Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS 2019 9a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm LA SEGONA GUILLA SOLIDÀRIA 11a LLUÇANÈS FERÉSTEC MARATÓ BTT SISMICA RACE 2019 11a Cursa i Marxa solidària Aixetes TRAIL 3 COMARQUES 28a  BTT CASES NOVES TERRA DE L´AIGUA 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

CURSA BRESSOL DE CATALUNYA 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
501Carlos Rivas Díaz G1MASNo
502NÚRIAVILA GÁLLEGOG1FEMCAP
503Laura Casan MonfortG1FEMTortuguitos Team
504Lluís Garcia Ascaso G1MASNo
505LAURAMORENO GONZALEZG1FEMcap
506montserratsola solerG1FEMcap
507ManelLara OrriolsG1MASno
508NURIACESAR PUIGG1FEMSENSE CLUB
509FredericCorderas IbarzG1MASClub Triatló Sitges
510SAMUELSANCHEZ VIEDMAG1MASCAP
514CARMEMORALES BALDONEDOG1FEMCUBE
515EudaldPalau AlcoverroG1MASClub Excursionista Ripoll
516RoserMorenoG1FEM---
517IMMADESCARREGA RAMOGOSAG1FEMCAF RUNNERS
518EduardCatalina PlanadecursachG1MAS--------
520ALBERTSERRAT VALLESG1MASIndependent
521M.CARMEMAZA MARQUEZG1FEMEL LÍMIT TE´L POSES TU
522Elia Vilas PlanasG1FEMIndependent
523NuriaMoreno MesaG1FEMClub Atlètic de Torelló
524CARMENMADERN PLAG1FEMIMDEPENDENT
525JoseReina FernándezG1MASISS L'HOSPITALET
526CarmePorcel CanoG1FEMNo
527MonicaOrtega Ayala G1FEMFumisTeam
528Lola Izquierdo Ruiz G1FEMMeiz Team
529JordiSolà ArxéG1MASBisaura Xtrem Team
530NOEMÍ MARTÍNEZ CRESPO G1FEMViladomiu Vell Runners
531OlgaCasas BusquetG1FEMSense
532VictorMarquez BolivarG1MASSense
533M del MarMorilla CarriqueG1FEMC.A.Canovelles
534LAIAFERNÁNDEZ I PINSACHG1FEMCAP
535Miguel Angel Márquez BolivarG1MASNO
536MeihongWuG1FEMClub Atletisme Olot-Terra de Volcans
537JosepRiera PujolG1MASCcRipoll
538MarianoCorraliza RivasG1MASno
539RogerPià RosetG1MASTOBI FC
540JanEstruga AsensioG1MASClub Atlètic Nou Barris
541LidiaCorraliza MárquezG1FEMNo
542JavierBuera AiximenoG1MASNo
543MARTACARBONELLG1FEMINDEPENDENT
544ALBERTCARBONELL MORERG1MASINDEPENDENT
545Nil Estruga AsensioG1MASClub Atlètic Nou Barris
546MiquelRoma PeixG1MASCap
547joanperez garciaG1MAS-
548ALBERTTURON GARGANTAG1MASs.c.
549JordiSoler ParésG1MAS-
550RAMONJOVE GARCIAG1MASSANT GRAU
551JORDIALVAREZ JOVEG1MASSANT GRAU
552MariaToledo OrtizG1FEMClub Atletisme Olot- Terra de Volcans
553AntoniEscolà BanquéG1MASNo
554CristinaGarcia MartíG1FEMlliure
555ManuelPascual RodríguezG1MASPer lliure
556SergiPol FauchsG1MASAnglès
558CarmeBrugarola AreñasG1FEMOlímpic Manlleu
559JosepArboix DamuntG1MASOlímpic Manlleu
561MartíVergés AllendeG1MASLloret la Selva
562JoaquiIbáñez Romero G1MASRomero's team
563EricBesora MolinsG1MASClub atlètic Torelló
564SixtoPeña SierraG1MASno
565OriolAmaro PorcelG1MASEsportiu Ripoll
566RaimonAmaro PujolG1MASEsportiu Ripoll
567MontserratCardona OlveiraG1FEM-
569RitaMasferrer PintoG1FEMIndependent
570NÚRIAROMA PEIXG1FEMCAP
571AssunOrtega PestañaG1FEMindependent
572MarcArumí VilarG1MASOlímpic Manlleu
573EduardArumí VilarG1MASOlímpic Manlleu
574OscarDíaz Pulgarin G1MASCESRIPOLLES
575MIREIAVIÑAS BOATELLAG1FEMINDEPENDENT
576RamonTuneu ArxerG1MASclub exctaripoll
577Marc Soler GarciaG1MASAE SANT GRAU
578MeritxellCamprubí GalianoG1FEMSENSE
579Maria ÀngelsSabido MorcilloG1FEMIndependent
580PEREFARRÉS BORIG1MASA.A.XAFATOLLS
581SandraAragón DelgadoG1FEMcap
582NINAGuàrdia G1FEMNAN OLIVERAS TEAM
583FrancescSalamo rocaG1MASCigronet team
584JordinaTraserra PujolG1FEMRarunning Estel Xics
585NILROIG AGEAG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
586amirubarbero zumalacarreguiG1MASclub nautic olot
589JoanCorbateraG1MAS-
590EvaColomerG1FEM-
591ANASRBAAY EL BAKHTIG1MASCAO-TERRA DE VOLCANS
594MiquelBelda VallG1MASNo
596Albert Martínez giroG1MASIndependent
597AlbertSala SideraG1MASEsportiu Ripoll
598IsaacMuntadas PeláezG1MASAssociació Esportiva Sant Grau
599EduardTarré FreixasG1MASUE Sant Joan Abadesses
600ElenaSucarrats VilarrasaG1FEMUE Sant Joan Abadesses
601Miguel AngelMoreno OrtizG1MASCE Callus
651ESMERALDACABANACH PENELLAG3MIXCCS
651GERARDCOSTA SILVAG3MIXCCS
651INGRIDSILVA LIDONG3MIXCCS
652MarcCasals CanaliasG3MIXKine gym
652AinaCortada QuinteroG3MIXKine Gym
652JúliaIsern BatlleG3MIXkine gym
653ALBERTCUADROS BASAGAÑAG3MIXCUBA
653JULIACUADROS BASAGAÑAG3MIXCUBA
653JOSECUADROS VIZCAINOG3MIXCUBA
654Joan Caballé MartinG3MIX-
654JordiRoca TenasG3MIX-
654LourdesSolano ViñasG3MIXEsportiu Ripoll
655ElisabethAznar VeraG3MIXAznar
655XavierAznar VeraG3MIXAznar
655Xavier Muñoz AznarG3MIXAznar
656JoaquimColomer CullellG3MASElectricitat Colomer TV,SA
656JordiSala CarreraG3MASElectricitat Colomer TV,SA
656GerardSoldevila MirandaG3MASElectricitat Colomer TV,SA
657JosepGarriga GüellG3MASC.A. Lloret La Selva
657JosepMaso TarresG3MASC.A. Lloret la Selva
657IsidreMoragas RecasensG3MASC.A. LLoret La Selva
658MohamedEl GorftyG3MASindependent
658AdriaFernandez CervantesG3MASindependent
658NilHuertas CastanyéG3MASindependent
659PereCapdevila YllaG3MAS-
659SergiExposito CabanaG3MAS-
659SinuhéMartin FerrueloG3MAS-
660XAVIERGUILLAUMES CORBATERAG3MIXNO
660albaguillaumes ViñuelasG3MIXno
660MONTSEVIÑUELAS TORNERG3MIXNO
661LauraCaballero IzquierdoG3MIXEQUIP MUUU BEEE
661Josep MariaFont BlazquezG3MIXEQUIP MUUU BEEE
661Enric Pérez CasasG3MIXEQUIP MUUU BEEE
662MontseBoixassa BuenoG3FEMATLETIC RIPOLL F.C. VETERANAS
662Yolanda Rubio LunaG3FEMATLETIC RIPOLL F.C. VETERANAS
662Nataliya Tymofyeyeva TymofyeyevaG3FEMATLETIC RIPOLL F.C. VETERANAS
TOTAL INSCRITS:


CURSA BRESSOL DE CATALUNYA
POP MASCULÍ INDIVIDUAL » 52
POP MASCULÍ GRUPS DE 3 » 12
POP FEMENÍ INDIVIDUAL » 37
POP FEMENÍ GRUPS DE 3 » 3
POP MIXTE GRUPS DE 3 » 21
Total Recorregut » 125

TOTAL CURSA » 125
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions