Trenca3pics 4ª EDICIO 2H DE RESISTENCIA BTT PER PARELLES O IND XCR Superseries MONTNEGREBTT 2018 Marxa BTT Torredembarra 2 recorreguts 2018 III Enduro Ciutat de Castelló

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

TRAIL TERRA DE COMTES 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1MartaAnglès FolchM40FClub Esportiu Korretonencs
2Juan JoseTorres monrealELTMCreta & abbu
3ALBERTBAYER TENAELTM-
4ALBERTVALLS MARROQUÍM40MTRAIL UES SABADELL
5SergiJimenez PuigM40MIndependent
6TiphaineAnderbouhrM40FCA les tortugues
7XavierPuig EscuderoM40MWhiteRocks
8EsterRamos AutóM40FWhite rocks
9ANDRÉS PÉREZ TISCARELTMRIELLS DEL FAI
10ToniFernández sanchezELTMC. N. Terrassa
11CarmeBancells SalarichM40Findependent
12ElisendatorruellaELTFC.A.TAYMORY-SPIRIDON
13AdriàSellés SerraELTMC.A. TAYMORY-SPIRIDON
14ManuelMárquez OlivaM40M-
15MeliGarcia ValenciaM40FCem Sistrells
16joanroura gubauM40Mfast competició
17OLGACERDANS SERRAM40FENTITAT GER
18DanielArenas pereaM40MClub atletismo canovelles
19JAUME ÀRBOLES SEBASTIÀM50M+DECAVI TEAM
20XaviBlanco ReyesELTMTECNIRUNNER
21JordiSánchez CastillaELTM--
22PEPARAGONÈS ROSM50M+UE DUESAIGÜES
23ALBERTSIMON GORRIZELTMA.E. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
24DANIEL ORIOL ASENSIOELTMIndependent
25AugustJutglar CornellasELTMCAP
26EnriqueRodriguez gonzalezM40MUltra trail runin
27RAULGARCIA MENDOZAELTMCLUB EXCURSIONISTA DE SABADELL
28NURIAPUIG RICHM40F-
29BelenSimarro VallsM40Findependent
30DavidAlsina FajardoM40MBiomecánicadelcicisme
31TxemaMedina AlcojorELTMC.A. TAYMORY-SPIRIDON
32Josep MariaCodina TobíasELTMAss. Esp. Matxacuca
33ALVAROARENAS CANOELTMcap
34CARLAARENAS CANOELTFCAP
35MarcVIZCAINO MUŇOZELTMCap
36RubènRecio MantéELTMLliure
37josepviñas solerM40Mset de correr
38JOANCODINA ORDEIGM50M+CARPE DIEM
39AlbertViñao muñozELTMClub yo
40DaniGuerrero BadenasM40MIndependiente
41PolFàbregasELTMPol franquet
42CarlosVivesELTMArsenal
43FernandoLlorensELTMPolo
44OscarFlores LopezELTMSA-Esport
45EugeniSerra MaciàELTMTandem Sports
46EricPastor MasanaELTMIndependent
47RicardPérez BisbalELTMUnió Ciclista Sant Cugat
48JosepRoura farraronsM40MForces forts i ferms
49RamonBajona CasasM40MCEPrepirineu
50PabloMiguezELTMPablo Miguez
51AdriàCasamitjanaELTMAligots
52JaumeBragulat RosM40M2x2Santpedor
53albertplanas gomezM40Mrun for fun
54Mònica Comas MolistELTFAPÒSTOLS DE BACUS
55Thierry ClauwaertM40M-
56Bjorn BooneELTM-
57Tim De VilderELTM-
58DANIELCAZALLA LORITEELTM-
201jordichacon roquerM40Mc.a.les tortugues la garriga
202DaniMasarnau OlivéM40MLes tortugues
203FatimaBermudo AlcaldeM40FGranaderos Team
204MANELGONZALEZ PEÑAM50M+ARA QUINA SAMARRETA EM POSO ?
205ROGERSOLEY BADIAELTMCAMSALUT
206IRRAELSERRAM40MLLIURE
207PakiTorrejon GraciaM40FC.A. TAYMORY-SPIRIDON
208MarcoJimenez LaraM50M+C.A. TAYMORY-SPIRIDON
209BERNARDOPEREZ MARCOSM40M*
210MARI CARMENMIGUEL GARCIAM40FCORRESOLIDARIS
211VanessaCarrasco FernandezM40FBcn trail runners
212DavidTapiaELTMSense club
213BéatriceMAITREM50F+Run2Live BCN
214OriolGranésM40MCorredors del Cargol
215MartíAymà GarciaM40MCAGANT LLETS CANET DE MAR
216LAURABAEZA MOYAM40FCAGANT LLETS CANET DE MAR
217EstherEncina LuengoELTFA.E.MATXACUCA
218IsaacCarreras BesaluELTMQuart
219LAURALOZANO BAILENM40FSANTAKA
220XAVIRENTERIA AGUILARM40MSANTAKA
221GerardBruguera PararedaELTMIndependent
222amilcarpinheiroM40Mlliça
223ALBERT BECERRA PARRAM40MTrail runners Vidreres
224JordiLiria RomeroM50M+independent
225JordiCarrasco LorcaM40MRipollet Unió Atlética
226AlexParera jorbaM50M+C.E.Korretonencs
227ROBERTRODRIGUEZ MASM40MINDEPENDENT
228LourdesLozano BailénM40FIndependent
229JORDIMARTINEZ GIMENEZM40MDONA SANG
230MartaPenas PujolarELTF--
231ROGERMILL VALLELTMC.E.AVINO
232MartaSotoca CollELTF-
233DavidCasanellas CocaM40MNou Barris
234JOANSEMPERE VENTURAELTMUNIÓ EXCTA DE SABADELL
235XavierCarbonell TorreguitartM40MCarbonell Runners
236JaumeLLobetM40Mindependent
237ManelLiébanas HernándezM50M+Los deapistaos
238juanjogarcia dominguezM40MLOS MARTES CON DIOS
239Fco Javier Avendaño MoralesM40MC.A. TAYMORY-SPIRIDON
240OriolAyats gifraELTMCentre excurcionista banyoles
241Víctor López RódríguezELTMRoc Blanc Gym
242AnnaLópez CarrésM40FCORREDORS.CAT
243AntonioAlarcon toledoM50M+C. E. A. C
244ValentíGaspà CirujedaM50M+Club atlètic manresa
245DANICARBONELL MERINOM40MCastell Montesquiu
246JavierSanjuán FernándezM50M+CF VILADECAVALLS
247AlbertPuigELTMCelleramountainrunners
248FerranArnaldo MarotoELTMcorreCATagafo
249SergioGómez DomínguezELTMCF Viladecavalls
250RaulFuertesELTMIndependent
251AdriaGarcia perezELTMGasss
252JordiBoiraM40Mtrialers de rubí
253DavidLombardo salvadorELTMClub aletic torelló
254joaquinSoto RodríguezM50M+trialers de rubi
255Pato Melvin BaudM40FPOWERANDTRAINER
256JoanJordi GarciaM50M+UEU
257juanantoliM40Mcxm valencia
258ToniMartínez GiménezM40MKanka Runners
259AmàliaFondós CollellELTMSA-Esport
260AlbertTorres CabreraELTMAndrerunners
261JavierBartolomé Botey ELTMBirrosianos
262OriolRoca GasM40M----
263CarlosAntones poyM40MClub atlètic torello
264ALFONSOGARCIA VALEROM40MANDRERUNNERS
265DavidReyes ChorroELTMC.A. TAYMORY-SPIRDON
266DavidPubill CunillM50M+Independent
267AlvaroAlvarez rodriguezM40ML'esportiu torello
268Isaac Fernàndez Forne M40MIndependiente
269JoanGimeno BarriosELTMMontseny Maasai
270PepCastilla GarciaM40MTeenagers run
271EloiBerrocoso NofuenteELTMBase Esports Estel
272XavierMartínez Capablo ELTMTito's Team
273RicardJordà AmorELTMT-BIKES
274DavidMoreno DuranELTMGALL FER TEAM
275AidaMartinez VizcainoELTFGALL FER TEAM
276WimDepraeterM40M-
277Kevin MonteyneM40M-
278Karl Van BiervlietM40M-
279Joachim Van HolmELTM-
280Steven DiependaeleM40M-
281Annemie HuyghelenM40F-
282Matthias HaspeslaghELTM-
283Maarten Leys ELTM-
284Frederik DeflooELTM-
285Laurent LahayeM40M-
286Maarten VerstraeteELTM-
287Maarten VerstraeteELTM-
288LuísSala CasellasM40MT-BIKES
289RicardJordaELTMNO
401Antonio Boronat LopezM40MTrujillo
402Ovidi Tapia Retamero ELTMRíos running Mataró
403MaykaGarcíaELTFClub excursionista Alliberadrenalina
404AmandaSánchez-Montañes OrtegaM40FTrujillo
405RaquelRoyo SolàM40FX
406M. TERESARECUERO RUBIOM50F+RECUERO'S TEAM
407IljaJongstraM40FClub Esportiu Canet
408MIQUELROS i LLOBETM50M+CLUB ESPORTIU CATALUNYA
409Georgina Lázaro FontanetELTF-
410AlbertMargarit BadosaM40MIndependent
411VeronicaRuiz AguilarM40FIndependent
412AriadnaCiércoles QuintanaELTFCap
413Oscar Rodríguez Cardona M40MCME
414Dolors Tamarit BarallobreM40FXino-Xano
415XaviSerra MarquezELTMG.E.M.I
416martillussà pascualELTMaiguafreda
417RoserSala i FontELTFCentre Natació Mataró
418Judit Armero CastellaELTFCentre Natacio Mataro
419OriolParera MasdeuELTM-
420PolPuigoriol MolinsELTM-
421EduardGinesta RodriguezELTM-
422ANDREA VERONICADOMINGUEZELTFINDEPENDIENTE
423MATIAS BECK DOMINGUEZELTMINDEPENDIENTE
424Hugo Bona carneros M40MCH. ATLETISME CERDANYOLA
425MERITXELLFUNALLETM40FCORRECATAGAFO
426aliciarodrigo pulgarinM40FCORRECATAGAFO
427paulapardo martinM40FCORRECATAGAFO
428XavierGual MirallesM50M+Independent
429LlorençGallego MateuM50M+C.E. Olot
430GuillemBerbel SanchezELTMlliure
431CarlosCasanovas GómezELTMIndependent
432AlbaMartínez GilM40FClub excursionista Teià
433MarcYañez GayaELTMIndependent
434GuillemFaus Espar ELTMIndependent
435SòniaOrriols cuestaM40FTrail UES sabadell
436JordiLosmozosELTMClub Excursionista Ripoll
437EricDíez TorresELTMIndependent
438DavidCanoM40MDiedre
439JOSÉ LUISRUIZ REDONDOM40MDIEDRE
440SILVIAROCA RIERAM40FSmart Fit Calldetenes
441EduardSerra PararedaELTMoson@corre / smartfit calldetenes
442EudaldSilvestre SangiaoM40MBegues
443ErmenterViñals PascualM40MXino Xano
444Juan CarlosMartinez VilchesELTMIndependent
445BorjaPosas SallentELTMEsquerdabocs
446AlexLópez GonzalezELTMIndependent
447AlbertCaralt RuaixM40MCorreRemei
448AlbaMolas SalaELTFCorreRemei
449XavierOrdeixELTMIndependent
450MariaRobles GarridoM40Findependent
451MONTSESALVADOR AYELOM40FCap
452Fernando Chamorro. SerranoM40MTrail Roc Blanc gym
453DANIELIBARZ PEREZELTMFH
454MaiteMartinez RodriguezM40FPunk Trail- Afilbages
455FABISUBIRANA DALMAUELTMINDEPENDENT
456GastónValle GambinoELTMNo
457MarcGuàrdia ColomerELTM-
458SílviaCortijo GuitartELTFGrup Esquelles
459AlbertBerrocal CaballeroELTM-
460joanpujol giraltM40Mbikecalaf
461Juan Gómez OrtizM50M+CF Viladecavalls
462JoanNomdedeu AragayM50M+Independent
463ManuLópez TorresM40MCap
464NURIACESAR PUIGM40FSENSE CLUB
465SANTIBAMONDE BERMUDEZ DE CASTROM40MLa Roche Posay
466JosepSalvatella SuredaELTMAss. Esp. Matxacuca
467Sergi Casademunt Caballero ELTM-
468LluisGarcia FrutosM50M+Atlètic calderi
469IvánMartinezELTMGusy Team
470MONTSESEVILLA BASOAM40FSISMICA RACE
471SERGIHUERTAS DE LA TORREM40MESPORTIU RIPOLL
472TONISORIANO MITJANSM50M+ONTRAIL
473OriolSañas AlierELTMIndependent
474Daniel Gallego PérezELTMIndependent
475PERECEBALLOS BATLLERIA M50M+ONTRAIL
476JamesHaighELTMCAB
477MARIAROCAFIGUERA BOYELTF-
478Angel FernándezELTMNo
479ArmandoMederosELTMNo
480SERGIGIRALTELTMCALAF
481AIRINAGUILLEN ROCAELTFTRAIL ROC BLANC
482SIRAGONZALEZ GASSOLM40FBELLES I CAPATS
483RAQUELPAREJA CAÑASM40FBELLES I CAPATS
484XeviPuig FornéM40M.
485NACHOBOLAÑOS PACHECOM40MBELLES I CAPATS
486XAVIGRAELLS GABALDONM40MBELLES I CAPATS
487RaquelDiego GallardoM40Fcap
488MÒNICAMINGUEZ TORTELTFCube runners
489DaniNieto VidalELTM-
490JaumeBuixeda vilasecaELTMCap
491ARNAUGIL MORAELTMUnión Deportiva Vegetariana
492JordiPlanas i SerraELTMDrink team
493RamonTraveria Ramírez ELTMDring team
494LauraErra ArxéELTFBase Esports Estel
495SimonMarquez nartELTMBase esports Estel
496santiespinasa martinezM40Mces
497José AntonioBarnancho RodríguezM50M+mataro race
498CarlosMarzoM40Mmataro race
499PereSarri MasM40MCalaf
500Estéfano DanielPérez AlonsoELTMSerra Marina
501ElnaTurbau ELTFcap
502OriolGarcia PratsM40Mcap
503CarlesCorbalán ComasELTMHig's
504SílviaTortosa RamosELTFC.A. L'Espenta
505JosepQuevedo PadróM40M-
506OtGómez AjenjoELTMLa Molina Club d'Esports
507RogerBasagañaELTM-
508SergiGarcia FerrerELTMRarunning Esports Estel
TOTAL INSCRITS:


GRAN TRAIL
MASTER 40 FEM » 8
MASTER 50+ MASC » 3
MASTER 40 MASC » 15
ELIT MASCULI <40 » 29
ELIT FEMENI <40 » 3
Total Recorregut » 58

PANORAMICA
MASTER 40 FEM » 9
MASTER 50+ MASC » 11
MASTER 50+ FEM » 1
MASTER 40 MASC » 33
ELIT MASCULI <40 » 30
ELIT FEMENI <40 » 4
Total Recorregut » 88

INICIATIC
MASTER 40 FEM » 20
MASTER 50+ MASC » 9
MASTER 50+ FEM » 1
MASTER 40 MASC » 22
ELIT MASCULI <40 » 43
ELIT FEMENI <40 » 14
Total Recorregut » 109

TOTAL CURSA » 255
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions