Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS 2019 9a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm LA SEGONA GUILLA SOLIDÀRIA 11a LLUÇANÈS FERÉSTEC MARATÓ BTT SISMICA RACE 2019 11a Cursa i Marxa solidària Aixetes ENDURO BTT-LA SELVA 2019 TRAIL 3 COMARQUES 28a  BTT CASES NOVES TERRA DE L´AIGUA 2019 VII MARXA JUFRÉ RIUPRIMER LA ROMÀNICA EN BTT 2019 MARRANA SKYRACE 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

TRAIL TERRA DE COMTES 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1MartaAnglès FolchM40FClub Esportiu Korretonencs
2Juan JoseTorres monrealELTM3Creta & abbu
3ALBERTBAYER TENAELTM3-
4ALBERTVALLS MARROQUÍM40MTRAIL UES SABADELL
5SergiJimenez PuigM40MIndependent
6TiphaineAnderbouhrM40FCA les tortugues
7XavierPuig EscuderoM40MWhiteRocks
8EsterRamos AutóM40FWhite rocks
9ANDRÉS PÉREZ TISCARELTM3RIELLS DEL FAI
10ToniFernández sanchezELTM3C. N. Terrassa
11CarmeBancells SalarichM40Findependent
12ElisendatorruellaELTFC.A.TAYMORY-SPIRIDON
13AdriàSellés SerraELTM3C.A. TAYMORY-SPIRIDON
14ManuelMárquez OlivaM40M-
15MeliGarcia ValenciaM40FCem Sistrells
16joanroura gubauM40Mfast competició
17OLGACERDANS SERRAM40FENTITAT GER
18DanielArenas pereaM40MClub atletismo canovelles
19JAUME ÀRBOLES SEBASTIÀM50M+DECAVI TEAM
20XaviBlanco ReyesELTM3TECNIRUNNER
21JordiSánchez CastillaELTM3--
22PEPARAGONÈS ROSM50M+UE DUESAIGÜES
23ALBERTSIMON GORRIZELTM3A.E. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
24DANIEL ORIOL ASENSIOELTM3Independent
25AugustJutglar CornellasELTM3CAP
26EnriqueRodriguez gonzalezM40MUltra trail runin
27RAULGARCIA MENDOZAELTM3CLUB EXCURSIONISTA DE SABADELL
28NURIAPUIG RICHM40F-
29BelenSimarro VallsM40Findependent
30DavidAlsina FajardoM40MBiomecánicadelcicisme
31TxemaMedina AlcojorELTM3C.A. TAYMORY-SPIRIDON
32Josep MariaCodina TobíasELTM3Ass. Esp. Matxacuca
33ALVAROARENAS CANOELTM3cap
34CARLAARENAS CANOELTFCAP
35MarcVIZCAINO MUŇOZELTM3Cap
36RubènRecio MantéELTM3Lliure
37josepviñas solerM40Mset de correr
38JOANCODINA ORDEIGM50M+CARPE DIEM
39AlbertViñao muñozELTM3Club yo
40DaniGuerrero BadenasM40MIndependiente
41PolFàbregasELTM3Pol franquet
42CarlosVivesELTM3Arsenal
43FernandoLlorensELTM3Polo
44OscarFlores LopezELTM3SA-Esport
45EugeniSerra MaciàELTM3Tandem Sports
46EricPastor MasanaELTM3Independent
47RicardPérez BisbalELTM3Unió Ciclista Sant Cugat
48JosepRoura farraronsM40MForces forts i ferms
49RamonBajona CasasM40MCEPrepirineu
50PabloMiguezELTM3Pablo Miguez
51AdriàCasamitjanaELTM3Aligots
52JaumeBragulat RosM40M2x2Santpedor
53albertplanas gomezM40Mrun for fun
54Mònica Comas MolistELTFAPÒSTOLS DE BACUS
55Thierry ClauwaertM40M-
56Bjorn BooneELTM3-
57Tim De VilderELTM3-
58DANIELCAZALLA LORITEELTM3-
201jordichacon roquerM40Mc.a.les tortugues la garriga
202DaniMasarnau OlivéM40MLes tortugues
203FatimaBermudo AlcaldeM40FGranaderos Team
204MANELGONZALEZ PEÑAM50M+ARA QUINA SAMARRETA EM POSO ?
205ROGERSOLEY BADIAELTM3CAMSALUT
206IRRAELSERRAM40MLLIURE
207PakiTorrejon GraciaM40FC.A. TAYMORY-SPIRIDON
208MarcoJimenez LaraM50M+C.A. TAYMORY-SPIRIDON
209BERNARDOPEREZ MARCOSM40M*
210MARI CARMENMIGUEL GARCIAM40FCORRESOLIDARIS
211VanessaCarrasco FernandezM40FBcn trail runners
212DavidTapiaELTM3Sense club
213BéatriceMAITREM50F+Run2Live BCN
214OriolGranésM40MCorredors del Cargol
215MartíAymà GarciaM40MCAGANT LLETS CANET DE MAR
216LAURABAEZA MOYAM40FCAGANT LLETS CANET DE MAR
217EstherEncina LuengoELTFA.E.MATXACUCA
218IsaacCarreras BesaluELTM3Quart
219LAURALOZANO BAILENM40FSANTAKA
220XAVIRENTERIA AGUILARM40MSANTAKA
221GerardBruguera PararedaELTM3Independent
222amilcarpinheiroM40Mlliça
223ALBERT BECERRA PARRAM40MTrail runners Vidreres
224JordiLiria RomeroM50M+independent
225JordiCarrasco LorcaM40MRipollet Unió Atlética
226AlexParera jorbaM50M+C.E.Korretonencs
227ROBERTRODRIGUEZ MASM40MINDEPENDENT
228LourdesLozano BailénM40FIndependent
229JORDIMARTINEZ GIMENEZM40MDONA SANG
230MartaPenas PujolarELTF--
231ROGERMILL VALLELTM3C.E.AVINO
232MartaSotoca CollELTF-
233DavidCasanellas CocaM40MNou Barris
234JOANSEMPERE VENTURAELTM3UNIÓ EXCTA DE SABADELL
235XavierCarbonell TorreguitartM40MCarbonell Runners
236JaumeLLobetM40Mindependent
237ManelLiébanas HernándezM50M+Los deapistaos
238juanjogarcia dominguezM40MLOS MARTES CON DIOS
239Fco Javier Avendaño MoralesM40MC.A. TAYMORY-SPIRIDON
240OriolAyats gifraELTM3Centre excurcionista banyoles
241Víctor López RódríguezELTM3Roc Blanc Gym
242AnnaLópez CarrésM40FCORREDORS.CAT
243AntonioAlarcon toledoM50M+C. E. A. C
244ValentíGaspà CirujedaM50M+Club atlètic manresa
245DANICARBONELL MERINOM40MCastell Montesquiu
246JavierSanjuán FernándezM50M+CF VILADECAVALLS
247AlbertPuigELTM3Celleramountainrunners
248FerranArnaldo MarotoELTM3correCATagafo
249SergioGómez DomínguezELTM3CF Viladecavalls
250RaulFuertesELTM3Independent
251AdriaGarcia perezELTM3Gasss
252JordiBoiraM40Mtrialers de rubí
253DavidLombardo salvadorELTM3Club aletic torelló
254joaquinSoto RodríguezM50M+trialers de rubi
255Pato Melvin BaudM40FPOWERANDTRAINER
256JoanJordi GarciaM50M+UEU
257juanantoliM40Mcxm valencia
258ToniMartínez GiménezM40MKanka Runners
259AmàliaFondós CollellELTM3SA-Esport
260AlbertTorres CabreraELTM3Andrerunners
261JavierBartolomé Botey ELTM3Birrosianos
262OriolRoca GasM40M----
263CarlosAntones poyM40MClub atlètic torello
264ALFONSOGARCIA VALEROM40MANDRERUNNERS
265DavidReyes ChorroELTM3C.A. TAYMORY-SPIRDON
266DavidPubill CunillM50M+Independent
267AlvaroAlvarez rodriguezM40ML'esportiu torello
268Isaac Fernàndez Forne M40MIndependiente
269JoanGimeno BarriosELTM3Montseny Maasai
270PepCastilla GarciaM40MTeenagers run
271EloiBerrocoso NofuenteELTM3Base Esports Estel
272XavierMartínez Capablo ELTM3Tito's Team
273RicardJordà AmorELTM3T-BIKES
274DavidMoreno DuranELTM3GALL FER TEAM
275AidaMartinez VizcainoELTFGALL FER TEAM
276WimDepraeterM40M-
277Kevin MonteyneM40M-
278Karl Van BiervlietM40M-
279Joachim Van HolmELTM3-
280Steven DiependaeleM40M-
281Annemie HuyghelenM40F-
282Matthias HaspeslaghELTM3-
283Maarten Leys ELTM3-
284Frederik DeflooELTM3-
285Laurent LahayeM40M-
286Maarten VerstraeteELTM3-
287Maarten VerstraeteELTM3-
288LuísSala CasellasM40MT-BIKES
289RicardJordaELTM3NO
401Antonio Boronat LopezM40MTrujillo
402Ovidi Tapia Retamero ELTM3Ríos running Mataró
403MaykaGarcíaELTFClub excursionista Alliberadrenalina
404AmandaSánchez-Montañes OrtegaM40FTrujillo
405RaquelRoyo SolàM40FX
406M. TERESARECUERO RUBIOM50F+RECUERO'S TEAM
407IljaJongstraM40FClub Esportiu Canet
408MIQUELROS i LLOBETM50M+CLUB ESPORTIU CATALUNYA
409Georgina Lázaro FontanetELTF-
410AlbertMargarit BadosaM40MIndependent
411VeronicaRuiz AguilarM40FIndependent
412AriadnaCiércoles QuintanaELTFCap
413Oscar Rodríguez Cardona M40MCME
414Dolors Tamarit BarallobreM40FXino-Xano
415XaviSerra MarquezELTM3G.E.M.I
416martillussà pascualELTM3aiguafreda
417RoserSala i FontELTFCentre Natació Mataró
418Judit Armero CastellaELTFCentre Natacio Mataro
419OriolParera MasdeuELTM3-
420PolPuigoriol MolinsELTM3-
421EduardGinesta RodriguezELTM3-
422ANDREA VERONICADOMINGUEZELTFINDEPENDIENTE
423MATIAS BECK DOMINGUEZELTM3INDEPENDIENTE
424Hugo Bona carneros M40MCH. ATLETISME CERDANYOLA
425MERITXELLFUNALLETM40FCORRECATAGAFO
426aliciarodrigo pulgarinM40FCORRECATAGAFO
427paulapardo martinM40FCORRECATAGAFO
428XavierGual MirallesM50M+Independent
429LlorençGallego MateuM50M+C.E. Olot
430GuillemBerbel SanchezELTM3lliure
431CarlosCasanovas GómezELTM3Independent
432AlbaMartínez GilM40FClub excursionista Teià
433MarcYañez GayaELTM3Independent
434GuillemFaus Espar ELTM3Independent
435SòniaOrriols cuestaM40FTrail UES sabadell
436JordiLosmozosELTM3Club Excursionista Ripoll
437EricDíez TorresELTM3Independent
438DavidCanoM40MDiedre
439JOSÉ LUISRUIZ REDONDOM40MDIEDRE
440SILVIAROCA RIERAM40FSmart Fit Calldetenes
441EduardSerra PararedaELTM3oson@corre / smartfit calldetenes
442EudaldSilvestre SangiaoM40MBegues
443ErmenterViñals PascualM40MXino Xano
444Juan CarlosMartinez VilchesELTM3Independent
445BorjaPosas SallentELTM3Esquerdabocs
446AlexLópez GonzalezELTM3Independent
447AlbertCaralt RuaixM40MCorreRemei
448AlbaMolas SalaELTFCorreRemei
449XavierOrdeixELTM3Independent
450MariaRobles GarridoM40Findependent
451MONTSESALVADOR AYELOM40FCap
452Fernando Chamorro. SerranoM40MTrail Roc Blanc gym
453DANIELIBARZ PEREZELTM3FH
454MaiteMartinez RodriguezM40FPunk Trail- Afilbages
455FABISUBIRANA DALMAUELTM3INDEPENDENT
456GastónValle GambinoELTM3No
457MarcGuàrdia ColomerELTM3-
458SílviaCortijo GuitartELTFGrup Esquelles
459AlbertBerrocal CaballeroELTM3-
460joanpujol giraltM40Mbikecalaf
461Juan Gómez OrtizM50M+CF Viladecavalls
462JoanNomdedeu AragayM50M+Independent
463ManuLópez TorresM40MCap
464NURIACESAR PUIGM40FSENSE CLUB
465SANTIBAMONDE BERMUDEZ DE CASTROM40MLa Roche Posay
466JosepSalvatella SuredaELTM3Ass. Esp. Matxacuca
467Sergi Casademunt Caballero ELTM3-
468LluisGarcia FrutosM50M+Atlètic calderi
469IvánMartinezELTM3Gusy Team
470MONTSESEVILLA BASOAM40FSISMICA RACE
471SERGIHUERTAS DE LA TORREM40MESPORTIU RIPOLL
472TONISORIANO MITJANSM50M+ONTRAIL
473OriolSañas AlierELTM3Independent
474Daniel Gallego PérezELTM3Independent
475PERECEBALLOS BATLLERIA M50M+ONTRAIL
476JamesHaighELTM3CAB
477MARIAROCAFIGUERA BOYELTF-
478Angel FernándezELTM3No
479ArmandoMederosELTM3No
480SERGIGIRALTELTM3CALAF
481AIRINAGUILLEN ROCAELTFTRAIL ROC BLANC
482SIRAGONZALEZ GASSOLM40FBELLES I CAPATS
483RAQUELPAREJA CAÑASM40FBELLES I CAPATS
484XeviPuig FornéM40M.
485NACHOBOLAÑOS PACHECOM40MBELLES I CAPATS
486XAVIGRAELLS GABALDONM40MBELLES I CAPATS
487RaquelDiego GallardoM40Fcap
488MÒNICAMINGUEZ TORTELTFCube runners
489DaniNieto VidalELTM3-
490JaumeBuixeda vilasecaELTM3Cap
491ARNAUGIL MORAELTM3Unión Deportiva Vegetariana
492JordiPlanas i SerraELTM3Drink team
493RamonTraveria Ramírez ELTM3Dring team
494LauraErra ArxéELTFBase Esports Estel
495SimonMarquez nartELTM3Base esports Estel
496santiespinasa martinezM40Mces
497José AntonioBarnancho RodríguezM50M+mataro race
498CarlosMarzoM40Mmataro race
499PereSarri MasM40MCalaf
500Estéfano DanielPérez AlonsoELTM3Serra Marina
501ElnaTurbau ELTFcap
502OriolGarcia PratsM40Mcap
503CarlesCorbalán ComasELTM3Hig's
504SílviaTortosa RamosELTFC.A. L'Espenta
505JosepQuevedo PadróM40M-
506OtGómez AjenjoELTM3La Molina Club d'Esports
507RogerBasagañaELTM3-
508SergiGarcia FerrerELTM3Rarunning Esports Estel
TOTAL INSCRITS:


GRAN TRAIL
MASTER 40 FEM » 8
MASTER 50+ MASC » 3
MASTER 40 MASC » 15
ELIT MASCULI <40 » 29
ELIT FEMENI <40 » 3
Total Recorregut » 58

PANORAMICA
MASTER 40 FEM » 9
MASTER 50+ MASC » 11
MASTER 50+ FEM » 1
MASTER 40 MASC » 33
ELIT MASCULI <40 » 30
ELIT FEMENI <40 » 4
Total Recorregut » 88

INICIATIC
MASTER 40 FEM » 20
MASTER 50+ MASC » 9
MASTER 50+ FEM » 1
MASTER 40 MASC » 22
ELIT MASCULI <40 » 43
ELIT FEMENI <40 » 14
Total Recorregut » 109

TOTAL CURSA » 255
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions