MARRANA SKYRACE 2021 10a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm 2021 XIV  2 HORES DE RESISTÈNCIA BTT DE LES MASIES DE RODA

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2021

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1IsaacPalacios GonzaloABSMMadteam
2JelloulMamoun OuljatiABSM——————
3SergiBenazet TerradellasS23Mcap
4GemmaOrejuela RiberaABSF—————
5ClaraVallès de LanuzaS23FREvolució Training
6JanCastillo ParedesS23MTrail Moianès - La Sportiva
7JoanCastillo SolansM40M+GEMI
8LAURAGARCÍA PALMAM40F+L'AIRE TRAIL
9PepForest ColladoM40M+TRAILRUNNING GIRONA
10Emiliode Prada RivillaABSMDeportistas EII
11AlbertCiurana FerragutcasesM40M+Opsis Running Team
12ERICMULA MELIANABSMNO
13NadezhdaBobkovaABSFMadteam
14AleixParise MilianABSM-
15polmarsàM40M+cap
16MarCasals AlonsoABSFOpsis Running Team
17AdriàOlivet TerratsABSMClub Excursionista Baix Empordà
18OriolPujol CoderchABSMC.E.Calldetenes
19AleixRuiz ChanaABSMClub Excta. MADTEAM
20AndreuCano PeralABSMC.E.MadTeam
21ninasolé casasABSFmadteam
22Sònia Campos ÁlvarezM40F+Centre Excursionista Lloret de Mar
23Nicolás Moreno Fortes M40M+Agup. Excta. Muntanya
24Thais Casamitjana GomezM40F+Agrupacio excursionista muntanya
25ToniSánchez MarínM40M+Sensacions Uvex Team
26RogerGranel CasademuntABSMMadTeam
27SergiPi GarciaABSMSense Club.
28Josep MariaCarbó MarquésABSMSense club
29OriolBuenaventura BoadaABSMMadteam
30MariaDominguez TorresABSFMadteam
31JudithMarsol MarchABSFCLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
32EstherGascón VilarABSFCentre excursionista Lloret de Mar
33AlexPla Exposito ABSMCap
34MayraMagro Arroyo ABSF-
35FrancescVilella VilaM40M+Sedentaris
37CarenPena PallotaABSFCENTRE ALPÍ
38ErnestFont Casellas ABSMFARTLEKUS RUNNING RIPOLL
39ÀlexDalmàs VidalABSMmadteam
40DavidRamón LlorenteS23MYetis Collserola - C.E. MadTeam
41MartaJuan SanchoM40F+independent
42MartaPenas Pujolar ABSFNo
43MarcelSitjà Brugués ABSMCap
44YolandaEscoda MuñozM40F+Independent
45MiquelCarabaño CortinaABSMSense Club
46MònicaPavíaM40F+FREEDOM
47Esiode MacedoM40M+Club Excursionista Aritjol
48MarSubirà BabotABSFAOS team
49José ManuelMontenegro QuirogaM40M+Aos Team
50GaizkaThomasM40M+MADTEAM
51SergioPlaza SalgadoABSM.
52AleixCoch POzasABSMJC TRAINING
53AneBlanco cerdeiraABSFNo
54HeribertUbia FatjoABSM-
55XavierOliveres i HernàndezM40M+Masques Sant Andreu
56IgnasiOliveras i HernàndezM40M+Masques Sant Andreu
57RuthSalvador ChinchillaM40F+JAB BERGA
58ANABELMAGRO ALVAREZM40F+CLub trail Laia Díez
59SoniaOrriols cuestaM40F+Ues Trail
60JesusAlvarez moralesM40M+Jaberga
61NuriaGuirado RodríguezABSFRespira Verd
62Alberto CarlosMartínez AlgarM40M+MADTEAM
63DavidPallí MolesM40M+Independent
64Ana Andrada VazABSFCap
65AnaPérez Segura M40F+Sensasions uvex team
66neusgilabertM40F+independent
67JoaquínRuda GazcónABSMGyD Mountain Club
68JeniferLizarte RodríguezABSFClub dosrius
69álex vázquez félixABSMcap
70JordiBoada AndreuM40M+Unió excta. de Catalunya Cornellà
71RubénVico PulidoABSMCNB
72ALBERTO VALLADARES BLAZQUEZABSMSENSACIONS UVEX TEAM
73DavidTorrell RuizM40M+Independiente
74FerranBarba MoyaM40M+Independent
75MONTSESALA PALLAROLESM40F+SENGLARS RUNNERS
76XavierAlsina SalmoralABSMRunBcn
77LAIAJANÉM40F+MOVIT
78JavierValero CavaABSMSummits Bcn
79Josep Ramón Guirado GarciaM40M+Summits
80MercheMartin PerpiñáABSFLAB Girona
81JordiManjonABSMclub esportiu summits bcn
82SandraFranco GutiérrezM40F+-
83MartaBlasco LahuertaM40F+CAP
84OscarTorrents ValdelomarM40M+-
85IvánPrieto GonzalezABSMRunning vigia
86Josep MªMolina CampsM40M+GES EXTREM
87NONAROMANÍ RODÉSABSFUEC GRÀCIA
88NuriaGonzalez AlcaideM40F+Trailrunningirona
89ADRIATOMASABSMno
90Francesc XavierSolés CollM40M+MATXACUCA
91Maria Isabel Roman ValhondoABSF_
92CrissCordova VelasquezABSFCLUB EXCTA. MADTEAM
93DavidSánchez ParedesABSMTriSani
94CARLOSDURANM40M+TriSani
95VíctorSan JoséABSMTriSani
96IsmaelCesar PerezABSMMADTEAM
97TxellParareda VenturaABSFNo
98Elisabet De la fuente ejarque M40F+Nòmades del món
99TaniaRobles NavarroABSFIndependiente
100XeviRelats MolinaABSMVic
101JosepCasanovas SuriñachABSM-
102Josep Tarrés PagespetitS23MUnió Excursionista Vic
103jordichacon roquerM40M+c.a- les tortugues la garriga
104JoanGeli FàbregasABSMCap club
105RichardNewell pelejeroABSMCap
106KeyvanTorabiABSMC.E.MADTEAM
107DAVIDJUAN ANGLADAABSMCERDANYA PIRINEUS
108lluislleida feixasM40M+CAM Parets
109JúliaLleida SalvadorABSFCAM Parets
110Ángels Salvador MaldonadoM40F+CAP
111SílviaRodríguez GuillaumetABSFProrunners
112XavierRuz RieraM40M+Sense Club
113DavidSarrat ParesABSMCap
114LorenaSánchez VicenteABSFJomarfit
115VictorDa Costa MendozaABSMIndependent
116TeodoraMehotchevaM40F+Els Piris
117JoanTorrentó VilarnauABSMCap
118PolMartín RomanoABSMCap
119FERRANRIERA COLLELLABSM-
120Júlia Roca CostaABSF-
121Juan Carlos Martínez Martínez M40M+TRIALERS de Rubí
122SergiBernat RozasABSMGSF Factory Team
123JosepCORBELLA DOMENECHM40M+Club Muntanyenc Sant Cugat
124JORDILATORRE ESPINARM40M+NO
125OlimpiaFont JunyentABSFDeporunners
126PolFormiga ZuritaS23M-
127AdriàMusoll ZuritaS23MCap
128IUCALVÓ CROSABSMELS CORRECAMINS
129Jordi Salellas Callol M40M+A. E. Matxacuca
130JoanPuig SabatéABSMOH MY BIKE!
131FrançescJodas VoltaM40M+C.E.M. Cerdanyola
132francescmañez jodasABSMel corredor
133davidbusquets massaABSMclub ciclista banyoles
134Francisco Javier Garrido Crespo ABSMClub atlétic Torelló
135AleixCervera ArenasS23MINDEPENDENT
136IgnasiRaventós AixalàABSMZona5
137JAVIER ALAEZ RUBIOABSMHIJOS DE FRUTA
138CLAUDIAROCA HERMSABSFBLUE MOTORS NEOLITH
139DÍDACESPINOSA BERNISABSMVO2
140GerardFiol AumatellABSMClub Atletic Torello
141amadeu miguel de almenaraM40M+noname
142AleixOlive SalaABSMAOS TEAM
143Ivan Guerrero CerveraABSMSense club
144CristinaPlanella FarrugiaM40F+Sense club
145BERNATVINUÉ BARGALLÓABSMAOS Team
146IgnasiPerez DuranyM40M+AOS
147PepeRubiraltaM40M+Grimpacims
148CarlesSaladie OliveM40M+Club excursionista Madteam
149SERGIOLÓPEZ LUPIÁÑEZM40M+AOS TEAM
150AdriàPesado SabatéABSMCEM Cerdanyola
151LOURDESTALLAFERRO CANOM40F+AOS TEAM
152EsterViñetsABSFNo club
153Jaume DuránM40M+AOS TEAM
154PedroBernadM40M+No tinc club
155ElbaEgea SenabreABSFAOS Team
156KikoMatasM40M+Cani Tim
157MARIA JOSÉDE LA ORDEN PABLOABSFAOS TEAM
158JaumeLlunell GómezABSM-
159MarionaALARCON RIDAURAABSF.
160Juan Carlos Martinez Vilches ABSMIndependent
161AlbertRamoneda RicartABSMUE Sant Joan de les Abadesses
162JoanCastera MataM40M+Aos Team
163JAUMEBADIA CANELLASM40M+2x2 Santpedor
164UriSIVILL PASCUALABSMC.E DEPORRUNERS / C.E.A MADTEAM
165JordiCañellasABSMPatates Braves
166RAMONSELLARÉS SARRÀM40M+ELS MARRANUS
167JoanRibera MujalM40M+Outsider
168AlbertBallbéM40M+-
169BielSagués RoviraS23MTrail Moianès
170lluiscarbonell tapiolasM40M+LEVEL 42
171MarcGrau MárquezABSMNat's Celrà
172AniolCollado-Roura i HernándezABSMMadteam
173PatriciaLópez ZambranaABSFIndependent
174ElnaSans i NarbonaABSFCap
175SergiLatorre FernándezABSMAgrupació Excursionista
176SilviaVelasco MuñozM40F+Safir team
177SusanaMembrives FontABSFX
178LaiaDoval SanmartinABSFPubilles de cuixa forta
179PedroEscoriza LusillaABSMClub Esportiu Garraf Runners
180AnaOrti LucenoM40F+Pota-Roja
181Raquel De Pedro SanchezM40F+CEM Vallirana
182José-MaríaLópez PérezM40M+Pota-Roja
183JUDITOLTRA NINOUABSFCAM PARETS
184EDUARDOLTRAM40M+CAM PARETS
185JosepMartínez RoviraM40M+CAM PARETS
186PereAlacambra SanchezM40M+L'Aire
187AniolCortada GarciaS23MIndependent
188JoanAbril AbrilM40M+WONG
189BertaVilaseca SellaresABSFWONG
190MontserratSotorra VilaM40F+CorreKmins
191NoeliaBéjar BéjarABSFBS Runners
191PAUFERNANDEZ REIGABSMCLUB ESQUI BERGUEDA
191CarlesRuiz AlvarezABSM-
221IgnasiVallvé AlcónM40M+Indepe
222MarcSaborit RieraS23M----
223Susana Andres Martin ABSFSocietat de atletisme corbera
224Ricardde Jódar LuisABSMMadteam
225oriolNúñez OlléM40M+CE Azimut
226JordiTorrent ParcetABSM-
227DANIELCOLLADO BELINCHÓNABSM-
228LaraRibas GenéABSFBloc Cafè
229MarcRodríguez FernándezABSMCE MadTeam
230Aniol Blanch Castanyer ABSMCap
231Martí Font SegúS23MCEM Cerdanyola
232DavidRomero PelegrinM40M+AOS TEAM
233Agustín BertoniABSMAOS TEAM
234Maria ConstanzaBegliardoABSFAOS TEAM
235JosepMontenegro SánchezM40M+Aos team
236CarlaRàfols MontielS23FIndependent
237AlbertRubio Giménez M40M+CE MADTEAM
238LLUÍSCARRILLO PATIÑOM40M+L'AIRE TRAIL
239SandraTejedor DazaABSFClub Esportiu Tordera
240XavierGil RocaABSMClub Esportiu Tordera
241GeorginaInglavaga EscuderoABSFAOS TEAM
242Carlos Acosta MartinABSMEls Walking Van
243JoanAmoros PallesABSMUEC Tortosa
244RubénMartínez CarreraABSMMADTEAM
245JoanGual RuizABSMMadteam
246NestorGiner LlorensM40M+Prorunners
247EduardSegura FlixM40M+PRORUNNERS
248CARLESBoixABSMCE Olot
249NailaBañosABSFN/A
250JOSE MANUELCARBAJO RUIZM40M+CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON
251AdriàComellas VidalABSMA.E. Matxacuca
252TONIMARTOSABSM-
253carlosChornet VelascoM40M+L´Espiral C.T.
254ToniCamara PeralesABSMCEMADTEAM
255AnnaHuguet PerezABSFCEMADTEAM
256Eduardo Del Río Franco M40M+Club alpino Berciano
257MeritxellBonet CostaABSFCEMadteam
258RocioRios OrtegaABSFAirRunners
259VictorRuiz CintasM40M+Club Trail Running Girona
260DavidSimó PinatellaM40M+-
261Cristóbal MMacarro CanoM40M+AirRunners
262EmmaSimó Pinatella M40F+MADTEAM
263MIRIAMUBACH PELLICERABSFSENSACIONS UVEX TEAM
264DavidPagès FarréM40M+MADTEAM
265MIREIACASELLAS CUNILLABSFRarunning
266FABISUBIRANA DALMAUABSMIndependent
267LaiaRoyo-CasalsABSFTecnirunner
268BellaVivancos EscobarM40F+Ninguno
269AlexCorredorM40M+Cap
270JORDICOBOS MARTINEZM40M+L&P
271JordiSanchez TroyaM40M+Independent
272SergiFuentes BatllevellABSMIndependent
273AnnaClapesM40F+Fast Competicio
274JOSE MIGUELARTEAGA ZABALOM40M+CD Irrintzi
275MartaMoret SerramitjaABSFTrailrunner.cat
276ElenaRamos MartínezABSFMadteam/Terrassasports
277ChristianGrillo GarcíaABSMTriatló terrassasports
278CRISTIAN Cabrera AliagaABSMMADTEAM
279OriolRequena JuanABSMTrail Moianès
280Alejandro Ruiz JiménezABSM.
281LorenaSierra carreñoABSF.
282JordiCarbó BallesterM40M+DIR
283GerardMateu RouraM40M+Club atletisme Figueres
284EnricGraboledaM40M+Centre Excursionista Empordanès (CEE)
285MontseRivera M40F+Tramuntanya Llançà
286BeaPrior De SolaABSFAtletisme de Roses
287NilArmengol CasaliS23M-
288CarlesGibert BarreraM40M+X
289DanielPalou RubioABSMFFCAM Perpignan (club alpí francès de Perpinyà)
290JosepGarcia BorrasM40M+MADTEAM
291RafaelLlorens VernetM40M+CLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
292DiegoBarroso BermejoM40M+Madteam
293Joan RamonPedrós FernandezABSM.
294PolCarbonell AmelaABSM-
295AlexSolà MorenoABSMCap
296AdriaGregorio ortizABSMNo
297PereLópez GilM40M+Atletisme Roses
298Oriol Rodriguez Bosch ABSMMasquefa trail
299joanbañuelos pagoABSMindependent
300XAVIPIRÓ GINÉABSMClub Alpí Bell-lloc
301Sergi Boixader albinABSM2x2santpedorcorre
302XavierDiaz i MasoM40M+No club
303carlescallave felipeM40M+unio excursionista llançanenca
304MarcGispert GironABSMIndependent
305DavitBayés GilM40M+A.E. Matxacuca
306HugoHaya CalderonABSMMadTeam
307UNAICALAFELL VEGASABSMOcells del Bages
308WillyTato ColomerABSMno club
309MatildeEsteves-García BiajakueABSFLujanteam
310Lídia VergésM40F+Terra de volcans
311AnderGallastegi CamaraABSMADC Iturribero Mendi Taldea
312Miguel angelMoreno marinABSMTriatlo tramuntana figueres
313AbrilTorrent JovenABSFATLETISME ROSES
314enriquepallaresM40M+sin clup
315LeonardoBaquedano LópezM40M+A.D. CENTRO EXCURSIONISTA RIBAGORZA
316DavidSans GrauABSMCEM La Cameta Coixa
317IgnacioMontoya DominguezM40M+MADTEAM
318PAUCASARES ROMEVAM40M+-
319CarlesCOSP RECHEM40M+.
320rubennovell villanuevaM40M+madteam
321JordàFernández PirisABSMCap
322MARTAPELLICER VIZARROABSFCENTRE EXCURSIONISTA L'ESQUIROL
323RogerPérez PareraABSMNingun
324FrancescPararols PalomerasM40M+Aspresxtrem
325DavidGodino MolinaM40M+Mur i Castell - Tuga
326Raul Cardenas Cañadas ABSMA.E.pallars
327MIQUELCRUZM40M+A.E. MATXACUCA
328LuisRicoyABSMBRRRR PA!
329LauraFrigolaS23FCap
330CarlesAranda SalesM40M+-
331AinhoaOyangurenABSFBurdinola
332RicardGamisans SolàABSMIndependent
333Marc Velletrani Gonzalez ABSMNanOliverasTeam
334MontserratCasoliva CarodM40F+UES
335RafaelLópez Reche M40M+Club Atletismo Montornes
336DaniSánchez RodríguezABSMIndependent
337MartaHoms VivetM40F+Centre Excursionista Taradell
338JoanRiba BurdóABSMCE Bandolers
339Jose AngelMartínez NietoM40M+Semprarribu
340AndreaRuiz ChanaABSFWild Women Team
341FernandoLozano TiradoABSMTriSani
342ALBERTVILARDELL PÉREZM40M+Trail tarraco
343ISABELUBACH FABREGAM40F+Trail tarraco
344MartaCUARTERO GuerreroABSFIndependent
345CarlesVilarnauM40M+INDEPENDENT
346ANTONIMOYANO PALENCIANOM40M+MUNTANYENC MOLLET
347DavidMira DiazM40M+Bicharracos
348BernatSanz AngrillABSMCap
349DanielCastillo MontoyaABSMGyD Mountain Club
350JORDIGAGO GOMARIZM40M+RUNARLEKINATS
351FerranComas FagesABSM-
352EMILIANOBARRENA GOMEZABSMTRISANI
353HelenacAÑAS RuizS23FWild Women 2020
354OriolSalsas RoquéABSMCEC
355PereColomer GallardoABSMCE MadTeam
356XAVIGARCIA ALAMOM40M+RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA
357AdamPicón MañosaM40M+AT Cerdanyola
358ROSATEIXIDOR CAMPSM40F+CLUB EXCURSIONISTA MAÇANETENC
359JORDICAPA COLOMM40M+-
360OscarLecuona ABSMDEPORUNNERS
361EdgarBonet BonetABSMRun4you
362MargaritaRoset CasademuntM40F+CET
363IreneGallegoABSFSummits bcn
364Jose MariaGonzalez MorenoM40M+Summits Bcn
365NicoSerraABSMClub atletisme Roses
366DINAFRIAS GARRETM40F+MADTEAM
367JOAQUIMSANGENIS VATHJEM40M+MADTEAM
368XAVIERLLENAS BARRISM40M+CLUB LA BISBAL
369CRISTINAMATARRODONA JOFREABSFMATXACUCA
370GERARDPONS SOLANASABSM-
371AntonioRubio MadridABSMSantvi
372AlbertCasasM40M+Agrupació excursionisme Palafrugell
373GuillemParés PanamàABSML'esportiu Torelló
374EduardCoto BonayABSMIndependent
375Francesc d'AssísIsern TorrentABSMQRTTEAM
376AlexandraVilar ArqueroABSFCap
377BetlemGuillén RipollM40F+CAM Parets
378XavierAriza Prunera ABSMCet torrellenc
379GerardGandara GayaM40M+CLUB EXCTA. MADTEAM
380AriadnaClaravall FarràsABSFTrail Moianès
381MarcGuardia ColomerABSMMonistrol Running- 9hSport team
382EnriqueSantamaría MartinezM40M+MONTANYENC Monistrolenc
383MontserratPerez AyalaM40F+Madteam
384MartaRomero Gómez ABSFIndependent
385DavidMillan Martinez ABSMIndependent
386OscarCastillo MuñozM40M+--------------------------
387ALEIXCAYUELA MANZANOABSMINDEPENDENT
388EvaMesado OrtizM40F+Mur i Castell-Tuga
389ELENAADAN HIDALGOABSFLASANSI
390SeidKevljanin HadzicABSM.
391ZENOFAZIO ZALÁNYIABSMAT CERDANYOLA
392MarinaMartinez RasconABSFAT CERDANYOLA
393AlbertFernandez CanoABSM.
394Manel Vallecillos Marín M40M+Independent
395GerardPeret pinatellaABSMNo
396Rubén Vicente PuertasABSMNo
397DAVIDGALO MARTÍNEZABSMLa Garriga Extreme
398DavidIllamola SañeABSMVIC ETB
399Joan EudaldBosoms EsterasABSMcap
400FerranMolasABSMCE Serragrenyada
401IgorLarrañaga AguirreM40M+Euskalduna
402ALEIXSELLARÉS GONZALEZABSMBages Esports Rios Running
403JordiVillarejo RoigABSMVallforners
404AnaSorribes viguerABSFIndependiente
405NachoTrinidad RicoABSMEscola Trail Barcelona
406EmmaBONNEMORTABSF.
407MARCVERDAGUER I PUIGDOLLERSM40M+INDEPENDENT
408LLUISHoms castellsM40M+L'ESQUIROL
409LucaAldighieriABSMPiri
410nicolasskunca duclosABSMtaekwond-do itf vilassar de mar
411EnriqueGonzálezM40M+Sense club
412LUISARANDA FERNÁNDEZM40M+CEM PAPIOL
413NoeliaMerino TrenasABSFSummits BCN
414RogerAlòs PortilloM40M+Independent
415JordiAlbiol SolàM40M+C.E. Madteam
416ANGELBAUTISTA AGUDOM40M+FONDISTES BLANES
417Javi Olivera Vallmaña M40M+Ca la Guido trail
418MarcMàrmol BaladasABSMGarraf Runners
419Albert Salmoral MartiABSMPhoto Adrenaline
420JEPHERNANDEZM40M+FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
421MARCALABERNABSM-
422VictorJunyent CastellaABSMSaltarrocs de Sanaüja
423SergiMarco GilABSMIndependent
424Anna Ticó López M40F+Fun Runners club esportiu
425CarlesTáboas AlbiolM40M+Club Excursionista Empordanès
426SimonePulzerABSFNo
427BerndPulzerM40M+No
428Marc Panella GuilanaM40M+centre excursionista Farners
429NoahArmesto martinezS23MOctowave
430PolCosta CapdevilaABSMCap
431EVAMONTERO PINTUM40F+MONTSENY MAASAIS
432CARLOTACORBELLA AlcántaraABSFCEI
433JoelMármolABSMJomarfit
434LluísVicens FranquesaM40M+Club Trail Running Girona
435PauCaravaca i FuentesABSMTrail Running Girona
436NúriaCatalan GarciaABSFVesKevinc
437JulioMasip GarciaM40M+VesKevinc
438IvanMoreno torraABSM -
439ALBERTPUIGABSMBESCANÓ CORRER
440FerranVilà SerraABSMVILÀ VILA SPORT
441JOAN RAMONRODRIGUEZ ABADALABSMVILÀ VILA SPORT
442marcelocorreas sanahujaABSMDONDE ESTÁN MIS AMIGOS
443IvanMarin aibarABSMBetxi runners
444MikeGomezABSMMdteam
445JordiAlsina Aparicio M40M+TRANSTRIATLON
446Abdel aziz Achoukhy ABSMNo
447AlbertoFernández ContrerasABSM-
448InmaFernández Fieiro M40F+Paleotraining Mataró
449LluísCordón BarrisABSMKeniata petit
450MarionaCollell MuntABSFRLAK
451Jesus J.Alonso ReguilónABSMRED WARRIOR
452matimeneses serraABSFclub atletic mollet
453NoeNavarro MariM40F+Club esportiu Katrines
454LluisCasas. SanabraM40M+Montaltrek
455AfricaLopez. RodriguezM40F+Montaltrek
456Josep Torralba vergé ABSMPunk trail sant joan de Vilatorrada
457AlbertGarcia BorràsABSMTGCBINN
458AlbaCampi SanouABSFTR GIRLS
459JaviVela blancoABSM-
460OriolAyats gifraABSMCentre Excurcionista banyoles
461JordiReig SaisABSMIndependent
462SONIACARRASQUILLA LOPEZM40F+no
463PereMarsé VidalM40M+Club Excta. UECANOIA
464NúriaBrichfeus GarciaM40F+TrailVNG
465ANTONIO MOYA OLEAM40M+Sparta Trail Team
466MarcSimó SoldevilaM40M+Sparta Trail Team
467Carme Teixidor CampsM40F+La cuca viu
468XAVIERFOLCH VILAFRANCA M40M+GRUP EXCURSIONISTA SERRALADA
469Joan CarlesBell JiménezM40M+Independent
470FranciscoCastro AndradeM40M+CLUB RUNNING METROPOLITAN
471alina ababeiABSFCE MADTEAM
471Guillem Fernandez LopezM40M+Club Natació Olot
471RobertFusté CastellàABSMGrup Excursionista Malgratenc
471oriol gonzalez simeonABSMAML SPORT
471robertoiglesias delgadoM40M+Club Atlètic TMB
471Olga Martin RubioABSFClub Triatló Creu Groga
471AlbertPujolM40M+HG AML TEAM
471Jose LuisValle RodriguezM40M+C.A. SPIRIDON
TOTAL INSCRITS:


Circ de Morens
SUB 23 MASC » 9
SUB 23 FEM » 1
ABSOLUTA MASC » 69
ABSOLUTA FEM » 38
MASTER 40+ MASC » 50
MASTER 40+ FEM » 25
Total Recorregut » 192

Volta del Gegant
SUB 23 MASC » 4
SUB 23 FEM » 3
ABSOLUTA MASC » 104
ABSOLUTA FEM » 40
MASTER 40+ MASC » 85
MASTER 40+ FEM » 22
Total Recorregut » 258

TOTAL CURSA » 450
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions