VII MARXA JUFRÉ RIUPRIMER LA ROMÀNICA EN BTT 2019 MARRANA SKYRACE 2019 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys) TRAIL 3 BATLLES 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

SUPER ENDURO ARFA XXL

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1CarlesBarconsM40MMSC Tires-Sunn Bikes.
2XAVIERDOMENECH AMADESELTM2RUMBLE BIKES
3ANTONIRIERA BALCELLSM40MDIFERENT BIKE
4Eric Martinez Martinez S23MMARESME TROPICAL BIKE CLUB
5Oriol Prat TorruellaELTM2DONDA BIKES
6PauVicient CalvoELTM2CE Montaspre
7ivan acosta segoviaM40MSunn-Ohlins
8Jose Maria Sanchez GarciaM30MMola Bikes
9DanielGarcia FontELTM2PETeam
10MarioCurto OrtizM40MCE Montaspre
11GerardOlive babotELTM2Club cicclista sant joan despi
13Pablo Medall BouELTM2C.C BIKE ADDICTION
14SERGIOLOPEZ LIGEROM30MMOLABIKES CLUB CICLISME
15IVANOULEGOELTM2MC SANT ANDREU DE LA BARCA
16TONIMENDOZA ALAMILLOELTM2MOT CLUB IGUALADA
17GerardArcarons SolanasM30MLivebikes/xtrembike
18GerardMartínez De LeónELTM2CE Montaspre
19Juan Antonio CARLES GRACIAM50M+C.E.Montaspre
20ERICMendez CarazoM40MJORDI I ELENA CLUB CICLISTIC
21francescmayor ulldemolinsM40Mclub btt alcanar
22OriolLladó IsartM30MBIKECALAF.CAT
23Gabriel Gangolells VilàM40MEsport Ciclista Gironella
24CèsarLlopart Codina M50M+DondaBikes
25MARIANONAJLESM40MACTION MUNS
26Juan PabloSanchez GarciaM40MMolabikes
27ALBERTMEMBRADO MARTÍELTM2KARAGOLS ENDURO
28DomènecBosch NuñezS23MRocabikes Club Esportiu
29Roberto Soldevilla garcíasoldevilla garciaM40Msobrebici
30BernatPrat TorruellaJRMDONDA BIKES
31ABELROIG PIÑOLM30MCICLES MASVI
32adriabachs boixELTM2DONDA BIKES
33DavidBosch NuñezJRMBikegirona
34GeoffreyBuisanELTM2MTB Les Angles
35JoanAlert moralesELTM2Bici grandia
36EricCardona barberaELTM2Mega bici
37JoanBrusés MarchS23MROCABIKES
38JosepAvellaneda GabarrónS23MLIVE BIKES
39JosepBlasco VañoM30Mc.c. Bocairent
40DanielValenti CollM30MLa tribu
41toniruiz gomezM40MFanatik bike vic
43DavidRomero CollS23MSendicat del Pedal
44GabrielOrna SalazarM30M.
45ArnauGassó BernadasS23MBikelifegang ecodena
46DAVIDGINÉ FATSINIJRMC.E.MONTASPRE
47CapéranBenjaminM40MFornells de la Selva
48RobertBagés VicenteM30M-
49RémyDURANDM30MCulture Velo Blagnac
50JORDI VINDEL CORTIJOM30MPALLARS BIKE TRAIL
51RamonSerra VivesM40MSprint club Andorra
52XaviBalart GonzálezM40MJORDI I ELENA CLUB CICLISTIC
53ARNAU GOL CANALSS23MGALVESPORT
54MartíCollado CanalJRMBike llorenç
55DenisGagneurM30MATAC
56BONAVENTURACLARAMUNT BOLADERASM40MBIKE GARRAF CLUB ESPORTIU
57BELLODXavierM30MCAC Cyclisme/Baroudeurs 82
58JordanDe Diego MartínezM40MSobrebici.es Montmel
59OlivierRousselyM50M+Taufflard team
61RobertMoixM30MWildMinds Company
62ToniGarcia-obledo juarezELTM2JORDI I ELENA CLUB CICLISTIC
63fernandolorente salvadorM30MJORDI I ELENA CLUB CICLISTIC
64MANUELNAVARRO FERNANDEZM40MJORDI I ELENA CLUB CICLISTIC
65JOSEP RAMONFERNÁNDEZ ARTIGAM50M+Cultural ride
67CarlesLumeras fernandez M30MAntidot
68charlespalvadeauM30Mdé-janté
69francoisperchéM30Mde-jante
70MIEULET STEEVEM40MNO
71DeshayesTonyM30M100℅ freeride club
72EnricRamoneda GregoriM40MC.C. BICI 3.0
74GuillemCasal VallsELTM2COMMENCAL ESP/AND
75GuillemHinojosa PérezELTM2Escapa Enduro
76ESCANDETOMJRMROYAL ROOTS ENDURO TEAM
77Daniel Canalis GracianoELTM2Jordi i Elena Club Ciclistic
78SergiRigau GarciaM30MBike Girona
79LACASTECédricELTM2ACCOUS VTT ENDURO TEAM
80EnekoGurrutxaga UgarteM30MArrastaka
82JordiMasachs MiquelELTM2BIKELIFE gang
83FranciscoMartínez LópezELTM2Independent
84Eloi Fajardo GuardiolaS23MIndependent
85Luis MiguelSarmiento MéndezM40MSOBREBICI.ES
86daniRubio blancoELTM2La tribu
87EnricFernàndezS23MVilabike
88AlejandroBlanco pacheco M30MSense club
89XavierEstivalM30MA
90jose luis luna sanchezJRMpedal sport
91Carles Debart GonzalezM30M-
92CARLES BULLICH VILANA S23MNO
93Cheramy-ELTM2Burette et Houblon
94PAUREIXACHSM30MRockingtor - Ibis -IsartBikes
95JoanRius MontanerJRMbikelife gang
96Daniel Uribe PintadoM30MMotoclub sant andreu de la barca
97OscarArroyo FeixasELTM2Cycla
98DaniLópez RodríguezELTM2BDNBIKES CLUB
99andreusoldevila fabregaM40Mcycla
100JuanjoEsnaola GorostidiM30MCycla Club Deportivo
101Lluis Segura CurtoELTM2OR BIKES
102AlbertSolé solé ELTM2Bici 3.0 club ciclista
118ManuelaVilasecaFEM1Buff Pro Team
119MireiaBoscà BallesterFEM1PET's Team
120SUSANACARLES CAPAFONSFEM1OR BIKES
121MarinaRius MontanerFEM1ECÒdena-BikeLife Gang
122HermíniaCodina BallúsFEM1Esport Ciclista Gironella
123LAURAQUERALTO CLOSAFEM1BIKE GARRAF CLUB ESPORTIU
124RAMONVIDAL VIDALEBIKESACCMIC
125JavierPalmer MartínezEBIKESE-Kabrismo
126JesúsOrtego HernandoEBIKESE-kabrismo
127AndrésMolina TeruelEBIKESE-Kabrismo
128rouyremichelEBIKES29gravity / Intersport / velo caroux
129Jordi Martí López EBIKESCap
130JAUMELLOP CARMONAEBIKESBICIMTB
131JosepEspañol MassaguerEBIKESDondaBikes
132ToniDuch GarzonEBIKESRem
133AlexandreBuilEBIKES29 Gravity Intersport Vélo Caroux
134jorgebaena aldamaEBIKESdonda bikers
135FERRAN POMÉS CARDONAEBIKESDIFERENTBIKE IGUALADA
136rubenperez alonsoEBIKESvilabike
137Esther Torruella GuinartEBIKESDONDA BIKES
138Josep Prat VelaEBIKESDONDA BIKES
139CARLOSGOMEZ PACHECOEBIKESDARKBIKES SMB INFORMATICA
140IbanAzoz i GràciaEBIKESACCMIC
141Joan MartretEBIKESBike abadesses
142IVANCORDON OCHOAEBIKESOdena sport ciclista
143LuisFernández Gallardo EBIKESRocabikes Club Esportiu
144SalvadorValls batlleEBIKESCc Arenys de munt
145VÍCTORAlbornà SerretEBIKESWhistle Bikes - Enduro Valles Team
146Manel Escoda rosesEBIKESOdena esport ciclista
147AXELFRESQUETELTM2LUCHON LOURON
148DaniLechado CasinM30MVILADOMAT
149GUILLEMSANZ CASADEVALLS23MPIVOT-CAMDAUBIKES
150YOUNDENIAUDELTM2VELO CAROUX HAUT
160JOSEPASCUAL CUERVOM40MRIDERSBOUTIQUEAND
161PAUJULIA GUIVERNAUM40MCCCCC
162AlbertoLopez VázquezM30MCoyotes bike cubelles
163Jose María Rodríguez Flores M40MLibre
164JOANBERENGUER CODINAM40MLIVEBIKES
165AlbertRiera ArcaronsM30MPivot Camdaubikes
166DanielFernandez torresELTM2Dh to death
167JosepPlanas PochM30MREM Riudarenes
168PauCàliz CostaS23MC.c. Sendicat del Pedal / Area Tecnica Banyoles
169AleixSánchez SánchezS23MC.c Sindicat del Pedal / Àrea tècnica Banyoles
170DavidSignes TurM30MCc mussols xabia bikers
171JORGE PONS MAHAUTM30MXABIA BIKERS
172JoelCot SuñeELTM2Senglars Cuits
173CarlesAriño triadóM30MSenglars cuits
174AdriàVilajoliu MartorellELTM2REM Riudarenes
175JOAN ANTONIAPARICI LOPEZM40MBCP Suspension Bicisport
176Jordi MarimonMarimon VizarragaM40MClub esportiu Bicisp
177JanBartomeus EscamillaELTM2Wild Minds Company
178alexcasadevall martinezELTM2WILD MINDS COMPANY - BICISPORT
179JaumeEstany FernándezJRMACO OLIANA
180JesúsBenítezM30MAction Muns
181AlonsoSubiratsM30MAction Muns
182IgorAranburu EskisabelM30MAlpino Uzturre
183AurélienBEVILACQUAM30MALTERNATIVE VTT cyclic 31
184MikelEtxeberria ErrazkinELTM2Andatza enduro taldea
185IulenMartínez ObinetaELTM2AndatzaEnduroTaldea
186ThomasAstoulS23MATAC - COMMENCAL
187TeddyGIRAUDELTM2AVC Sisteron
188MauroDíazM30MBCN MISTERIOS TEAM
189LUCAFOURCADEJRMBEARN VTT GAVE ET CO
190CescPiñolJRMBenimoto enduro
191Eduard Pujol CabañésJRMBenimoto Enduro
192JordiArqués RosellM30MBiciequip Enduro
193FabienFAUREM30MBMR
194VIMENETGUILLAUMEM30MBMR
195Nil Albareda BalcellsELTM2BTT QUERALT
196MARCBALCELLS VALLSM30MBTT QUERALT
197Arnau Cardona lopezM30MBtt queralt
198MagíSantacana MaletM30MBTT QUERALT
199SergiTorres EgeaM40MBTT QUERALT
200JaviPaniagua RuanoM30MC.C. Cassà
201ÒscarBarceló CollM40MC.C. Vilajuïga - EoBikes
202Jose Maria FernandezFernandez PerezM40MC.c. Vilajuíga-Eo bikes
203Santi Bautista HidalgoM30MC.C.Cassà
204David Gispert Massó M40MC.C.Cassà
205Jose Martín PérezELTM2Catbike
206FredericDARRIBEROUGEM40MCHOM'N'RIDE
207TiffanyJEANFEM1CHOM'N'RIDE
208dionisMestre DomingoM50M+club btt montblanc
209jeanneHUGOELTM2colombiéres sur orb
210Calvezmathieu M30MCyclic31
211PérisséElouanJRMCyclic31 / Alternative VTT
212MatthieuWEIDNERM40MCyclic31 / Ariègenduro
213JaimeFernandez MercadeM40MDarkbikers
214RamonQuintana Wulf M40MDonda Bikes
215Arnau Gay villalbaELTM2EnduRiders
216JordiBasagaña morcilloM30MEnduriders bikeabadesses
217Oscar Danés LladóM40MEnduRiders-Bikeabadesses
218AlbertIcart EspinetM30MEnduRiders-Bikeabadesses
219MarcLlagostera CarlesELTM2Enduriders-Bikeabadesses
220SERGIOVIEDO SANCHEZM30MEnduRiders-Bikeabadesses
221Alex Soler TiradoELTM2EnduRiders-Bikeabadesses
222Natxo Chaler SanchezM30MEnduro Barcelona
223AdrianGonzalezM30MENDURO BARCELONA
224MARCYEPES SANCHEZM30MENDURO BARCELONA
225David Loza Terrones M30MEnduro Guindilla
226SergiRuiz Sanchez ELTM2Endurraiders
227MiquelSala martinezM30MEOBIKES CC VILAJUIGA
228ArminZettel Méndez M40MEOBIKES CLUB CC. VILAJUÏGA
229CarlesSerra SensatM30MEspai Bikes
230DavidEspin cerdanM40MGonabikes
231Marco antonioMalara guerreroM30MGonabikes
232ManuelAbad FernandezM50M+Independiente
233crouzetjonathanELTM2Luchon Louron Cyclisme
234AntonyGinesteELTM2MC82
235DavidGonzalez AlcarazM30MMolabikes
236JordiMullor MesaM30MMolabikes
237XAVIERRIGOL LOPEZM40MMOLABIKES
238AdriàSanz FernandezM30MMolabikes
239JORDIVILA FLOM40MMOLABIKES
240ManuelCabello M30MMonkeys Bike Enduro
241FranCaleroM40MMonkeys bike enduro
242Fran Ramirez GomezM40MMonkeys Bike Enduro
243JordiCirera ArasaS23MMontaspres
244MarioAgudoM30MMoto club sant Andreu Barca
245FerrandYoannM40MMTB Les Angles
246EduardCardona AlbertosM40MNorco Rocabikes
247JosebaAgirre OlanoM30MORIAKO TX. ESKOLA
248IñakiAltuna galparsoroELTM2Oriako tx. Eskola
249XabierOtaegui AguirrezabalaELTM2ORIAKO TX. ESKOLA
250JosepJulià TorrasM30MPallars Bike Trail
251JordiCasany riosM40MPET’s Team
252antonio josecastillo arroyoM30MPinedarock
253CarlosCusó CalvaronsM30MPower Bike
254DavidNavarro LirioELTM2PROBIKE
255AdrianZabal cazorlaELTM2RidersButiqueAND
256CarlesFilba DevesaM40MRocabikes
257Daniel Quiles Roncero ELTM2Rocabikes
258lippensyohanM30Mroyal roots enduro team
260batutdavidELTM2TEAM AXURIT
261JosepVidal RuéS23MTeam Benimoto Bikes
262BlancGuillaume M30MTeam Endurodez
263chambertguillaumeM40MTeam ENDURODEZ
264LEGRANDOlivierM40MTeam ENDURODEZ
265VIARROUGE PierreM40MTeam ENDURODEZ
266BenoitLASSALLEM40MTEAM KORDOVA / MTB LES ANGLES
267huguesbarrotM50M+team kordova mtb les angles
268julienlassalleM30Mteam kordova/mtb les angles
269JavierCalero BaronM30MThe bukles
270Miquel Castillejos LlensaM50M+The Bukles
271MarcBolet BaucellsELTM2TITANIUM FACTORY☠️
272LucasDube MollerELTM2TITANIUM FACTORY☠️
273AleixMarrase HidalgoELTM2TITANIUM FACTORY☠️
274Daniel Tebar ContrerasELTM2TITANIUM FACTORY☠️
275PauAguilera MasnouS23MTrapixaOUS
276AlbertSola jimenezM30MTrapixaOUS
277navarrojordanELTM2vélo caroux haut languedoc
278EdoardoPalmieriM30Mworld riders
279DavidRilo LorenteM30Mworld riders
280UrkiEtxeberria ruiz de larrinagaJRMXardinxar team
TOTAL INSCRITS:


SUPER ENDURO ARFA XXL
JUNIOR MASC » 13
MASTER 30 MASC » 74
MASTER 40 MASC » 50
MASTER 50+ MASC » 8
ÈLIT MASCULÍ » 57
EBIKES » 23
SUB 23 MASC » 17
FEMINES » 7
Total Recorregut » 249

TOTAL CURSA » 249
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions