUEFA TRAIL
33Rubén Castaño CastañoABSMMasquefa Trail
34AdriàOlivet TerratsABSMClub Excursionista Baix Empordà
35ISMAELCAMPOS ANTEQUERAM40M+ESPARREGUERA
36YolandaEscodaM40F+Montseny Maasais
37JúliaLleida SalvadorABSFCAM PARETS
38AlexPla ABSMSenglars d'Osor
39ANDREASANDYABSF-
40DavidSegura SeguraABSM-
41JORDIGUITART RUIZ M40M+CLUB NATACIÓ OLOT
42PereMiralles Vera ABSMSensei club
43AlbertoGarcía GuerreroABSMSense club
44miquelvargas rodriguezM40M+sac
45Veronica Chinchilla PerezChinchilla PerezABSFMadteam
46JudithOrtiz ParroABSFGrup Muntanya Sarrià de Ter
47Xavier Segarra mediavillaSegarra mediavillaM40M+Locus de la muntanya
48JordinaTraserra PujolS23FUnió Excta. Vic
49JUDITOLTRA NINOUABSFCAM PARETS
50francesc aldabóaldabóM40M+MADTEAM
51Mònica Juncà DescampsJuncà DescampsM40F+Skiclubcamprodon
52Anna Sotoca CollABSFde tenis andres gimeno
53MartaMerino CastellóM40F+CA Les Tortugues
54JesicaCerrillo GonzálezABSFsense club
55Heliodoro Sanz Reina ABSMNo
56AlbertGarciaM40M+
57QuimDelgà BusquetsABSM-
58JoanGeli FàbregasM40M+Cap
59RafaelHijano DomenechM40M+-
60Sònia Campos ÁlvarezM40F+Centre Excursionista Lloret
61EstherGascón VilarABSFCentre Excursionista Lloret
62MartaSotoca CollABSF-
63MercheMartín PerpiñáABSFTGCBINN
64Vicente Rodríguez San Martín M40M+Ninguno
65Jordi CollCollABSMcousins!
66Neus Gilabert BertomeuGilabert BertomeuM40F+independent
67AlbertAcedo SànchezABSM-
68ToniSánchez MarínM40M+Sensacions Uvex Team
69JaumeTrell i TalladaS23MTGCBINN
70CristinaMontanerABSFTRR
71AnnaNoguera ViladrichABSFTRR
72Lluís Puigvert PalaciosS23MTrailrunning Girona
73JANPUIGVERT PALACIOSS23MTRAIL RUNNING GIRONA
74SoniaLopez MallolM40F+Tramuntanya Llança
75Ana Pérez SeguraM40F+Sensacions-uvex team
76Vicenç Fernández Pineda M40M+Sensacions-uvex team
77DANIEL LOPEZ AMOROSLOPEZ AMOROSM40M+BORN TO RUN
78MariàTorrent PuigM40M+Centpeus
79RaulRomero RiusABSMCabirols
80LucianChiroiuM40M+INDEPENDIENTE
81LucasChiroiu GermainS23MINDEPENDIENTE
82HugoChiroiu GermainS23MINDEPENDIENTE
83ALBERTLopez fauABSMSummits
84DanielMullor picazoABSMSummits
85Alexandre Rueda buenoABSFSummits
86JoanMoreno Dominguez ABSMC.E Montgat Corre
87GerardCosta GodóABSMPadel Club Vilacolum
88LourdesLlopart SimónM40F+AOSTEAM
89ANNAPUJOL BORRALLERASABSFCE VIA FORA
90RosaVilàABSFUnió exc. PRATS
91Joan NavarroM40M+Lluisos Mataró
92Justyna FabijanczykFabijańczykABSFNO
93ALEIX COCH POZASM40M+GEC Campdevànol
94AdaLopez SanchezABSFBitxaTeam
95MamenDel Castillo AcevedoABSFKonsports
96CarlosGámez RuizABSMKonsports
97ManuelGil EstrellaM40M+Run2LIve
98RosaRomeuM40F+Run2Live
99salvador Ciurana FerragutcasesM40M+Club Olimpic Farners
100Jordimanjón tárregaM40M+Summits BCN
200JulioLlorente Castillo M40M+Montseny Maasais
201SergiVarea AguilellaABSMBorn to Run
202ToniCamara PeralesABSMCE MADTEAM
203FrancescHuertas MartínezABSMPenya Singlars del Penedès
204MartaPellicer VizarroABSFBesalú Cross
205Cristóbal M Macarro Cano M40M+AirRunners
206GerardVilella LopezM40M+Sport2live
207KikoBendicho MartinM40M+Cap
208ANNAHUGUET PÉREZABSFCAP
209JOSEPMONTENEGROM40M+Madteam
210GeorginaInglavaga EscuderoABSFAOS TEAM
211Rubén Vicente Puertas ABSMNo
212JordàFernández PirisABSMClub Atletisme Olot - Terra de Volcans
213JordiCallís VilaltaABSMGEM
214CarlosArrufat BartolomeM40M+Club Excursionista Esparraguera
215FerranBarba MoyaM40M+Independent
216ElanCortada cabañasABSMClubcanicrossgirona
217FrancescPararols PalomerasM40M+AspresXtrem
218LluísVicens FranquesaM40M+Club Trail Running Girona
219Marcde Castro CabalM40M+Madteam
220BERNATVINUÉ BARGALLÓABSMAOS Team
221JOSE MANUELCARBAJO RUIZM40M+CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON
222RocioRiosABSFAirRunners
223AlbertSatorras RamírezM40M+Els Can Candis 557
224MiguelGomez LopezM40M+sense club
225Joaquim Ayala Campos ABSMMSG
226RubenEstradera CaballeroABSM BTTerra
227AndrésRobles SalcedoM40M+BIKEORDIE - CORREM PER LA TERRA
228DavidRomero PelegrinM40M+AOS TEAM
229RafaelLlorens VernetM40M+CLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
230FranExtraviz MorenoABSMCEM Cerdanyola
231ToniLozano AyalaM40M+Egaramossenaires
232MartaLlargués EsclusaABSFClub Esquí Berguedà
234RubénOlmos AparicioABSMNo club
235JordiBrau MendozaABSMPardals
236SergiFuentes BatllevellABSMCap
237SERGIGAMBÍN CANELAABSMCEO el Margalló
238EstherBotterweg ParedesABSFNo club
239AndriiDutchakABSMNo club
240AlfredoFernandesM40M+Traileurs thuirinois
241MartaFranco Olaizola ABSFBorn to run
242ZenoFazio ZalányiABSMAT CERDANYOLA
243RogerColl martorellM40M+Locus de la muntanya
244EduardCasulleras buisanM40M+Locus de la muntanya
245David Bertomeu RuizBertomeu RuizABSMCEAC Sant Vicenç de castellet
246RamonCarbonell IsantM40M+-
247GabrielLlamas LlopisABSMNo
248Enric Puiggalí Boter de PalauM40M+Cap
249CarlesRequenaABSMTorpeTrail
250DavidVázquez PigemABSMTorpeTrail
251RamonGallego BauzaM40M+independent
252CristianCapote jimenezM40M+Ningu
253SergiBenazet TerradellasS23Mcap
254SaulBaños FuertesABSMNA
255Xavier ArnauSabate ArroyoABSMNo
256FERRANRIERA COLLELLABSM-
257JosepSilvestre PlaABSM
258JaumeSobrevias AlabauABSM
259JaumeFaja SalaM40M+
260BernatSegarra i martiABSMLocus de la muntanya
261Miguel Expósito OrtizM40M+Egaramossenaires
262JOSE VERDÚ SORIANOM40M+Tibi Vertical
263Claudide José GomarM40M+C.E. MONTGAT CORRE
264HelenaCañas RuizABSFCLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
265AGUSTINBERTONIABSMAGUSTEAM
266OscarMartínez LópezM40M+Cap
267CARLOSAGUILAR MIGUELABSMNO
268KilianBarbeta MolinosABSMAKEO Team
269Eduard Alboquers Masramon M40M+Can Bru
270ÀLEXROMERO SOLÉABSMINDEPENDENT
271David SerraSerraM40M+Gas Mountain
272AndreaRuiz ChanaABSFWild Women Team
273Fran Ibáñez MarinABSMMadteam
274Josep MariaCodina TobíasABSMAss. Esp. Matxacuca
275gemmacasanovas grieraM40F+c e clades de malavella
276ArnauCapdevilaS23Msense club
277DavidCarbones AndorraM40M+Tramuntanya Llança
278Concepcion BalviBalviM40F+Les Nenes trail
279marcoguillen pastorABSMGrup Excursionista Campdevanol
280FelixCayuelaM40M+
281Bienvenido arbona perezarbona perezM40M+Trail morvedre
282MarcRipoll Gómez ABSM
283Nestor Giner LlorensM40M+Tortuguitos Team
284Albert Salmoral Marti ABSMPhoto adrenaline
285SERGIO VÉRTIZM40M+Club Trail Running Girona
286AlvaroFavaroM40M+AOSTEAM
287Juan Carlos Martínez MartínezM40M+Sparta team
288LluisCordon BarrisABSMIndependent
289LUISMARTÍNEZ NAVASM40M+NINGUNO
290IvánIzquierdo FernándezABSMIndependent
291AriadnaGuarner MarinABSFTeam Fisiomonasterio
292JordiPané FiguerolaM40M+100x100 Fondistes Tarrega & Tribu de Barbens
293FerranGascon BurgadaABSMactive.dufit
294AlbertCampuzano LópezABSMCEX Blanes
295Héctor Núñez Martinez M40M+KPT TEAM
296MIQUEL ANGELRAGA MESAM40M+-
297JonLasa AnduagaABSMAloña Mendi k.e.
298CristianDavila CarmonaABSM
299Raquel Casares LópezABSFC. A. ONDA
300Ivan Marin aibarABSMBetxi runners
301LuísMolina VillalbaABSMClub atlétismo onda
302Jaime Sigüenza sanchezABSMIndependiente
303JordiAlberti corominas M40M+thean fauna
304PepPrat Humà M40M+Cos 360
305XavierSoler DelgadoM40M+AOS TEAM
306CarlosPizarroM40M+Pizarrix
307otmas lopezABSM-
308MERCEREXACH MAROTM40F+AOS TEAM
309OriolCorominas MasmitjàABSM-
310JordiCondes RebolloM40M+C.E Montgat Corre
311OctaviPotau LlorensS23MNo
312IñakiElosuaM40M+2KV Villanúa
313Arnau Pallàs FerrandoS23MAllibera Adrenalina
314CarlesEspetx LopezABSMFurgo
TOTAL INSCRITS:


Circ de Morens
SUB 23 MASC » 6
SUB 23 FEM » 1
ABSOLUTA MASC » 26
ABSOLUTA FEM » 25
MASTER 40+ MASC » 27
MASTER 40+ FEM » 15
Total Recorregut » 100

Volta del Gegant
SUB 23 MASC » 4
ABSOLUTA MASC » 48
ABSOLUTA FEM » 11
MASTER 40+ MASC » 48
MASTER 40+ FEM » 3
Total Recorregut » 114

TOTAL CURSA » 214
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions