VII MARXA JUFRÉ RIUPRIMER LA ROMÀNICA EN BTT 2019 MARRANA SKYRACE 2019 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys) TRAIL 3 BATLLES 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

CROS 1 DE MAIG 2019 XIX EDICIÓ

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1CARLOS FENOY MANZANERAFENOY MANZANERAVET1MQUERER ES PODER
2ALBACAROL XANDRISENFINDEPENDENT
3BORJAPOSAS SALLENTSENMESQUERDABOCS
4IdoiaOliveras millasSENFAvinyo
5CarlaMayans GilSENFNP
6NuriaRosanas Piedrabuena SENFNP
7DANIFLORES HERNANDEZVET1MUNIO EXCURSIONISTA DE VIC
8Oriol Requena JuanS23MEscola de Trail del Moianès
9JOANVADELL LLEONARTVET2MKTM
10AnnaCentellas SoléSENFEsquerdabocs
11CarlosRodriguez VallesVET2MC.E.A.C.
12ANGELS MARTINEZ CLAVERIAVET2FC.E.A.C.
13RobertCorrons Gamisans VET2MC.E.A.C.
14PilarCortés GimenoVET1FC.E.A.C.
15David Hermosilla PozoVET1MC.E.A.C.
16Antonio Alarcon ToledoVET2MC.E.A.C.
17Bea Ramos MoleroSENFC.E.A.C.
18David Salmeron MartínVET1MC.E.A.C.
19M.Rosa Crispi alsinaSENF.
20JaumeRibalta AnguloSENMC.E.A.C.
21Jeronimo Castillejo ArenasVET1MC.E.A.C.
22Jose Luis Garcia LopezVET1MC.E.A.C.
23AnnaLopez MunsVET1FC.E.A.C.
24MIGUELPIÑA GALVEZSENM-
25LAURAGARCIA MEMBRIVESENF-
26Sonia Marin MatillaVET1FC.E.A.C.
27NarcísFontanet AmbròsSENMCH CASTELLET
28JORDIPECANINS RAMONSENMC.E.A.C.
29MARGA VIVIANNE LLOVET ROCASENFC.E.A.C.
30ALIAZZAKHMAM ZOUITNAVET1MC.E.A.C.
31MIQUELCASADESUS CASAJUANASENMC.E.A.C.
32JosepRamos AlcarazVET1MNat’s
33Valentí Gaspà CirujedaVET2MClub atlètic manresa
34PAU RATESRATESVET2MIndependent
35IgnasiBotifoll GarciaSENMIndependent
36Carme Escude obradors VET2FIndependent
37Lluis garcia FrutosVET2MAtlètic calderi
38MontserratCutrina i MateosVET2FAvinent Manresa
39RogerSanllehí HomsSENMHotel 1948 Manresa
40Marta Aymerich SalasSENFTrote mañanero
41VíctorRodriguez CasafontSENMTrote mañanero
42Concordio PerezPerezVET2MClub Atletic Calderi
43andresgallego barreroVET2Mlibre
44JOANMUNTS COROMINASVET2MCOLLBAIX-CELLER EL MOLÍ
45JANMUNTS IGLESIASS23MCOLLBAIX-CELLER EL MOLÍ
46MarcMartinezS23MEscola Trail Moianès
47JosepMartinezVET2MKorrekmins Moià
48JoanNomdedeu AragayVET2MSense club
49SandraBuxadéVET1Fbravo Running
50Jordi Vilaseca BruguerasVET2MBravo Running
51AdriàVilarasau PovedaS23MCap club
52david masfret pusoVET1MNo
53JosepSegura MartinezSENMIndependent
54JordiVall ValenciaVET1MIndependent
55Marçal Pedrals MuñozVET1MNat's
56JOSE CLAVAIN CLAVAINVET1MKORREKMINS MOIA
57RAMONMARTINEZ PAREJAVET2MNAT'S
58JordiSauquillo GuerraSENMIndependent
59JoanJofresa BarbanyVET2MC.N. CALDES
60CarlesCentellas comellasVET1MCap
61JORDIOLIVERAS GONZALEZVET1MASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
62DaniEspino EscamillaSENMNo club.
63FerranArias GesVET1Mno
64SílviaRueda NoceteSENF-
65PEPSÁEZ HERRAIZVET1MAmics de la cursa d'Artés
66IGNASILLOBET ROCAVET1MAmics de la cursa d'Artés
67XAVIER TRISTANY CLARETVET1Mxx
68MARC LORCA CORTADASENMxx
69AGUSTÍROC AMADORVET1Mxx
70ADAMTORRES HERMSSENMAmics de la cursa d'Artés
71JOSEMARTINEZ SANCHEZVET1MAmics de la cursa d'Artés
72LLUISRUIZ OLLERSENMnonstop.com
73JAUME ROVIRA OLIVAVET1MAmics de la cursa d'Artés
74ADRIÀCOLS CAMPRUUBÍS23MAmics de la cursa d'Artés
75Jose M MiroMiróVET2MG6:30
76ALEIXSOLEGIBERT SERRAS23MAmics de la cursa d'Artés
77SERGI CINCA MORROSVET1MTRIATLÓ SALLENT
78DavidRovira OlivaVET1MCE Sant Vicenç de Castellet
79OSCARVILARASAU CLOTETSENMCAL SIANA
80FrancescTeixidó SanjuanSENMSenterada Running Club
81Cristian Dominguez RamosSENM0
82Georgina Doria TorraSENFArmentera Running Club
83JordiMascort del RinconVET1MEntramuntanats Swim Portbou
84AlbaPla SolergibertSENFCap
85cesar Elcorrobarrutia Luy KenSENMC.E.A.C.
86VíctorBalaguer SoléSENMInvencibles
87LluisBlanesVET1MIndependent
88ALBERTPLANS PONSVET1MRUNNING SAGI
89Xaviballestero galdeanoVET1MDesmuntamargesNavàs
90Oscar Shigüe velepucha VET1MAvinent manresa
91Núria Anglarill RubioS23FC.E. Cardona
92MANELDE SANDE VIVANCOSVET2MBravo Running
93DavidCarmona CarnéSENM-
94melciorfaja VET1Mpcnavarcles
95CARMEVILA BIOSCAVET2FAMICS DE LA CURSA
96PereOliverasSENMRed Legends
97JOSEPALCONCHEL CABRERAVET2MFONDISTES SOLSONES
98JordiGuzmán PascualVET1MUNIÓN DEPORTIVA VEGETARIANA
99Gemma VilaSENFCap
100Jose Lagran MaesoSENMCap
101Silvia Perez MartinezSENFUnión Deportiva Vegetariana
102MiquelFreixanet FontsecaVET2MCorredors.cat
103JOSE MANUELDEL AMO SANCHEZVET2MBRAVO RUNNING
104Núria Pubill Lleonart SENF.
105ToniMas FontVET1MRios Runing
106JORDICOMPANY PEJOANVET1MINFILTRATS
107Cristina Perez RecheVET1FCap
108MarcosOrtega LuqueSENMVedruna runners
109AlbaFeixa QuerSENFSant Feliu
110MarcSanllehí HomsSENMHotel 1948 Manresa
111CarmeTort CreusVET1FAmics de la cursa d'Artés
112Josep AntoniPerez CasellasVET1MAmics de la cursa d'Artés
201EvaCorominas NeiroSENFCentre Excursionista Avinyó
202RACHIDTOUILIVET1MC.E.A.C.
203JorgeChango RobayoSENMNo
204XavierRoca SolergibertVET2M---
205FedericoRodríguez SánchezVET2MNAT´s
206Maria JesusPradas CaroVET1FNAT´s
207AZUCENA FERNANDEZ SANCHEZVET2FAmics de la cursa d'Artés
208PauGuiteras PaixauS23MEscola de trail moianès
209EDUARDVEGA CARBONELLS23MCENTRE EXCURSIONISTA D'OLÓ
210Inés Font CanalsSENFRunners Moià
211GENÍS VILA CARMONAS23Mteam vila-carmona
212Joan Segura MartinezVET1MIndependent
213JúliaBañeza FiguerasS23FClub Bàsquet Artés
214M AngelsPlanasVET2FXaluca team
215EvaSerraVET1FXaluca team
216miguel aymerich salasaymerich salasSENMKalenji by Decathlon
217MIQUELCRUZ BELLIDOS23MCLUB ATLETIC MANRESA
218CristinaMoralesVET1FClub running Moià
219MariàGabriel MoreraVET2MFAES- Sallent
TOTAL INSCRITS:


LLARG
SUB 23 MASC » 6
SUB 23 FEM » 1
SENIOR MASC » 25
SENIOR FEM » 17
VETERA 1 MASC » 33
VETERA 1 FEM » 6
VETERA 2 MASC » 20
VETERA 2 FEM » 4
Total Recorregut » 112

CURT
SUB 23 MASC » 4
SUB 23 FEM » 1
SENIOR MASC » 2
SENIOR FEM » 2
VETERA 1 MASC » 2
VETERA 1 FEM » 3
VETERA 2 MASC » 3
VETERA 2 FEM » 2
Total Recorregut » 19

TOTAL CURSA » 131
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions