10a BTT PICAPEDRER SBG solidària COOPERACIÓ OSONA MARRANA SKYRACE 2018 1 HORA BTT MOIÀ (2a EDICIÓ) - 2018 (8 a 13 anys) 4 HORES BTT MOIÀ (29a EDICIÓ) - 2018 ( >14 anys) CINGLES DE SAU 4a EDICIÓ 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR 7a Caminada Nocturna de Callús II SANT FRUITÓS RUNNING NIGHT Pedala-Pedala 2018 Caminada Solidària 50 Anys ARFE Arderiu Consultors Trenca3pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

TRAIL TERRA DE COMTES I ABATS 2017

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1OLGACERDANS SERRAM40FENTITAT GER
2OriolMartí colomM40MDinami-k
3JordiIbañez PulidoM40MIndependent
4MarcMarruecos MestreELTM_CE Trail Tarraco
5JavierGómez MartínELTM_Indendiente
6david oliver nietoELTM_C.E.Trail Tarraco
7JAUMEÀRBOLES SEBASTIÀM40MDECAVI TEAM
8JOSEPARTIGAS ALAÑAM50M+GECA
9ToniSánchez MartínezELTM_C.E. Trail Tarraco
10AleixBautista SuredaELTM_TEAM BIOMECÀNICA
11tiphaineANDERBOUHRM40FCLUB LES TORTUGUES
12SERGIBALAGUER CLARÓSELTM_L'ESPORTIU TORELLÓ
13XavierPuig EscuderoELTM_WhiteRocks
14AntonioLuis MesaELTM_C.E.Trail Tarraco
15AndreuSolvas GabarrosM50M+Conri's
16lluisbrachs solerELTM_grimpacims
17Manu Vizcarro ArteroM40MXibeca Trail
18M. AngelesNarbón RamponiM40FIndependent
19SalvaCuadradoM40MT3R TRIATLÓ
20Conrad Torras PardoM50M+CONRI'S TEAM
21GerardSala RipollELTM_Estripacrestes
22AGUSTIISUN NETELTM_CLUB EXCURSIONISTA PALAUTORDERA
23AlbertGarcía CobosELTM_XtrailMontseny
24Nacho Trinidad RicoELTM_C.E. Madteam
25Jordi Gallifa CasadesúsELTM_Estripacrestes
26RubénHernándezELTM_BTR Pro Team
27JuanGonzález RodríguezM40MTerritorio Trail Media
28ALBERTO SOBRADO FERNANDEZ ELTM_NO CLUB
29NatxoGarcia SerantesM40MIndependent
30DOROCERRILLO GARCIAM40MCMR
31montserrat sistere llopM40Fcentre excta olot
32joancasas i corominaM50M+c. exta olot
33Miquel AngelLopez PuigELTM_C.E. Madteam
34ValentíFreixanet GenísELTM_EstripaCrestes
35BernatAlbet TorresELTM_CE La Llacuna
36SalvadorVilalta i BerenguerasELTM_A.E. Mountain Runners del Berguedà
37OSCARPAMOS MONFORTEM40MIndependent
38JAUMEFOLGUERA ROBERTM40M-
39JordiDe Jaime RodriguezM40MAss.Excta. Castellterçol
40AndreuQuintana CalsinaM40MCONRI'S TEAM
41MARTAPRAT LLORENSELTFBEST TRAIL
42MarcFranco FarréELTM_MADTEAM
43JAUME MORATONASM50M+CLUB CONRI'S TEAM
44Jose miguelNavarro GarcíaM40MDesmuntamarges de Navàs
45MIQUELGIMENEZ MARTINEZM40MCXM VALÈNCIA
46José ManuelGarrote ArjonaM40MCentre Excursionista Jonquerenc
200AlbertoComino SotoELTM_Les Guilles
201AndrésLermos ExpósitoM40MBestia Parda
202GerardCeinos CrespoELTM_Corro, Luego Existo
203Magín Fernández AguilarFernández AguilarELTM_Bestia Parda
204XaviLopez GarciaM40MClub Atletic Palau
205DanielCharles QuintanillaELTM_CN Terrassa-Cicles Morenito
206MeliGarcia ValenciaM40FOn Trail
207GerardMartinez RodesELTM_Ronhill Team Spain
208Joan marc Codolà DuchELTM_Colla Excursionista Cassanenca
209VICTORVALLEDOR VELASCOM40MTEAMSPORTSPIRIT
210EduJimenezELTM_CB Quart
211MarinaGandia CasalsELTF-
212ANDRÉSPÉREZ TISCARELTM_PIC DEL VENT
213CarmenSolà RibasM40FCABIROLS TRAIL ROSES
214JoanGelabert JuanolaM40MCABIROLS TRAIL ROSES
215MagdaBartomeu LozanoM40FCABIROLS TRAIL ROSES
216SergiGomez DonosoM40M2x2 Santpedorcorre
217ARACELILOPEZ DEL VALLEM40FTIULA RUNNERS
218Daniel Villa villamor ELTM_Trail run montornes
219OriolAyats gifraELTM_Centre excurcionista banyoles
220AlexGómez MaynouM40MHolmes Place
221JOSE MANUELSANCHEZ MARTINM40MRUNNING VILADECANS
222IñakiGallifaELTM_Madteam
223FerramMoreno ParesM50M+INDEPENDENTS
224FrancescAuli LlinasM40MClub del Mojito
225JoanSol PuigELTM_Bukakes Running Club
226XaviBlanco ReyesELTM_Tecnirunner
227DanielCano EstebanELTM_C.A. Montornes del Valles
228RicardFusté MomparlerELTM_MUSSOLS TRAIL TEAM
229AlbertCampderrós CerueloELTM_TECNIRUNNER
230gustavoperez sampedroM40Mrunning furlys
231joanfont i torrentM50M+penya ciclista lloret de mar
232JORDIMENESES COLOMERM50M+INDEPENDENT
233SergiSabi PedricoELTM_Paquitos
234GuillemSabi PedricoELTM_Paquitos
235JavierFerrando GilELTM_UEC Tortosa
236lluisgomez lopezM40Mmadteam
237XaviCapdevila PazELTM_No tinc
238NarcisTuron i Verdaguer M40MFCB
239JESUSGARCIA-ROMERAL ORTIZM50M+CXM VAlÈNCIA
240ImmaBoada OriolsELTFRonhill Spain team
241AitorMatilla AyalaELTM_Running furlys
242CarlesCarrillo FerreM40MEspaitrail
243EduardBertran JuliaELTM_C.E. Cassanenca
244MARGARCIA-ROMERAL ORTIZM40FCLUB DE MUNTANYA CXM VALÈNCIA
245XAVIERSALVADOR RINCONM50M+VERTIC RUNNERS
246JordiUreña LaraM40MCN Terrassa-Cicles Morenito
247MiquelSalinas SalvàELTM_Trail Run Montornès
248Gabi Rodriguez CalleroM40MVoll Dammers
249ROGER ISERN SUBIRANAM40MRIPOLL AL COR
250JordiEspinosa CastellsM40MESPIPINXO
251SergiRubio GarridoELTM_Club Triatlo Granollers
252CarlesXargayó BassetsM50M+Independent
253Antoni Junqué VazquezM40MPATIDORS CE
254CarlesTorres CandelaM50M+El pop assassí
255IreneLópez Manuel ELTFLes xalades
256JUANANTOLI BERNABEM40MMontseny Maasai
257Jose ManuelRio DeirosM40MCNT Triatlo-Cicles Morenito
258EsterRamos AutóM40FLes xalades
259MagíRibas BarberanELTM_Tecnirunner
260DavidPerelló MiresELTM_-
261CarlesXampró CampsM40MEls Caga
262DavidPlanas GasolELTM_Els CAGA
263DavidRos HomsM40MBorgonyà Corre
264Josep ìbarra delgadoM40MC.E.senglars vilamajor
265Josep Fontané i MiretELTM_C.E.senglars vilamajor
266LauraMontaner ChulviELTFCap
267NúriaFreixas RojadELTFMadteam
268ALBERTBAYER TENAELTM_-
269Eulàlia Pineda CasademontM50F+Run2livebcn
270albertviñas soldevilaELTM_a.e.sant grau
271Martí Ferré AvellanedaELTM_MBAISEN TEAM
272jose luisjimenez sevillanoM40Mcuelgamierdas
273JuditBayo CorcollELTFHolmes Place
274RicardMesas HortelanoM40MIndependent
275Bernat Morist BeltranELTM_Paquitos
276JORDIMUÑOZ RUIZELTM_NINGUNO
277MARCELPINILLA PEREZELTM_NINGUNO
278SòniaBrugué Tramunt M40FPIRATES DE LA MUNTANYA
279RafaDe jesus duarteELTM_Pirates de la Muntanya
280ALBERTARMENGOU SOLERELTM_NO HO SE
281RicardTeixidor turbau ELTM_G.m.Sarria
282MARIONADE PLANELL COSTAELTF-
283JoanBueno MorenoELTM_Independent
284DaniLaso UtrillaELTM_FEEC
285QuimNadal Joseph M40MUnió Exc. Vic
286cesar parramon maydeuM40Mesports base estel
287JORDI GONZALEZ PIEDRAELTM_TORREMIRONA SPORT TEAM
288AlbaOlmo i MorillasM40FA.E. Mountain Runners del Berguedà
289Xevi Ureña LaraM40MNo
290Francesc Cordoba CanoM40MNo
291OlgaRodriguez millaM40FPirates de la muntanya
292SamuelDavila DavilaELTM_ SportHG
293SergiFarro SolerELTM_Independent
294AnnaSuriol TolraELTFA.E.Mountain Runners del Berguedà
295Uri Marco MorralELTM_Ontrail
296MaiderMena ArreguiM40FOnTrail
297DavidPardoM50M+Independent
298LLORENÇFREIXAS MIQUELELTM_CLUB EXCTA. RIPOLL
299ElenaFiguls RiuELTFMountain Runners Bergueda
300ArnauIlla JoséELTM_Independent
301AlbertSoler SalaELTM_Rarunning-Estel
302AdriaGarcia perezELTM_Voltrega
303EricPlana MallenELTM_Bcn wxin
304XavierGuillaumes CorbateraM40MUE st Joan abadesses
305JOAN PERE FERNÁNDEZ GUERREROM40MGEiEG
306MANELAMOR GAYM40MINVERSE TEAM
307DavidFernandez EspinosaELTM_Independent
308Albert Lloveras solerM50M+Exclusive
309EUDALDPLANELLA JUNCÀELTM_-
310JoanVall-llovera MonferrerELTM_GR7
311Adria Salles Blanc ELTM_B
312JordiCarrera VestitM40MUnio excursionista Vic
313SergioCrespo AibarELTM_Centre Excursionista Jonquerenc
314DANPONS STILLM40MPRORUNNERS BARCELONA
315BertaMoreno Llagostera M40FCap
316QuimRusiñol GuiterasM40MUNIÓ EXCTA. VIC
317Eduard Bas MuñozELTM_Club Trail Running Girona
500IgnasiCanal SerraELTM_Viladecavalls
501AlbertoHijano MorcilloELTM_Un Club de Merda
502ANTONIORÍOS RODRÍGUEZELTM_Un Club de Merda
503AaronLuque RubioELTM_TSS
504JORDIHURTADO CUARTEROM40MCN TERRASSA
505MarcosMedina diaz de lopezELTM_Els tomaquets del pages a casa
506ANTONIOLARROSAM40MTOMAQUETS
507IVANHERNANDEZ MORALESELTM_BEERRUNERS
508JORDIFERNÁNDEZ TRIQUELLELTM_no tinc cap club
509Lorenamartin millanELTFNo tengo
510LIDIAPOU BLAZQUEZM40FTEAMSPORTSPIRIT
511moisesPuigvert PadrosaM40MPringat
512LaiaFont MorenoELTFFitrail Pas a Pas
513DavidRiera ViñolasELTM_---
514JordiTerol CutillasELTM_No club
515DaniJustícia VázquezM40MNo club
516AinaVernetta feliubadaloELTFIndependent
517MercèMoreno ibàñezM40FConri's Team
518CRISMORATONAS M40FCONRI'S TEAM
519ElisendaSolsona SerratM50F+Conris team
520David Barón MarínELTM_Independent
521SergiGrañén RocaM40M.
522GuillemMuntada OlivaELTM_-
523MartaMoratonas PonsaM50F+Conri's
524JesusRedondo RehechoELTM_Els tomaquets de pages a casa
525JordiMorito MartínezELTM_Mataró
526LiobaCosta VicensELTFClub Atletisme Roses
527JuditSánchez SalaELTFCEM Sistrells Badalona
528SergioArias SánchezELTM_CEM Sistrells Badalona
529RogerSoley BadiaELTM_SpeltRunners
530OlgaParera MartinezELTFConri's Team
531OriolCornet RuizELTM_Cap
532Artur MartiBatlloriELTM_Indepe
533DavidDordas GarciaELTM_Aep planoles
534MireiaParés CasasELTFNo
535SilviaMartin MartiELTFNo
536ClaireThomas CortadaELTFatletisme roses
537PauFarràs BerdejoELTM_Fapalans
538ALICIAVILLANUEVA HERNANDEZM50F+NO
539ManelDonat giroM40MCabirols roses
540ERICTORRES PEREZELTM_Escoleta Trail Running Vilajuiga-Llança
541JordiGras VilchezM40MClub Trail Running Girona
542MiquelRos i LlobetM50M+Club Esportiu Catalunya
543JordiCasanovas DuranM40MEL TOMAQUETS
544MarionaFidalgo PujolELTFBordas Team
545MONTSE ESCRIU MOLINÉELTF.
546RAFAELARREGUI SIMONM40MLLIURE
547MariaArquer CortésELTF-
548MarcGuillén BoixELTM_FastTriatlon
549DolorsClaret ArimanyM50F+CONRI'S TEAM
550POLVALLS ORTIGAELTM_I RUN WITH LEIVA
551XavierMasó Fàbregas ELTM_ILURO TRAIL TEAM
552Enric d'OssóPujades i SolerELTM_Gasparotto Team
553BeatrizGuerrero LópezELTFMadTeam
554DiegoMorillo MartínELTM_MadTeam
555LlorençGallego MateuM50M+C. E. Olot
556JamesHaighELTM_---
557CristinaRodríguez LladóM40FC. E. Vall del Terri
558FranciscoRodríguez BrígidoELTM_L'Esportiu de Llinars
559RICARDBONET PORQUERASM50M+INDEPEN
560JordiVillarejo RoigELTM_Llanero solitario
561JOSEPSANTOS CARBONERAELTM_TORREMIRONA SPORT TEAM
562SILVIAPLANAS VICENTEM40FMETROPOLITAN
563Juan SebastiánLaborda RoyoM40MNo
564Joan Hornos EscrichsELTM_Escoleta Trail Running Vilajuiga
565lauralozano bailenM40Fsnataka power
566xavi renteria aguilarM40Msnataka power
567DanielRodriguez RuizM40MEls Tomaquets
568AitanaFernandez BrañaELTF20R20S-RAVRUN
569Juan CarlosCaneda MoraM40M20R20S-RAVRUN
570MercèReig ParejaELTFILURO TRAIL TEAM
571jordiGimeno GamazoELTM_Esportiu ripoll
572AdolfoBahamonde AlonsoM40MClub Atlètic Palau
573JOAQUINESTEBAN LOPEZM50M+CLUB ATLETIC PALAU
574SANDRA COLOM SANCHEZM40FCLUB ATLETIC PALAU
575IuJaume AmetllerELTM_Trailrunning Vilajuïga
576MERCÈREXACHELTFRUN2LIVEBCN
577ElisendaGarcia GüellELTF---
578EudaldGuillamet AlegreELTM_Esportiu Ripoll
579RicardBelmonte ZamoraM40MAtletes d'Altafulla
580MartinHaugeELTM_20r20s
581JesúsSoler MarotoELTM_no club
582SergiVaqué GaldónELTM_Cap
583AlbertCarrilloELTM_trailrunning.cat
584MiquelSerra PerramonELTM_Cap
585OscarLlaves AlvarezELTM_CAP
586CRISTINACASTILLO HERRAIZM40FCXM VALÈNCIA
587LAURA PLANES SAURÍM40FRV
588EnricAlexandre TempradoM40MIndependent
589ChristianMartin CorralizaELTM_A.E.Sant Grau
590LourdesLozano BailénM40FIndependent
591Juan ManuelQuijadas RetortilloM40MIndependent club
592ArnauPalou FonsELTM_20R20S Ravrun
593MilenaIvanovicELTF20R20S RAVRUN
594JordiGarcia SanchezELTM_PIRI
595ToniSantisteban RonceroM40MEsportiu Penedès
596Jose AntonioGonzalez PuigELTM_C.T.G
597CarlesCorbalánELTM_Hig's
598JordiRibas RomagósM40MGECA
599PerePintó RibasM40MConri's Team
600GemmaRafel CarrerasM40FConri's Team
601IÑAKIGOENAGA ARISTIELTM_Rarunning Estel
602AlbertTerradellas brugadaELTM_Independent
603RAMONTERRADAS SANCHEZM40MA.E.SANT GRAU
604IvanMartin HernandezELTM_.
605soniaorriols cuestaM40Fatletic palau
606ÀlexGil MorenoELTM_Independent
607LaiaRoyo-CasalsELTFTECNIRUNNER
608RamonCodina ComasELTM_C.E.CASSANENCA
609MARRAMOSM40FCONRI'S TEAM
610PattAlcantara M40F20R20S RAVRUN
611RamonTuneu ArxerM50M+Club Excursionista de Ripoll
612fabisubirana dalmauELTM_Esports Estel
613MontserratViñuelas TornerELTFTaga team
614RamonJove GarciaM40MA.E. Sant Grau
615JordiAlvarez JoveELTM_A.E. Sant Grau
616mariaAguilar farreronsELTFApòstols de Bacus
617GabrielGallego ELTM_Running parc
618XavierDomenech GustemsM40MIndependent
619EudaldHueso GuimeràELTM_C.E.Ripoll
620JANETCANALS FIGUERASELTFA.E.SANT GRAU
621jairobenito luqueELTM_BORN TO RUN
622NURIACESAR PUIGM40Fcap
623ANNAGUTIERREZ CASTELLSELTFL’Esportiu torello
624ALEXPLANS GILELTM_L’Esportiu torello
625José MiguelGutierrez GarciaM50M+TOMAQUET DEL PAGES A CASA
626SERGIHUERTASM40MESPORTIU RIPOLL
627MartiAguilar FarreronsELTM_Cap
628MarcGarriga RoviraM40MIndependent
629LLUÍSSALCEDO BENEDICTOELTM_ESPORTIU PENEDÈS
630DavidGutierrez TausteELTM_Esports Estel
631JaumeParés ValènciaELTM_-
632LidiaSàez casalsM40FRocteam
633MarcTraserra PujolELTM_Club excursionista Voltreganès ARS
634EVACARRERAM40FROCteam
635PAUVILA VILAPLANAELTM_ALPINA
636JordiLosmozos PujalsELTM_-
637JORGECORRALIZA HAROELTM_C.E. ONLYMEN
638MarcSellas PascalELTM_C.E.Onlymen
639AnnaVilaltaELTFROCteam
640SergiVerdaguerM40MClub Atlètic Serrat
641Albert Castaño MoraELTM_Independent
642PolCunill SellasELTM_JAB Berga
643RobertRodriguez MasM40MINDEPENDENT
644JordinaPlana PujolELTFG.E.C.A
645AnnaMassa SalaM40FIndepe
TOTAL INSCRITS:


GRAN TRAIL
MASTER 40 MASC » 15
MASTER 40 FEM » 4
MASTER 50+ MASC » 5
ELIT MASCULI <40 » 21
ELIT FEMENI <40 » 1
Total Recorregut » 46

PANORAMICA
MASTER 40 MASC » 34
MASTER 40 FEM » 11
MASTER 50+ MASC » 9
MASTER 50+ FEM » 1
ELIT MASCULI <40 » 54
ELIT FEMENI <40 » 9
Total Recorregut » 118

INICIATIC
MASTER 40 MASC » 27
MASTER 40 FEM » 18
MASTER 50+ MASC » 6
MASTER 50+ FEM » 4
ELIT MASCULI <40 » 66
ELIT FEMENI <40 » 25
Total Recorregut » 146

TOTAL CURSA » 310
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions