MARRANA SKYRACE 2019 XI BTT PICAPEDRER SBG SOLIDÀRIA SANT TOMÀS 5a edició 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR EN BTT 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys) PEDALADA 2019 XCR SUPERSERIES MTB - Polinyà TRAIL 3 BATLLES 2019 1a MARXA 2h RESISTÈNCIA CC RATPENAT XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2019

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1PatriciaPérez TetillaABSFESPARTANAS DE RHODE
2FerranBarba MoyaM40M+Independent
3GuillemBerbel SanchezABSMfanatik
4LluísGarcia AscasoM40M+Cap
5MONTSESALAM40F+SENGLARS RUNNERS
6RaquelGabarróABSFIndependent
7MiquelCarabaño CortinaABSMNo
8JordiReig SaisABSMIndependent
9ViktorVilarrasaM40M+CE Els Íbers TR
10EsteveBoschABSMRunBCN
11LauraCasasABSFTao esport
12angel luismachinM40M+ORCASUR
13AdriàFernàndez PérezABSMRunning Castello
14PabloGonzalez MorenoABSMIndependiente
15EugèniaSerramontmany MoranteABSF.
16JordiAlarcónABSM-
17JasminaLopez CarmonaABSFC.E.KATOA BARCELONA
18NuriaDeniel RicartABSFStrail
19GuillemErra NoguerABSMStrail
20DavidPallares SoleABSMAE ESP Cara Nord
21EnriqueSerisABSM-
22EsterJiménez MorenoABSFIndependent
23AbdiFernàndez MasuetM40M+Burriac Runners GMA
24IgnacioSivatte FontM40M+Sense club
25LluisVicente TorrellABSMLliure
26DavidRamón LlorenteS23MClub Natació L'Hospitalet
27Oriol Requena JuanS23MEscola de Trail del Moianès
28MartaJuan SanchoM40F+Independent
29JosepRequena TorresM40M+Independent
30ALBERTFEIXAS PUJOLABSMSEMPREAMUNT
31Mònica PaviaM40F+FeelFree
32CAROLINAMUSARDÓ PUÉRTOLASS23FC.O.R.B.
33ArnauRovira FreixaABSMIndependent
34Carlosde Dios CuellarABSMNo
35JUDITOLTRA NINOUABSFCAM PARETS
36SergiPerujo montrasABSMCap
37MarionaMiquel verdesABSFTrailrunning
38AnnaFarré GómezABSFCentre Excta. de Rubí
39SusannaCanesABSFCap
40XavierAlsina SalmoralABSMMadteam
41ClaraManubens rieraABSFProrunners
42INESBARRIGA FAJARDOABSFProrunners Barcelona
43MiriamMartínez CatalàABSFMAD TEAM
44ErnestDíaz SegúABSMProrunners Barcelona
45LluísBurgaya VilaróM40M+ESCÒCIA DEL NORD
46NoemiNavarro MariM40F+cap
47AgnèsRoca VilasecaM40F+Club Esportiu Funciona
48FernandoRueda PerezM40M+.
49CarmeRodriguez CañameroM40F+..
50JuditSala CastilloABSFDe 7 a 9
51EVARISTOARENAS ORANTEM40M+No Federat
52AdriàBlay AlegreABSMSempre Amunt
53VíctorRamón LlorenteS23MLliure
54AlbertPorterias IbañezABSMCistella
55Miguel AngelMoreno MarínABSMCistella
56AntonioMoya OleaM40M+Sparta Trail Team
57MarcelBofill MadurgaABSM-
58Juan Carlos Martínez Martínez M40M+Trialers de rubi
59YolandaEscoda MuñozM40F+No club
60MireiaCasellas CunillABSFRarunning
61MARTORRES GABARRAABSFIND
62HumbertPortell MartíABSMClub Esquí Fontalba
63MarionaCollell MuntABSFSEMPRE AMUNT
64JúliaTraveria SolàS23F-
65RaquelTorrubia campasABSFSempre amunt
66QUIMDE DIEGO MARTINEZM40M+MADTEAM
67Carlos Ojeda mataM40M+A.A tona
68DanielLozano PerezM40M+A.A.Tona
69FerranGodayol DelgadoABSMIndependent
70JúliaBlay AlegreABSFSempre Amunt
71RAMON MAS FUSTERM40M+CE.EX.SORDS
72ToniSanchez MarinM40M+Sensacions Uvex Team
73JordiVila TorrasABSM.
74IreneGonzalo NavarroABSFFanatik
75DavidSerraM40M+Gas Mountain
76JoaquínRuda GazcónABSMNinguno
77Pau Ribas VendrellABSMningun
78ORIOLOLIVER ROSIQUES23MSKI CLUB CAMPRODON
79JanCastillo ParedesS23MEscola de Trail del Moianès
80JoanCastillo SolansM40M+Bicicleros
81NonaRomaní RodésABSFcap
82Jordi Marti SayolsABSMTRG TEAM
83MartaSotoca CollABSFPat Healthy Training
84PEREALACAMBRA SÀNCHEZM40M+L'Aire
85DanielBenitez MelenchonS23MCap
86ALEIXCOCH POZASABSMHDK
87JenniMera PachecoM40F+ESPARTANAS DE RHODE
88EloiCastro CorominaABSMTRG Team
89Andrés Díaz de Gracia M40M+Ultratrailrunextrem
90eugeniaIbañez lopezM40F+Unio excursionista Prats
91MarcClarà RoviraM40M+de 7 a 9
92DaniFreixas RoviraABSMde 7 a 9
93AuraMata OlléABSFRunbcn
94RoserGonzalez ExpositoM40F+Independent
95AdriDuran FloridoABSM.
96JonathanCastillo Mc MahonABSMCap
97ÏuNet PuigS23MTrail Xics Montseny
98CristinaPuig ColomerM40M+Trail Xics Montseny
99AngelaMuñoz RuizM40F+NOHIHAOUS
100XavierVirgili SerraABSMNOHIHAOUS
101LorenaSalmerón GargalloABSFNOHIHAOUS
102LLUISCORDON BARRISABSMCIMS i T4F
103Alberto CarlosMartinezM40M+Madteam
104Josep AntoniRopero GermanM40M+Club Muntanyenc Sant Cugat
105Miriam Peñalver RodríguezABSF.
106ToniColomina pascualM40M+L’aire
107ImmaGalera serranM40F+L’aire
108RúbenEspuche cassúM40M+Dental clapes
109JordiVidal GarciaS23MCLUB EXCTA.MONTBLANC
110Josep Ramon Fernández CompanyABSMCap
111AnnaTomàs CotsABSFCap
112DavidTorrell RuizM40M+Independiente
113RaimonCasanovas PalliseraS23MCap
114JoanFontbernat MachABSMBanyoles Corre
115CarlesSilva SánchezS23MClub Triatló Cornellá
116ArnauBuxadé LombrañaABSMIndependent
117BetMiquelABSFCAP
118SergiFortea SayasABSMCNSA
119xavipalasABSMXPALAS TEAM
120suelyfuentes tejedaM40F+XPALAS TEAM
121JoanAbril AbrilABSMwong
122BertaVilaseca SellarèsABSFwong
123Marc Madurell GómezABSMNOHIHAOUS
124EVADIAZ MOLINAM40F+CNSA
125IVANLÓPEZ NAVARROABSMKikiriTeam
126MarionaBosch BertralABSF-
127EloiContrerasABSMDeporunners
128EloiVentura BalliuABSMTRG Team
129AniolMontesS23MClub Excursionista Empordanés
130ANDREASANDY SOLÀABSF-
131Martí PauneroS23MMadTeam
132David ARIZA RAYAM40M+Maimakansu
133GeorginaValdés QuerolABSFLa Sansi
134CarlesTorres CandelaM40M+GMVC
135PauCastellvi RocaABSMKIKIRITEAM
136AgnèsCastellet castells M40F+No federat
137AitorGuijarro GinésM40M+No federat
138CarlesAlier TorrasABSMCap
139DavidGraells SomoanoABSMSense club
140RafaelHijano DomenechABSM-
141RaúlAriño TorresABSMA.D Villarroya de los Pinares
142MiquelBover RomeroABSMIndependent
143JavierGarcia valenciaM40M+No
144GuillaumeWatsonABSMTribbuu.com
145LauraVisiedo RomeroABSFCap
146NilSolanellas VirumbralesABSMARA Team
147IngridParetas ViñalsABSFIndependent
148AngelsSalvadorM40F+Club triatló berga
149sòniaorriols cuestaM40F+Atlètic Palau plegamans
150JosepPagès PuigdevallABSMindependent
151JONLOPEZ RABELOABSMFUN RUNNERS
152MarcPedro LloretS23MCLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
153AlbertCiurana FerragutcasesM40M+Opsis Running Team
154EduTreserra IllamolaABSM.
155NicolasLopezMadridM40M+Fondista Rubi
156DavidJobé BoschM40M+LA QUARTA EDAT
157MarcoGamez CobosABSMC.N. Mataró
158AlbertoGarcía GuerreroABSMSense club
159MireiaColmenaM40F+Club.ce.ex.sords.cat
160MarcMacià PayàsABSMMapaches full gas
161SERGILATORRE FERNÁNDEZABSM-
162AnnaGarriga SalaM40F+Mountain Runners del Berguedà
163jordiberga masoliverM40M+pota i tripa team
164MiriamUbach PellicerABSFSENSACIONS UVEX TEAM
165LauraRamoneda RicartABSFCanya Aquí
166JúliaRius LletíABSFMadteam
167MontserratPérez AyalaM40F+Madteam
168JosepSantos CarboneraM40M+CAF Runners
169FinaLizana PratM40F+Cap
170JoanMartinez LopezM40M+Sural Iluro Trail
171ManelDonat giroM40M+Cabirols roses
172JordinaTraserra PujolS23FRarunning Estel
173mikelagirresarobe igiñizM40M+erlaitz
174markelagirresarobe barandiaranABSMerlaitz
175MartinaGonfaus SellésS23FASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
176RamonPujol DescalsS23MCap
177DídacEspinosa BernisABSMSENSACIONS UVEX TEAM
178AniolCortada GarciaS23MCap de Creus Trailrunning
179CristinaValls DelgadoM40F+Piri
180OscarLlamasABSMBarcelona
181MariaSans VidalABSF-
182DaniPadilla GranadosM40M+CAF RUNNERS
183AlbertPérez CasanellasS23MNo
184Miriammoreno castilloM40F+Grup Muntanya Argentona
185BertaLópez UbiaABSFVèrtic Sabadell
186AlbertRodríguez Morató M40M+Pokertrail
187PereVivancos GonzálezM40M+100869
188JosepForest ColladoM40M+Trailrunning Girona
189DeniaVerhoefABSFAJAX
190EudaldSilvestre SangiaoM40M+Independent
191germangarrote borrullM40M+TRI+9 EL MASNOU
192Elba Egea Senabre ABSFAOS TEAM
193VicenteMartínez GonzálezM40M+UME Gavà
194CeskoCompte boverABSMCicles vic
195GuillemMonroset BoterABSMPropi
196FranGarcia RuizM40M+Blue Isards
197JoanRibera MujalABSMOutsiders
198JORDICAÑELLAS GARRIGASAITABSMno
199ArnauMiralpeix angladaABSMStrail
200DavidJuan AngladaABSMCEM CERDANYOLA
201IvánIzquierdo FernándezABSMCEM CERDANYOLA
202LourdesRivas ReyesM40F+CEM CERDANYOLA
203JonatanIzquierdo FernandezABSMCEM CERDANYOLA
204SantiBalmes EstradaABSMHander
205JosepPruja QuerM40M+Sort que hem vingut
206Joan Roura MasaguerM40M+Sensacion Uvex Team
207CarlotaCelma NeiraM40F+Cercle sabadallés
208Jordividal miroM40M+Paxangueros d' Alforja
209IgnacioMenacho PascualM40M+Ninguno
210JoanReyné MagretABSMSki Club Camprodon
211Isabel VallsM40F+PIRI
212PabloDoménech ArizaM40M+PIRI
213AndrésSalcedoABSMCORREM PER LA TERRA
214DanielCarrillo BarnolaS23MLa Cabra Montesa
215JordiMONTSERRAT FONTM40M+MADTeam
216JordiLatorre EspinarM40M+no
217RamonSellares SarraM40M+RAMS
218AlbaInglés TornéABSF-
219Jose A.Jaramillo CalderónM40M+CE Taradell
220José LuisInglés PiñeroM40M+-
221CarlesTaboas AlbiolM40M+Independent
222NicolásMartínez MillánABSMCorredoiras Bueu
223MiquelRanea ArroyoM40M+CE Bissura
224RogerRanea VilaS23MCE Bisaura
225MònicaPèlach NadalABSFCasa meu
226MarekFodorM50M+seedrocket
227MarcFerran clarasoM40MToubkal
228jesusmonleon castelloM40Mno tinc
229Rocio Rios OrtegaELT39FArale trail running
230jordividal vilaM40MTRAMUNTANA ESPORTS
231ToniCamara PeralesELT39MBEYOND FORGET YOUR LIMITS
232FabioSendimELT39Mno tinc
233MarvinVelazquez MillanELT39MRunnair
234MuntsaCasoliva CarodM50F+UES
235CarlesEsteve SerenaELT39Mno
236AnnaHuguet PerezELT39FNo
237VíctorRuiz CintasM40MClub Trail Running Girona
238Josep ManuelCancio TrujilloM50M+La Massa. Centre Cultural Vilassarenc
239ArnauPastallé GarciaELT39MGiró Sport
240MontseBarrera Sánchez M40FCE DEPORRUNERS
241Jose ramon Jiménez GonzálezM40MRunnAir
242CristianLopez ReyesELT39MRunnAir Team
243Cristóbal MMacarro Cano M40MRunnAirteam
244IsaacTreviño CabotM40MGin team
245Jean-ChristropheCARONM50M+Leguevin
246Javier Sánchez VarelaELT39MCMR
247JOSE MANUEL CARBAJO RUIZM40MCLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON
248XAVIERSEBASTIÀ MIGUELELT39MGiró Sport
249Adrià Olivet TerratsELT39MCentre Excta. Baix Empordà
250AdriàSabaté MasipELT39MCLUB EXCTA. MADTEAM
251CeliaTrévisanELT39Fteam droles de dames
252Miquel AngelMartinez HernandezM40MC E Callus
253LluísAguilà FoschELT39MFast Competició
254Albert Plaja Lombana ELT39MMontseny Maasais
255Manuelcoso garciaELT39MC.A Trail Atletes Baix Gaià
256Cristian Cabrera AliagaELT39MMountain
257FabiSubirana DalmauELT39MIndependent
258xavierreig torresM40MU.E. Vic - Lluna Plena
259ErolaTortadès VerdaguerELT39FU.E. Vic - Lluna Plena
260XAVIERTORRA PLAM40MMADTEAM
261AugustJutglar CornellasELT39MCap
262MARCBARTINA PLANELLSELT39MCLUB NESTLE GIRONA
263MARIORUSO CAMELLOM40MMAREJADILLA
264CarlesBoix BufiasELT39MNo
265MireiaPlanas RodriguezELT39FNO
266jose antoniomarta M40MTECNIRUNNER
267ARACELI LOPEZ DEL VALLEM40FCENTRE EXCURSIONISTA SITGES
268CARLES CARRILLO FERREM40Mindenpendent
269MarcAlegrí LladóELT39MRojos que te Cagas
270AlbertHernandez CaballeroELT39MRojos que te cagas
271QuimBover OliverasELT39MRojos que t'hi cagues
272IñakiElosuaM40M2KV Villanúa
273AndreuGubert CelmaELT39MUEC Tortosa
274GerardSalvador MiquelM40MIndependent
275JOSE BENITOFERNANDEZ HEREDIAELT39MClub Alpino Barcelona
276LeonardoBaquedano LópezM50M+Centro Excursionista Ribagorza
277SandraTejedor DazaELT39FClub Esportiu Tordera
278XavierGil RocaELT39MClub Esportiu Tordera
279MarcLuceño ClausELT39MGAREETS
280JoanVilaseca PetitELT39MGAREETS
281SergiPastor RodriguezELT39MProrunners Barcelona
282TomWhittingtonM40MMacclesfield Harriers
283AvelinoIgual CordobaELT39MUGEL Catalunya
284JordiCallejas MampelELT39MUGEL
285DavidIcartM40MBiorunning
286marcosponcelasELT39MEsquelles (Amer)
287LLUISLLEIDA FEIXASM50M+CAM PARETS
288BetlemGuillen RipollM40FCAM Parets
289AdriàPolo GrauELT39M-
290ORIOLALBERO FONSELT39MCAM Parets
291JordiPardo RouraELT39MCap
292MarcFarre GomezELT39MCap
293EduardOltra RodriguezM50M+CAM Parets
294JordiSolé BusquetsM50M+Jordi
295RogerGispert MasóM40MCVG
296IgnasiGubert i RoureELT39MClub Alpí Palamós
297JesúsEscribano GómezELT39MDeporruners
298IñigoLazo CaberoELT39MProrunners
299EnricBuhigas GonzálezELT39MProrunners Barcelona
300Chema Espinola gonzalezELT39MPRORUNNERS
301GuillemLópez i FagedaM40MCUPSI QÜISTA
302SergiMorales MagdalenoELT39MProrunners BCN
303MATIASAYUSO MARTINEZM50M+CAC, CORRIGAIRES CARDEDEU
304DanielMartos RosiñaELT39MTrailMontornes
305GabriellaMurilloELT39FIndependiente
306ORIOLNÚÑEZ OLLÉM40MCE LA CALA / CE AZIMUT
307AnnaPujol ValenciaELT39F:)
308EfrainParra salaM40MTrack
309David Mira DiazELT39MGIRBAU
310Carlos DavidRoig JabatoM40MTRACK
311RogerEspiell CanalELT39MINDEPENDENT
312CarlesEnrich HuguetM50M+Madteam
313JuanMaCalahorro PérezM50M+Flonjus Team
314ToniAguilar EscobarM40MFlonjus Team
315JOSÉVERDÚ SORIANOM50M+POLA ON FIRE
316JORDIFERRER TEMPORALM40MCENTRE EXCURSIONISTA SÚRIA
317RobertoGuitart urbietaELT39MSound team
318IvanRedondoELT39MCAL
319DavidBayes GilM40MMatxacuca
320ArturoPallardó EspíELT39MLos Loquitos
321MartinaComes EscodaELT39FProrunners BCN
322ChusmontesM40MProrunners
323BepoGassó JordanaELT39MIndependent
324OsvaldoRedondo RubertM40MMur i castell-tuga
325EudaldCarreras JuzgadoELT39MTR-Running
326ENRIQUEFARREM40MCEC
327Claudide José GomarM50M+Club Excursionista de Tiana
328LLUÍSARANDA FERNANDEZM40MCEM EL PAPIOL
329EnricCarrera Albujer M50M+MADTEAM
330GUILLEM PUIG REIGELT39Mmutucultorsdelacatalunyacentral
331MIQUELVILA CODINAELT39M.
332AnnaNoet NavarroM40F**
333Marc Seuma MesasM40MMOVIT
334EduardCos vilaELT39MLliure
335JOAQUINSoto RodriguezM50M+TRIALERS DE RUBI
336OriolVila TorrasELT39MARA Team
337Ferran Gómez BernabéM40MAce bombers Barcelona
338RUBÉNGomez GarciaELT39MUGEL
339CristianCapote Jiménez ELT39MNo
340DanielCarceller MartíM40MMadteam
341Alberto Fernandez Contreras ELT39MPaleotraining
342InmaFernandez FieiroM40FPaleotraning
343NeusGiménez RiosM40FCentre Excursionista de Sitges
344MartíValldeneu UrpinaELT39MSense club
345AitorZafrilla lopezELT39MAssociació flipats per l'esport i la gresca
346Paco Closa M40MTrail pc
347MatiMeneses SerraELT39FAtletic mollet
348XaviBrugué JordàM50M+AMER-HIPRA
349JoanPERICH CARRERASM40MTROTE PERRUNO
350LLUISHOMS CASTELLSELT39MC.E.ESQUIROL
351ArnauBarba MartínezELT39MElefant Blanc
352XavierRiba FossasM40MNo
353XavierPerez AlonsoM40MCENTRE EXCURSIONISTA OLOT
354KarlosArroyo JuradoELT39MBCTEAM
355PatMelvinM40FPat Healthy Training
356SalvadorRibas RibasM50M+Grup de Muntanya Vall de Camprodon
357SantiSegalés BerenguerM40MU.E VIC - LLUNA PLENA
358FerranRoura PelegrinaELT39MPenya Runners Espanyol
359JOSE CAPILLACAPILLA CAICEDOM40MNAFPLIO
360Daniel Cabrera NuñezELT39MPOTA ROJA CERVELLÓ
361ÍcarTribó MiróELT39MMontseny Masaais
362JOANBELLIDO CABRETOSAM40MMADTEAM
363JordiRoyELT39MSempre Amunt
364AbelRey AlsinaELT39MTEAM BIOMECÀNICA DEL CICLISME
365ivanGonzalez RiusELT39MSants Trail Running
366JosuaPaus BurianELT39Mcap
367RamonBasart TenedorELT39MCap
368JavierVegas MonteroELT39MCENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA
369Carol Estrany Sauceda M40FCEP
370MarinaRobert i Plantalech ELT39FCep
371XavierOliveres HernàndezM40MMasques Sant Andreu
372IgnasiOliveras HernàndezM40MIndependent
373CarlesQueipo DiazELT39MMADTEAM
374AlbertoLopera SevillanoELT39MClub esportiu Tordera
375GermanFenelliM40MClockwork Orange
376Jose Natividad Iraheta GallegosELT39MS.A.CORBERA
377ArnauSegura AnducasELT39MS.A. Corbera
378SONIASANCHEZ GUIXM40FCENTRE EXCURSIONISTA TARADELL
379CristiaRamon CabelloELT39MMeeeeel Running
380ChristophHeidelmannELT39Mno
381NestorGiner LlorensM40MPRORUNNERS BARCELONA
382NoemiGrau SanvisenELT39FNiu del Nadó
383EsterArbos GuaschELT39FMEEEEEL RUNNING
384Josep mariaCardona rodrigjezM40MIndependent
385BERNATLLOP XIRAUELT39MMONTSENY MAASAIS
386ToniGarcia alesM40MEscola de trail laia diez
387HaoSunELT39MMorlacos Team
388Marc Salas Font M40MUnió Excursionista de Matadepera
389AlbertGarcia NadalELT39MMeeeeel running
390JORDIGUITART RUIZ M40MCLUB NATACIÓ OLOT
391DanielFrías paradasM40MIndependiente
392JaviOlivera VallmañaM40MCA LA GUIDO TRAIL
393FrancescTorradeflot CureroELT39MIndependent
394LLORENÇESTEVE PONSELT39MWE RUN TEAM
395ALBERTCOTS ROSIÑOLM40MCENTRE ALPI GIRONELLA
396Roger Coll MartorellM40MBCN RUNNERS
397BernatSegarra i martiELT39MBCN RUNNERS
398EduardoCasulleras BuisanM50M+BCN RUNNERS
399JordiBolet AragonèsELT39MCLUB ESPORTIU CERDANYA PIRINEUS
400AnnaGasconELT39FLliure
401gerardpalmadaM40Mcap
402Joaquim Ayala Campos ELT39MMSG
403OlgaMartin RubioELT39FTriCBM
404Javier Ramos Sánchez ELT39MFUNRUNNERS
405XaviSanchez BlascoELT39MDemos Un Paso Adelante
406JepSerrainatM50M+Trail Running Girona
407JoanPuyuelo CapellasELT39MAtlètic Congost
408DavidGodinoM40MMur i Castell TUGA
409XAVIERBASART SANCHEZM40MTRICBM
410MartaVázquez NuñezELT39FFun Runners Club Esportiu
411JessicaAlonso gallegoELT39FFunrunners
412NandoMorte RedondoELT39MFunrunners
413LluísPérez RossellELT39MC.E. Alliberadrenalina
414CarmeSangüesa PonsELT39FClub. Excta. Trail Tarraco
415MarcMuntadas BallúsELT39MCE Via Fora Olost
416HelenaMercader LloberaELT39F-
417FernandoBarcos Navarro M50M+No tengo
418JennyArasil garciaELT39FA.E.MATXACUCA
419IgnasiRaventós AixalàELT39MTranstriatlon
420Fco JavierBarea PastorELT39MGrupo Alpino Javalambre
421Jose F.CAROM40MAtletes d'Altafulla
422Edwin Fernando López Yánez ELT39MClub Esportiu Fun Runners
423IsabelCastany SerrallongaM50F+-
424EnricSisa MatasM40MGEM
425KevinBonjorn de KromM40MMontseny Maasais
426JordiSerra ferrerM40MMala cara
427BEYTXYLEIVA LUQUEM40FBUBO SPORTS
428OLEGUERMASPONS HOSPITALELT39MHUANA DRINK TIM
429MartiMASPONS HOSPITALELT39MCECMO
430JordiManjonELT39Mclub fun runners
431GerardSalvador MiquelM40MIndependent
432ArcadiPuig RibasM40MC.E Mindundis Team
433oriol pinto planasELT39Mindependent
434alexcodina rieraELT39MCAP
435MarcelDruguet CarrerasS23MClub Muntanyenc Sant Cugat
436ToniMoral lirioM50M+Privat
437SergiCasademunt CaballeroS23M-
438Gabriel Santiago Rodríguez M40MMadteam
439Isabel Illamola VilaltaM50F+Centre excta Torello
440MIQUELGALCERAN COLOMERM40MBESALÚ CROSS
441ArnauSerrabasaELT39MCaimans
442JavierPinent RomeroELT39MUEC Tortosa
443FrancescRufé SolàM40MIndependent
444AlejandroVico TeruelELT39MFun runners
445OriolSivillELT39MC.E Deporunners
446JORDIALSINA APARICIOM50M+TRANSTRIATLON
447Joan Parron marcos ELT39MCatalonia
448MartíBullich AlberoELT39MNo
449DavidRomero PelegrinELT39MAOS Team
450DavidAparicio diazM40MArgam
451IvanLafuente MartínezM40MNo
452MIQUELNOGUESM40MCLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
453NeusGilabert BertomeuM40FIndependent
454ToniPorras JiménezELT39MNo
455MarcGuardia ColomerELT39MMONISTROL RUNNING
456JoséPorras JiménezELT39MPorras runners
457Marc Soy CodinachM40MKundalini Yoga
458BerniHernandez riveroELT39MNo
459GilbertLlado ColomELT39MRarunning Estelo
460XavierGarriga MorenoELT39MExcursionista Breda
461EstanisGonzalez TorrentM40M.
462DaniVentosa AlbàM40MAE TALAIA
463Josep M.Baster RoviraltaELT39MClub Pirinenc Andorrà
464IgnacioPérez AbadELT39Mranners
465LluisBonet OsorioELT39MJovi
466Eduard Baquer Font ELT39MTRC Aresta
467XAVILLAMAS BOZAM40MSPORT HG-ALM SPORT-ALCHIMIA-IROXAVI
468JoanCarrasco DomínguezELT39MMADTEAM
469Marc Torras SerraM40MCANM-C
470JAUMECODINA MEJONM50M+TROTALLUNATICS
471DanielroigELT39MCNAB
472ANNASellésELT39FASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
473ElisabetSolanich SucarratsELT39FCE VIA FORA
474EnricCorominas i BoschM50M+A.E.Talaia
475RafaelSubirats BortELT39Mclub atletic Palau
476GuillemRomero SerraELT39MMountain Runners del Berguedà
477XavierEscrig EscodaELT39MSAC
478MarcDalmau M40MSans trail running
479Rubén Jimenez Luque ELT39MSac Corbera
480JorgeMirabete DueñasM40MVIVITO Y CULEANDO
481FerranBatllori Llauradó M40MMont Escape
482DAVIDIBAÑEZ MURCIAELT39MHuman roots
483MarcGrané De DalmauELT39MAgrupe
484JosepSolagran ruizELT39MNo
485JoanaMartí RomaníS23FAligots
486Joan EudaldBosoms EsterasELT39Mcap
487José MaríaFerron AconM50M+GOATRAIL
488WillieFernàndez LópezELT39MClub Natacio Olot
489JaumeBuixeda vilasecaS23MIndependent
490RamonAubets RafartM40MMountain Runners del Berguedà
491ValentínDe La Cerda CisternesM40MIndependent
492IgnasiVallvéM50M+INDEPE
493Aleix Olive SalaELT39MAOS TEAM
494MarcGispert GironELT39MIndependent
495Pablo Llusia PrinaELT39MNo
496RubénMartínezELT39MMadteam / Unión Deportiva Vegetariana
497ToniMartínezM40MC.E. Madteam
498JudithCinca NegreiraM40FBlue Isards
499JordiVillarejo RoigELT39MHerniado team
500AlbertCaralt RuaixM40MCorreRemei
501JORDICAPA COLOMM40MCENTRE EXCTA. BANYOLES
502AlbertGonfausM50M+ASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
503IvanRubioELT39MVegantrail
504JorgeFilipeM50M+P4R
505MariaFigueiredoM40FP4R
506AntonioVic MartinezM50M+No federado
507MarcLabrada BoschS23MPrat-Triatló 1994
508AriadnaGuarner MarinELT39FCEM CERDANYOLA
509JosepGil GilELT39MCEM CERDANYOLA
510JaumeBarriach GayaaM40MTROTE-EXTREM
511Daniel Cazalla loriteELT39MAE MATXACUCA NEW BALANCE
512MarcelRomaní RodésELT39MUEC de Gràcia
513DudiPerez PujolELT39MC.E. Valldoreix
514nataliasilva manuelM40Fnn
515SoniaCarrasquilla LopezM40Fno
516LaraRibas GenéELT39FBloc Cafè
517RogerAranda DiazELT39MCE MADTEAM
518ManelMartori TorresELT39MTrail CER Rubí
519IsaacColomerELT39MFREDfRONTAL
520AinaSegalés VerdaguerS23FFanatik Vic- Madteam
521ANTONIOMUÑOZ SÁNCHEZM40MNo
522JORDILEÓN FONTANALSM40MNo
523SergioPeralta MuñozM40MCEM CREIXELL
524MARCESGLEYES CADANETS23MINDEPENDENT
525MarianPichM40MMatxacuca
526JoseGarcia LopezELT39MUES
527Pablo MiguelChorro hernandezM40MCims
528AnnaCastro RiosM40FClub d'Esports de Muntanya Cerdanyola
529MeritxellMarti GomezM40FClub Alpino Italiano
530DavidMillán Martínez ELT39MIndependent
531JairoCarretero San JoseELT39MSomunics
532JosepAlcalà PrietoELT39MU.E. Vic - Lluna Plena
533VerónicaZaragozaM40FUltraTarats
534JordiCivis ArceELT39MCH Cerdanyola
535RamonSobrevals ArceELT39MC.A Majin
536MARTAMOLIST CODINAELT39FINVERSETEAM TRAIL
537ARNAUARANDA ESCAMILLAS23MINVERSETEAM TRAIL
538IsraelMembriveELT39MIndependent
539XavierSolanellas M40MIndependent
540AnnaSuriol TolraELT39FA.E. Mountain Runners del Berguedà
541MarcTraserraS23MEMELEM
542EdurneZazpe ELT39FC.E Trail Tarraco
543DaniErena ribasELT39MCerdanya skimo team
544Martí Bultó PuigELT39MClub Excursionista Madteam
545JAIMECASTRO MACIAM50M+INDEPENDENT
546RamonCaballé PlanasELT39MClub Esquí bERGUEDÀ
547ClaudiaSabataELT39FClub Esquí Berguedà
548JordiVilana VilarrublaM40MAtlètic Santa Fe
549JosepBoschELT39MIndependent
550IgnacioDominguezM50M+Madteam
551RogerVirgili SerrallongaJRMGo-extrem
552OliverFaig PeñaM40MCanarias
553Jose MaríaToledo GómezM40MClub atletismo parets
554RafaelBethencourt GuimeraM40MTenerife Trail
555JhonnathanDa SilvaELT39MNo
556Oscarvargas vilanovaS23MMatxacuca
557ErikCalero MañasJRMCLUB ESPORTIU PENEDÈS
558AngelNevado iglesiasM40MCquie trail- aires de muntanya
559MiquelAuladell DordalELT39MClub Atlètic Torelló
560IgnacioFabeiro GonzalezM40MCap parets
561ToniVílchez MorenoM40MClub atletisme parets
562RogerAlòs PortilloELT39MCorrecamins del Pedraforca
563ManuelaRodríguez Jiménez M50F+No
564XeviCasals PérezELT39MNo
565MarcVaque AvilaM40MROCK EXPERIENCE
566VanesaChirveches DominguezELT39FROCK EXPERIENCE
567Adriana Fernández LopezELT39FROCK EXPERIENCE
568JoanMolina MolinaELT39M-
569PereClopM40MCESC SANT CELONI
570EduardJuanola SaguéM40MWSS
571ArcadiPrat i GodayolM40MUEVIC - LLUNA PLENA
572MarcVizcaíno MuñozS23M-------
573XaviGarcia CortésELT39MCastillo Athletic Group
574OscarCollado JareñoM40MClub Trail Albacete
575RaiOar-Arteta Bereziartua M40MArrolape Mt
576AntonioMorales MartinezM40MGrup Excta. Serralada
TOTAL INSCRITS:


Volta del Gegant
JUNIOR MASC » 2
SUB 23 MASC » 9
SUB 23 FEM » 2
MASTER 40 MASC » 101
MASTER 40 FEM » 18
MASTER 50+ MASC » 30
MASTER 50+ FEM » 4
ELIT MASC <40 » 155
ELIT FEM <40 » 30
Total Recorregut » 351

Circ de Morens
SUB 23 MASC » 18
SUB 23 FEM » 4
ABSOLUTA MASC » 74
ABSOLUTA FEM » 43
MASTER 40+ MASC » 60
MASTER 40+ FEM » 26
Total Recorregut » 225

TOTAL CURSA » 576
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions