2 turons 2018 6a Cursa de Muntanya LA FERÉSTEC 1a Marxa BTT La Hivernal de Campllong (Memorial Jo Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS 2018

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MITJA MARATÓ DE RIPOLL

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1JoelGomez RiberaM40M-
2Juan Manuel Díaz AvilésM50M+C.A. LES TORTUGUES
3MARCREYES CUBELLSELT16MGRUP SARDANSITA MAIG
4PereCasas ColomerM40MNo
5XaviDomènech GassolELT16MPeytur Runners
6MarceloMerida M30MNinguno
7BasiliEspinetM50M+Olimpic Manlleu
8FrancescMartínez EspinetM50M+Oplimpic Manlleu
9OscarBroto VillarroyaM40MCMR
10JUAN CARLOSHUERTA DELGADOM40MRun BCN
11MiquelToribio RouraM30MN.I.L.
12PereRosell PlajatsM40MCorredors.cat
13CarlosHuertas BastidaM30MCorredors.cat
14JesusMeca ValeroM50M+MEIZTEAM
15albertpararols mirM40Mclub atletisme olot terra de volcans
16BereniceAcero cayuelaM30FNo
17MARIA CARMENRUEDA JIMENEZM30Fcap
18David Gallardo HernándezM40MTrijupiter
19ALFONSHUESCAR SANCHEZM40MINDEPENDENT
20Carlesgrau masiasM30MZ
21ManuelTorrijosM40Msanta coloma gramanet
22CristinaLloveras TorrentELT16FNO
23MartíAymà GarciaM40M CD el costeron
24MarcMas BaucellsM30Mindependent
25IsaacFarjas DariasM40MCap
26JOSEPOLIVER ALONSOM50M+INDEPENDENT
27SergiReig QuirogaELT16MNO
28JordiSureda LLobetM40M..
29JOSE AUGUSTOGOMES MIRANDAM40MCP PUIGCERDA
30ILIDIO MIGUELSALGADO MATIASM30MCP PUIGCERDA
31ERICLOVATOM40Mles vigatanes del Volo
32oscargisbert alberoM30MCP Puigcerdà
33MARTISALA PERRAMONM30MMALA PETJA
34FrancescGil AparicioM30MIndependiente
35JaneNduku KalokiM40FSERRA MARINA ALELLA
36XaviAnguera CristiàM40MSERRA MARINA ALELLA
37XavierAznar CànovasM40MCM SIGUEME
38Gemma Godàs Espinosa M40Fno
39MIQELPEÑA PITARCHM50M+C.A.A.D ANDORRA
40AngelPielies SerratM50M+Atletisme Anglès
41JosepSilva BenachesM40MCAP
42LlorençSoler SerràM50M+Amics Esport
43HelenaSolà SalvatellaM40FRUNNER'S TEAM
44Xavier Puli RouraM50M+RUNNER'S TEAM
45PedroVidal OrtegaM50M+RUNNER'S TEAM
46JORDIRUBIEJO PUIGM40MINDEPENDENT
47ManelPrestieriM30MNinguno
48Jose VicenteReche GarciaM40MOson@corre
49FernandoBueno LopezM40MCap
50CHRISTIANCARRERAS VIDALM40MCAP
51MartaPujol LlagosteraM50F+GEM
52ABDERRAHIMEL JAAFARIELT16M-
53VictòriaDiaz ManeroM40FIndependent
54CarlosDíaz CarricondoM30MBELLMATÍ TRAIL
55JuanjoCaceres NevotM40MC. E. Mediterrani
56Sandra Jové i GusiM40FCap
57Juan AntonioPIRES GARCIAM50M+Esportillats
58abrahamalamilla miguezM30Mno
59JoanCardenas pellicerM30MCap
60JOSEPVIÑAS SANZM50M+Corredors.cat
61LluisMarquez RomeroM30Mcap club
62josepferre falcoM50M+Independent
63XavierClement SerraM30MParadise Sagués
64JordiSegarra SánchezM50M+no
65CristinaHernández delgadoM30FClub atletic torello
66PereLopez SorianoM40Mbisaura xtream team
67MontseNoguera PardilloM40F...
68JavierMadera garciaM30MLEIRETA TEAM
69JORDIMARCO CASANOVASM30MS/N
70EvaSerradell PuigM40FIndependent
71EduardCatalinaM40M--------
72MarcBullon VilanovaM40MCA OLOT TERRA DE VOLCANS
73JosepPlanas MassóM40M...
74EstherCruz M30Findependent
75Daniel BaenaM30FINDEPENDENT
76ANTONIORENTERO ROMEROM50M+INDEPENDIENTE
77JOSEPBUNDÓ I GELADAM40MATLETISME ANGLÈS
78CoralVilà i collmalivernELT16FCastellfollit
79JaumeBaraut BachM50M+CORREDORS.CAT
80DavidDalmau SanchezM30MCan Dalmau
81JoanMacarro OrtegaM40MBellmatí Trail
82LluisRaset PochM40MIndependent
83PatrickBlariauM40MBellmatitrail
84Montserrat Cinca PatoM50F+Club Atletisme Sant Boi
85QuimDuarte CasanovasM50M+independent
86EsterMasdemont FerrerM50F+Amics de l'esport
87JoanPages SantaeulariM50M+Bosc De Tosca
88Albert Coll CasalsM40MBELL MATI
89PereAlbacete GallartM30MCENTELLES
90AlexBenitez MatutanoM30M-
91AlbertMatamala i PerichM40MIndependent
92CARLESMATAS JOSEM50M+NATACIO CATALUNYA
93CARLESMANZANO RODRIGUEZM50M+Independent
94DennisTeulingM40MCorredors.cat
95CLAUDIOLIVER BOTAYAM50M+independent
96MIREIAALMELLONES BELTRANM30FVOLUNTARIS 2000
97CarlesParés MartínezM40MCN VIC-ETB
98LIDIARODRIGUEZ SIERRAM30FCORNELLA ATLETIC
99OSCARMORA SACRISTANM40MINDIPENDENT
100JordiAguilaniedo GonellM50M+Avinent Manresa
101ManelBerruezoM40MCN Sabadell
102SimonMarquez nartELT16MBase esports estel
103Miguel ÁngelRodríguez CarrascoM40M.
104XavierLaguna MoreraM30MCap club
105MariMarquez PardoM40FESPORTIU RIPOLL
106Ramon Terradas SanchezM40MA.E.SANT GRAU
107ANGELDURAN MENDEZM40MESPORTIU RIPOLL
108AntonioRecio CasadoM50M+Les Tortugues de la Garriga
109JAUMEFREIXAS MORADELLM50M+UOIX TEAM
110DavidCastro JerezM50M+Ninguno
111ARNAUGRIFOLL BRAVOM30M-
112ALEIXFABREGAS GRAÑONM30MESPORTIU RIPOLL
113MARCCAROS SANTACREUM30MINVERSE TEAM
114FERRANMELERO VIGARAM40MESPORTIU RIPOLL
115JORDIGARRIGAM30M-
116JORDI CAMPS I SERRAMITJAM50M+ATLETISME ANGLÈS
117RafaGarcia GarciaM30M...
118Jordi Serra ColomM40MNo
119ManuelRodriguez RipollM30Mindependent
120AngelBordas ArnauM50M+Club Atletisme Girona
121JoaquinMoralM50M+No
122AndreuGarcia QuintanillaM30MIndependent
123AgustiLópez AlvarezM40MClub atletisme Olot Terra de volcans
124MIGUEL ANGELLOZANO MUÑOSM50M+ATLETISME GIRONA
125JACKYCAMOS WIEWELM40FATLETISME GIRONA
126JOANBONA DUCHM50M+ATLETISME GIRONA
127ANTONISUDRIÀ MARTINEZM50M+ATLETISME GIRONA
128EZEQUIELALAMILLA MIGUEZM30MATLETISME GIRONA
129ALBERTRUTLLAN DEL VALM40MATLETISME GIRONA
130MarcCasas i SolerM40MEls CAGA
131ROGERISERN SUBIRANAM40MCORNELLÀ CORRE
132DanielCharles QuintanillaM30MCN Terrassa-Cicles M
133DANIARCUSA COSTAM40MINDEPENDENT
134JoanBosch MuntalM40MPantaurells Terrassa
135NúriaRibot CabarrocasM50F+fondistes Blanes
136PereFigueras NartM30M-
137ArnaldPlanella TuronELT16MAficionat
138JOANPARRILLA VIVANCOSM50M+FONDISTES BLANES
139EUDALDCARBONELL MONTELLSM40MAFICIONAT
140IBRAHIMEZZAYDOUNIELT16MFUTBOL CLUB BARCELON
141GemmaPrat FeliuELT16FINDEPENDENT
142JoelVega garciaELT16MRios running
143JORGE PAZM40MCLUB NATACIÓ SABADELL
144FrancescPuig OrriolsM40MC.E. ONLYMEN
145KarlusSoler PérezM40MChirunners
146JOSEPSOLE CRESPIM50M+FONDISTES RAPITENCS
147JordiLosmozos PujalsM30MClub Excursionista Ripoll
148JavierPizarro JodarM30MSant Cugat Triatló
149XavierMartínez CapabloELT16M-
150Jose FernandoPorras RomeroM30MNo
151MiquelSerrano SerraM30Mindependent
152RamonCamprubí SubiranaM50M+Olimpic Manlleu
153Jose AntonioHerrera SanchezELT16MNO
154AbelLopez VizcainoM30Mindependent
155MARIAGARCIAM30FCA PALAFRUGELL
156XUSDE LA CRUZM40FTRIATLO ST GERVASI
157NANOLIVARES FONTELT16M-
158RAIMONCAMPRUBI CASASM30M-
159AlbertPairó CostaM40MIndependent
160MarcSoler GarciaM30MAE. SANT GRAU
161RamonMas FusterM40M-
162SALVADOR ALMELLONES PELAYOM50M+Independent
163PereGuàrdia SunyolM50M+Cap club
164RobertoBueno PutellasM40MNo
165ToniSoler PerezM40MOLÍMPIC MANLLEU
166GuillemCorredera CapdevilaM30MEls CAGA
167SantiButinya i FontbonaM50M+no
168JoanSalvanyà TurónM50M+Club Atl Sant Celoni
169IAINO HANNAIDH I MAC AOIDHM50M+corredors.cat
170DAVIDFERRÀNDEZ CANYADELLM50M+CLUB ATLÈTIC GRANOLLERS
171JANETHBECERRAM30FLA SANSI
172EDUARDFARRE TARRESM50M+C.A. LES TORTUGUES
173JuditCasals SolàELT16Fno
174José LuisPorras RomeroM30MNinguno
175JordiRemacha PousM30MClub Excursionista Ripoll
176DavidCosta SubiràM30M-
177JOSEPMAILLO PERAM50M+CTT CANET DE M AR
178PepBisquert IllaM40MC. Exc. Torelló
179Climent Picart CaixasM30M-
180LLUISORRIOLS FABREGASM40MC. Excursionista rip
181BrunoGutiérrez BenitoM30Mindependiente
182CARLOS PUERTAS RUIZM50M+ESPORTIU RIPOLL
183SusanaRodríguez NietoM40FINDEPENDENT
184JaumeFerrández RubióM50M+Club Excursionista Pirenaic
185OliverGallego najarELT16MNat's
186JOANMALLOL BATALLERM50M+CLUB ATLETISME FIGUERES - CAF RUNNERS
187lluísGómez LópezM40MEMBOTITS CASOLANS DE PLANOLES
188JORDIRAMILO MARTINEZM40Mclub atletic torello
189MontserratCutrina i MateosM40FAvinent Manresa
190XeviSalat CasellasM30MIndependent
191EduardTeixidor VenturaM30MIndepedent
192Josep MªCaire MiravetM40M-
193ROGERORRIOLS I FABREGASM40MNO
194JoaquimaCasas CarrerasM50F+Terra de Volcans, Olot
195IDRISSIEL IDRISSI MOHAMEDM40MOLIMPIC MANLLEU
196JOSE LUISLUNA GARCIAM40M-
197PolCarbonell MasramonELT16Mindependent
198CarlesBassaganya i SerraM40MUE Sant Joan de les Abadesses
199xavierfreixa bofillM40Mindependent
200GerardGarrote SayóM30MCAF Runners
201JuanmaOrtega M30MCan Mercader
202EudaldHueso GuimeràM30MNo
203OriolMartín LópezM40MNick
204AnnaNoguera RocademboschELT16FNo
205ArnauGil MoraELT16MCap
206CristinaRovira RamonM40FNo
TOTAL INSCRITS:


MITJA MARATÓ RIPOLL
ELIT MASC 16+ » 14
ELIT FEM 16+ » 5
MASTER 30 MASC » 49
MASTER 30 FEMENÍ » 9
MASTER 40 MASC » 66
MASTER 40 FEM » 13
MASTER 50+ MASC » 45
MASTER 50+ FEM » 5
Total Recorregut » 206

TOTAL CURSA » 206
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions