10a BTT PICAPEDRER SBG solidària COOPERACIÓ OSONA MARRANA SKYRACE 2018 1 HORA BTT MOIÀ (2a EDICIÓ) - 2018 (8 a 13 anys) 4 HORES BTT MOIÀ (29a EDICIÓ) - 2018 ( >14 anys) CINGLES DE SAU 4a EDICIÓ 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR 7a Caminada Nocturna de Callús II SANT FRUITÓS RUNNING NIGHT Pedala-Pedala 2018 Caminada Solidària 50 Anys ARFE Arderiu Consultors Trenca3pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

5a Cursa de la Moixina

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1FerranMasó BusquetsG1MASCap
2YOLANDARIERA GIRONZAG2MIXINDEPENDENT
2TONIROMERO NÚÑEZG2MIXINDEPENDENT
3AnnaPrat i BlanchG1FEMNo
4AlbertBellvehíG2MIXIndependent
4RoserObrador i FontG2MIXIndependent
5MiriamGarcia VivesG1FEMUnió Excursionista Vic
6JANINAMANRIQUE VILANOVAG1FEMNO
7MiquelColl PujolG1MASindependent
8TeresaForn MunnéG1FEMSportHG-Team
9EVACOMAMALA PEREZG2FEMCEE EMPORDANES
9CARINAGISPERT BAGUÉG2FEMCEE EMPORDANES
10MonicaEspunyaG2FEMCap
10TaniaMesa CasalsG2FEMCap
11VaneSielva MorenoG1FEMIndependent
12MarcMasramon BallusG1MASCap
13JúliaCarbonell BrosaG2FEMNA
13RutFreixas BrosaG2FEMNA
14JosepJuarez rosG1MASXxx
15Kilian Camprubi TraviesoG1MAS*
16JordiTorres tarresG1MASIndependent
17MARTISALA PERRAMONG1MASMALA PETJA
18AnnaPlana FontG1FEMcap
19ItziarMaestre AsenjoG2FEMIndepe
19AriadnaTarrago BlaiaG2FEMIndepe
20MartaCrosas SolerG2MIXCentre Excursionista Olot
20GaldricMossoll ClosG2MIXCentre Excursionista Olot
21ELISENDA MARCHUET i LLORETG1FEMFANATIK
22mariaaguilar farreronsG2MIXindependent
22GabrielGallego SeguraG2MIXindependent
23MiquelCodony BoverG1MASCet Enclusa
24AbelBascuñana AvilaG1MASUE sants
25NúriaMasó RosG2MIXindependent
25PauMasó RosG2MIXindependent
26PolRuiz FontG1MASCap
27Carlota Carlota Iglesias CapellasG2FEMcap
27MireiaRamos BiguetG2FEMcap
28PolFabrega SolerG1MASNo
29NilFàbrega SolerG1MASSant Jaume
30AnnaPlana GifraG1FEM-
31jorditorralba palmeroG1MASu.e. sants
32AnnaMarti VergeG2FEMNenes Trail / Esparpaiades
32JenniferSanchez LopezG2FEMNenes Trail / Esparpaiades
33joan manelpares cañellasG1MASatletic torello
34jordibasagañaG1MASolot
35CarmeNogué LlachG1FEM-
36IvanMengualG1MASC.A.Taymory-Spiridon
37AnnaSau RiveraG2FEMNo
37BrendaSoler PujolG2FEMNo
38ÈricLatorre LuqueG1MASCap
39DavidCalm BaldrichG2MIXNo
39CristinaUsan CañoG2MIXNo
40SergiCalm ManzanoG1MASCEO
41MARCFORTET FONTSECAG1MASIndependent
42SERGI LINARES SOYG1MASIndependent
43JoelPlanella OliverasG1MASNo
44MARCCARGOL CARBOG2MIXCAP
44DOLORSCOLLELL OLIVETG2MIXGIRUNERES
45JulioVazquezG1MASNo
46ARIADNAJORDÀ CLAVAGUERAG2MIXCLUB BÀSQUET OLOT
46ORIOLPLANELLA SARGATALG2MIXCLUB BÀSQUET OLOT
47JORDIPLANELLA ROURAG2MAS-
47MARC PLANELLA SOLERG2MAS-
48mireiamolist portaG2MIX.
48moisespuigvert padrosaG2MIX.
49RamonTneu ArxerG1MASCLUB EXCTARIPOLL
50SergiPlana PlanagumàG2MIXGECA
50JordinaPlana PujolG2MIXGECA
51BernatFarguell clapésG1MASClub atletisme olot terra de volcans
52MariaEspuña AlsinaG2FEMC_ACTIU MATINS
52BelenMojeda gomezG2FEMC_ACTIU MATINS
53CristinaPlanagumà DarnéG1FEMCap
54OriolMartinez TorresG1MASIndependent
55BlancaVerdaguer i MontanyàG2MIXC. E. MEDITERRANI
55HeikoVoigtsG2MIXC. E. MEDITERRANI
56Emilio León Carmona G1MASMangurrinos
57cristina FernandezG1FEMCap
58AriadnaPages FerresG1FEMIndepe
59JOELVILA FARREG2MASCLUB NATACIÓ OLOT
59MARCVILAMANYÀ LÓPEZG2MASCLUB NATACIÓ OLOT
60LluísRubió AmargantG1MAS-
61RubenCastillo SanestebanG1MASFAT RUNNER
62EDUARDCATALINA PLANADECURSACHG1MAS--------
63CristinaBiescas SociasG1FEM-
64GilDanés i JaurésG1MASNo
65AdriàDuran SideraG1MASC.A.Olot-Terra de Volcans
66DaniDuran SideraG2MIXC.A.Olot-Terra de Volcans
66AnnaPuigbert AymàG2MIX-
67ANNAGUTIERREZ CASTELLSG2MIXL'ESPORTIU TORELLO
67ALEXPLANS GILG2MIXL'ESPORTIU TORELLO
68OriolEsquena CalmG1MASCentre Excursionista Olot
69AriadnaRamos biguetG1FEMIndependent
70ÀGATALOSANTOSG1FEM--
71NilAran PagèsG2MIXIndependent
71SusannaPagès FerrésG2MIXIndependent
72AnnaSala PagèsG1FEMcap
73DanielJuan PardoG2MIXM&MPERRUQUERS
73MontseMorcilla palomaresG2MIXM&M PERRUQUERS
74JOANSORANDO MARTINEZG1MASTEAM CASARTELLI
75SòniaLabradorG1FEMTerra de Volcans
76CarlesBarris asperoG1MAS.
77JordiRubióG1MASNo
78AINAVILA ARBUSAG1FEMcap
79JORDIROURA CAPDEVIALG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
80GilSerrancolí MasferrerG1MASCE Serragrenyada
81ArnauTor BardoletG1MASCETorelló
82JOAN CASTELLANA I GAMISANSG1MASHALCON VIATGES OLOT
83JUANJO VAS RAFAELG1MASLliure
84AidaMartínez VizcaínoG2MIXGALL FER TEAM
84DavidMoreno DuranG2MIXGALL FER TEAM
85Josep MaMiràngels CanaliasG1MAS-
86AnnaPayolaG1FEM-
87QUIM FONT DILMÉG1MASCLUB CICLISTA PLA DE L'ESTANY
88GEORGINASAGRISTÀ PLANAG1FEM-
89Jose luisOlivares nautistaG1MASCap club
90KoertRingelenbergG1MAS-
91SergiAsperó SerraG1MAS-
92AriadnaLopez CastañerG1FEMCAO Terra de Volcans
93JuanGarcia MorenoG1MASIndependent
94ELOIGUÀRDIA BOIXG1MASCA TERRA DE VOLCANS
95ErnestRodriguez BufiG1MAS-
96JoanBarrera ClavagueraG1MASNo
97DavidGutierrezG1MASni
98Núria Bruch OmsG2FEMIndependent
98ElisendaOms SelvaG2FEMIndependent
99PepConejo MuntadaG1MASno
100BenjaminGarcia MoralesG1MASCap
101MarcPlana MontañàG1MASCap
102JoelBarcons VilaG1MAS-
103RAULJIMENEZ NAVARRETEG1MASClub Triatlo Blanes
104ZaidaJaime PavonG1FEM-
105ClimentPicart CaixasG1MASIndependent
106CescBaquer FontG1MAS-
107ClaraBayona LucenaG2MIXIndependent
107YannickDomènech BayonaG2MIXClub Natació Olot
108XeviCorominaG1MASNo
109ManuelGarcía MirandaG1MASxxxx
110AnnaPadrós JolisG1FEMNo
111ANIOLBORRELL CASALSG1MASINDEPENDENT
112MARIONACASALS PADRÓG1FEMINDEPENDENT
113RosaPascual DomingoG2MIXSense
113SergioRuiz CarmonaG2MIXSense
114JordàFernández PirisG2MAS-
114LluísFranch ExpósitoG2MAS-
115DavidTorres PindadoG1MASCEO
116MarcBisbe SolerG1MASIndependent
117ToniRalfas SimoG1MASno
118SERGIRODRIGUEZ ROVIRAG1MASNO
119FRANCESC-XAVIEERBARCONS LLORÀG1MASCLUB ATLETIC TORELLO
120DARIOLOPEZ CASTELLANOG1MASViking
121OscarDomenechG1MASProrunnes Barcelona
122GRAUSOLER CUROSG1MASCENTRE EXCURSIONISTA OLOT
123JordiAgusti BoschG1MASindependent
124JOANPLANELLA PRATG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
125MARC CODONY VENTURA G1MASCLUB NATACIÓ OLOT
126EmkeJutteG1FEMNo
128Aleix Simó CatalàG1MAScap
129Josep Pico SimonG1MASNO
130TxellCrespi JuncàG1FEMCap
131MartíBaquer FontG1MAScap
132IsmaelVila Pujiula G1MAScap
133RamonVayreda BarnadasG1MAScap
134DaniPavon AngrillG1MAScap
135NuriaLlopis RocaG1FEM100x3 runners
136GuillemPlanella SargatalG1MASEscola Pia
137AnaïsMurlà VilarrasaG2FEM-
137NoraMurlà VilarrasaG2FEM-
138marius alsius vivesG1MASgastant keks
139AlbertRiera ArbatG1MASL
140CarlesPeláez MembradoG1MASLAU Runners
141AlbertCabanyes i RocaG1MASIndependent
142MARCTOMÀS SOBREPERAG1MASRUNNERSCSM
143NURIALLAGOSTERA SOLAG1FEMCLUB NATACIÓ OLOT
144DAVIDPUJOL MORERAG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
145CELIA COLLDECARRERA SUNYERG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
146IHOR PRISSIAJNYIG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
147AgustiGonzalez LlullG1MASIndependent
148ALBERTGUILLAMET COBOG2MASINDEPENDENT
148MARTÍGUILLAMET GARCIAG2MASINDEPENDENT
149FERRANLLONGARRIU BERGAG1MASCAP
150AleixPerez GotanegraG1MASAtl.Roses
151RosaGotanegra GuzmanG2MIXno
151RamonPerez EdoG2MIXAtl.Roses
152JavierCajas LiañoG1MASBeerRunners Girona
153ALBERTPLANAS SERRAG1MASCentre Excursionista Olot
154ManelPujadas RecheG1MASindependent
155SergiEspelt CondeG1MAS-
156Joan CarlesSerret i CanelaG1MASCentre Alpino Barcelona (CAB)
157moisesfeixas feixasG1MASGECA
158FERRANMUÑOZ ALCARAZG1MASNo
159GERARDCAMPOS GUILLAUMESG1MASNO
160IngridAlvarez ParedesG1FEMCap
161Albert Calvo vilaltaG1MASCentre excursionista Olot
162JuanmaTavares MorenoG1MASCEO
163ErnestMercader VilaG1MASEntrenamentspersonals.cat
164MERITXELLCAPDEVILA CODINAG2FEMCentre Excursionista Torelló
164EVAYEBRA FONTG2FEMCentre Excursionista Torelló
165LatiBensada BenallalG2FEMLliure
165CrisCorominas CasanovaG2FEMLliure
166J. CARLOSGEMES ARAGONESG1MASINDEPENDENT
167FrancescGuitart lledoG1MASClub atletisme roses
168JanaAguilar TausteG1FEMC.E.Calldetenes
169MeritxellCapdevila CodinaG2FEM...
169EvaYebra FontG2FEM...
170ALBERTBASSOLS MASG2MASCNO
170JESUSDANES GIFREG2MASCNO
401PERECLAPERA CUATRECASASG2MIX-
401ESTERPIJUAN GALCERANG2MIX-
402PaulaPagès TorrentG2MIXles tries
402ManelRebull BramonG2MIXles tries
403SandraBallesteros RouraG2FEMTrail Breda
403AnnaBuhils ClanchetG2FEMTrail Breda
404OLGARODRIGUEZ VALLSG1FEMcap
405JordiBassolsG1MAS.
406MontserratVelasco CorrederaG1FEM.
407LAIABOSCH PUJOLRIUG2FEM-
407SÍLVIASANCHIS SALAG2FEM-
408MariJimenez PriegoG2FEMC-actiu
408InmaPaez ReyesG2FEMC-actiu
409MariaJimenez PriegoG2FEMC-actiu
409FinaPriego jimenezG2FEMC-actiu
410PilarRamiro GomezG1FEMCAO Terra de Volcans
411RamonPujol DescalsG2MIXClub Natació Olot
411LaiaRiubrugent TresserrasG2MIXCap
412Margarida Font BusquetsG1FEMcap
413AnnaAguilera CidG1FEMcap
414DanGomez pagesG1MASIndepe
415ÈricBoix ReigG2MIXCap
415MartaReig EsponaG2MIXCap
416Luis davidIglesias gomezG1MASSense club
417LAURACAMPOLIER BASEIRIAG1FEMNO CLUB
418SergiColomer MontsalvatgeG2MIXCap
418AlexandraPairó LópezG2MIXCap
419JosepCompte i ClavagueraG2MIXPinetell
419RosaReixach i AndrésG2MIXPinetell
420RuthBassols VelascoG1FEM.
421CARMENGOMEZG2FEM.
421MARIAPRAT G2FEM.
422MarionaComaplà PratG1FEM-
423PaulaBassets i BoschG2FEMAOAPIX
423MariaCompte i ReixachG2FEMAOAPIX
424MARIONABASSAGANYAS PAGÈSG2MIXCLUB TENNIS OLOT
424JORDI BASSAGANYAS VILARRASAG2MIXCLUB TENNIS OLOT
425ANGIEPAGÈS VERGÉSG1FEMCLUB TENNIS OLOT
426MARTINAPLANELLA SOLERG2FEM-
426GEMMA SOLER PUJOLG2FEM-
427MartaPlana FerrésG1FEM-
428MireiaObrador FontG1FEM-
429AngelBurell Collelldevall G2MIXIndependent
429AnnaBurell Collelldevall G2MIXIndependent
430ESTHERCOMAS RAMON G1FEMTERRA DE VOLCANS
431SebastianCossio RuaG1MASCap
432SandraGrabulosa TriadúG1FEMIndividual
433JOSEP MARIASUBIRANA RAFARTG1MASclub tennis olot
434LIDIAESPUNYA TURONG1FEMindependent
435AnnaMarsal CampoG1FEMni
436XavierDe Verdonces RomanG2MIXNo tenim
436YolandaMolina HerasG2MIXNo tenim
437RemeiColl SolàG2FEM-
437JordinaSolà CollG2FEM-
438MagdaRodríguez LicerasG1FEMno
439ElsaEgea SirventG1FEMCap
440CarolinaRodríguez GonzálezG1FEMno tinc
441MERCÈTRIADÚ G1FEM---
442XAVIERGRABULOSAG1MASXEVI
443ANNAFONTANIOL VERDAGUERG2MIX-
443JOANPLANADECURSACH DORCAG2MIX-
444AnaSanchez PerniaG1FEMNo
445SílviaRoyo ArcasG1FEM---
446MARTACOLOMER SALAG1FEMsense club
447EvaFàbrega GómezG2MIXSense club
447MarcGarcia PujolG2MIXSense club
448LoliMoreno RequenaG1FEMNo
449CarminaFont FontG1FEM-
450CLÀUDIA GÜELL SERRATG1FEMCap
451MARTAPICÓ SIMONG1FEMNO
452MontseMarésG2FEMNo
452JuditPiña MarésG2FEMNo
453MartaCasals MuntadaG2FEMNo
453JúliaRiera CasalsG2FEMNo
454MònicaGallifaG1FEMNo
455JoanaRalfasG1FEMIndependent
456Magda Curos MonellsG2MIXcap
456DavidSoler GuellG2MIXcap
457MARTAMALLARACH MACIASG2MIXC-ACTIU
457RAMON MASSEGUR SOYG2MIXC-ACTIU
458juditgimenez agulloG1FEMcap
459ALBERTRIAL PIJOLG1MASCAP
460JoanMercader CalvóG2MIXCos360
460MercèVila TorrentsG2MIXCos360
461JAN ARANDA COMASG1MASTERRA DE VOLCANS
462NATALIACASSALA BLANQUERG1FEMCAP
463RogerCorominaG1MAS-
TOTAL INSCRITS:


Cursa
POP MASCULÍ INDIVIDUAL » 102
POP MASCULÍ GRUPS DE 2 » 10
POP FEMENÍ INDIVIDUAL » 30
POP FEMENÍ GRUPS DE 2 » 26
POP MIXTE GRUPS DE 2 » 38
Total Recorregut » 206

Caminada
POP MASCULÍ INDIVIDUAL » 9
POP FEMENÍ INDIVIDUAL » 30
POP FEMENÍ GRUPS DE 2 » 20
POP MIXTE GRUPS DE 2 » 28
Total Recorregut » 87

TOTAL CURSA » 293
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions