MARRANA SKYRACE 2020 TRAIL 3 COMARQUES 2021 29a BTT CASES NOVES

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2020

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1EMILICARRERO RAMONABSM-
2Gerard Vilella LopezABSMSport2live
3ManelAlcalde PerezABSMIndependent
4VíctorRuiz CintasM40M+Club Trail Running Girona
5Jordi Blanquera ClusellsM40M+Les nenes trail
6AlbertPresegué MorcilloABSMCE TARADELL
7ImmaPuigcorbé SabataABSFClub trailrunning Girona
8NestorTerribas NietoABSMLUKTO BARCELONA
9RAFAELLLORENS VERNETM40M+CLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
10ELENASUVADOVAABSFCLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
11FABIORODRIGUES SENDIMABSMCLUB EXCTA. MADTEAM
12TONICAMARA PERALESABSMclub excursionista MADTEAM
13ANNAHUGUET PÉREZABSFNO
14EduardBartrina i ComalatM40M+Club Excursionista Independent de Catalunya
15JordiRuiz BustinsM40M+Trail Running Girona
16BlancaMarquez BrionesM40F+Trail running Girona
17JOSE MANUELMANUELM40M+CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON
18Toni Puig CanalM40M+-
19SergiPonce CifuentesABSMEspot Esquí
20QuirzeSagué SorsS23MTrailRunning Cap de Creus
21LluísPérez RossellM40M+C.E. Alliberadrenalina
22DavidGutierrez RoviraABSMAuuuuuuah team
23Alejandro Rojas Saavedra ABSMAUUUUUUAHTEAM
24DavidBertomeu RuizABSMMutuacat Bravo trail
25RogerSolanas janéABSMCE Camí dels Ibers
26Daniel Cervelló CastellanoABSMNo tinc club
27AdamPicón MañosaM40M+AT Cerdanyola
28CLÀUDIAICART MASRAMONABSFUE Prats de Lluçanès
29MertixellBujons CamprubiABSFViding runners
30Clara Vilageliu CodinaABSFCE Bandolers
31RaulGóngora martinM40M+Independent
32MartaCasadoM40F+VEGININ
33Ricard de Jódar Luis ABSMCap
34MarcFerran ClarasoM40M+Toubkal
35jesusmonleon castelloM40M+toubkal
36SergiFuentes BatllevellABSMIndependent
37MarcSeuma MesasM40M+Movit
38Oriol SolàSentmartí SolàABSMGEEA-CET
39JosepTorralbaABSMPunktrail Sant Joan
40SantiMartinez romeroABSMClub excursionista Esparraguera
41perelopez sorianoM40M+bisaura xtream team
42MarcGomila SanchoABSMNo
43GuillemReverter PascualABSMCap
44AlexPalazón ABSMGUERRILLEROS
45JoelTroya SebastianABSMGuerrilleros
46Francesc Albert EliasABSMGuerrilleros
47RamonBarrosoABSMGUERRILLEROS
48Miquel Elias NoyaABSMGuerrilleros
49SERGIHUERTAS BARUCHABSMBCN TRAIL RUNNERS
50joseHidalgo GonzálezM40M+Bcn Trail Runners
51JOANSEMPERE VENTURAM40M+UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
52ORIOL NÚÑEZ OLLÉM40M+CENTRE EXC AZIMUT - CLUB ESP LA CALA
53IgnasiVallvé AlcónM40M+Sempre amunt
54JoseCastillo GalindoM40M+CLUB EXCTA. ALLIBERAADRENALINA
55FRANCISCOCASTILLO GALINDOABSMCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
56Mireia Casellas CunillCasellas CunillABSFRarunning
57LaraRibas GenéABSFBloc Cafè
58CarlesSaladie OliveM40M+Club Excta Madteam
59Joan AmorosAmorosABSMUEC Tortosa
60AriadnaGuarner MarinABSFBCTEAM
61fernandobarcos navarroM40M+independiente
62Albert Planas i AuladellM40M+Club Excta. Palautordera
63CarlosOjeda mataM40M+A.A TONA
64Elisabet Bernabeu AustrichABSFcap
65Francesc Dalmau Olivé ABSMCap
66JosepMontenegro SánchezABSMAos team
67DavidRomero PelegrinM40M+AOS Team
68Aleix Olive SalaABSMAOS TEAM
401BenjamíBordes HomsABSMUnió Excursionista de Vic
402AlbaCornellas BaguéABSFUE Prats
403AnnaSolanich SucarratsABSFUE Prats de Lluçanès
404Guillem Soler SubiràABSMUE Prats de Lluçanès
405PepForest i ColladoM40M+Trail Running Girona
406POLTASIAS CAMPDEPADROSS23MTRAIL XICS MONTSENY
407AdriàFernàndez PérezABSMRunning Castello
408Daniel Hernandez RuizABSMNo
409JoanFontbernat MachABSMBanyoles Corre
410ADRIÀOLIVET TERRATSABSMClub Excursionista Baix Empordà
411Jordi Chacon Roquer M40M+C.a.les tortugues de la garriga
412CarlusNOGUERA GÜELLABSMTGCBINN
413SergiArimany PruencaABSMCan pantiquet
414PaulaIcart MasramonS23FIndependent
415Martí PauneroS23MMadteam
416Maria DolorsVentura MartinezABSFMovit
417Carlosde Dios CuellarABSMNo
418MartaSotocaABSFPAT Healthy Trainig
419QUIMDE DIEGO MARTINEZM40M+MADTEAM
420JanCastillo ParedesS23MEscola de Trail del Moianès
421JoanCastillo SolansM40M+GEMI
422ANGEL LUISAURAL MACHINM40M+ORCASUR
423MARTAMONTURIOLM40F+INDEPENDENT
424BernatPlanas SanchezS23MTrailXics Montseny
425JoanaPlanas SanchezS23FTrailXics Montseny
426Daniel Lozano PerezLozano PerezM40M+A.A TONA
427AlbertoGarcía GuerreroABSMSense Club
428AnnaPujol ValènciaABSF:)
TOTAL INSCRITS:


Volta del Gegant
SUB 23 MASC » 1
ABSOLUTA MASC » 31
ABSOLUTA FEM » 10
MASTER 40+ MASC » 24
MASTER 40+ FEM » 2
Total Recorregut » 68

Circ de Morens
SUB 23 MASC » 4
SUB 23 FEM » 2
ABSOLUTA MASC » 10
ABSOLUTA FEM » 5
MASTER 40+ MASC » 6
MASTER 40+ FEM » 1
Total Recorregut » 28

TOTAL CURSA » 96
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions