XIV  2 HORES DE RESISTÈNCIA BTT DE LES MASIES DE RODA 30ª Edició Pedala Pedala 2021 Marxa Cicloturista Solidària Bicicatela 21 Trenca 3 pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

XIV 2 HORES DE RESISTÈNCIA BTT DE LES MASIES DE RODA

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1-AGerard Minoves Valencia RSELTTHE CYCLERY - AMUNT CLUB CICLI
1-BMarioSinues MicoRSELTTHE CYCLERY - AMUNT CLUB CICLI
2-AGerard Riqué PujolRSELTBttcasesnoves - Xtrembike
2-BMarcMorales GuiuRSELTBttcasesnoves - Xtrembike
3-AAlbertMartinez DelgadoRSM30Club Btt Cases Noves
3-BRicardNavarrete PararedaRSM30Club Btt Cases Noves
4-AOlgaBergua bernadoRSMIXEntreCims
4-BXavierFontRSMIXEntreCims
5-AIvanSeoaneRSMIXCicles vic
5-BElisendaCamara olivaRSMIXCicles vic
6-AAdriaToll SalatRSM30Financera Parés
6-BAlvaroPaez DiazRSM30Financera Parés
7-ASergiRodriguezRSM30Team Ineus
7-BMarcoEspinosaRSM30Team Ineus
8-ADiegoVillacis Delgado RSELTTiesos
8-BCristoferAvellan Rivera RSELTTiesos
9-AEudald Esclusa PratRSM30Ripoll team
9-BJordiEsclusa PratRSM30Ripoll team
10-AHelbi Alves da SilvaRSINDBtt Cases Noves 2
10-BJordiAymerichRSINDBtt Cases Noves 2
11-AMiquelvillaitodo homsRSMIXTitiTeam
11-Bfatimadamir tarnajRSMIXTitiTeam
12-AJordi Molet GuitartRSM30Colom i Molet
12-BFrancescColom MolasRSM30Colom i Molet
13-ARuthMarch CorominasRSMIXCal Pastor Team
13-BPereMarmi BertransRSMIXCal Pastor Team
14-AALEIXJO MARTINEZRSELTFANATIK VIC
14-BMATEUSZ CHUDASKARSELTFANATIK VIC
15-AOriolCodina BlázquezRSJNRFlamaracing
15-BMarcCodinach SalaRSJNRFlamaracing
16-ATatianaMorquechoRSMIXRelámpagos
16-BSegundoMorquechoRSMIXRelámpagos
17-AArnauBlancafort SuriñachRSJNRVOLEM EL PERNIL TEAM
17-BNilCodinach SalaRSJNRVOLEM EL PERNIL TEAM
18-AAlbertPajarolsRSELTTona Bikes
18-BFerran Puiggermanal RocaRSELTTona Bikes
19-AMartíMayorga CasamitjanaRSJNRXtrem
19-BMarc Arumi VilarRSJNRXtrem
20CarlosDELGADO GARCÍARSINDSin club
21-AGERARD Barnolas garciaRSELTViejas glorias team
21-BJoanVila vilaRSELTViejas glorias team
22-ARaul LorenzoLorenzo CarmonaRSM30Lorenzo Brothers
22-BAbelLorenzo CarmonaRSM30Lorenzo Brothers
23-AAleixHuéscar GonzálezRSMJUNVic - ETB
23-BAitorMartínez GrosetRSMJUNVic - ETB
24-ALoliSilva GarridoRSMIXAmics de la cursa
24-BJordi Llutart SarràRSMIXAmics de la cursa
25-ACESKO COMPTE BOVERRSM30DREAM TEAM
25-BCARLESCASAS RSM30DREAM TEAM
26-AMarionaZanini TraserraRSMIXXoripanes
26-BBernatSantanch LópezRSMIXXoripanes
27RogerCompte RocaRSINDDream Team
28SergiAnglada LaffitteRSINDBtt Cases Noves
29-APau Parés CorretjaRSELTAVI TEAM
29-BErnestParés CanudasRSELTAVI TEAM
30-AMireiaSirera JutglàRSMIXSirera Team
30-BOriolSirera JutglàRSMIXSirera Team
31-AGilMendoza RocaRSJNRINNOVIT 1
31-BTomàsGarolera OrraRSJNRINNOVIT 1
32-ABielCampàs TolosaRSJNREls chupa rueda
32-BKilianBarroso BlanchRSJNREls chupa rueda
33-AEduardArumi VilarRSELTEl que vulguis
33-BEricArumi VilarRSELTEl que vulguis
34-AIvanGallaguet NavarroRSJNRLOS GUERREROS
34-BOriolOliveros AvilaRSJNRLOS GUERREROS
35-AGil Puig VilaRSJNRINNOVIT 2
35-BJordiTulleuda GarciaRSJNRINNOVIT 2
36-AJanCasanovas CollRSMJUNSEBAS Team
36-BOriolDanti BonetRSMJUNSEBAS Team
37-AGenísVila CarmonaRSJNRLOG team
37-BAleixCasanovas collRSJNRLOG team
38-AAnnaColl SolerRSFEMCrazy Ladies
38-BSílviaRovira MorgadoRSFEMCrazy Ladies
39-AMarcelMolist HomsRSJNRC2
39-BPauPujol CasellasRSJNRC2
40-AArnauFont PeirisRSELTGuillats
40-BDavidDachs CabanasRSELTGuillats
41MarcFisse RosellóRSINDClub Ciclista Vilassar de Mar
42-ANILCEAMANOS SANGLASRSJNRANMC racing team
42-BAdriaMascort VilardosaRSJNRANMC racing team
43-AMartiFont TorrasRSELTApolo Team
43-BJosepCornellas LuqueRSELTApolo Team
44-AAniol Font BoschRSJNRINNOVIT 3
44-BDidacMolist DomingoRSJNRINNOVIT 3
45-AÀlexMorell NadalRSELTInveruriale
45-BOriolSoldevila SayósRSELTInveruriale
46-AJOANMONTERO MENGIBARRSELTPRIMOS CICLES VIC
46-BCRISTIANMONTERO DIAZRSELTPRIMOS CICLES VIC
47-AOriolBusquets CalmRSM40SOLARTE-CALM
47-BRichardErazo SolarteRSM40SOLARTE-CALM
48-AArnauPla AlvarezRSELTRARUNNING CMP
48-BPolVilalta GuitartRSELTRARUNNING CMP
49-APereParés PugdollersRSM50+Falgars 21
49-BMiquelVilaró casamitjanaRSM50+Falgars 21
50-APereSalcedo MasoRSM50+PORTET INSTAL·LACIONS
50-BFelip Roquet PeatRSM50+PORTET INSTAL·LACIONS
51-AGuifréLucas MontserratRSJNRINNOVIT 4
51-BJofreCedó CuencaRSJNRINNOVIT 4
52-ASanti Crivillers VilamalaRSM50+Com aguantem tu!
52-BJoanRoma VergésRSM50+Com aguantem tu!
53-ALluísCrivillers GiliRSJNRLlouing
53-BJoelRoma MolinaRSJNRLlouing
54MiguelRodríguez FernándezRSINDsense
55-AGuillemRoca RibéRSM30Xtrembike
55-BJoaquimRiera PuigrefagutRSM30Xtrembike
56-APauRodriguez CatotRSELTKRRO TEAM
56-BJordiCaellas SimoRSELTKRRO TEAM
57-AMOHAMMED AMHAOUCHERSELT365 TONA BIKES 2
57-BRICARDFERRANDO ESTADELLARSELT365 TONA BIKES 2
58-AAdriàBrunet PortetRSELTTravi
58-BCarlosTraviesa PonsRSELTTravi
59-AMaríaGutiérrez PérezRSFEMFemení Jufré Vic ETB
59-BAbrilRoma SalaRSFEMFemení Jufré Vic ETB
60MartiEspejo GüixensRSINDVB Sports
61-APEPMAURI BLAYRSELTMAURI'S
61-BROCMAURI MOLASRSELTMAURI'S
62SergiBotinasRSINDBike-ocasion
63-APAUegeda maldonadoRSM40BIKING POINT
63-BDAVIDPUIG PUJOLRSM40BIKING POINT
64-AJordi Sanmartín Rodríguez RSM30Fimosis
64-BMarc Galbany CunillRSM30Fimosis
65-AMiquelGaja CapdevilaRSELTCoctel Facundo Team
65-BPolUbasart MascaróRSELTCoctel Facundo Team
66-AJoanMarcé ValenciaRSM30Casals Marcé
66-BPereCasals FajaRSM30Casals Marcé
67-AMarcEspejo SanchezRSM30Reciclats Team
67-BGerardCodina ZambranaRSM30Reciclats Team
68-APolMacià RibotRSELT5 SENIES RACING TEAM
68-BMarcSala FarnesRSELT5 SENIES RACING TEAM
69-AXavierMadrona VilàRSM30BTT Triatló Lluçanès
69-BDídacVilardaga SolerRSM30BTT Triatló Lluçanès
70JordiRuizRSINDClub Ciclista Bellver
71-ACristinaVila SalvansRSMIXBtt Lluçanes - Le Boulou
71-BJoanRiba PuigoriolRSMIXBtt Lluçanes - Le Boulou
72CristianSalazar MuñozRSINDPlanificat
73-AJordi Riera VallsRSELTFLOWER CYCLING WEAR
73-BMartíCasafont GuitartRSELTFLOWER CYCLING WEAR
74-AJordi Guerrero monterooRSELTLos bicicubatas
74-BMartí Guerrero. Montero RSELTLos bicicubatas
75-ANURIA FERRERRSFEMMUM'S PRIDE
75-BAINAPICAS RSFEMMUM'S PRIDE
76-ASergiGorchsRSM30Bessonada Team Return
76-BRicardGorchsRSM30Bessonada Team Return
77-AOtBayés OmsRSMJUNVic-Etb/Baix Ter
77-BPauSurrell PallésRSMJUNVic-Etb/Baix Ter
78-AMARC PARDO PICAÑOLRSM30MAQUINOTES
78-BGERARD RACIONERO SIMONRSM30MAQUINOTES
79-AEloiGarciaRSELTGarcia i Serra
79-BMartíSerra RSELTGarcia i Serra
80-AMaxMisser PalazueloRSJNRMI-CU
80-BROCCubi RoviraRSJNRMI-CU
81GerardBanus ferrerRSINDLa muntanyeta btt
TOTAL INSCRITS:


XIV 2 HORES DE RESISTÈNCIA BT
RESISTÈNCIA MÀSTER 30 » 28
RESISTÈNCIA MÀSTER 50 » 6
RESISTÈNCIA MÀSTER 40 » 4
RESISTÈNCIA MIXTE » 18
RESISTÈNCIA ÈLIT » 44
RESISTÈNCIA FÈMINES » 6
RES CADET I JUNIOR » 28
RESISTÈNCIA MINI JUNIOR » 6
RESISTÈNCIA INDIVIDUAL » 12
Total Recorregut » 152

TOTAL CURSA » 152
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions