VII MARXA JUFRÉ RIUPRIMER LA ROMÀNICA EN BTT 2019 MARRANA SKYRACE 2019 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys) TRAIL 3 BATLLES 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

CORRIOLS DE FOC 2019

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1RicardOsorio vilaltaPOP18MUnio excursionista sant joan de les abadesses
2LluísBurgaya GutierrezPOP18MC.E. Esquirol
3JaviLópez Almirón POP18MBarimontanya trail club
4JavierSánchez VarelaPOP18MCMR
5JOSEP TERRICABRAS TIÓPOP18M.
6JESUSCANADELL SOLERPOP18MCEC CALLDETENES
7Marcel Bueno BruguesPOP18MBar i Muntanya
8JORDIANDREU MURILLOPOP18MBar i Muntanya
9FranIbañez MarinPOP18MNinguno
10Xavier Duran CarvajalPOP18MPALEOTRAINING GIRONA
11LluisQuemada MasanaPOP18MBonesvalls Trail
12ALBERTBAYER TENAPOP18M-
13JAVIERFUENTES ALMAGROPOP18MOLESA DE BONESVALLS
14DídacFlores GrifolPOP18MCquiE trail
15marcos gil molinerPOP18Mno
16JordiRallo VillegasPOP18MBar i Muntanya
17JORDICarrasco FranchPOP18M-
18ANTONISANCES JIMENEZPOP18MQRT TEAM
19AlbertCols VazquezPOP18MPutarruners
20JonatanMartín RodríguezPOP18MAGRUP. EXC. CATALUNYA
21HelenaMercader LloberaPOP18FRurals
22CarlaLópez PérezPOP18FMadteam
23AlbertCampderrós CerueloPOP18MTECNIRUNNER
24Francesc XavierFabregat CasalPOP18MHook School Manlleu
25DavidPascual GimenoPOP18MWSS Runners
26OSCARPEREZ MILLANPOP18MMATXACUCA
27Cristóbal MMacarro Cano POP18MRunnAirteam
28jose ramonjimenez gonzalezPOP18MRUNNAIR TEAM
29DavidRos HomsPOP18MCLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
30MarvinVelazquez MillanPOP18MRunnair
31IvanRicart RotllantPOP18MBas Valley, TRT
32MarcBeltrán SegarraPOP18MIndependent
33joanroig herreraPOP18Mbar i muntanya
34DAVIDMARTINEZ SEVILLAPOP18MCD TULLIDO
35CARLESDE LA VIUDA AGUILARPOP18MCLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
36tetede la torre moralesPOP18Mmontseny maasais
37JordiCasacuberta JimenezPOP18MCEC
38SalvadorVilalta i BerenguerasPOP18MA.E. Mountain Runners Berguedà
39ALBERTVIÑAS SOLDEVILAPOP18MA.E.SANT GRAU
40EduardSolé VilellaPOP18MUE Vic
41AlbertCalonge BarrioPOP18MClub Excursionista Seva
42Eric Tort AymerichPOP18MClub Esqui Bergueda
43JORDIALEMANY QUINTANAPOP18MUEC VALL DEL TENES
44AlbertoComino SotoPOP18MCMR
45Alejandro Mingorance Bueno POP18MCap
46ManuelRodríguez TrilloPOP18MNo
47DanielPérez AlonsoPOP18MARISTA
48JORDIPLANS CONTELPOP18MSOM REPÚBLICA
49AlbertFont MartinPOP18MCET Torelló
50JordiCampasol PalauPOP18Mexc. empordanes
51DaniPares SolerPOP18MRockexperience
52JOANCODINA ORDEIGPOP18MCARPE DIEM
53RUBENCRUZ HUERTASPOP18MTRC ARESTA
54JORDIGUERRERO MONTEROPOP18MCLUB ATLETIC TORELLO C.A.T
55Marc Rivero Onieva POP18MTalaixa Team
56DaniGimenez CarrilloPOP18MAmics del ciclisme lillet
57SERGISUREDA CODINAPOP18MCENTRE EXCURSIONISTA TARADELL
58ANDREUSENIS PRATPOP18MC.N.OLOT - CEO
59JAUMEFOLGUERA ROBERTPOP18M--------
60SergiCunill PérezPOP18MCal Nan RT
61PepMolas VallsPOP18MPaleotraining Girona
62FerranArnaldo MarotoPOP18McorreCATagafo
63RocBurgaya SolerPOP18MCap
64RamonRoura HernandezPOP18MRRrun
65CarlesTeruel CastellóPOP18MRunnair
66JordiFuentes PalomarPOP18MOlímpic Manlleu
67MarcMuntadas BallusPOP18MCE Via Fora Olost
68Guillem Alba GarciaPOP18MCos 360 sport&health
69Israel Garcia Membrive POP18MTriatló geieg
70XavierDomenech GustemsPOP18MIndependent
71IvanPereira TanyàPOP18MEsportiu Torelló
72DavidMariné CaleroPOP18MCafés Mama Same
73RafaMerino de DiegoPOP18MZafiro Tours Torello
74Carles Xampró CampsPOP18MEls Caga
75DavidOrtigosa VicoPOP18MAgrupe
76LauraEstorch VigasPOP18FGrimpacims-Els CAGA
77JordiDelgado SanglasPOP18MGrimpacims - Els CAGA
78JordiVila ArizaPOP18MCOS 360 & Esports Montanyà
79JordiUró MompelPOP18MClub Atletic Torelló
80SergiColl CulebrasPOP18MAE Gastant Keks
81ManuelRey RodríguezPOP18MClub Ciclista Bas
82AlbertRodriguez MoratoPOP18MC.E. Taradell
83MarçalJuan LlaóPOP18MMontseny Maasais
84PACOPAREJAPOP18MESPORTIU RIPOLL
85ToniLlargués EsclusaPOP18MA.E. Mountain Runners Berguedà
86ElisendaTorruella MartinezPOP18FC.A. TAYMORY-SPIRIDON
87AdriàSellés SerraPOP18MC.A. TAYMORY-SPIRIDON
88XavierGil RocaPOP18MClub Esportiu Tordera
201FerranRoura PelegrinaPOP18MPenya Runners Espanyol
202Cristina Parera OlivePOP18FNo
203VictoriaDiaz ManeroPOP18FC.M. AMIGOS DE LO VERDE
204LluísPuig BuchPOP18MPaleotraining
205JAUMEJORDA GEAPOP18MRUNNINGELIDA
206MarcCAROS SANTACREUPOP18MESPORTIU RIPOLL
207JoseGonzalez SevillaPOP18MClub esportiu trail Laia Díez/2x2 Santpedorcorre
208SergiBoixader albinPOP18M2x2SANTPEDORCORRE
209Jose AngelMartínez NietoPOP18MSemprarribu
210josepperez catalanPOP18Mgrup muntanya sarria
211Abdennaji AzzouzPOP18MNo
212HÈCTORNÚÑEZ MARTINEZPOP18MGRUPO EXCTA. CAMPDEVÀNOL
213ROGERMOLIST PLADEVALLPOP18MMADTEAM
214OriolPedret GómezPOP18MC.E.Pota-Roja Cervelló
215XaviColl quintanaPOP18MPaleotraining girona
216RamonGausachPOP18MPota-roja Cervelló
217SERGIO MARTINEZ SUAREZPOP18MClub Avientu
218JuanLuque GonzalezPOP18MUMAX TRAIL
219ÈricGómez i AznarPOP18MPota Roja Trail
220EduardJuanola SaguéPOP18M-
221RaulCárdenas cañadasPOP18MAss.esp.speleocorb
222SandraDoblas RiveraPOP18FNo en tinc
223LaiaFont MorenoPOP18FPas a Pas
224FERRANROURA PORTPOP18M-
225ArnauTor BardoletPOP18M-
226FerranMoreno ParesPOP18MIndependents
227JordiRibas RomagósPOP18MGECA
228MONICAESPUÑA TURONPOP18FCLUB ATLETISME OLOT - TERRA DE VOLCANS
229CarlaTorra CasasPOP18F-
230Adrià Bufort ArdévolPOP18MLynx Trail Team
231SergiJiménez Puig POP18MRunners Womens
232GilMiarons PratPOP18M.
233GilSerrancolí MasferrerPOP18MCE Torelló
234PauTorrent SalaPOP18MGECA
235PolAgusti CerviaPOP18M-
236ALEIXREIXACH BOADAPOP18MFAST COMPETICIÓ
237AlbertRoura EsponaPOP18MFAST COMPETICIO
238NàdiaTarifa MateoPOP18FKoala Team
239DavidAguadé VidalPOP18MKoala team
240Susana Andres Martín POP18FCollserola mountain Runners
241CLAUDIAGRAU SERRAPOP18FCEAC
242IsaacRomaní CostaPOP18MFast competició
243Jordi Salvans Ayats POP18MCova trail
244MarcRipoll GomezPOP18MTita freda
245EnricGuillén belmezPOP18MGires
246JosepForest i ColladoPOP18MTrail Running Girona
247pedro vidal ortegaPOP18Mindependen
248xavierpuli rouraPOP18Mindependent
249AlbertCiurana FerragutcasesPOP18MLa Cellera Mountain Runners
250JORDICABRÉ ROCAPOP18MASSOC. EXCUR. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
251JOANFERRANDOPOP18Mcap
252CristinaVilarnau ComptePOP18FBSIX
253JordiLombardo SalvadorPOP18MINDEPENDENT
254Javier Ureña RodriguezPOP18MCap
255ricardteixidor turbauPOP18MG.M.Sarria
256JordiPoch BertranPOP18MFast Competició
257EnricIbañez CanoPOP18MCastillo Atletic Group
258MansSella MarçetPOP18MKoalas Team
259JOSEPSANFELIU PARRADOPOP18MCAMP IV
260JOANMERCADER GODAYPOP18MFast Competició
261David Lombardo / salvador POP18MClub aletic torelló
262PatriciaAyala CoronelPOP18FAE EKKE
263FRANCESCSANZ FERNANDEZ POP18MFAST COMPETICIO
264Josep MariaCodina TobíasPOP18MAss. Esp. Matxacuca
265RAJIVMarroig HernándezPOP18MTRC ARESTA
266XavierPla MartínezPOP18MIndependent
267PolVilarrasa CodinaPOP18MCaixa Team
268JordiBagariaPOP18MCEE
269SergiVila CufíPOP18MCentre Excurciomista Olot
270José MARCO VerduPOP18MLa foia onil.com
271SergiPlana PlanagumàPOP18MGECA
272MARCROURA COLLELLPOP18MFAST COMPETICIÓ
273ARNAU GIL MORAPOP18MU.D.VEGETARIANA
274ALBERTSANZ FERNANDEZPOP18MFAST COMPETICIO
275BernatSegarra i MartíPOP18MBestTrailTeam
276ISSACBARTI SOLAPOP18MCLUB NATACIO OLOT
277BLAIROCA FONTPOP18MCLUB NATACIO OLOT
278ALBERTMUÑOZ MUÑOZPOP18MAMMCYCLING
279JordinaPlana PujolPOP18FGECA
280DesiMateos sanchezPOP18MFlama91
281PolTrafí SalaPOP18MTRAIL RUNNING GIRONA
282TONIDUARTE BLANCOPOP18MMADTEAM
283SilviaAgut FuentesPOP18FCE Alliberadrenalina
284QuirzeSagué SorsPOP18MTrailRunning Cap de Creus
285MarcVelletrani GonzalezPOP18MNanoliverasteam
286AntonioHernández MontalbánPOP18MNo tengo
287XabierChavarria Valldeperas POP18MAss. Esp. Mountain Runners del Berguedà
288JORDIRIBASPOP18MTRAILRUNNING VILOBI
289AurelieCarreraPOP18FGrec Cerdanya
290EUDALDPLANELLAPOP18M-
291ANNACAPDEVILA BACHPOP18FESPORTIU RIPOLL
292ADRIAREVELLES PIPOP18M-
293CantenysKillianPOP18MRAC
294gantoischarlottePOP18FRAC
295XavierRuiz LópezPOP18MOlímpic Manlleu
296NilGaja BallaróPOP18Muglowspain
297AngelCasimiro Tomás POP18MBar i Muntanya
298XavierMartínez Capablo POP18MTito's Team
299SergiOlivares BusomsPOP18Mtitos team
300XavierCasas puigoriolPOP18MNo
301BeatriceBrisa SartónPOP18FSky Camprodòn
302LorenaRuiz LópezPOP18Findependent
401Mireia Casellas Cunill POP16FRarunning Estel
402AlejandroRodriguez PuigPOP16MCIM Montcada
403MiriamGarcia BuenoPOP16FCIM Montcada
404JOSEPBALDA COLLETPOP16MNO
405BELINDABURGOS CASTILLEJOPOP16FNO
406RitaGonzalez DiegoPOP16FFanatik
407RaúlSánchez GonzálezPOP16MJuveniles Corren
408Jordi Torres tarres POP16MIndependent
409MartaIglesias CampoPOP16FCoub Muntanyenc Sant Cugat
410EsteveAyala EstradaPOP16MGEPS - Grup Excursionista Pirinenc Santfeliuenc
411MANELGARCIA ESCOBARPOP16MRUNNERS ESPANYOL
412OscarTorruella CarbóPOP16MNo
413AdriàBafalluy OsésPOP16MNO
414MercèReigPOP16FIluro Trail Team
415XAVIERMASO I FABREGASPOP16MILURO TRAIL TEAM
416susimacia cañetePOP16Fmaimakansu
417JoanPrados MorenoPOP16MRunninGelida
418AnnaMorales TriadóPOP16FNo
419JordiGarcia LinaresPOP16MNo
420ELISABETHAGUILERA LORENZOPOP16F-
421VaneSielva MorenoPOP16FCap
422ElisabetForroll RomaniPOP16FNo
423Fabi Subirana DalmauPOP16MIndependent
424Joan Montserrat VilasecaPOP16MAcorrecuita
425Judit Domènech ArribasPOP16FCET - Pubilles de cuixa forta
426Judit Galbany Bagaria POP16FCentre Excursionista Esquirol
427Sandra Rierola FochsPOP16FCentre Excursionista Esquirol
428JacobRodriguez GarciaPOP16MC.E.Pota-Roja
429DavidAlsedà CastilloPOP16MC.E.Pota-Roja
430annapuigboltas boixPOP16Fno club
431XaviTorruella Escude POP16MTroteros
432XavierMansilla ErolesPOP16MIndependent
433JordiParesPOP16MPelapipes
434CrisSoler LladóPOP16FPelapipes
435ChristinaBauer RouraPOP16FPelapipes
436AniolVilaregut ArgerichPOP16MC.E. Esquirol
437DavidMayo ZarzosoPOP16MPelapipes
438Jordi chacon roquer POP16MClub.excta.ripoll
439MartaDoblas RiveraPOP16FNo tinc
440moises puigvert padrosaPOP16MPringat
441Berta Capdevila i CodinaPOP16FPubilles de Cuixa Forta
442Laia Doval SanmartinPOP16F#pubillesdecuixaforta
443RamonTuneu ArxerPOP16Mclub EXCTA RIPOLL
444RUTCOMAS MOLISTPOP16FPUBILLES DE CUIXA FORTA
445JordiOctavio MarquetPOP16MIndependent
446GuillemJutglar RoviraPOP16M-
447MartaPellicer VizarroPOP16FCentre excursionista esquirol
448Eudald Font NoguerPOP16MGallfer team
449AdriaFunollPOP16MCatalunya
450MetRamisa AliguéPOP16MPeaky exrunners
451AnnaMàrmol RodríguezPOP16FPubilles de Cuixa Forta
452MartaCodina NadalPOP16FPubilles de Cuixa Forta
453ArnauRamisa AliguéPOP16MPeaky Exrunners
454AlbertGutiérrez VilaltaPOP16MNo
455ToniGutiérrez CamaraPOP16MNo
456JordiSerrat Capdevila POP16MNo
457Pilar Gutiérrez Vilalta POP16FNo
458MiquelRos i LlobetPOP16MClub Esportiu Catalunya
459MarcGurt DotPOP16MVic
460NereaPerez BoverPOP16FCap
461jaumeoliveras barradasPOP16MFAST COMPETICIO
462Sergi Casademunt CaballeroPOP16M-
463Ernest Vinyoles BargallóPOP16MNTP
464NoraBusquets FerrerPOP16FNTP
465SergiBarragan CanudasPOP16MCova Trail
466JordiSuñé TrepatPOP16MUnió Excursionista de Catalunya
467JordiColl MarinPOP16MCap
468FrancEspuña FusterPOP16MJAB
469EduardOllé OllerPOP16MJAB
470ANNA ISABELFERRER MORESOPOP16FL Escala
471JanEstruga AensioPOP16MClub Atletisme Nou Barris
472AgustíEstruga AguilarPOP16MMadteam
473GerardFiol AumatellPOP16MClub Atletic Torelló
474DídacVieites PararedaPOP16MCAGA
475SergiCasas TutusausPOP16M.
476AgustíGallostra i AgustíPOP16MPaleotraining Girona
477SergioBeltran ValverdePOP16MPaleotraining Girona
478NuriaMartí CarrerasPOP16FPaleotraining Girona
479José LuisJiménez MarínPOP16Mmucho arroz para tan poco pollo
480JOANVILLARET HERNANDEZPOP16MFAST COMPETICIÓ
481Emili Mateo Zapata POP16MCentre excursionista Castellar
482Anna Juvinyà JordàPOP16FPUBILLES DE CUIXA FORTA
483AlexMestre JanePOP16M-
484LeopoldoSilva BarrientosPOP16M-
485DanielSànchez CasanovasPOP16MAnar fent
486Núria BusquetsPOP16FCasals team
487ARNAUFIGUERAS PUJOLSPOP16MSANTFELIUCORRE
488OriolMassó Gómez POP16MVacarisses Corre
489CarmeGómez VivancosPOP16FVacarisses Corre
490OscarFlores LopezPOP16MSA-Esport
491Amàlia Fondós CollellPOP16FSA-Esport
492ALEXSUÑER PASTORPOP16MBar i Muntanya
493YounesAfkirPOP16MJust do it
494JordiEscriu MolinéPOP16MGrup excursionista Manlleu
495JordiMorera SalaPOP16MCap
496JèssicaTauste HerrerosPOP16FCENTRE EXCTA. TORELLÓ
497MarcRiera BailenPOP16MCENTRE EXCTA. TORELLÓ
498MarcFarrés SolàPOP16MCasals team
499Joan Santaeulària BoquetPOP16MCap
500XavierArumí RotaPOP16MUnió Excursionista de Vic
501MANELIBAÑEZ CUSIDOPOP16MTRAIL UES SABADELL
502SaraBruguera ÀlvarezPOP16FIluro Trail Team
503MartaAlargé AloyPOP16FNTP
504ToniMorales LobatoPOP16MNo
505DAVIDBARTI ROTAPOP16MCLUB NATACIO OLOT
506EVA BARTI SOLAPOP16FCLUB NATACIO OLOT
507GemmaMallafré VicentPOP16FCET Torelló
508Laura Suanya SagPOP16Fcap
509MuntsaNaspleda BassasPOP16FIndependent
510JordinaTraserra PujolPOP16FRarunning Estel
511MarcGuàrdia ColomerPOP16MMONISTROL RUNNING
512CarlesAriño triadóPOP16MFast competición (senglars cuits)
513NURIA LOPEZ BOSCHPOP16FCLUB NATACIO OLOT
514José LuisMoreno sanchezPOP16MNo
515JaumeBuixeda vilasecaPOP16MIndependent
516EduardGonzález GarcíaPOP16MClub Natació Rubí
517DavidBrunet CanoPOP16MTERRASSASPORTS - CICLOS TRUJILLO
518Núria Galbany CunillPOP16FCET
519ImmaNardi PratPOP16FMecanitzats Torelló
520MireiaMolist PortaPOP16F.
521JORDIGONZALEZ PIEDRAPOP16MTRAIL FACTORY
522ALVAROELVIA ROSVAENGEPOP16MTRAIL FACTORY
523JOANBLANCHPOP16MCLUB NATACIO OLOT
524AntoniBaldi CollPOP16MClub Muntanyenc de Sant Cugat
525MariBonilla MoralesPOP16Fcap
526Gerard Soler serraPOP16MPirinat
527AngiFarres AsperoPOP16FIndependent
528Enric camprubi casasPOP16Mpirinat
529Octavi Ponce Vallin POP16MUnió excursionista de Vic
530SandraTejedor DazaPOP16FClub esportiu Tordera
531AlexandreGali SerraPOP16MUnió Excursionista Vic
532AnnaBonfill TeixidorPOP16FUnió Excursionista Vic
533lluismauri vivetPOP16MC.M.sigueme
534mireiamauri vivetPOP16FC.M.sigueme
535bielrafolsPOP16M-
TOTAL INSCRITS:


CURSA 30KM
POP MASC 18+ » 84
POP FEM 18+ » 4
Total Recorregut » 88

CURSA 22KM
POP MASC 18+ » 84
POP FEM 18+ » 18
Total Recorregut » 102

CURSA 12KM
POP MASC 16+ » 85
POP FEM 16+ » 50
Total Recorregut » 135

TOTAL CURSA » 325
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions