XIV  2 HORES DE RESISTÈNCIA BTT DE LES MASIES DE RODA 30ª Edició Pedala Pedala 2021 Marxa Cicloturista Solidària Bicicatela 21 Trenca 3 pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

1ª SENDERS DE CAN COSTA

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1RubenLedo MartinezABSOMSantvi
2ManoloBarbancho FernandezM-40Santvi
3VICTORMARTINEZM-40FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
4JAVIERRAMOS SÁNCHEZABSOMFUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
5DavidSantolaria MillánABSOMFun Runners Club Esportiu
6ALBERTGARCIA MARTINEZM-40FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
7OscarRomeo Gallen M-40Fun Runners Club Esportiu
8JavierMerinoM-60CLUB FUN RUNNERS
9UrtasunCortésABSOMCLUB ESPORTIU FUN RUNNERS
10DavidAudet PriorABSOMLliure
11NoemiTorrens RodriguezM40FFUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
12RamonPalahí labaletaM-40FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
13SUSANAQUEROL SOLERM40FFUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
14EnricDOLADO GONZALEZM-50Fun Runners Club Esportiu
15oscaresteve belmonteM-40FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
16AntolínJiménez MartínABSOMSantvi
17Belén PacchiottiM40Fclub funners
18RocioTorre RuizM-50FFun Runners Club Sportiu
19XavierCastanyer ObónM-40FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
20Marco AntonioRamirez ClaroM-40FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
21Sabo70SaboridoM-50FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
22EstefaniaFernández Fernández de GinzoABSOFCorvi Equipaciones
23VictorTutela FernandezM-40Corvi Equipaciones
24SantiViciana GarridoABSOMCorvi Equipaciones
25María RosaValdesogoM-50FIndependiente
26ToniEsteve romeroM-40Santvi
27CristinaCastells AguileraABSOFSVH CEM RUNNERS
28MONTSECREUS CORTADELLASM-50FSVH CEM RUNNERS
29JORDIPUGA ANTEQUERAM-50SVH CEM RUNNERS
30JoseMartín Infante M-40Svh cem runners
31JavierLopez GomezM-40Svh runners
32SaraGarcia BernalM40FSvh runners
33LaiaUrpinas RibasABSOFSVH CEM RUNNERS
34BorjaSantamaría AiraABSOMFUN RUNNERS CLUB SPORTIU
35MarielaElvirABSOFClubfunrunner
36JoseRoca FernándezM-50Independiente/sin club
37ArnauPrats AymerichABSOMSVH Cem Runners
38JesusDel Río Gabas M-50Triatlo L' Hospitalet
39HannaBrzostowskaM40FNo
40BàrbaraNicolau MirallesABSOFTRIATLÓ L'HOSPITALET
41GuillermoLaguna RivasABSOMINDEPENDENT
42Jose Manuel Modrego DemuntM-50no
43Adriana Modrego Muñoz ABSOFindependent
44ToniMillån VelascoM-50No
45PedroSerrano CaparrósM-50NO
46EugenioPaez PeisM-40SVH CEM RUNNERS
47CarmenRodriguez meanaABSOFFun Runners Club Esportiu
48XavierNafria MitjansM-60no club
49Miquel Angel Prats SalinasM-40INDEPENDENT
50Juan Manuel Alvarez TalaveraABSOMninguno
51Jose Manuel Acevedo Fernández M-50Running Parc
301Heidi AnnaCharltonABSOFSanvi
302PilarMontenegro Domínguez ABSOFSant viçents del horts
303ToniAlà RosiqueM-50CEM
304ALBERTOEZPELETA ESPARZAM-50SVH RUNNERS
305IgnacioDe Miguel ClaveM-50Independiente
306MiguelFortes MoraABSOMNo tinc club
307JulianGarcía PortaABSOMValencia
308RicardGroh sanchezSUB16MClub atletismo molins de rei
309Iván Muñoz Milán ABSOMThe Wolve MuMi
310FERNANDO JOSÉRUIZ MORAABSOMNINGUNO
311EncarnaPerez PeñasM-50FSVH Runners
TOTAL INSCRITS:


LLARG 12KM
ABSOLUTA MASCULI » 11
ABSOLUTA FEMENI » 7
MASTER 40 FEMENI » 5
MASTER 40 MASCULI » 14
MASTER 50 MASCULI » 9
MASTER 50 FEMENI » 3
MASTER 60 MASCULI » 2
Total Recorregut » 51

CURT 6KM
ABSOLUTA MASCULI » 4
ABSOLUTA FEMENI » 2
SUB16 MASCULI » 1
MASTER 50 MASCULI » 3
MASTER 50 FEMENI » 1
Total Recorregut » 11

TOTAL CURSA » 62
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions