5a edició La Somnàmbula Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS NOCTURNA 2018 MARRANA SKYRACE 2018 1 HORA BTT MOIÀ (2a EDICIÓ) - 2018 (8 a 13 anys) 4 HORES BTT MOIÀ (29a EDICIÓ) - 2018 ( >14 anys) CINGLES DE SAU 4a EDICIÓ 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR II SANT FRUITÓS RUNNING NIGHT

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

6a Cursa de la Moixina (CURSA)

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1FerranMasó BusquetsG1MASIndependent
2CarlesPuig AlvarezG1MASindependent
3Roger Coromina MarcéG1MAS-
4jorditorres tarresG1MASINDEPENDENT
5MartaPellicer VizarroG1FEMsense club
6AlbertG. DigónG1MASKatoa Barcelona
7DavidMartin RodriguezG1MASEl comité
8Daniel Liz ReyG1MASL'Aire
9AnnaPlana GifraG1FEM-
10AnnaPayola PadrosaG1FEM...
11SergiAsperó SerraG1MAS...
12ELISABETHAGUILERA LORENZOG1FEMCAP
13DuniaClota SerramitjanaG1FEMNo
14CarmeNogué LlachG1FEM-
15AnnaPrat i BlanchG1FEMNO
16NuriaMaso RosG1FEMindependent
17AndresDiaz de GraciaG1MASUltratrailrunxtrem
18PaulaPlanella SalaG1FEMno
19FindiaCaballero AlcobetG1FEMCAP
20MANELREBULL BRAMONG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
21JordiSerra RocaG1MAS-
22GuillemCorredera CapdevilaG1MASEls CAGA
23Sergio ManuelCrespín CordónG1MASindependiente
24VaneSielva MorenoG1FEMCap
25NarcisMaso MoncanutG1MASPaleotraining
26JenniferSanchez LopezG1FEMEsparpaiats
27MarcPons FiguerasG1MASEsparpaiats
28GuillemGuillaumes Hubach G1MASski club camprodon
29MiquelGómez SimonG1MASCentre Excursionista Olot
30MARTAPENAS PUJOLARG1FEMNO
31BenjaminGarcia MoralesG1MASCap
32KoertRingelenbergG1MAS-
33JoanCodina EscuderoG1MASInd
34RubenCastillo SanestebanG1MASFat runner
35PERE TORRAS VIVETG1MASPENYA RUNNERS ESPANYOL
36joanTalavera LópezG1MASBIR
37AlbertFrigolé MassotG1MASTrailquicks
38CarlesSales i CollG1MASTrailquicks
39PepConejo MuntadaG1MAS---
40JUANJO VAS RAFAELG1MASNO FEDERAT
41SòniaMagallón MembradoG1FEMCAI
42BernatFarguell clapésG1MASCrossfit Garrotxa
43SusannaPagès i FerrésG1FEMIndependent
45AnaMargallo LopezG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
46XeviPages CorominaG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
47Josep M.Girona DuranG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
48ÀngelVerdaguer ArroyoG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
49ÀngelVallmajó PlaniolG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
50PilarRamiro GómezG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
51AgustíLópez ÁlvarezG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
52AdriàDuran SideraG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
53XeviMasoliver VidalG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
54EloiGuàrdia BoixG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
55AdrianaLopez CastañerG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
56JoelTorrent Del SazG1MASCA OLOT TERRA DE VOLCANS
57CarmeCastañer SacrestG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
58OlgaMartinez MolinaG1FEMCA OLOT TERRA DE VOLCANS
59AlbertCalvo VilaltaG1MASCentre Excursionista Olot
60IvanTeixidorG1MASCal Nan
61MartaJuvanteny DanesG1FEMBatec garrotxi
62Emili León Carmona G1MASMangurrinos
63CLAUDIAMEYA VERDAGUERG1FEMCAP
64ALBERTPLANAS SERRAG1MASCentre Excursionista Olot
65RICARDRIBASG1MASRUNNERS ESPANYOL
66XeviCasas CodinaG1MASIndependent
67ROSA M.SANJAUME PARÉSG1FEMINDEPENDENT
68EUDALDPLANELLA JUNCÀG1MASGALL FER TEAM
69JOSEREPULLO PIEDRAG1MASINDEPENDIENT
70Narcís Reixach i BarrancoG1MASIndependent
71AndreuFont ArmengolG1MASindependent
72BertaSiciliaG1FEMDir
73MarcBrugueras G1MASCNT
74SilviaBrugueras torrellaG1FEMUni
75JordiGuitart RuizG1MASCEO
76JORDI ROURA CAPDEVILA G1MASCLUB NATACIÓ OLOT
77NURIA LLAGOSTERA SOLAG1FEMCLUB NATACIÓ OLOT
78DAVID PUJOL MORERAG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
79ARIADNAJORDA CLAVAGUERA G1FEMCLUB NATACIÓ OLOT
80AlbaGabarre i AyatsG1FEMNo
81JuditGabarre i AyatsG1FEMNo
82AlbertDelos VilaG1MASFisiocenter
83SERGIESPELT CONDEG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
84Angel Busoms MuñozG1MASIndependent
85AlexBusoms PérezG1MASIndependent
86DavidGutiérrez HerreroG1MASÞ
87ANNAAUMATELL PLANTALECHG1FEMBATEC GARROTXÍ
88JoelVilarrasa MasoliverG1MAS-
89SòniaLabradorG1FEMTerra de Volcans
90HubachHubachG1MASLa calle es mi gimnasio
91AlbertCabanyes i RocaG1MASIndependent
92MaiteMontoya CañizaresG1FEM-
93Jordi CasadellàG1MASTRCAresta
94ArnauPuigvertG1MASCAP
95cristinaromero vazquezG1FEMcap
96ManelCarmona LinaresG1MASMangurrinos
97moisesfeixas feixasG1MASgeca
98JordinaPlana PujolG1FEMIndependent
99SergiPlana PlanagumaG1MASGECA
100QUIMIBEAS DALMAUG1MAScap
101ALBERT ALQUEZAR PRATG1MASCLUB NATACIÓ OLOT
102XeviVilaró VerdaguerG1MASGECA
103Manel Alcalde PerezG1MASIndependent
104GUILLEMSACREST DEMONJOG1MASCAP
105JOANPLANELLA PRAT G1MASCLUB NATACIÓ OLOT
106CELIA COLLDECARRERA SUNYER G1FEMCLUB NATACIÓ OLOT
107MarcVerdaguer renartG1MASCap
108MarcRota CollellG1MASL'Esportiu Torelló
109JordiVila Vilanova G1MASCap
110AnaRenart SayolsG1FEMNo
111XaviLopez PuigG1MASIndependent
112PauMasó RosG1MASIndependent
113IsabelMorera SalisG1FEMNo
114AlbertVillen RosellG1MASL`Esportiu Torelló
115JoanCros MasoliverG1MASEl Cuc Poruc
116LaiaTomàs Alsina G1FEMCentre Excurcionista Terrassa
117AgustiGonzalez LlullG1MASIndependent
118AlbertBalcells i MarchG1MASCNO
119AlbertPlana AguilarG1MASCap
120EduardMiguel CostalG1MASGrup de muntanya Vall de Camprodon
121AnnaGuindero TeixidoG1FEMNats
122Marius Terre VegaG1MASAvinent Manresa
123JordiAnglada ReverterG1MASIndependent
124DavidLinares RebolloG1MASLletissons
125DavidCosta PlanaG1MASIndependent
401SandraBallesteros RouraG2FEMTrail Breda
401AnnaBuhils ClanchetG2FEMTrail Breda
402Monica Megias MariG2FEMindependent
402DuniaSerrat de PradoG2FEMindependent
403MariaBlanch VilaplanaG2FEMEls CAGA
403EsterClopés BusquetsG2FEMEls CAGA
404VanessaMasó RiusG2MIXBatec Garrotxí
404CarlesRiera AvilaG2MIXBatec Garrotxí
405MIQUELCORONEL ARTIGASG2MIXINDEPENDENT
405VITTORIA DOLDOG2MIXINDEPENDENT
406MariaAguilarG2MIXLlonganisses
406GabiGallegoG2MIXLlonganisses
407RutFreixas i BrosaG2MIXNo
407SergiLinares soyG2MIXNo
408DavidAndurell TarridaG2MAS-
408BlaiRoca FontG2MAS-
409AlbertLara MateoG2MIXNo
409ElisaPlanagumaG2MIXNari nant
410AnnaCapdevila BachG2FEMEsportiu Ripoll
410AnnaCasellas MilàG2FEM-
411ANNAGUTIERREZ CASTELLSG2MIXL'ESPORTIU TORELLO
411ALEX PLANS GILG2MIXL'ESPORTIU TORELLO
412ingridalvarez paredesG2MIXsin club
412stevenlopez peñaG2MIXsin club
413CristinaBarrancoG2MIXNO
413DavidMendozaG2MIXNO
414SaraPlanella G2FEMCpa olot
414AnnaQuintanaG2FEMCpa olot
415CarlotaIglesiasG2FEM-
415Mireia Ramos BiguetG2FEM-
416MikelCodony BoverG2MASCet Enclusa
416JordiPovedano RiveraG2MASRarruning Estel
417JAUMEFONT FIERROG2MIXQRTTEAM
417BEGONYANEVOT I MEDINAG2MIXQRTTEAM
418RAIMONARJONA TOLEDOG2MIXINDEPENDENT
418MERITXELL GABARÓ GIMENEZG2MIXINDEPENDENT
419carlesBatalle boixG2MASto
419PauRoca FontG2MASto
420MARCFORTET FONTSECAG2MASINDEPENDENT
420JOANPI BADOSAG2MASINDEPENDENT
421AdriàBassaganyes ColomG2MIX-
421ElenaBassaganyes ColomG2MIX-
422MartaRey BenitoG2MIXClub Atletic Igualada POPULAR
422RicardSolé FiguerasG2MIXClub Atletic Igulada POPULAR
423MariaHernández i BergaG2FEMCap
423MartaHubach i CorominaG2FEMCap
424MireiaAmils CampsG2FEMClub Atlètic Torelló
424AdrianaFernández LópezG2FEMRock Experience
425MeritxellCrespi JuncàG2MIX-
425JoelPlanella OliverasG2MIX-
426DanielDuran SideraG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
426AnnaPuigvert AymàG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
427BàrbaraBadosa sargatalG2MIXCeo
427Lluis Planaguma BrumPlanagumà brjmG2MIXCeo
428Rosa AnaHoyo TrujilloG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
428Francisco JavierMoreno GiraldezG2MIXCA OLOT TERRA DE VOLCANS
429PEPBOHILSG2MIXINDEPENDENT
429MONTSETENASG2MIXINDEPENDENT
430AlfonsoCayuela DelgadoG2MASRunners Espanyol
430BrunoCayuela GarciaG2MASCap
431IOLANDASALAMANCA PEREZG2MIXINDEPENDENT
431FORTIÀSOLÀ VERGARAG2MIXINDEPENDENT
432JosepAlegrí CasademontG2MIX.
432GemmaExpósito BarrisG2MIX.
433LlucAmor GuixG2MASUE Olot
433XeviGuix BoixG2MASGarrotxa.info
434MARCCARGOL CARBOG2MIXCAP
434DOLORSCOLLELL OLIVETG2MIXGIRUNNERES
435ALFONSOGUILLEN ZURERAG2MIXCLUB ATLETISME CANOVELLES
435MARTAMORA MANZANOG2MIXCLUB ATLETISME CANOVELLES
436JUDITARAGÓN LACABAG2FEMAA Tona
436GUINEDELLFAJA SANJAUMEG2FEMAA Tona
437JOEL VILA FARRE G2MASCLUB NATACIÓ OLOT
437MARC VILAMANYA LOPEZ G2MASCLUB NATACIÓ OLOT
438CRISTINAAPARICIO ESQUINASG2FEM-
438ANNADOT BARDOLETG2FEM-
439JordiClermont FeliuG2MIX-
439CristinaComa ComaG2MIX-
440MIQUELHENDERICKSG2MIXTRC ARESTA
440ROSERMARTIN BADIAG2MIX-
441CESCBAQUERG2MIX-
441LAURAPLANAG2MIXTRC ARESTA
442XAVIERCAMPS BAGETG2MAS-
442PERELOPEZ SORIANOG2MAS-
443FERRANMAYANS BAYÉG2MAS-
443CARLESPONS ESCUDEROG2MAS-
444Susanna Martorell SallerasG2FEMCap
444ClaraTrullàs MartorellG2FEMCap
445MartíTrullàs MartorellG2MASA Olot-Terra de Volcans
445Joan CarlesTrullàs VilaG2MAS-
446GerardCampos GuillaumesG2MIXGirunneres
446IngridPuig ReyneG2MIXGirunneres
447ClaraNebot GonzalezG2FEM-
447AnnaPrat RieraG2FEM-
448DavidCalm BaldrichG2MIX-
448CristinaUsan CañoG2MIX-
449AlmudenaFajardo SerranoG2FEMCap
449M AngelsFarrés AsperòG2FEMCap
450Laia Galceran AbelG2FEMCap
450MireiaReynal GazapoG2FEMCap
451ChristopherMillanG2MIXNo
451QueraltVallmajó MartínG2MIXNo
452EvaFàbrega GómezG2MIX-
452ArnaldPlanella TuronG2MIX-
TOTAL INSCRITS:


Cursa Individual
POP MASCULÍ INDIVIDUAL » 85
POP FEMENÍ INDIVIDUAL » 39
Total Recorregut » 124

Cursa Equips de 2
POP MASCULÍ GRUPS DE 2 » 20
POP FEMENÍ GRUPS DE 2 » 28
POP MIXTE GRUPS DE 2 » 56
Total Recorregut » 104

TOTAL CURSA » 228
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions