4ª Marxa de BTT l Hivernal de Campllong Vallès Drac Kids · Circuit FEEC ESCOLES DE TRAIL VALLÈS DRAC RACE 10a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm TRAIL 3 COMARQUES 22 5a CURSA DE LA CERVESA 22

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

VALLÈS DRAC RACE

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1JOSEPGONZALEZ PLAZAMASMRUNNING GARGAMEL
2NoéArgelich FerreiraVETMC.F. Viladecavalls
3JuanMartinez TorrecillasVETMMADTEAM
4Marc Vergés Roura MASMMadteam
5MartaGonzálezSENF-
6EstherVázquez CasasVETFNINGUNO
7CRISTÓBAL ontiveros martinezVETMclub exta. MADTEAM
8luisgomez lopezVETMce montpalau team
9Eloy Castel Casado VETMCE MADTEAM
10Miguel AngelCampos AguileraVETMFOREVER YOUNG RUNNERS
11DavidFernández TripianaSENLa Graella
12AntonioRibell GirbauMASMEls Trenkacamins
13CarlesValls SelvasVETMIndependent
14RafaelPacheco GarcíaSENOpyfex Fuster
15DavidNosas IranzoSENLa Graella
16OscarSariñena IborraVETMFinde Aventuras
17XavierFabre HerediaVETMDiedre
18Carlos Esteban GuzmanVETMIndependent
19SergioJiménez Olmo VETMFINDEAVENTURAS
20Maria JoseDelgado PlazaMASFEls Trenkacamins
21JordiSoler TorradasVETMCENTRE EXCURSIONISTA LLORENÇA
22DavidRufat LladoVETMindependent
23AriadnaRiba CostaSENFindependent
24MalenEscribàVETMRunn@rlekinats
25MarcMolero LópezS23Mindependent
26RobertMayoral SerranoVETMindependent
27RafaelCastillo HernándezMASMRunnarlekinats
28EliseuAlos MarinSENUES
29JordiGamez EstrugaSENindependent
30EduardBosch MadrileñoSENindependent
31ZenoFazio ZalányiSENAT CERDANYOLA
32VictorTudela FernandezVETMindependent
33VictorTudela FernandezVETMindependent
34JosepRiera SuñeMASMCercle Sabadellès 1856
35JosepRiera SuñeMASMCercle Sabadellès 1856
36AngelMontero LopezMASM@aventuraesaventura
37JordiBuxadera PalomeroVETMA4elKm
38XavierGotarda LópezSENC.A. SPIRIDON
39RobertoBermúdez BlancoSENAyusifei
40JaviVela BlancoSENindependent
41MiquelRusiñol SànchezVETMJarlet Team
42SergioPonce Cifuentes SENindependent
43RicardNieves FerrerVETMMediterrani
44AlexandreBrossa EnriqueSENindependent
45AnnaCodina MirVETFa4elkm
46EduardVillalba AguilarSENSixpro Team Trail
47FranSamper LlorcaVETMGrup Telecom
48OriolAntolí SarrauSENWWW.SILVARITA.COM
49PauArmengol BorràsSENLocal del Mig
50AniolRiba LleonartSENindependent
51DavidRuiz LunaMASMUES
52OriolLlorach VilaróSENMGR
53ArnauBorràs SalvadorS23Mindependent
54AlbertGómez LlaugerVETMindependent
55PepPlanas EspigolMASMGes Extrem
56AlejandroRubio González VETMA Tot I Amb Tot
57aLBERTComellasVETMCentre Excursionista Torello
58rAFOIglesiasMASMMarxa Marxa
59XavierMenendez OlcinaVETMVacarissesCorre
60AlbertNieto ViedmaVETMA4ELKM
61LlorençEsteve PonsSENindependent
62MarinaMartinez RasconSENFAT CERDANYOLA
63Francisco JavierAlonso MenaVETMEgaramossenaire
64EloisaCantarero ServerVETFindependent
65EricVela MarchuetSENTrail Roc Blanc
66AveliLópez cuadradoMASMGrup Runparadis
67RogergabarnetVETMCentre Excursionista de terrassa
68JOANROURA GUBAUVETMGGM
69MarcSalas Font VETMUnió Excursionista de Matadepera
70IvanRuiz GatellVETM-
71JORDIANDREU MURILLOSENBAR I MUNTANYA
72Jose Maria PEREZ CORRALVETMLOS GALGOS RUNNING
73CARLESRIVAS GARCIAVETMLA CHICA DEL VIERNES
74ÀngelAndres CastellanoSENCCE Masdenverge
75AlexisSegarra UriosVETMNew Team Trail Rubi
76RogerAlòs PortilloVETMIndependent
77Jesús Olivan peracho VETMMontseny Massais
78AlbertSans PerarnauSENAmics de Rellinars
79ChristianGrillo GarcíaSENTriatló terrassasports
80FátimaBERMUDo ALCALDeVETFGranaderos Team
81AleixMorera RocaSENAlatac Queraltrocbernat
82MarcArmegolVETMAss. Esp. Ullastrell
83JoanCabello MartinezVETM-
84NuriaAndujar VerdaguerSENF-
85JorgeEzquerra BosquedSENNo
86AlbertoMarquez GarciaVETMNo club
87IvanCoronas ComaSENcomekm Molins
88BorjaValdés CerdánVETM#TimeToPain
89LluísLópez TapiasVETMClub Excursionista d'Esparreguera
90XavierBozzo ColomerMASMMadteam
91AntonioRomero FloridoVETMCAP
92JUAN JOSEJIMENEZ VILLALBAVETMClub muntanyenc mollet
93PepForte NovellaMASMElite Team
94AgustinSalvador GarciaMASMEGARAMOSSENAIRES
95CarlaGorina SolsonaSENF-
96MiguelCruz RastrojoVETMNew Team Trail Rubí
97AntonioGarcía AbadVETMEls Llops
98CristianCubillo CamposSENNew Team Trail Rubí
99BernatGuayta RosSENIndividual
100PereColomer GallardoSENCE MadTeam
101SamuelMadrid GiménezVETMCN Rubí
102juliominguez morenoSENHOLOK´S
103SergioRodríguez RoldánVETMCentre excursionista de Terrassa
104BenjaminHerrera SeguradoVETMCap
105José Luis Martinez MunueraVETMCap
106DAVIDMARTINEZ MUNUERAVETMCLUB EXCTA. GRACIA
107DavidFranchVETMCE Sabadell
108MarcMartí RosMASM-
109DiegoMorillo MartinSENC. E. MADTEAM
110RicardPérez BisbalSENIndependent
111NicolasMendoza WilkinsVETMUNIÓ EXCURSIONISTA DE SABADELL
112SergioRoldán HernándezVETMSaturday's pixapins
113AntoSalvador RomeroVETMSathurday's pixapins
114JuanHernandezVETMTeam La Mola
115SalvaCuadradoVETMIndependent
116Joan CarlesArce ParelladaVETMDeCavi
117albertvelasco morenoVETMDRUIDES
118RaúlGarcía MendozaVETMUnió Excursionista Sabadell
119XeviGuix BoixSENNaturals de la Garrotxa
120GonzaloPedrocheVETMNo
121RyojiTakahashiMASMClub Natació Terrassa
122FerranCampins PitartS23MUnió Atlètica Terrassa
123Iban JordiMora RosellSENTraining Trail Team
124JoanBru CasteràsMASMClos Pons
125JudithCinca Negreira VETFC. A. ELS SITGES - BURJASSOT
126LluísDe Santiago IglesiasMASMClub Excursionista Esparreguera
127XavierMartitezVETMCentre Excursionista de terrassa
128CarlosAznalVETMIndependent
129JordiGarreta ClusellaMASMPantaurells Terrassa
130PAUMORENO CASTELLANASENCEM
131fernandobarcos navarroMASMindependiente
132Angel Chamero García MASMNo club
133JESÚSGIRONA LEÓNVETMnaturals de la Garrotxa
134David Manzano Morales VETMIndependiente
135FranciscoFernández RodrigoVETMVillage People
136MarcViaplana BenaigesSENSijopuctutambe.epilep
137XavierMartinez RomeroSENCAPITAN TRAIL
138RafaMorales VETMIndependent
139IvánFerrer ManjonVETMIndependent
140JORDITRULLAS FABAVETMSATURDAY'S PIXAPINS
141JoanPallejà EliasMASMClub Excursionista de Gracia
142Jose AntonioValero MoralesVETMIndependiente
143AlbertBel BeneytoVETM-
144EudaldCamprubiSENCampruequip
145José LuisAlonso GazquezMASMcorredors.cat
146SERGI VIDAL MARQUESSENIndependent
147JordiCortinas FernándezVETMAutònom
148RAMONCASALS I GARCIAMASMNo
149ROQUELUCAS SANCHEZMASMLA SIMA-CEPSIP
150INMACULADARODRIGUEZ VIOQUEVETFCEM CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA
151ToniMOLINAMASMN/A
152OscarMartínez LópezVETMCap
153Joe Luis Godoy Calle VETMNo
154MarcCabrera Úbeda VETMTeam Trail
155VictorRomera BorregoSENTrail Salouenc
156DavidFuster EliasSENKinetik Sports
157MeritxellSabateSENFUAT
158XavierPla MartínezSENRarunning
159SantiCosta LinaresMASMDruides
160GerardBoixadé i PratsSENGM Ullastrell
161BenjaminAliaga OchandioMASMmadteam
162JoanMonistrol MartinezSENGrup Muntanya Ullastrell
163marcjordà collVETMgem
164XaviAngles SanchezSENSaturday's Pixapins
165AlbertoLópez PrietoVETMMad team
166JoseMartínez FernándezVETMClub excursionista d'Esparreguera
167AlbertSalvany PinedaSENTH3 WARRIORS
168SERGIODOMINGUEZ VAQUERASVETMASHI TEAM
169AntonioOrtiz Luque MASMMadteam
170VíctorCuadro UruñuelaVETMGE Runners
171JosepDulcet GenaroMASMC.E. Terrassa
172JULIANMUÑOZ DE LA NAVA NAHARROVETMCEI CATALUNYA
173GERMANGARCIA MORENOMASMCEC
174RafaBellido DomínguezVETMHalsatraining
175marcLlibre Roig VETMYetis Collserola Trail Team
176RobertoGomez GarciaVETMPlanificat cicling team
177JosepFernandez SastreVETMESPORTIU PENEDES
178AlfredMiralles CortiellaMASMClub Muntanyec Sant Llorenç
179Josep MariaCampistron CampdepadrosSEN-
180JuanRuz gomezSENClub triatlo sabadell
181CarlosRodriguez OrdoñezSENL'Hospitalet Atletisme
182OlivierHagmannSENBarcelona casual runners
183AlbertoArtuñedo SanchezMASMClub Atlètic Calderí
184XavierVinuesa Fernández MASMCirsa Running Club
185ChikidoloresRoldán LópezMASFRUN 4 US
186OriolGüell VillarSENCEU.SUDACTIU
187CristianPérez LatrillaVETMCorredors de Fons de Viladecavalls
188KilianGarcía JaminVETMC.F. Viladecavalls
189XAVIPUIGREDON BADIAVETMA.A. XAFATOLLS
190SergiColl CulebrasVETMCEO Olot
191MarcArqueMASMBike Tolra
192RogerMercadé AloyVETMCE MADTEAM
193PereBou PlanellMASMI RUN WITH LEIVA
194Ivan Garcia Rodríguez VETMVincolor
301AlbertClavijos MorenoVETMIndependent
302AlejandroCabrera MartínSEN-
351MARIA ANTONIACASASUS CAPELLAMASFRUNNING GARGAMEL
352PABLOCARMONA NAVARROSEN2x2 Santpedor
353JosepColomer TenasVETMNo
354Juan MCéspedes SánchezSENCéspedes Running Team
355DiegoFernández Vielba SENIndependiente
356LauraGimeno TorresSENFIndependent
357LauraZarauz GimenezMASFI Run With Leiva
358MarcPurull DuranSENTRIATLÓ TERRASSASPORTS
359GustavoVanoniVETMIndependent
360EnricVilà SánchezSENGromenauers
361AniolLópez ArmengolSENGromenauers
362SERGIOVEIGAS RODRÍGUEZSEN-
363SANTIVILLANUEVA REIGMASMCE ESPARREGUERA
364ferranpastor domingoSENUESant joan de les abadesses
365Miqueltorres ramonedaVETM-
366EliasAgdaouiSEN-
367MàriusIntenteSENCORREOKUPES
368kikucondeVETMCB
369Jose LuisHernández OrdaxVETMI RUN WITH LEIVA
370RaquelGálvez GiménezVETFsense club
371josefernandez realVETMTECNOS RUNNERS
372AlejandroSoriano MorcilloVETMsin club
373heliodorosanz reinaSENMadteam
374CarlosMorales FernandezSENNo tengo
375PauGalí TorresSENWimpi Team
376EduJuárez MoyanoSENI run with Leiva
377LauraPerdomo LópezVETF-
378MarcosRodriguez CerveraSENTriarmy
379Jonathan Jurado FernandezSEN-
380JanOliveres GonzalezSENIndependent
381JosepDuran LlarguésSEN-
382FelixMartinezSENIndependent
383MarcGuimet ciracVETMSense club
384MarcMiralles MeletVETMMadteam
385AnnaYcart GonzálezMASFlliure
386MartíEsquerda AmezcuaS23MKAMES KIDS
387DaniGUERRERO BADENASVETMClub Muntanyenc Terrasa
388SONIABAJOZ PEREZVETFMediterrani
389ChristianPérez AtseriasVETMKames Kids
390JUAN CARLOSSALVATIERRAMASMIndependent
391RafaGalera SolaMASMTRIATLÓ TERRASSASPORTS
392PAUGARRIGAVETMCorre que te pillo
393PEREALCANTARA MORALESVETMCorre que te pillo
394SERGIRAMOS JOSEVETMCorre que te pillo
395JoanEscayola ComasSENCXC Les Fonts
396JonathanPonce BedmarSENKAMES KIDS
397HelenaMarsal MartíSENFKAMES KIDS
398OriolMassó GomezSENKAMES KIDS
399Bernat Gallego Moreno S23MIndependent
400MeritxellBaylina CerveraVETFCET
401LlorençRovoiras SampereMASMClub Pirinenc Andorrà
402ÀlexCarcelelr i GassóMASMcap
403MaiteDiez ciriaSENFI RUN WITH LEIVA
404Cristina LacasaVETFno
405MaiteRuiz CalvedVETFIndependent
406AlbertoMarcos RamosVETMBarberá
407LluisCompany OrdoñoVETM.
408QuimBardolet CardusMASMlliure
409AlbertBellésSENCET
410jose manuelrodriguez candonSENsense club
411JavierGutiérrez MarínVETMCorredors de fons de Viladecavalls
412MatiasMasso RocaSENNo
413ArmandoCorrochano MoyaVETMIndependent
414JosepCortes OlivaVETMParricular
415CarlesSala PuigSENLA FITA
416ManelFajulaMASMEgaramossenaires
417ManuelGalán LuqueVETMIndependent
418JuanjoConstans VallejoVETMIndependent
419MartaRomaguera RibaSENFUECANOIA
420RaymondGargallo FrancoSEN-
421AlfonsRipoll cabreraVETMCap
422Juanjo Jimenez JuarezVETMNo
423EmilioCaballeroVETMIndependent
424JOSE MARIA SERRA BOTINASMASMCAP
425Maria joseCulebras justiciaMASFClub senderista barbera
426Ana BelénRengel SanjuanVETFClub Senderista Barberá
427Cristian Muiños Bareas VETMCap
428RubenGarcia MarquésSENCUDOS
429ENRIQUERODRIGUEZ RUIZMASMCN TERRASSA
430RafaelMesa CorralVETMCNTerrassa-Triatló
431MARCTURU SEGURAVETMUNIO EXCURSIONISTA MATADEPERA
432JordiMunill VazquezSEN-
433OriolMartinez PicasSENBe Salut
434SergioPalazón MartínezVETMLliure
435TabitaCaballeeo GonzalvezVETFPostural Andorra
436VanessaMatriSENFFEEC
437José Sánchez López MASMCentro excursionista de Ripollet
438Alex Vidal RodríguezVETMCXC Les Fonts
439FrancescLozano GarciaMASMGrup Runparadis
440Miguel angelRedondo AguileraVETMCxC
441FranciscoSanchez VillegasMASMNinguno
442AntonioMoral BerrioMASMno
443Christian Salvador SalvadorSENEGARAMOSSENAIRES
444Pedro Maillo LopezVETMIndependiente
445Luis Manuel Martínez Diaz MASMNo
446ManelMartí MonchoMASMCentre Excta de Terrassa
447PedroAbad Romera MASMGrup senderista Barberà
448ArnauMonterde MateoVETM-
449DavidGonzález CórdobaVETMSensei club
450DidacRodriguez SEN.
451RoberLodeiroSENNinforunners
452JordiValls GarciaSENno
453BERNATPiSENIndependent
454FernandosanchezMASMHerbofer
455PAUMARTI VICENTESEN_
456CarlosSabalete lozanoSENSense club
457JoanHumet AlsiusVETMCE Madteam
458JosepVinyoles BadiaMASMindependent
459Jose ManuelPérez SalmerónVETM-
460jenniminguez morenoSENFHOLOK´S
461AleixQuintana AlsiusVETMCap
462DavidDalmau LopoVETMCENTRE EXCURSIONISTA LLORENÇA
463CristianRos OrtegaSENCAP
464ElizabethDomínguez LunaSENFVoluntaries
465JoanMorral PastorSENGrupo Montañeros Benasque
466RaülMuñoz FornielesVETMTACA TEAM
467SALVADORRAMON MATEOVETMCRF - CLUB RUNNING FRIME
468RAFAELMUÑOZ LUQUEVETMCRF - CLUB RUNNING FRIME
469JORDISARROCA MESTRESVETMCRF - CLUB RUNNING FRIME
470Josep M.Basart MuñozMASMUES
471DaniSierra FernándezVETM-
472JordiBarcons RoviraSENASS. EXCTA. CASTELLTERÇOL
473BertaMartinez BertranSENFsense club
474ManelMontillaMASMPantaurells
475DavidMARTIN VILAVETM.
476FRANCISCO JOSEGALAN LUQUEMASMCLUB FERRER
477MikelBerga RocaS23MCentre Excursionista de Terrassa
478Maria José Cano LópezVETFCentre Excursionista de terrassa
479JesúsHernándezVETMCxC Les Fonts
480Aitor Perez GutierrezSEN.
481IsabelPerez TorrentSENFUAT
482PABLOMUGICA NARVAIZAVETMCRF - CLUB RUNNING FRIME
483LLUISCOLL SUGRAÑESMASMCRF - CLUB RUNNING FRIME
484SERGITORCAL GUERREROMASMCRF - CLUB RUNNING FRIME
485RafelBosch JanerMASMCER
486RocTorrente AlonsoS23MMossenaires
487JoseanVázquez sevilla VETMI Run with leiva
488XaviIllasMASMRockerRunners
489OscarCazorla QuirogaVETMNinforunners
490AlbertValls BerenguerasSENCrossFit B4
491FrancescBusqué EliasVETMNo
492CARLOSLEIVA CAVEROMASMRUN X FUN
493ToniRos OlmoSENlliure
494PereFigueras NartSEN-
495Pere Ejarque GuillamatVETMClub Egara
496RamonMarbaSENCirsa running club
497LAURALOPEZ CABRERAVETFLLIURE
498DavidCortes-Russell MiquelMASMIndependent
499AlexLopez SánchezVETMAETT Team Muay Thai
500ElisabetPérez MoyaVETFCentre Excursionista de Terrassa
501OriolCarreras MonrósVETMClub Egara
502RICARDOFERNANDEZ GARCIAVETMCRF - CLUB RUNNING FRIME
503JoanRodríguez PortolésVETMRunn@rlekinats.com
504BasiliLeal Soldevila SENTerrassa
505AdriàFàbrega ComellasVETMCentre Excursionista Llorençà
506SalviCanadell RusiñolVETMCentre Excursionista Llorençà
507JosepEjarque VETMColla del Cérvol
508JofréOrus AparicioSENCE Ullastrell
509NarcisMonfort PérezSENTrail runners llorençans
510OriolAlonsoMASMCap
511LluisJulia ClofentSENCap
512JordiGorina CasamayorVETMClub Egara
513SòniaRojas FarrerasSENFIndependent
514EmiliSalvà MolinerVETMNo pertanyo a cap club
515JordiFolch i VàzquezMASMCap
516IgnasiBarba VertMASMCentre Excursionista de terrassa
517PaulaJuarezS23FUnió Atlètica Terrassa
518PereSirvent EscrigVETMIndependent
519JanBallbè PerésS23MIVETunacuraMSD
520ArnauSerra PòrtulasSENCentre Excursionista de Terrassa
521PauFrancolí ManilsSENLa Cúpula trailrun
522JOANGÜELL ELIESVETMRUN4LIFE
523DANIELESTRADA RODRIGUEZVETMELS MOTIVATS
524ORIOLSELLARÈS VILALTASENESCOLA PIA TERRASSA
525AnnaGual GarciaSENF-
526DAVID-PAUSATORRA MONTALÀVETMRUN4LIFE
527RicardHernandezVETMRUN4LIFE
528AxelHernández GonzálezVETMRUN4LIFE
529IvanVillegas BautistaVETMRun4life
530ElenaRamos Martínez SENFTriatló Terrassasports
531EvaDuran BonetMASFCASBOI
532JoanBurgos ParraSENBurgos Team
533AIDAAHMAD FONOLLOSASENFINDEPENDENT
534ADRIAGUAL GARCIASENINDEPENDENT
535RobPlanas BouSENsense club
536VictorVargas morteSENNo
537QuimBeltran YcartVETMCap
538JAUMESOLER LUQUEVETMCENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA
539Isabel Guerrero Leon VETFNo
540SusannaPrim CespedesVETFIndependent
541Ferrande la FuenteSEN-
542DaniOrtaVETMMikkeller Running Club Finspong
543EnricCardús RuaMASMCentre excursionista de Terrassa
544CristinaUroz GranéSENFCentre Excursionista de terrassa
545AlbertAstor SellarèsSENCentre Excursionista de terrassa
546mariona Jordan ClarianaSENFCentre Excursionista de terrassa
547LaiaBadal CasasS23FCentre Excursionista de Terrassa
548JesusCarod RilloVETMSATANASSA TRAIL
549gerardRuiz BlancoSENCentre Excursionista de Terrassa
550XaviPadulles riveroVETMSATANASA TRAIL
551SergiParejaVETMAtletisme Calella
552PEPEBARNÉSSENINDEPENDENT
553MònicaRodríguez MárquezVETFCentre excursionista de Terrassa
554GernotSamsen VETMTuró Runners
555LeifTolle VETMDAV Köln
556NúriaArmengol VallèsVETFCentre Excursionista de Terrassa
557QuicoCortes JuncosaSENCap
558IgnasiSans GraciaSEN-
559JordiMartí llivinaVETMCroquetaTeam
560MarcMoliné ColomSENIndependent
561AnnaCos MoreraMASFCentre excursionista Terrassa
562MiguelAlonsoVETMCentre Excursionista de Terrassa
563Lluis AlbertRipollMASMBtt Matadepera
564KarmeFernández RománVETFTRIATLÓ Terrassa Sports
565ESTEVE LARA PRATMASMATLETISME SIEMENS
566AlexCorbera RaberSENI Run With Leiva
567DanielGonzalez PalmaSENUllastrell
568MarcGutiérrez Navarro VETMGutiClub
569Jose Luiscasado martinezMASMbadalona orientacio
570SergiLópez ReySENIndependent
571IvánBarato MorenoSENIndependent
572JoanMEDINA IZQUIERDOVETMPeriban
573José ManuelVenta MartinVETMLos farigoles
574AlvaroRodriguezVETMSense club
575RAULHERNANDEZVETMPRO ACPEQUES
576DavidMoron RuanoVETMIndependent
577RobertoNicolás FernándezVETMTRIATLO TERRASSASPORTS
578DavidRamirez VazquezVETMThe Rock
579EricOrtuño LópezSENFulano Trail
580israelmolero martosSENninguno
581JosueSilva blancoVETMIndependiente
582ROSAABRIL BRUGUERAMASFCAP
583INMARAMO NIÑEROLAMASFcap
584JaumeAmiel PicolaMASMUES
585DanielColin PerezSENDani
586JoanLopez ClaumarchirantMASMCirsa Running Club
587ROSERSERRA ALBERTMASFXat&Run
588CarlosDe la Concepción LópezVETMFerrunviaris
589MarioSerrano AbadVETMFerrunviaris
590JORDIde la cruz barguesSENCroqueta team
591Jose antonio Pérez García SENClub montaña mondarruego ordesa
592Ona López CrespoSENFINDEPENDENT
593DavidHumet GarciaMASMA 4,90
594JosepMarcualVETMIndependent
595PolSarrau ClaretSENBambini di Bob
596DanielRodulfoSENBambini di Bob
597XavierMasip LlonchVETMIndependent
598AnnaMasip AltayóS23FFondistes
599JordiUmbert JulianaMASMSanta Perpètua
600DavidDracSENUllets
601AlbertOller HumetMASMa 4'90NULL
602IRATITAPIA GONZALEZSENFIndependiente
603MARCCRIADO ALVAREZVETMIndependent
604Maite Gomez MedinaVETFNoiesRunnerSitges
605RAQUELMARTORELL BRUTAUVETFINDEPENDENT
606PILARAGUILAR QUEROLVETFNOIESRUNNERSITGES
607JosuéBoyano AgüeraVETMUAT
608RosaRequena LlonguerasVETFUAT
609CristinaDe Canals JiménezVETFCTAtles
610LuisPlaceres GagoVETMLa Mola Team
611JavierMartí HernándezVETMLa Mola Team
612CarlesTorralba SaladelafontSENCEL
613AnabelJiménez MogollonVETF-
614DavidValls VillalongaVETM!
615GemmaGilabert AbellóVETFDivari Team
616Marta Muñoz DomingoVETFDivari Team
617AlbertRomero PelayoVETMIndependent
618EsteveSerra MoyaVETMIndependent
619JavierMuñoz GalaSENLobos Trail Team
620EmiliSànchez SerranoMASMCENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA
621MarcPuig SalarichVETMPantaurells Terrassa
622Alex Finestra Campabadal VETMNo tinc club
623MiquelMasons BonhoraSENGrup Excta. Campdevànol
624TomàsCardús RomeuVETMCan Cardús
625MartaCarmona Segués VETFLliure
626pep lluismolinetMASMCentre Exc. Gràcia
627AnnaRamonSENFCet
628EricGalobart SampietroSENAT Cerdanyola
629AriadnaRodés GalvánSENF-
630ClaraAlcaraz LozanoSENFNA
631DavidGracia EscarpMASMCAP
632ConcepciónLozano GarciaMASFNA
633PatiGallardo QuevedoSENFSense club
634RafelSallés CarramiñanaVETMSaturday Pixapins
635IvanZaguirreVETMSaturday's Pixapins
636MiquelFernandez SanchezSEN-
637EstevePuig Ballestar21//SENcel
638enriquebolonMASMindependiente
639JUANMA Lopez LeivaMASMCube runners
640XeviAlbertíVETMBesalú cross
641MiquelGalceranVETMBesalú Cross
642JuliCaso JulianMASMCENTRE EXCTA DE TERRASSA
643JavierFernández BlánquezVETMSaturday's Pixapins
644DavidCarrión CalvoVETMFreefighters
645Aitor Morata PeraSENCN Mataró
646 MANELORTIZ RIBERASENIndependent
647AgataAvalo Rodriguez VETFMadteam
648ALICIABETTS AVILAVETFKOALA'S TEAM
649JosepRomeu ArgemíSENno tinc club
650RubénMontero RutllanSEN-
650DanielSánchez CarrascoSENNo
651ÁlexMartín PastorSENNo
652LaiaRey OrtegaS23F-
653RicardDomènech IdopeMASMNo
654JAVIERMoreno ArjonaSENIndependent
655jessica dionis guillén SENFUAT
656javier castillo torralbo SENUAT
657Christian Pérez Sahuquillo SEN-
658Carme Orobitg CodinaSENF-
659IsraelPérez SahuquilloSEN-
660DAVID VALLS GIMENEZVETMCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR
661Raquel Garcia Junyent VETFFINDE AVENTURAS
662OLGAnavarro carrascoVETFFINDE AVENTURAS
663AlbertoDe AmayaVETMIndeoendent
664BeatrizMontoya BartolíSENF-
665ALEIXVIVES MILIASEN-
666RAMON ROMERO RAMIREZSEN-
667SaraGuillen RoldanSENF-
668PakitoArenas sanjuanSENCap
669AriadnaCarmona Martínez SENFCap
670ToniAlcaraz PonsMASMIndependent
671Cinthia DannteckSENFC.B.ROSER
672AnaOlivaresMASFIndependientemente
673IngridAlonso FerrisVETFNo
674Raul Cruz RuizSENKAMES KIDS
675JoseTorrico Lomo VETMFINDE AVENTURAS
676JosepPalau i OrtaVETMTaca Team / Pantaurells
677EnricValenciaSEN-
678HugoLópezSEN-
679ValentínPérez GonzálezSENSense club
680XaviAguirre ArnalSENINDEPENDENT
681Joel JoanCatalina HernándezSENGimnàs Bordeta
682miguel angelmuñoz garciaMASMlos maquis
683TxusPedrazoMASFNo
684José Antonio Torrado Cerezo VETMNo
685MartaFarré QuijadaSENFUAT
686IreneBueno SanchezSENFFEEC
687GeorginaRaventós IzardSENF-
688QuimArgilés MaciàSUB18MLa Guineu
689FernandoClaramon Maroto SEN.
690EVACLARES BRAVIVETFNATACIO TERRASSA
691SaraRios UrbanoSENFCap
692EliaMarín BorbalasSENFCap
693GemmaLlopis GómezSENFIndividual
694Guerau Creixells AguilarSUB18MCaps La Pobla de Segur
695AlbertCreixells CalvetMASMCaps La Pobla de Segur
696SheilaAguilar VaqueraSENF-
697MarcVerdaguer RibasSEN-
698JustoAlonso CilMASMSense Club
699GuillemPérez AlonsoSUB18MSense Club
700Eva Duran GarridoSENFSense club
701RubénCubo LópezSENCrossfit Segle XX
702NilEspuñaSENCrossFit segle XX
703EnriquetaPastor LazaroMASFwe are in love
704CristobalMartin SanchezMASMwe are in love
705ManuelMartinez sanchez VETMSe are in love
706José antonioSanchez CuellarMASMWe are in love
707AraceliBlanquez BlanquezMASFWe are in love
708MaiteFernández BlanquezVETFWe are in love
709LOLIYERA AGUILERAMASFParticular
710TONISÁNCHEZ GIRÁLDEZMASMPARTICULAR
711OriolOrive i PagerolsSENCEM Malgrat
712AlejandroCalvo RodriguezSENCrossfit Segle XXI
713Silvia Garrido VETFSin club
714BeatrizGuerrero LópezSENFC. E. MADTEAM
715DanielMaldonado SolbasVETMNo
716JordiCasanellas JodarSENNo tinc club
717DanielMeca AlbesaSEN-
718SELENASANCHEZ BORDESS18FCET
719IdoiaRuiz SosaSENFCEE Sant Gervasí Triatló
720JavierSan Millán PelayoSENCrossfit SegleXX
721ManuelOrtega RegaladoMASMRunners@Arlekinats
722JesusÁlvarezMASMSin club
723MeiHerrero CireraS23FSin club
724GEMMASANMARTI RODRIGUEZSENFCRF - CLUB RUNNING FRIME
725INGRIDDE LEON FERRERSENFCRF - CLUB RUNNING FRIME
726JUANJOSAN NICOLAS PASCUALMASMCRF - CLUB RUNNING FRIME
727Adrià Alonso PascualSENIndependent
728AlbertDel ReyVETMALTRES
729XavierMasvidal GarcíaVETMCF VILADECAVALLS
730FRANCISCOLOPEZ MARTINEZVETMCRF - CLUB RUNNING FRIME
731GenísCastillo MorilloSENNo tinc club
732Francisco JoséLópez JiménezSENSin club
733Juan ManuelGalan GuerreroVETMASS.ESP.Ullastrell
734MiriamSoler CantoniSENFNo aplica
735FermínAgudo MoyanoVETMNo
736HéctorCodina RuizSENCODI
737LoidaBlasco caballeroSENFEgaramossenaire
738JordiGallego gallardoVETMEgaramossenaire
739MarcGuiteras casadoSENNinguno
740Pol Ramirez Perxachs SUB18MASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
741Carlos Gómez ferreteSENCharlie
742OriolVerdaguer RibasSENCap
743JosepVerdaguer PousMASMCap
744Sonia Sanchez MarmolSENFLa vereita
745BeatrizSánchez Mármol VETFNinguno
746JessicaPadrockSENFSense club
747SANDRABLANES ARROYOVETFSense Club
748ElsaMoline MarsiñachSENFIndependent
749esmeraldasanchezVETFLes gaseles de Rellinars
750IgnasiSimarro GenescàVETMLes gaseles de Rellinars
751GIANMARIOZOTTIVETM- NO -
752NuriaMillán García del Real VETFClub excursionista de Sant Quirze
753CarlosAmezcua soler VETMCnt
754ClaudiaYglesias ManeroSENF-
755FranciscoSanchez lomaresMASMGladianejos
756Rubén Hernández PalmaSEN.
757Francisco JavierCampuzano GonzálezVETMFirulai Club
758SiraFernández TorrobaVETFFirulai Club
759EliaPerez PuiggrosVETFNo federada
760DavidEscribano PriegoSENSense club
761Sergio Aparicio garciaSENSin club
762PedroPino VillarVETMEUROSPORT VILASECA FONDISTES
763AlbaHita BombíSENFFreefighters
764CarlosCano JimenezSENFreefighters
765ManelCampos HuertasSENGas triatló
766CarlesArcas BallbeVETMTerrassa
767NúriaPastor RibasSENFTorello
768MarcMateo BlankenhornSENIndependent
769JoanBarba SanzSUB18MCastanea Trail
770CristinaGarcía GómezSENFNO TINC
771JoshuaGarcía ÁlvarezSEN-
772sandracarbonellVETFnoiesrunnerssitges
773MariabelCerdàVETFNoies Runner Sitges
774AngelsRoviraVETFNOIESRUNNERSITGES
775MiquelFranco CiuranaMASMComekm Molins
776Luis Cambra AnsóVETMCESQV
777XaviCambra AnsóMASMNo
778AdriàGarcía DíazSUB18MUAT
779EtiennePagès GaulierVETMNo
780JACINTGIL ARBOSVETMC.A. RUNNING
781PEPEORTIZ MARGALEFMASMCET
782ALEXANDRAXUCLÀ POMÉSS23Fno
783JenireeJuarez maggioloSENFStp
784SilviaPonce caparros VETFNo
785AlbertZurita plansVETMCrabteam
786GerardZurita AlarconSUB18MCrabteam
787RosaBellés i GrasMASFIndependent
788GustavoCortina cazorlaVETMCrabteam
789CesarPlaza SagradoMASMI
790MaiteCruz CamposVETFUnió Atlética Terrassa
791RamonMinguet BonvehíVETMUAT
792RogerEscudé PujolVETMJARANA
793DanielConesa Ramírez VETMIndividual
794Enriquede la VegaVETMIndependent
795ALBERTSANCHIS RUIZSENINDEPENDENT
796MARC CID RODRIGUEZSENCRF - CLUB RUNNING FRIME
797CARMETOMAS MONPOLVETFCRF - CLUB RUNNING FRIME
798ToniGarcia EstebanVETMVetton
799JoelCarreras JosaMASMno
800XavierBuisán CallénMASMIndependent
801Mariana NoraTaramasco SolariVETFIndividual
802DaniMoreno RosS23MCap
803ORIOLSALAT GUARDIETSUB18MYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
804NilRovira MoratinSUB18MYetis Collserola Trail kids
805TeresaCrespo puigMASFIndependent
806carlesbarber ponsáMASMclub muntanyenc sant cugat
807AlbaRibera GraellsSENFindependent
808CARMEHERVAS TOMASS23FCRF - CLUB RUNNING FRIME
809DavidGabrielMASM--
810ÀGATAPALAU BALLETÒVETFCLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
811ALBERTRIBÉSENSAFA o MUERTE
812MIQUELGARCIAVETMSAFA o MUERTE
813DavidRaya MunueraVETMCap
814JaviGallardo GirónSEN-
815SILVIABUENAVENTURA REYESVETFNO CLUB
816DavidPoySEN-
817HugoFernándezVETMYetis Collserola Trail Team
818LauraMartínez MorenoSENFNo
819Noemimartinez rubioVETFCap
820MiguelSánchez GeldeVETMCap
821XavierAlvarez CamareroSENNo
822Maria AlbaClarena BoixMASFEt Seguim
823Julio CésarYáñez LozanoMASMSin club
824Adrià Gallardo Conde S23MCap
825Genis Gallardo CondeSENCap
826BlancaCastro urzaizSENFCap
827AlbertAbad MarsalVETMKIA INTEGRAL CAR
828FernandoCortes VidalVETMKIA INTEGRAL CAR
829AnnaValls BoschSENFClub Excta. Independent de Catalunya
830JordiPuyuelo CapellasVETMClub Atlètic Mollet
831AnnaLlanos PujadasVETFClub Atlètic Mollet
832DavidGarcía SolàSENCENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA
833RobertoDe León GarcíaVETMMakis Güenos
834CarlosBurgos LópezSEN-
835JordiHuguet CotsMASMIndependent
836AntonioMartinez plazaVETMYetis collserola trail team
837María José Canteras solerVETFYetis collserola trail team
838GabrielTurmo SainzMASMCap
839MarcParisé Martí SUB18MYETIS COLLSEROLA
840ElenaAlbertí Martínez de VelascoVETFCorredors de fons de Vladecavalls
841xavierravella carrilloVETMno club
842JosepSalinas masdeuVETMSalinas runnig team
843XavierBotella SanmartiVETM-
844MarcFernandez LaoSENUNIO ATLETICA TERRASSA
845AnnaBordesVETFindependent
846NúriaLlansó BordesS18Findependent
847XèniaLlansó BordesS18Findependent
848JoseGomezSEN-
849BielRasero SauraSUB18MYetis Collserola Trail Team
850AlexRasero GarciaVETMYetis Collserola Trail Team
851OriolEscobar LópezSENNo
852AntoniGarcia CollVETMTalaixa Team
853NelGarcia EscartinSUB18MTrailxics Montseny
854TonGarcia EscartinSUB18MTrailxics Montseny
855EVA Sampons Molina SENFCap
856DanielMarimon NuñezSENCap
857MartaEstébanez TermesVETFCap
858DaniEspino EscamillaSENCEFS
859ReginaPifarré AndrésVETF——-
860EstherRodriguez CentellaSENFNo
861nicoburgos ruzMASMasociacion ehtos
862VíctorCastaño GonzálezSUB18Mbicicleta-cullera-poma
863VicentFerrer BuiguesSENVelocistes bar Poma
864XimoLlorca PuigSENVelocistes Bar Poma
865PaulaPedrós MasiàSENFEstacio del Nord
866ZOEDE HARO SANCHEZS18FYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
867AlbertDelgado GuiuSENLa Guineu
868RogerGomez PujadasSENCap
869MARCESTEVE ANTONVETMCAP
870transitoburgos ruzMASFmatinet
871VICTORGUTIERREZ GOMEZMASMCLUB ALTELIC RUNNING
872javier vallejo avalosMASMte lo puedes comer yo team
873EstherRoset De AndresVETFClub MUNTANENYC Sant Cugat dels Valles
1050RebecaHerráez BóvedaVETFI RUN WITH LEIVA
1051FranHernandez AriasVETMIndependent
1052MarcRomero Olivares SUB18MIndependiente
1053MarionaBach RuizSENFKAMES KIDS
1054MariaGuerrero Moreno SENFPODOLOGIA SABADELL
1055AroaMuñoz Pérez SENFPODOLOGIA SABADELL
1056Barbara Olivares HernandezSENFNo
1057Verónica Montero Benavides SENFCrossfitseglexx
1058YesikaCaliani GutierrezVETFComadrejasteamzome
1059FranRamirez CalianiSUB18MComadrejasteamzome
1060FranRamirez GomezVETMComadrejasteamzome
1061María IsabelAlonso CilMASFNo tengo
1062EnricPorcel CaroMASMG.E.B
1063AriadnaDetrell DomingoVETFno
1064ArnauSalvador OrtegaS23MClub Natació Sabadell
1065GerardBosch JanerMASMCNT
1066CristinaLuengo MaravertSENFSegleXXCrossfit
1067CarolinaPlanellsSENFCrossFit Segle XX
1068María José Ferrández GarcíaSENFNinguno
1069Alex Vallés Fernández SENNinguno
1070MiquelJardí BañosSENSatis Club
1071VanessaHergueta Bertran SENFCap
1072OscarMaristany HerreríasVETMCap
1073ConchiMiranda loraMASFCap
1074ToñiSalvador MillánMASFindependiente
1075SilviaGarcía BlancoS23FNo
1076ABRILRAMÓN SENFNinguno
1077SergiOrtega RuizSENSense club
1078JudithPlanagumà OromíVETFUNIO EXCURSIONISTA VIC
1079Jose LuisPaez SedanoMASMC.A.Running
1080OliviaLópez MazorriagaS18FAvinent Manresa
1081ROGERNICASIO VILARÓSUB18MRUNNING VIGIA
1082GILBERTNICASIO UMBERTMASMRUNNING VIGIA
1083AlexandraLópez González SENFClub Atlètic Calderí
1084MariaSirvent EscrigSENFIndependent
1085MartaRoyo MaesoSENFIndependent
1086ALEIX FERRERO NAVARROSUB18MCLUB ATLETIC MANRESA
1087IÑIGOMUGICASUB18MCRF - CLUB RUNNING FRIME
1088DIANASANCHEZ DÁVALOSSENFCLUB ATLÈTIC CALDERÍ
1089MercèBorràs Llonch S23F-
1090MarPlanas DomènechSENF-
1091JanIsla FornielesSUB18MAT Cerdanyola
1092GERMÁNISLA CABELLOVETMCEM CERDANYOLA
1093DanielJimenez CarrascoSEN-
1094MartíEscudé MiñanaSUB18MAT Cerdanyola
1095AIMARBETTS DUQUESUB18MCLUB ATLETISME CERDANYOLA
1096ALBERTDUQUE RUBIAVETMKOALA'S TEAM
1097MireiaSolVETF-
1098MariaJusticiaVETFCap
1099AnnaLópez AsensioS23FNo
1100LluísMiralles LazaroSEN-
1101ORIOLMONTORO MIRALLESSUB18MLINIA 22
1102LauraPuyuelo LlanosS18FClub Atlètic Mollet
1103LuciaMartinez canterasS18FYetis collserola trail team
1104SandraChuecos MedelVETFNo
1105JanMateo Herrerias SUB18MNo
1106OriolMateo García SUB18MNo
1107RubènMateo SànchezVETMNo
1108JordiVilaro BallbeMASMNo
1109ROSAROMERO AREVALOMASFasociacion ehtos
1110DaríoCastaño GonzálezSUB18MBicicleta-cullera-Poma
1111CristinaParra FernándezSENFno en tinc
1112AlejandroRodera VareaSENno
1113SandraRuiz BerenguerVETFIrun With Leiva
1114GUILLERMOELBAZ GONZALEZSUB18MINDEPENDENT
1115ANGELELBAZ SANZVETMINDEPENDENT
TOTAL INSCRITS:


DRAC TRAIL · 48K
SUB23 MASCULI » 3
SENIOR MASCULÍ » 51
SENIOR FEMENÍ » 6
VETERA MASCULÍ » 90
VETERÀ FEMENÍ » 6
MASTER MASCULÍ » 36
MASTER FEMENÍ » 2
Total Recorregut » 194

HALF DRAC TRAIL · 24K
SUB23 MASCULI » 5
SUB23 FEMENÍ » 3
SENIOR MASCULÍ » 85
SENIOR FEMENÍ » 21
VETERA MASCULÍ » 105
VETERÀ FEMENÍ » 27
MASTER MASCULÍ » 45
MASTER FEMENÍ » 9
Total Recorregut » 300

ESQUENA DEL DRAC · 11K
SUB23 MASCULI » 2
SUB23 FEMENÍ » 4
SENIOR MASCULÍ » 57
SENIOR FEMENÍ » 35
VETERA MASCULÍ » 44
VETERÀ FEMENÍ » 29
MASTER MASCULÍ » 27
MASTER FEMENÍ » 10
SUB18 MASCULI » 14
SUB18 FEMENÍ » 4
Total Recorregut » 226

DRAC PARK · 5K
SUB23 MASCULI » 1
SUB23 FEMENÍ » 3
SENIOR MASCULÍ » 6
SENIOR FEMENÍ » 16
VETERA MASCULÍ » 7
VETERÀ FEMENÍ » 8
MASTER MASCULÍ » 5
MASTER FEMENÍ » 4
SUB18 MASCULI » 13
SUB18 FEMENÍ » 3
Total Recorregut » 66

TOTAL CURSA » 786
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions