La Torronada Sant Silvestre 7a Cursa de muntanya LA FERÉSTEC 9a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MITJA MARATÓ DE RIPOLL

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1MiquelToribio RouraM40MNIL
2JuanjePardoM50M+Al Teu Ritme
3CarlesFarré JoséM50M+Running
4CarlesBassaganyaM40MUE Sant Joan de les Abadesses
5MartaCasas JunquerasM40FMaimakansu
6NestorGiner LlorensM40MTortuguitos Team
7Xavier Currius MartosEL16M29ESPORTIU RIPOLL
8JordiLópez VendrellM30MC.A. Canaletes - Sant Martí
9ANNABARBA SOLERM50F+CLUB NATACIO BANYOLES
10maria rosadachs peitiviM50F+club natacio banyoles
11ÒscarPardoEL16M29no
12TORIBIOCARRION ROMEROM50M+CLUB ATLETIC PALAFRUGELL
13AlexandreFerré RomeuEL16M29WITL?
14Juan ManuelDiaz AvilésM50M+C.A. Les Tortugues
15DavidArtero SantamarinaM30MEls Singermornings
16MartíValldeneu UrpinaM30MIndependent
17JesúsMartí CampmajóM30MTRANKILS
18SERGIARIACA CAMPENYEL16M29DUSCHLUX
19LAIAANDREU TRIASM30FCA GRANOLLERS
20EloisaMartinez TorregrosaM50F+C.E.UNIVERSITARI
21ManuelSalvador TarrasonM50M+C.E.Universitari
22ESTHERMONTOSA NARVAEZM40FC.A. PARETS
23RamonMasponsM30MMaimakansu
24CarlesCaus CortellM30Matletismemolins.org
25Manuel Ceballos RosaM50M+CEGUB
26ALBERTBECERRA PARRAM40MTrail runners Vidreres
27PerePlaniol BoschM40MIndependent
28CristinaRovira RamonM40FIndependent
29pepserra crosasM40Mca l'aire
30CarlosRamiroM40MCN SABADELL
31josepferre falcoM50M+Independent
32MANELGONZALEZ PEÑAM50M+ARA QUINA SAMARRETA EM POSO?
33JordiRudé RullM40MMUUU BEEE
34Jordi Casas FerréM40MCastillejo&Caceres RC
35RogerVillar ArjonaEL16M29CLUB NATACIO BANYOLES
36EvaSerradell PuigM50F+no
37HelenaSolà i SalvatellaM40FUE Sant Joan de les Abadesses
38ALFONSHUESCAR SANCHEZM40MCEC CALLDETENES
39Josep Manuel Martín Farré M50M+No
40JoseIzquierdo GarcíaM40MIndependet
41RobertVilanova SanchezM40M-
42JordiColomer Palma M40MAtletisme Sant boi
43pedrovidal ortegaM50M+independen
44xavierpuli rouraM50M+independen
45PERESASTRE GOTANEGRAM50M+ATLETISME ROSES
46XavierCapdevila VàzquezM50M+Club Atlètic Running
47DomingoOrtega MedinaM50M+UAT
48miacarol brugueraM50M+Club Atletic Vic
49DavidMatilla EspinosaM30MEsportiu Ripill
50JoanSalvanyà TurónM50M+Club Atl Sant Celoni
51JOANBONA DUCHM40MClub atletisme Girona
52CándidoBermejoM50M+---------
53ALVAROGIMENO SANTOLARIAM50M+NO
54AlbertReixach CominoM40MNanoliverasteam
55AnnaHaroM40FTRICBM
56DavidMarsol FontM40MC.A Granollers
57SOUFIANE AMGAR MOUSSAOUIM30MPLAYA DE MELILLA
58CarlesParés MartínezM50M+CN VIC-ETB
59XAVIERALBÓ RIGAUM40MATLETISME ANGLÈS
60ANTONIOSEVILLANO LLERGOM40MINDEPENDENT
61CRISTIANCARRERAS VIDALM40MCAP
62LluisOrriols FabregasM50M+C. Exc. Ripoll
63Jordi chacon roquer M40MC.a.les tortugues la garriga
64LlorençSoler SerràM50M+Runners Vidreres
65RAMONREQUESENS TORRELLASM50M+CLUB ATLÈTIC MONTBLANC
66RamonRequesens RodríguezEL16M29Atlètic Montblanc
67DANIELALVAREZ GORGOJOM40MCORNELLA ATLETIC
68PacoParejaM40MSan grau
69JORDIIGLESIAS PASQUETM40MCUBE
70JosepMeseguer GonzalezM30M-
71JordiRiera VargasM30MClub Natació Sabadell - Triatló
72CristinaHernández delgadoM30FClub atlètic torelló
73ChristianLopez GonzalezM30MGich's sessions Navata
74AntonioRecio CasadoM50M+Les Tortortugas de la Garriga
75PereAlacambra SànchezM50M+L'Aire
76ANTONIO R.ORTIZ MARTINEZM50M+KOKIMBO International Section
77MarcCuesta GomezEL16M29No
78JordiCastañer BrengaretM50M+Club Catació Banyoles
79EDUARDFARRE I TARRESM50M+C.A. LES TORTUGUES
80OscarPeregrina GarceránM40MCornellá at.
81JAUME FRIGOLA REIGFRIGOLA REIGM50M+CLUB NATACIO BANYOLES
82JORDIGELMA LLOPM40Mindependent
83jordiportet pujolM50M+independent
84JoseLabrador lunaM50M+A.e.matxacuca
85AntonioPolo GarcíaM50M+Cornellá Atletic
86QUIMFONT SANCHOM40MCORNELLÀ ATLÈTIC
87AnnaRovira GarridoM30FTrirelay
88JordiRoyes YuberoM40MTrirelay
89SergiPérez FarréM40M-
90ANTONIOROMERO DE HAROM50M+CORNELLÀ ATLÈTIC
91JordiColomer TalladaM30MCAF RUNNERS
92JOANMALLOL BATALLERM50M+CAF RUNNERS
93Jesús Meca Valero M50M+Meiz Team
94EstherCruz SanchezM30Fduscholux
95DavidRodriguez GarciaM40MClub Natacio Banyoles
96ANTONIORENTERO ROMEROM50M+INDEPENDENT
97FrancescAragay AlcaideM40MOlimpic Manlleu
98PAU REIG COMAJUANM30MACOFARSPORTEAM
99ROBERTCOMAMAlA SERRANOM30MINDEPENDENT
100GerardRomagós VilàEL16M29CLUB NATACIO BANYOLES
101PolAdarveM30MNA
102SVETLANAAKIMOVAM30F-
103SergiMorera VizcainoM40MNo
104AngelPielies SerratM50M+Atletisme Anglès
105MARIMARQUEZ PARDOM40FESPORTIU RIPOLL
106JacobSanchez ParejaEL16M29Club Atlètic Torelló
107DanielElvira PuigM30MCasboi
108Perelopez sorianoM40Mbisaura xtream team
109FRANCISCODÍAZ PLATAM50M+C.A.MONTORNÈS
110JOSEPBUNDÓ I GELADAM50M+ATLETISME ANGLÈS
111PAQUIDOMINGUEZ ARIZAM40FCORNELLÀ ATLÈTIC
112Sergi Casademunt Caballero EL16M29-
113JOSEPVALLESPINÓS GRAUM50M+lliure
114RiccardoRuraliM40Mcap
115JORDI CAMPS I SERRAMITJAM50M+ATELTISME ANGLÈS
116francescvila torremorellM50M+esportiu penedes
117EnricCarreras DorcaM40MU.E.Sant Joan de les Abadesses
118Soraya Estévez AlmarazM30F-
119AnnaRiera PlaM50F+SANSI
120Xavi Pérez IbáñezEL16M29-
121Samirait bouychamaneM30MLA SANSI
122DaniSoriano CollantesM40Mesportistes.cat
123GillemCorredera CapdevilaM30Mesportistes.cat
124Manel Alba ParejaM30Mesportistes.cat
125ABDERRAHIMELJAAFARIM30MLA SANSI
126HASNABAHOMM40FCORNELLA ATLETIC
127KarlusSoler PérezM40MChirunners
128guillemfernandezM50M+centre excursionista catalunya
129ANNAGUINDERO TEIXIDOM40FNAT'S
130PEIX PUJOLJOAQUIMM50M+C.N. VIC-ETB
131ANNAVILALTAM30FROCteam
132MARIUSTERRE VEGAM40MAVINENT MANRESA
133CarlosOrozco RiveraM50M+RUNNERS ESPANYOL
134ANTONIBALTARM50M+LA SANSI
135jordiportell pujolM50M+C.A.TORELLO
136JosepOliver AlonsoM50M+Independent
137JoanSimon PonsM50M+Independent
138JavierCajas LiañoM30MBeerRunners
139ManelBerruezoM40MClub Natació Sabadell
140Jorgede Andrés SánchezM40MClub Atletisme Tarragona
141XusTorraM40FBravo trail
142SilvanaBosnichM40FBravo Running
143MaiteHerrera VilafrancaM30FFEEC
144RAULESTEVEZ ALVAREZM30MC.A.CANYELLES
145BorjaLabrador rewaEL16M29Indep.
146LIDIASAEZ CASALSM40FROCteam
147IsaacFernández Forne M40MIndependiente
148ManuelMatutano GuerreroM50M+C.A.Canovelles
149JordiCarmona SilgadoM30MRunning
150SILVIAGIRONES BAUSAM40FCORNELLÀ ATLÈTIC
151santitorres carrascalM50M+corre el remei
152RAMÓN AGUILAR SERRAM50M+CORREREMEI
153JosepMAILLO PERAM50M+CTT CANET DE MAR
154TomàsLlorens MontellsM50M+Fondistes Blanes
155JOAN FRANCESCPÉREZ MATÉSM40MAA PALAMÓS
156JordiRamilo Martinez M40MClub atletic torello
157MiquelSerrano SerraM30Mindependent
158ClimentPicart CaixasM30M-
159LUCAS MANUELMARTINEZ CHITOM50M+NO
160VicençPrat AguilarM50M+CorreRemei
161CarlosGarciaM50M+Còrreremei
162CarlesBisbalM30MIndependent
163MartíSerra BagetEL16M29Club Bàsquet Vic
164AlbertPijoan PagèsM30MIndependent
165ALEXANDRETASIES LLORDESM40MAA XAFATOLLS
166Francesc Xavier Freixa BofillM40MAra Vinc
167MariaCasanovas SuriñachM30F-
168ManuelRodriguez RipollM40Mindependent
169PereCanela ComasEL16M29no
170EnricRoca MataM40MBunucus Club Run
171José Buzon MaldonadoM50M+Bravo Trail
172Jose VicenteReche GarciaM40MOson@corre
173SANDRAJOVE GUSÍM40F-
174NANOLIVARES FONTEL16M29-
175PedroLigero RubioM50M+CE Picornell
176OlgaGalera RocosaM40FSense club
177SantiRios GonzalezEL16M29?
178ALEIXFABREGAS GRAÑONM30MESPORTIU RIPOLL
179MARCCAROS SANTACREUM40MESPORTIU RIPOLL
180EUDALDCARBONELL MONTELLSM40MINDEPENDENT
181AlbertPairó CostaM40MIndependent
182GERARDDORDAS CARBONELLM30MXERUNNERS
183JavierMartinez plazaM50M+Avinent Manresa
184MIQUELCRUZ INFANTESM30MA.E. MATXACUCA
185OtGómez AjenjoEL16M29La Molina Club d'Esports
186RafaGarcia GarciaM30M....
187RAMONCAMPRUBI SUBIRANAM50M+OLIMPIC MANLLEU
188Miguel AngelArjona RodriguezM50M+Cornella de Llobregat
189Mariano Vizcaino ValcarcelM50M+no
190JOSEP MIQUELMARTINEZ SUÑEM40MESPABILA QUE NO LLEGAMOS
191Cristobal Ramirez Sevilla M40MIndependent
192POLCANTERO POUSEL16M29Cap club
193FrancescEstevezM40MCLUB ESQUI FONTALBA
194MercedesMoller PareraM50F+CE Picornell
195JENNIFER ELIZABETH SPINKM30FC.A. SANTA CRISTINA D'ARO
196XantalOller SolerM50F+GA Lluïsos Mataro
197JORDI CHECA TRABALM30MClub Atlètic Torelló
198AlbertMateu FusteM50M+Mathew Llufa runners
199MarcCornet PlanaM40MASICS FRONTRUNNER SPAIN
200AndreuHuizinga PolM30MClub Triatló Sabadell
201RamonSoler SalaM40MCN VIC ETB
202Josep Tomasa SensadaM50M+CA BERGA
203BenetPous SolerM30MApòstols de Bacus
204CLARA ANGELICAESPARZA CHAVEZM40FATLETISME MONTORNES
205OriolTorrent SantiagoM30MMontseny Maasais
206christianplaza carmena M30MC.A.Mollet
207JordiRibas MirallesM30MTorso
208IainÓ hAnnaidh i Mac AoidhM50M+corredors.cat
209MiquelSerra PeñaM30MVILADOMIU VELL RUNNERS
210AntoniTorres MoraM50M+CC Canovelles
211EugeniGarcia BargoM40M-
212JUAN RAMÓNMARTOS CASTROM50M+CLUB ATLETISME CANOVELLES
213DimasNoguera DíazM40M-
214XaviTomasa Serrano M30MBantierra atletismo Calatayud
215JUAN MANUELALVAREZ RAMOSM30MCornella Atletic
216SERGIO ENRIQUEZ CASTELLSM30Mcornella atletic
217RAMONCAMPRUBI CASASM30MPIRINAT
218JORDIGARRIGAM30M-
219JordiLosmozos PujalsM30MClub Excursionista Ripoll
220EricArumí VilarEL16M29Olímpic Manlleu
221EduardArumí RieraM40MOlímpic Manlleu
222Jordijimenez FresnedaM50M+Corredors.cat
223CarmeBallesteros RosaM50F+Cornellà Atlètic
224JordiBlancafort BurdóM40MBravo Running
225PereGuàrdia SunyolM50M+Independent
226MartiPuig RoigM40MSenseunduroxoambestil
227jordimonserrate pararolsM50M+cn banyoles
228JordiMasdeu SolàM40MIndependent
229LluisRaset PochM50M+Independent
230JoseluisCruz InfantesM30MLA SANSI
231LUISJORDAN FERNANDEZM50M+SIN CLUB
232ArnauTuron VernedasEL16M29Nanoliveresteam
233XeviEspert DevesaM40Mcap
234ENRICCAMPRUBI CASASM30MPIRINAT
235GLORIAMONTANER HESSEM40FCAP
236MARCROCA NOVELLASEL16M29Ripoll
237ROGERORRIOLS FABREGASM40MCap
238RosaOller BellmuntM50F+INDEPENDENT
239PepBisquert IllaM40MC.Exc.Torelló
240eduardlarrousse morellonM50M+corachan
241MarcTraserra PujolEL16M29CE Penedès
242nabil y omarabdeselamM30Mninguno
243jordisolanes banllesM40Mindependent
244Gerard Soler SerraM30MPirinat
245GerardGarrote sayoM30MC.A. Figueres Runners
246DAVIDBENJUMEA LOPERAM30Mno
247MANUELREJON LINARESM50M+NO
248MostafaLachkar SaidM40MC A Olímpic Farners
249DaniLaso utrillaM30MAgil fisioterapia
250JOAN AMNEL MASIP CASADOM50M+C.N.SABADELL
251RamonTerradas SanchezM40MA.E.SANT GRAU
252idrissiEL IDRISSIM40MCLub Olimpic Manlleu
253ANTONI SANCES JIMENEZM30MQRT TEAM
254JordiVila VilanovaM30MCap
255EvaRiera RuedaM40FGA LLUISOS MATARO
256DavidFàbrega CiuranaM30MQRTteam
257OriolAltabella PujolM50M+Corredors.cat
258Anna Busquets Cristina M40FIndependent
259ALBERTCOROMINAS PONTM40MOLÍMPIC MANLLEU
260Carmen mariaRodríguez gomezM30FLA SANSI
261JosepGonzalezM40MQrtteam
262Xavier Vital LuqueM30MIndependent
263AlbaGuerrero MillánM30FCorredors.cat
264David Calbet FreixanetM40MCorredors.cat
265JULIANGOMEZ MARTINM40MNILBERTA
266XavierMartínez Capablo M30MTito's Team
267BARBARARAMON SALAMANYAM30FAGRUPACIO ATLETICA CATALUNYA
268RamonAltarriba RocaM30MSingermornings
269XaviMontolio PovedanoM30MClub excursionista Via Fora
TOTAL INSCRITS:


MITJA MARATÓ RIPOLL
MASTER 40 FEM » 19
MASTER 50+ MASC » 76
MASTER 50+ FEM » 9
MASTER 40 MASC » 72
MASTER 30 MASC » 58
MASTER 30 FEM » 13
ELIT MASC 16-29 » 22
Total Recorregut » 269

TOTAL CURSA » 269
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions