6a edició La Somnàmbula Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS NOCTURNA 2019 MARRANA SKYRACE 2019 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys) TRAIL 3 BATLLES 2019 XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

6a Cursa de la Moixina (CURSA)..

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1FerranMasó BusquetsG1MASIndependent
2CarlesPuig AlvarezG1MASindependent
3Roger Coromina MarcéG1MAS-
4jorditorres tarresG1MASINDEPENDENT
5MartaPellicer VizarroG1FEMsense club
6AlbertG. DigónG1MASKatoa Barcelona
7DavidMartin RodriguezG1MASEl comité
8Daniel Liz ReyG1MASL'Aire
9AnnaPlana GifraG1FEM-
10AnnaPayola PadrosaG1FEM...
11SergiAsperó SerraG1MAS...
12ELISABETHAGUILERA LORENZOG1FEMCAP
13DuniaClota SerramitjanaG1FEMNo
14CarmeNogué LlachG1FEM-
15AnnaPrat i BlanchG1FEMNO
16NuriaMaso RosG1FEMindependent
17AndresDiaz de GraciaG1MASUltratrailrunxtrem
18PaulaPlanella SalaG1FEMno
19FindiaCaballero AlcobetG1FEMCAP
20MANELREBULL BRAMONG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
21JordiSerra RocaG1MAS-
22GuillemCorredera CapdevilaG1MASEls CAGA
23Sergio ManuelCrespín CordónG1MASindependiente
24VaneSielva MorenoG1FEMCap
25NarcisMaso MoncanutG1MASPaleotraining
26JenniferSanchez LopezG1FEMEsparpaiats
27MarcPons FiguerasG1MASEsparpaiats
28GuillemGuillaumes Hubach G1MASski club camprodon
29MiquelGómez SimonG1MASCentre Excursionista Olot
30MARTAPENAS PUJOLARG1FEMNO
31BenjaminGarcia MoralesG1MASCap
32KoertRingelenbergG1MAS-
33JoanCodina EscuderoG1MASInd
34RubenCastillo SanestebanG1MASFat runner
35PERE TORRAS VIVETG1MASPENYA RUNNERS ESPANYOL
36joanTalavera LópezG1MASBIR
37AlbertFrigolé MassotG1MASTrailquicks
38CarlesSales i CollG1MASTrailquicks
39PepConejo MuntadaG1MAS---
40JUANJO VAS RAFAELG1MASNO FEDERAT
41SòniaMagallón MembradoG1FEMCAI
42BernatFarguell clapésG1MASCrossfit Garrotxa
43SusannaPagès i FerrésG1FEMIndependent
45AnaMargallo LopezG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
46XeviPages CorominaG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
47Josep M.Girona DuranG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
48ÀngelVerdaguer ArroyoG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
49ÀngelVallmajó PlaniolG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
50PilarRamiro GómezG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
51AgustíLópez ÁlvarezG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
52AdriàDuran SideraG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
53XeviMasoliver VidalG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
54EloiGuàrdia BoixG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
55AdrianaLopez CastañerG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
56JoelTorrent Del SazG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
57CarmeCastañer SacrestG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
58OlgaMartinez MolinaG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
59AlbertCalvo VilaltaG1MASCentre Excursionista Olot
60IvanTeixidorG1MASCal Nan
61MartaJuvanteny DanesG1FEMBatec garrotxi
62Emili León Carmona G1MASMangurrinos
63CLAUDIAMEYA VERDAGUERG1FEMCAP
64ALBERTPLANAS SERRAG1MASCentre Excursionista Olot
65RICARDRIBASG1MASRUNNERS ESPANYOL
66XeviCasas CodinaG1MASIndependent
67ROSA M.SANJAUME PARÉSG1FEMINDEPENDENT
68EUDALDPLANELLA JUNCÀG1MASGALL FER TEAM
69JOSEREPULLO PIEDRAG1MASINDEPENDIENT
70Narcís Reixach i BarrancoG1MASIndependent
71AndreuFont ArmengolG1MASindependent
72BertaSiciliaG1FEMDir
73MarcBrugueras G1MASCNT
74SilviaBrugueras torrellaG1FEMUni
75JordiGuitart RuizG1MASCEO
76JORDI ROURA CAPDEVILA G1MASCLUB NATACIÓ OLOT
77NURIA LLAGOSTERA SOLAG1FEMCLUB NATACIÓ OLOT
78DAVID PUJOL MORERAG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
79ARIADNAJORDA CLAVAGUERA G1FEMCLUB NATACIÓ OLOT
80AlbaGabarre i AyatsG1FEMNo
81JuditGabarre i AyatsG1FEMNo
82AlbertDelos VilaG1MASFisiocenter
83SERGIESPELT CONDEG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
84Angel Busoms MuñozG1MASIndependent
85AlexBusoms PérezG1MASIndependent
86DavidGutiérrez HerreroG1MASÞ
87ANNAAUMATELL PLANTALECHG1FEMBATEC GARROTXÍ
88JoelVilarrasa MasoliverG1MAS-
89SòniaLabradorG1FEMTerra de Volcans
90HubachHubachG1MASLa calle es mi gimnasio
91AlbertCabanyes i RocaG1MASIndependent
92MaiteMontoya CañizaresG1FEM-
93Jordi CasadellàG1MASTRCAresta
94ArnauPuigvertG1MASCAP
95cristinaromero vazquezG1FEMcap
96ManelCarmona LinaresG1MASMangurrinos
97moisesfeixas feixasG1MASgeca
98JordinaPlana PujolG1FEMIndependent
99SergiPlana PlanagumaG1MASGECA
100QUIMIBEAS DALMAUG1MAScap
101ALBERT ALQUEZAR PRATG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
102XeviVilaró VerdaguerG1MASGECA
103Manel Alcalde PerezG1MASIndependent
104GUILLEMSACREST DEMONJOG1MASCAP
105JOANPLANELLA PRAT G1MASCLUB NATACIÓ OLOT
106CELIA COLLDECARRERA SUNYER G1FEMCLUB NATACIÓ OLOT
107MarcVerdaguer renartG1MASCap
108MarcRota CollellG1MASL'Esportiu Torelló
109JordiVila Vilanova G1MASCap
110AnaRenart SayolsG1FEMNo
111XaviLopez PuigG1MASIndependent
112PauMasó RosG1MASIndependent
113IsabelMorera SalisG1FEMNo
114AlbertVillen RosellG1MASL`Esportiu Torelló
115JoanCros MasoliverG1MASEl Cuc Poruc
116LaiaTomàs Alsina G1FEMCentre Excurcionista Terrassa
117AgustiGonzalez LlullG1MASIndependent
118AlbertBalcells i MarchG1MASCNO
119AlbertPlana AguilarG1MASCap
120EduardMiguel CostalG1MASGrup de muntanya Vall de Camprodon
121AnnaGuindero TeixidoG1FEMNats
122Marius Terre VegaG1MASAvinent Manresa
123JordiAnglada ReverterG1MASIndependent
124DavidLinares RebolloG1MASLletissons
125DavidCosta PlanaG1MASIndependent
402-AMonica Megias MariG2FEMDUMON
402-BDuniaSerrat de PradoG2FEMDUMON
403-AMariaBlanch VilaplanaG2FEMEls CAGA
403-BEsterClopés BusquetsG2FEMEls CAGA
404-AVanessaMasó RiusG2MIXDosPerUn
404-BCarlesRiera AvilaG2MIXDosPerUn
405-AMIQUELCORONEL ARTIGASG2MIXINDEPENDENT
405-BVITTORIA DOLDOG2MIXINDEPENDENT
406-AMariaAguilarG2MIXRostres pàl·lids
406-BGabiGallegoG2MIXRostres pàl·lids
407-ASergiLinares soyG2MIXR&S
407-BRutFreixas i BrosaG2MIXR&S
408-ADavidAndurell TarridaG2MASKatajourni's
408-BBlaiRoca FontG2MASKatajourni's
409-AElisaPlanagumaG2MIXNarinant
409-BAlbertLara MateoG2MIXNarinant
410-AAnnaCasellas MilàG2FEMAnna's Team
410-BAnnaCapdevila BachG2FEMAnna's Team
411-AANNAGUTIERREZ CASTELLSG2MIXESPORTIU TORELLO
411-BALEX PLANS GILG2MIXESPORTIU TORELLO
412-Aingridalvarez paredesG2MIXlos parceros
412-Bstevenlopez peñaG2MIXlos parceros
413-ADavidMendozaG2MIXEls YESWECAN!
413-BCristinaBarrancoG2MIXEls YESWECAN!
414-ASaraPlanella G2FEMCpa olot
414-BAnnaQuintanaG2FEMCpa olot
415-AMireia Ramos BiguetG2FEMFent camí
415-BCarlotaIglesiasG2FEMFent camí
416-AMikelCodony BoverG2MASTeam MADRI.
416-BJordiPovedano RiveraG2MASTeam MADRI.
417-AJAUMEFONT FIERROG2MIXQRTTEAM
417-BBEGONYANEVOT I MEDINAG2MIXQRTTEAM
418-AMERITXELL GABARÓ GIMENEZG2MIXRubia´s Team
418-BRAIMONARJONA TOLEDOG2MIXRubia´s Team
419-APauRoca FontG2MASbufa tu que jo no puc
419-BcarlesBatalle boixG2MASbufa tu que jo no puc
420-AMARCFORTET FONTSECAG2MASPITET
420-BJOANPI BADOSAG2MASPITET
421-AElenaBassaganyes ColomG2MIXBassaganyes
421-BAdriàBassaganyes ColomG2MIXBassaganyes
422-ARicardSolé FiguerasG2MIXCai popular
422-BMartaRey BenitoG2MIXCai popular
423-AMartaHubach i CorominaG2FEMHouston, tenim un problema
423-BMariaHernández i BergaG2FEMHouston, tenim un problema
424-AMireiaAmils CampsG2FEMTitis team
424-BAdrianaFernández LópezG2FEMTitis team
425-AJoelPlanella OliverasG2MIXProrunners team
425-BMeritxellCrespi JuncàG2MIXProrunners team
426-ADanielDuran SideraG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
426-BAnnaPuigvert AymàG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
427-ABàrbaraBadosa sargatalG2MIXColibriteam
427-BLluis Planaguma BrumPlanagumà brjmG2MIXColibriteam
428-AFrancisco JavierMoreno GiraldezG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
428-BRosa AnaHoyo TrujilloG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
429-APEPBOHILSG2MIXPEP I MONTSE
429-BMONTSETENASG2MIXPEP I MONTSE
430-AAlfonsoCayuela DelgadoG2MASCayuela Boys
430-BBrunoCayuela GarciaG2MASCayuela Boys
431-AIOLANDASALAMANCA PEREZG2MIXESCLATATS
431-BFORTIÀSOLÀ VERGARAG2MIXESCLATATS
432-AJosepAlegrí CasademontG2MIX4+3+3
432-BGemmaExpósito BarrisG2MIX4+3+3
433-AXeviGuix BoixG2MASGuix Skiers
433-BLlucAmor GuixG2MASGuix Skiers
434-AMARCCARGOL CARBOG2MIXCARGOL COLLELL
434-BDOLORSCOLLELL OLIVETG2MIXCARGOL COLLELL
435-AALFONSOGUILLEN ZURERAG2MIXCA CANOVELLES MIXTE
435-BMARTAMORA MANZANOG2MIXCA CANOVELLES MIXTE
436-AGUINEDELLFAJA SANJAUMEG2FEMSPORT100%
436-BJUDITARAGÓN LACABAG2FEMSPORT100%
437-AMARC VILAMANYA LOPEZ G2MASCNO
437-BJOEL VILA FARRE G2MASCNO
438-AANNADOT BARDOLETG2FEMCRIS I ANNA
438-BCRISTINAAPARICIO ESQUINASG2FEMCRIS I ANNA
439-ACristinaComa ComaG2MIXCorrem?
439-BJordiClermont FeliuG2MIXCorrem?
440-AMIQUELHENDERICKSG2MIX-
440-BROSERMARTIN BADIAG2MIX-
441-ALAURAPLANAG2MIX-
441-BCESCBAQUERG2MIX-
442-AXAVIERCAMPS BAGETG2MAS-
442-BPERELOPEZ SORIANOG2MAS-
443-AFERRANMAYANS BAYÉG2MAS-
443-BCARLESPONS ESCUDEROG2MAS-
444-AClaraTrullàs MartorellG2FEMClara i Susanna
444-BSusanna Martorell SallerasG2FEMClara i Susanna
445-AJoan CarlesTrullàs VilaG2MASMartí i JC
445-BMartíTrullàs MartorellG2MASMartí i JC
446-AIngridPuig ReyneG2MIXMar i Muntanya
446-BGerardCampos GuillaumesG2MIXMar i Muntanya
447-AClaraNebot GonzalezG2FEMNari Girls
447-BAnnaPrat RieraG2FEMNari Girls
448-ADavidCalm BaldrichG2MIXThe sausage team
448-BCristinaUsan CañoG2MIXThe sausage team
449-AAlmudenaFajardo SerranoG2FEMTS92
449-BM AngelsFarrés AsperòG2FEMTS92
450-ALaia Galceran AbelG2FEMXaies team
450-BMireiaReynal GazapoG2FEMXaies team
451-AQueraltVallmajó MartínG2MIXEls WhoDats
451-BChristopherMillanG2MIXEls WhoDats
452-AArnaldPlanella TuronG2MIXEVA-ARNALD
452-BEvaFàbrega GómezG2MIXEVA-ARNALD
TOTAL INSCRITS:


Cursa Individual
INDIVIDUAL MASC » 85
INDIVIDUAL FEM » 39
Total Recorregut » 124

Cursa Equips de 2
EQUIPS DE 2 MASC » 20
EQUIPS DE 2 FEM » 26
EQUIPS DE 2 MIXTES » 56
Total Recorregut » 102

TOTAL CURSA » 226
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions