10a BTT PICAPEDRER SBG solidària COOPERACIÓ OSONA MARRANA SKYRACE 2018 1 HORA BTT MOIÀ (2a EDICIÓ) - 2018 (8 a 13 anys) 4 HORES BTT MOIÀ (29a EDICIÓ) - 2018 ( >14 anys) CINGLES DE SAU 4a EDICIÓ 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR 7a Caminada Nocturna de Callús II SANT FRUITÓS RUNNING NIGHT Pedala-Pedala 2018 Caminada Solidària 50 Anys ARFE Arderiu Consultors Trenca3pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1LaiaRoyo-CasalsABSFTECNIRUNNER
2SergiTriadó GuardiaM40M+MADTEAM
3Alberto CarlosMartinez AlgarM40M+Madteam
4DavidPallí MolesM40M+particular
5OscarPacheco juanABSMTrail Run Montornes
6MiquelCarabaño CortinaABSM_
7MònicaPradasM40F+Independent
8CarlesEsteve SerenaABSMClub Excursionista de Gràcia
9AgustinMadrid RubioM40M+Collserola Mountains Runners
10XavierRiba FossasABSMNo
11MATIASBECK DOMINGUEZS23M*****
12Ricard Ametller SaulaM40M+Montseny Maasais
13RaúlMira DiazABSMClub Atlètic Torelló
14PauVidal DuranM40M+Collserola Mountain Runners
15SORAYAGAVILAN BOLAABSFCENTRE EXCURSIONISTA SANTA COLOMA DE FARNERS
16AlbertVilardell PérezM40M+Trail tarraco
17isabelubach fabregaM40F+SOCIETAT AMICSDE LA MUNTANYA
18DavidMira DiazABSMClub atletic Torello (CAT)
19Quirze Sagué SorsS23MTrailrunning Cap de Creus
20MarcGarriga RoviraM40M+Independent
21JandiraRodriguez garciaABSF-
22Mònica juncà DescapmsM40F+cap
23RogerAngüés SoansM40M+Skí Club Camprodon
24ALBERTGABRIEL MORERAM40M+INDEPENDENT
25DAVIDBADIA PRATM40M+BARCINO
26EVARISTOARENAS ORANTEM40M+ISS HOSPITALET
27RubenValls VigonM40M+Isla Bonita
28VictorLavilla MedieroABSMTrail Run Montornés
29ToniCamacho MonteroM40M+NO
30IuJaume AmetllerS23MTrailRunning Cap de Creus
31MireiaCasellas CunillABSFEsports Estel
32MarcVergeli ValerosABSMKinesi Salut i esport
33EloiContreras ParésABSMDeporunners
34GALDRIC SAGUÉ SORSS23MTRAILRUNNING CAP DE CREUS
35PereAlacambra SànchezM40M+L'Aire
36MartaLlagostera MagransS23FAss. Exc. 4000 peus
37JESÚSPORTILLO MORILLASABSMTUTORS
38ElenaLlobera MiróABSFClub Esportiu Palau d'Anglesola
39DavidBorrull SilvaM40M+madteam
40JOSEPBALDA COLLETABSMINDEPENDENT
41ANNAAGUILAR RUIZ-RUANOABSFUE VIC
42DAVIDRODRIGUEZ PEREAM40M+UE VIC
43RAMON SELLARÉS SARRÀM40M+SUCS I BRAVES
44AdriàDuran SideraABSMC.A.Olot-Terra de Volcans
45SantiLafuente RomeraM40M+No
46JordiCañellas GarrigasaitABSMPatates braves
47albertfeixas pujolABSMSEMPREAMUNT
48Adrià Blay AlegreABSMSempre amunt
49JoshuaVera RizoABSMSempre Amunt
50pau Grifoll vioque ABSMSempre Amunt
51MarinaEsteve SausABSFCap
52PaulaOsorio RecordàABSFCap
53JOSEPMEDINA VILAM40M+GRUP MONTANYENC LA LIRA VENDRELLENCA
54JosepRabell BlanqueraS23MASAC
55SergiVall-llosera FustéABSMCap
56EduardBertran JuliaABSMXerrics
57David Ramón LlorenteS23M_
58SergiAulinas GuillaumesM40M+Correremei
59ElenaBeltza NúñezABSFtutoteam
60SamuelCarnicero FernándezABSMtutoteam
61JORDILATORRE ESPINARM40M+XX
62PaulaVallés RuizS23FClub Excursionista Madteam
63ArnauRovira freixaABSMStrail
64GuillemErra NoguerABSMStrail
65EDUARDPËREZ I SAMPERAM40M+INDEPENDENT
66JordiAlarcónABSM-
67RAFALuque RuizABSMno
68ORIOLOLIVER ROSIQUES23MSKI CLUB CAMPRODON
69angel luis aural machinM40M+orcasur
70OVIDITAPIA RETAMEROABSMRIOS RUNNING MATARO
71TÀNIADELGADO RUIZABSFLES NENES TRAIL
72VANESSATAUSTE NOVAABSFLES NENES TRAIL
73ArantzaOrtega SerranoABSFIndependent
74EsteveBosch CollABSM-
75AlbertFont MartinABSMcap
76AlbertGarcia NadalABSMMeeeeel Running
77LluisHerman LopezM40M+CLUB EXCTA. MADTEAM
78Oriol Requena JuanS23MAss. Esp. Mountain Runners del Berguedà
79JoanRibera MujalABSMOutsider
80BorjaSegarra DiezABSMNinguno
81núria Anglarill RubioS23FC.E Cardona
82AniolCortada GarciaS23MTrailRunning Cap de Creus
83ArnaldClimentM40M+Independent
84Manuelcoso garciaM40M+No tinc club
85BeytxyLeiva LuqueM40F+Club Fun Runners
86LídiaVergés batallerM40F+No
87SimóNadal FiolM40M+APP!!!
88LauraCampenyABSFCentre Excursionista de Torelló
89JordiArqués RosellABSMCentres Excursionista Torelló
90IolandaSalamanca PérezM40F+Esclatats
91FortiàSolà VergaraM40M+Esclatats
92felixviñas bruguesM40M+c/e/bellcairenc
93RaquelMiguel GayM40F+Runruneando
94ERICORTIZ MARTINEZABSMAGRUPACIÓ EXCURCIONISTA PALAFRUGELL
95CarmenSolà RibasM40F+CABIROLS TRAIL ROSES
96FrancescSerra CortadaABSMCABIROLS TRAIL ROSES
97MagdaBartomeu LozanoM40F+Cabirols roses
98ArnauGil MoraABSMUnión Deportiva Vegetariana
99LAURAGARCIA PALMAABSFL'AIRE TRAIL
100Stéphanie MARTIN VILLAM40F+CENTRE PYRENEES TRAIL HAUT VALLESPIR ATHLETISME
101MireiaPrat i HernandezABSF-
102CarlesCorzo RifaM40M+CEP
103PabloMendoza BarrosABSM.
104JulieShewardABSF.
105Toni Sanchez MarinM40M+Sensacions Uvex Team
106JoanValls GarciaABSMCap
107RubenTiradoM40M+CESQV
108CarlaVentura SomsABSFGrup de Muntanya Sarrià
109RobertVentura SomsABSMREM
110EduardSerra PararedaABSMoson@corre / smartfit calldetenes
111SilviaRoca RieraM40F+Smart Fit
112MartaPenas PujolarABSFcap
113JordiCuñado SerranoABSMkalenji team
114josepnavarro perezABSMindependent
115PolBerch CastellvíABSMNo
116OriolSivill PascualABSMDeporunners
117MARTÍNOGUES23MROCK EXPERIENCE
118Josep Morales LópezS23MClub Esportiu Deporunners
119XavierOliveres i HernàndezM40M+Masques Sant Andreu
120Ignasi Oliveras HernàndezM40M+Independent
121Guillem Berbel SánchezABSMNo
122KseniaHarasiutaABSFGall Fer Team
123Jose AngelMartínez NietoABSMSemprarribu
124JustineROCAS23FCentre Pyrénées trail Hva
125MARCVAQUÉM40M+ROCK EXPERIENCE
126JanaAguilar BruchS23FHG AML Team
127Carlos de Dios CuellarABSMNo
128David Torrell RuizM40M+Independiente
129TxellAmbros FloresABSFINDEPENDENT
130RaülLópez MayoralM40M+Club Fun Runners
131AIRINAGUILLEN ROCAABSFTRAIL ROC BLANC
132JordiMuñozABSMXendenguets
133DamarisMoreno PadillaABSFsense club
134XavierVirgili SerraABSMEl Masnou
135MarcMadurell gomezABSMSense club
136AngelaMuñoz RuizM40F+Sense club
137PereCortacans BeltranABSMUnio Excurcionista Sant Joan de les Abadesses
138JOSEPMORALES GARCIAM40M+C.E DEPORUNNERS
139CARLALÓPEZ BARRENECHEAM40F+C.E DEPORUNNERS
140MarcPanedas subirataABSMGas amunt
141rafelsubirats bortABSMclub atletic Palau
142matimeneses serraABSFclub atletic Palau
143AdriàCasanovas JiménezS23MParticular
144LauraFernández CámbaraM40F+Duscholux
145RosaMilan GarciaM40F+Runners club Badalona
146JORDIROCA BUSQUETSABSMOSON@CORRE
147JesúsSOLER MAROTOABSMno
148NoemiNAVARRO MARIM40F+Cap
149Oriol Planas MartinABSMKalenji runing
150BernatPuigdomènechS23MCentre Excursionista La Garriga
151anamuñoz ricoM40F+Runners club badalona
152Josep AntoniRopero GermanM40M+Club Muntanyenc Sant Cugat
153AnnaBenavides BoixaderABSFClub Esquí Berguedà
154VicençVilà MainarM40M+Desmuntamarges de Navàs
155NúriaSelva TorrasS23FUNIÓ EXCTA. VIC
156XavierSabater FàbregasM40M+App!!
157EricCeballos-Escalera Serrano ABSMNinguno
158Tenor VagaceABSFRunners Team Badalona
159IñakiLanda TelleriaM40M+No
160SamBäbler M40M+Corrigaires de Cardedeu
161MarcVILLAABSMCentre Pyrénées Trail HVA
162JéssicaAlonso GallegoABSF-
163SOTOCASébastianS23MCentre Pyrénées Trail
164AniolVilaregut ArgerichS23MCentra Excta. Esquirol
165Jose Luis Martínez RemesalM40M+CAP
166MartinaGonfaus SellésS23FA. E. Mountain Runners del Berguedà
167DavidRaposo CaleroM40M+SJM
168Carles Vilà LlonchM40M+Agrupació Excurcionista Palafrugell
169SergioMorales MagdalenoABSMClub Excursionista Madteam
170JoaquimSoto rodriguezM40M+Trialers de Rubi
171jordiboira bonhoraM40M+trialers de rubi
172Sofia Gonzalez SarmientoABSF-
173FerranBarba MoyaM40M+Independent
174MONTSESALA PALLAROLESM40F+SENGLAR RUNNERS
175Ignasi Raventos AixalaABSMTranstriatlon
176AnnaGuiteras RiupairoM40F+Esportiu Torello
177Miriam Peñalvert Rodríguez ABSFNo
178EsterArbós GuaschABSFMeeeeel Running
179CristiaRamon CabelloABSMMeeeeel Running
180XaviPardo MontsantABSMBTQI RUNNERS
181Anna Botterweg paredesABSF-
182EstherBotterweg paredesABSF-
183IsidrePlanas MariñoM40M+Independent
184JosepSantos CarboneraM40M+CAF Runners
185LauraLozano GonzalezABSFCAF Runners
186AniolBorrell CasalsS23MC.A.O-Terra de Volcans
187MohamedAlrowailiABSMSexyShorts
188MarionaBlaha Plarromaní ABSFTrail UEC Mataró
189JOANRODON i NAVARROM40M+INDEPENDENT
190CescBalsellsM40M+Independent
191MarcelRomaní RodésABSMUEC de Gràcia
192EricPlanaABSMMizuno sport Ronda
193JONATHAN ESCOBAR MARTINM40M+CAF RUNNERS
194CarlosGarcia OroM40M+Còrreremei
195Santi Torres carrascalM40M+Corre el Remei
196JoanAbril AbrilABSMWong Sport
197mathildenoguerS23Fspartiates trail 66
198AlbertBallús CasasABSMESPORTS ESTEL
199EloiCastro CorominaABSMAmunt que fa pujada
200CarlesLópez BustinsABSMBanyoles
201marekfodorM40MToubkal
202ToniCamara PeralesABSMNo
203AnnaHuguet PerezABSFCAP
204JavierMarti HernandezM40M+La mola
205LuisPlaceres GagoM40M+La mola
206David Fuertes RonceroABSMEspardenya
207KevinBonjorn de KromELT39MMontseny Maasais
208ignasilopez roviraM40MMontseny Maasais
209Javier Baquedano LópezM40M+MADTEAM
210PerePont PanéABSML'Aire
211MònicaCosculluela i VidalM40FCMR
212RogerCosta VidalM40MMontseny Maasais
213Daniel Lopez SolerM40MMontseny Maasais
214oscar fernandez fernandezABSMMontseny maasais
215JAVIERBRETON BLASM40MSin club
216JOSEP M.CANCIO TRUJILLOM50M+C.E.FONDISTES VILASSAR DE DALT
217marcferran clarasoM40M+Toubkal
218Amonvan MechelenM40M+Independent
219JordiRos lopezM40M-
220OriolTorrent SantiagoABSMMontseny Maasais
221EugenioSancho redondoM40MCentre excursionista parets
222AnnaAltarriba OrtaABSFMONTSENY MAASAIS
223AlbertPlaja LombanaABSMMONTSENY MAASAIS
224JavierSanchez VarelaABSMCMR
225EDUARDMUIXACH ROIGM40MPORTAL DE LES GAVARRES
226DANIMARTIN MARTINABSMMONTSENY MAASAIS
227jose ramonjimenez gonzalezM40M+RUNNAIR TEAM
228FabiSubirana DalmauABSMEsports Estel
229IVANHERNANDEZ MORALESABSMBEER RUNNER BARCELONA
230IñakiElosua FranciaM40M2KV Villanua
231CarlesFerrús PiquetM50M+Club Excursionista MadTeam
232XavierCorominas NoriaM40M+MADTEAM
233fernandobarcos navarroM50M+no tengo
234GerardMadorell SalaELT39Mla huella
235MarcelCamprubí ClaretM40MPortal de les Gavarres
236EmmaAguilar RiosABSFningun
237Elisabet Caballero MirabetABSFEls Pirates de la Muntanya
238IsaacOrtega salesaABSMEls Pirates de la Muntanya
239ERIK Prat membriveELT39MIndependent
240CarlosAntones poyM40MClub atletic torello
241AnnaMarin GamitoABSFGEMI
242Pol Garcia LeonABSMINDEPENDENT
243raymondhernandezM50M+running66
244SòniaIgual SánchezM40F+Independent
245JOSE MANUELCARBAJO RUIZM40Mno
246CéliaTREVISANABSFteam drôles de dames
247AnnaFernandez BonelABSFTrail penedes
248JonatanValverde CastanABSMTrail penedes
249amadeumiguel de almenaraM40M+independent
250SergiMolinaELT39MRunnAir
251LLUIS MIQUELSANS HERNANDEZM50M+GRIMPACIMS
252PolMonago JimenezELT39MLlantia Trail
253tetede la torre moralesM40M+montseny maaasais
254JordiAluja PoloABSMINDEPE
255alfredofernandesM40M+team moi meme
256LluisSantacreu santauginiM40M+Grimpacims
257enric villaviejaELT39M1
258OscarGarcia MartinezELT39MGOAT TEAM
259xaviLOPEZABSMBAR I MUNTANYA
260Juan DiegoAtahona RequejoABSMThe Lions Team
261MATIAS AYUSO MARTINEZM50M+CAC CARDEDEU
262RUBENDALMAU MORM40MINDEPENDENT
263ALBERTTARRADAS GARCIAM40MCLUB NESTLE
264SebastiàPuig BrochABSMGrup Exc. Caldes de Malavella
265POLMas RiberaABSMINTEMPERIE
266Aitor Rubio Martínez ELT39MTrailchiwi
267Julio García PalomaresABSMMontseny Maasais
268Miquel Trepat CelisM50M+Club Natació Sabadell
269GABRIEL SANTIAGO RODRIGUEZM40M+MADTEAM
270RafaelLlorens VernetABSMMadteam - Club Excursionista
271DavidMoreno BolañosM40MFondistes Blanes
272DANIFLORES HERNANDEZELT39MUNIO EXCURSIONISTA DE VIC
273ÀngelGutierrez martinezM40M+Fondistes blanes
274Eduard SalaABSMSense Club
275Rodolfo Salazar HidalgoABSMIndependiente
276EsterCollell martiABSFEspardenya
277EnricDiez vallsELT39MCentre excuraionista sant felou de codines
278JOSEPÉREZ MARTÍNEZABSMLA MARMOTA
279Josep Roura farraronsM40MForces forts i ferms
280CristianLópez ReyesELT39MRunnAir
281PedroCarrilero Pinar ELT39MSRD
282KikoMatas AguileraM40MDiedre
283Cristóbal MMacarro CanoM40M+RunnAir
284FERNNADOMOLINA GONZLEZM40M+RunnAir
285Lluís Garcia-talavera rieraABSMEl meu...
286AvelinoIgual CordobaABSMUGEL Catalunya
287iosuflores goñiABSMRun19
288BernatFargas GomezELT39MMad Team
289HugoHaya CalderonABSMTri+9
290AgustíGonzález LlullABSMIndependent
291PepBrasó LópezM40MPIRI Vilassar de Mar
292RafaelDurán CastañedaABSMTecniRunner
293IvanSalome BusquetsABSMA. A. Els Tres Tossals
294RogerPros GarciaELT39M-
295DaniCarull DelgadoELT39MTrail UES Sabadell
296JoanMartinez LopezM50M+Eurorunners Team
297SantiGarcía tapiaM50M+Centre excursionista de suria
298AlbertoRodriguez MartinezABSMGrupo Senderista Venta la Rata
299FinaLizana PratM50F+Eurorunners Team
300DavidBoschsacoma EnrichM40M+Emporda
301AlbertMasmitja MartinezS23MSENSACIONS UVEX TEAM
302LLUISHOMS CASTELLSELT39MC.E.ESQUIROL
303TxemaSoler PlaM40M+Montseny Maasais
304ÍcarTribó MiróELT39MMontseny Maasai
305ROSAABRIL BRUGUERAM40F+RUNBCN
306jêssgarcia casadevallABSFTR ESPORTS PARRA
307MarionaTriolaABSFTR Esports Parra
308DanielGuerra BacosM40MIndependiente
309MarcPla SalaM40M+Grup excursionista amerenc esquelles
310SONIASANCHEZ GUIXM40FCENTRE EXCURSIONISTA TARADELL
311SoniaMorata fernandezM40FIndependent
312ALBERTSIMON PUIGABSMGE CAPGIRELL VILAJUÏGA
313AlbertMartí Morató M40M+Gin team
314RogerSisquella MollàM40M----
315MARCMARTÍ i MORATÓELT39MGIN TEAM
316OLIVERPALACIOS ARROYOM40M+BORN TO RUN
317MANUCARAGOL PUGÉSABSM-TRIALERUS-
318Raul Fuertes Guerra ELT39MIndependent
319RubénGómez GarcíaELT39MUGEL
320Jesús Pablo González VillodresABSMClub Triatló Montornès
321CarlesSalom TorresABSMTecnirunner
322ESTHERSESE SALAMAÑAELT39FCLUB TRAIL RUNNING GIRONA
323JosepFolguera i GrauM50M+Sensacions Uvex Team
324RubenCaravantes canovasELT39MNo
325JoséPorras jimenezABSMPorras runners
326YanireGuerrero CasaresABSFIndependiente
327NúriaCatalà EstapéABSFIndependent
328OriolFernandez HospitalABSMCE Madteam
329Jon AnderGuerrero CasaresABSMIndependiente
330CarlesMompel SalvansM40M+Club Falcons
331DavidFàbrega CiuranaABSMQRTteam
332AlvaroOrellana FernandezM40MFustero10
333TONIDOMINGO SELFAABSMINTER MARESME
334Juan MiguelRodriguez FernandezM50M+Club Excursionista Els Perduts de Begur
335ROSATEIXIDOR CAMPSABSFCENTRE EXCURSIONISTA BÀSCARA
336XavierSubirana alamedaABSMIndependen
337DaniDuran SideraABSMC.A.Olot-Terra de Volcans
338MIQUELBullich BlazquezM40MMB23AIR
339ChunziLiABSFCEOLOT
340BELLAVIVANCOS ESCOBARABSFlibre
341JordiRoyABSMSempre Amunt
342marcelbofill madurgaABSMClub Futbol Cistella
343jordivilarrasa burgasABSMClub Futbol Cistella
344javieralba benítezABSMClub Futbol Cistella
345GerardGarrote sayoABSMC.A. Figueres Runners
346GlòriaSorigué i GanauM40F+EKKE TRAIL RUNNING
347SergioRodriguez HidalgoM40M+Independent
348CarlosGorina HerraizABSMClub Triatlò Andorra
349AntoniCardona SiquierM40M+.
350AlexandreArtigot lluellasM40MClockwork orange team
351MariaGomez CastroABSFIndependent
352Xavier Garcia MañasS23M-
353MarcMas BaucellsM40MCap
354LluísBurgaya GutiérrezABSMC.E.Esquirol
355ArnauPastallé GarciaS23MEscuredo Giró Sport
356FRANCESCASENCIO BARROSOELT39MGEMI
357GabrielAmatABSMINTEMPERIE
358SONIACARRASQUILLA LOPEZM40F+TEAM SPORT SPIRIT
359AdriàOlivet TerratsABSMLliure
360Isaac Treviño i CabotABSMGin team
361DaniPagés Aguilar ABSMCassà
362JoanCuscó Fernández M40MProrunners Barcelona
363ALBERTLLONCH EXPÓSITOABSMClub esportiu de muntanya vall de camprodon
364GuillemPuig ReigABSMBlue Motors
365MiquelVila CodinaABSMNat’s
366MarBernardo IglesiasABSFMadteam
367AugustoGibernau TorresELT39MMadteam
368marccanals gimenezABSMBeer Runners Bcn
369ArcadiPuig RibasM40M+C.E. Mindundis Team
370pacopareja garciaELT39Ma e . san grau
371ELISABETCARTOIXA CARTOIXAABSFCASTELLDEFELS OUTDOOR
372JORDICAPA COLOMM40M+A PAS D'ÀNGELS
373SergiCunill PérezELT39MCal Nan RT
374EduardRoviraM40MOPR
375DavidCosta BalsellsM40M+cap
376XavierFÀBREGA CIURANAM40MQRTteam
377LorenaRamos Almansa ABSFAshi Team
378LaiaJanéM40FMovit
379FranciscoDelgado BerralM50M+Independiente
380EduardCASULLERAS BUISÁNM40M+RunnersVallvidrera
381XaviSanchez JAneM40MMUSSOLS TRAIL TEAM
382CARLOSDISLA RIERAM50M+L´AIRE
383ANABOLTÀ RODRÍGUEZS23FCLUB EXCURSIONISTA SANT VICENÇ
384RogerCOLL MARTORELLM40M+RUNNERS VALLVIDRERA
385CarlesDomenech GonzalezM40M+Club Esportiu BravoTrail
386GuillaumeAUDEBERTABSMx
387SoraiaRiera CaseroABSFMontseny Maasais
388jose antonio marta palominoM40M+TECNIRUNNER
389Jordi Carcasó DíazM40M-
390RichardLugrinM40M+No
391JordiFont PiñolM40M+UNIO EXCURSIONISTA SABADELL
392GermanEspejo FernandezM40MRunnAir Team
393narcisoaznar perezM40M+madteam
394Ismael Serrano Pardo ABSMBeer runner Barcelona
395PolSoler JofraELT39MPiri
396ALBERTAMORÓS ARMENGOLM40M+UNIO EXCURSIONISTA SABADELL
397ToniMartínezM40M+KNK Runners
398AlbertAgut BusquetABSMCE Terrassa
399JoanGómez MerinoM50M+A.E. Talaia
400WalterMuñoz PietrewiczABSMTRITRAINING
401IGNASICUSÓ FERRÉM40MASS. ESP. DEU DITS
402SantiagoArtigas RosichM50M+Madteam
403JordiArmengolM50M+TG Triatlo Sitges
404MarcReig PalomerasABSMCentre Excursionista del Solsonès
405CarlosMartínez AltarribaM40M+Runruneando
406XavierFigueras MorcilloABSMFinisher Trail Team
407OriolCodorniu LiarteM40M+CENTRE EXCTA. PENEDÈS
408MarinaChorda SanchezELT39FMadteam
409PatriciaSerra SargatalABSFC.E. Madteam
410JoanGelabert JuanolaM40M+Cabirols roses
411SergioSierra NuñezELT39MCentre excursionista torelló
412LLUISCARRILLO PATIÑOM40M+L'AIRE TRAIL
413Alejandro Montañés VicenteELT39MC.E. DEPORUNNERS
414OLEGUERTORRENTS TINTOM40M+L'AIRE
415ÒscarSerra i ChinchillaM40M+L’Aire Granollers
416AlexSoler de FerraterABSM-
417AitorZafrilla lopezELT39MPunktrail sant Joan de vilatorrada
418EstefaniaGomez PerezELT39FRunnair
419ENRICALMIÑANA SERRAM50M+TRIENJOY
420JoanMolina MolinaABSMNO
421XavierPerez AlonsoM40MCEO
422LUTEDEL PINO MARTINEZM40M+AIRE GRANOLLERS
423XAVIERTORRA PLAM40M+MADTEAM
424JaviBenedicto SerranoABSM-
425Josep Maria Gras RibotABSMcap
426ENRICCARRERA ALBUJERM40M+MADTEAM
427SergioAbajas GonzalezABSMCEM Cerdanyola
428DaniGuerrero BadenasM40M+Independent
430Laura Dionisio GonzalezABSFSJM
431JepSerrainatM50M+Club Esquí Fontalba
432GuillemParés PanamaELT39ML'Esportiu Torelló
433Hasier De los Rios SoraluzeM40M+Ninguno
434JoanVilajuana LopezABSMNO LIMITS/BTQI RUNNERS
435CèliaEspinós RigolELT39FTEAM SPORT HG
436JordiAguilar TausteM40M+C.E.Calldetenes
437VANESACHIRVECHES DOMINGUEZELT39FROCK EXPERIENCE
438ADRIANAFERNÁNDEZ LOPEZELT39FROCK EXPERIENCE
439Marc Carós SantacreuELT39MINVERSE
440AleixOliveABSMAOS TEAM TRAIL
441NeusGilabert BertomeuABSFProam
442PauReig ComajuanABSMACOFARSPORTEAM
443Silvia Garcia SanchezABSFSense club
444IvanRubioABSMDonaalpina
445Arnau Illa JoseIlla JoseS23MClub Natació Banyoles
446MARTAGÓMEZ PALLARÉSABSFUPE SPORT
447AlejandroLoscos EnríquezABSMIndependent
448GuifréDalmau RosetABSMINDEPENDENT
449PEDROFERNANDEZ GONZALEZM40MJ.A.MONTCADA
450JOSEPPujol BartinaM40MTeam Followers TR-Girona
451DavidPerelló MiresABSM-
452IreneBonafonte PardàsS23FCA Ría Ferrol
453AlbertGarcia cobosABSMBside Sports
454CristianCabrera AlaigaABSMSoyMontaña
455JordiPujantell CabanasM40Mcentre excursionista del solsonès
456PolRoig MartinezS23MJoventut Atlètica Sabadell
457ChusMontes SanchezABSMIndependent
458SergioSantos GarcíaABSMRokabikes
459IvanLópez GarciaELT39MClub Atlètic Calderí
460EduardFarran FarréABSMAssociació Excursionista de l'Urgell
461EdurneZazpeELT39FC.E Trail Tarraco
462ArturoPallardó EspíABSMOrxata
463BernatFarguell ClapésABSMPies negros
464ANNAONGAROABSFPRORUNNERS
465JordiGallart VallveABSMProrunners
466BLANKAPOSPICHALABSFCAP
467SergiVizcaino NavarroM40M+Penya Fondistes Badalona
468JaumeSerraM40M+C.E Piri - Vilassar
469MARIOGIL HERNANDEZABSMFUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
470GemmaCarrasco ParelladaABSFIndependent
471miguelcarrasco fernandezM40Mmuga mendi taldea
472Fran Jiménez Jiménez ABSMMindundis Team
473MONTSERIVERA TORRESCUSAM40FTramuntanya Llançà
474MarcelDruguet CarrerasS23MClub Muntanyenc Sant Cugat
475DavidCEREZO LLAVEROM40M+Soy montaña
476EnricGraboleda GarrigaM40M+Tramuntanya-UELL
477Cristina StanciuELT39FCEM
478Jesús Cendra SimónM40M+CEM
479RaquelSánchez ObreroM40F+CEM
480JosepGil GilM40M+CEM
481LeonardoBaquedano LópezM40M+CEM
482Gerard Martinez RodesABSMIndependent
483MarcGarciaS23MInverse-xtrail
484JoaquimSamsó CuevasS23MEsportiu Penedès
485MiquelCastellote BorrellABSMUEC Gràcia
486DAVIDAPARICIO DIAZM40MADG
487AinaCusí BatlleABSFTramuntanya llançà
488AinaSegalés VerdaguerS23FIndependent
489Jose MGonzalez MorenoM40Mclub fun runners
490AlexVidal TapiaABSM-
491Erola Bisquert ParésS23FMontanyà - Unió Excurcionista Vic
492AlbertCusí BatlleABSMTRAMUNTANYA
493OriolCarbó GalceranABSMRunners del barrio
494MartaBricio AsensABSFClub Fun Runners
495MikiPages PiferrerABSMtramuntanya llança
496AlbertoGimeno CastejonABSMClub Fun Runners
497JordiBoyer RueM40MEls Dalton
498AnnaSellés GarciaM40F+A. E. Mountain Runners del Berguedà
499MarcFerrés ConejeroABSMAgrupació Atlètica Catalunya
500Jordi ManjonManjon TarregaABSMclub fun runners
501MerlèsMartínez MontserratABSFOn Trail
502CARLESPORRAS DOMENEM40M+L AIRE
503DavidSancerni LópezABSMONTRAIL
504MakeMakeABSML’Aire
505DaniArostegui LopezELT39MOPR
506DavitBayés GilM40MA.E. Matxacuca
507MikiMartin MengualELT39MINDEPENDENT
508Benetruiz perezABSMno
509CarlesFernandez BurcetM40MPRORUNNERS
510JavierGarrido GonzalezM40MProteus
511DídacEspinosa BernisABSMSensacions Uvex
512Quim Morera SalisM40M+Batec Garrotxí
513Ferran Alboquers AliberchABSMInd
514RubénBona CarnerosM40MAt Cerdanyola
515SergiCordero Medina ABSMCap
516SergioBerenguel del ValleM40M+AT Cerdanyola
517SergiJansà ValS23MAE.TALAIA
518ORIOLPELLICER PLASAELT39MINDVRAINS
519MIRIAMCOLOMER RUIZELT39FINDVRAINS
520JORDIPLANS CONTELM40M+SOM REPÚBLICA
521manuelclavero aparicioM50M+interperie/Camp Base
522Jordi Villarejo RoigABSMSenglar
523JulianVelasco PeñacobaABSMAE Intemperie
524JoaquimParés SolerELT39M----
525AlbertCaralt RuaixM40M+CorreRemei
526Jordi Salellas CallolM40M+A.E.MATXACUCA
527ENRIQUESANTAMARIA MARTINEZABSMMONTANYENC MONISTROLENC
528JudithIbáñez GaleraABSFLa Garriga Extreme
529MarioSoria RamírezABSMDesnivel+
530TonyGarcía pintoM40MDesnivel+
531NuriaFernandez OliverM40F+CA Torelló
532FranciscoMartínez PanizoM40M+cap
533Xavierespiña martínezM40MCentre excursionista Guissonenc
534AntonioPascual BenaventM40M+Madteam
535CarlesTriginer RoigELT39MCAC
536GuillermoTamames MendiluceM40MCem Cerdanyola
537VictorFernández FernándezELT39Mindependent
538RamonMartínez MirosaM40M+El Raiguer esportiu
539VICENTEALEMANY HERNANDOM50M+ACCURA RUNNERS
540vicençautonellABSMexclusive
541MARC CORNET PLANAM40MSKI CLUB CAMPRODON
542LuisMartinez CarandellM40M+Independent
543GenadiValls HerasJRMCLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
544DavidRomero CantosM40M+individual
545ChristianRodríguez BergadàELT39MCollserola Mountain Runners
546GerardOsorio RecordàELT39Mindividual
547MarcVizcaíno muñozS23M-
548JAUMEBusquets MartinezELT39MBase Esports Estel
549Carles Taboas AlbiolM50M+Club Excursionista Empordanès
550AhmedHabibABSMSexyShorts
551JordiClermont FeliuABSMAtlètic Amer
551MarcSubira DocampoM40M+TRAILRUNNINGReview
TOTAL INSCRITS:


Circ de Morens
SUB 23 MASC » 16
SUB 23 FEM » 8
ABSOLUTA MASC » 67
ABSOLUTA FEM » 33
MASTER 40+ MASC » 57
MASTER 40+ FEM » 19
Total Recorregut » 200

Volta del Gegant
JUNIOR MASC » 1
SUB 23 MASC » 10
SUB 23 FEM » 4
ABSOLUTA MASC » 107
ABSOLUTA FEM » 32
MASTER 40+ MASC » 66
MASTER 40+ FEM » 7
MASTER 40 MASC » 47
MASTER 40 FEM » 5
MASTER 50+ MASC » 21
MASTER 50+ FEM » 1
ELIT MASC <40 » 41
ELIT FEM <40 » 9
Total Recorregut » 351

TOTAL CURSA » 551
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions