VI MARXA JUFRÉ RIUPRIMER 2a Cursa de FONT EN FONT de Gurb La Gran Enfangada Solidària 2018 SUPER ENDURO ARFA XXL 13a BTT CAVALLERA III TALARN VI BIKE 3a BTT DE MUNTANYOLA MARRANA SKYRACE 2018

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

TRAIL TERRA DE COMTES I ABATS 2017

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1OLGACERDANS SERRAM40FENTITAT GER
2OriolMartí colomM40MDinami-k
3JordiIbañez PulidoM40MIndependent
4MarcMarruecos MestreELTMCE Trail Tarraco
5JavierGómez MartínELTMIndendiente
6david oliver nietoELTMC.E.Trail Tarraco
7JAUMEÀRBOLES SEBASTIÀM40MDECAVI TEAM
8JOSEPARTIGAS ALAÑAM50M+GECA
9ToniSánchez MartínezELTMC.E. Trail Tarraco
10AleixBautista SuredaELTMTEAM BIOMECÀNICA
11tiphaineANDERBOUHRM40FCLUB LES TORTUGUES
12SERGIBALAGUER CLARÓSELTML'ESPORTIU TORELLÓ
13XavierPuig EscuderoELTMWhiteRocks
14AntonioLuis MesaELTMC.E.Trail Tarraco
15AndreuSolvas GabarrosM50M+Conri's
16lluisbrachs solerELTMgrimpacims
17Manu Vizcarro ArteroM40MXibeca Trail
18M. AngelesNarbón RamponiM40FIndependent
19SalvaCuadradoM40MT3R TRIATLÓ
20Conrad Torras PardoM50M+CONRI'S TEAM
21GerardSala RipollELTMEstripacrestes
22AGUSTIISUN NETELTMCLUB EXCURSIONISTA PALAUTORDERA
23AlbertGarcía CobosELTMXtrailMontseny
24Nacho Trinidad RicoELTMC.E. Madteam
25Jordi Gallifa CasadesúsELTMEstripacrestes
26RubénHernándezELTMBTR Pro Team
27JuanGonzález RodríguezM40MTerritorio Trail Media
28ALBERTO SOBRADO FERNANDEZ ELTMNO CLUB
29NatxoGarcia SerantesM40MIndependent
30DOROCERRILLO GARCIAM40MCMR
31montserrat sistere llopM40Fcentre excta olot
32joancasas i corominaM50M+c. exta olot
33Miquel AngelLopez PuigELTMC.E. Madteam
34ValentíFreixanet GenísELTMEstripaCrestes
35BernatAlbet TorresELTMCE La Llacuna
36SalvadorVilalta i BerenguerasELTMA.E. Mountain Runners del Berguedà
37OSCARPAMOS MONFORTEM40MIndependent
38JAUMEFOLGUERA ROBERTM40M-
39JordiDe Jaime RodriguezM40MAss.Excta. Castellterçol
40AndreuQuintana CalsinaM40MCONRI'S TEAM
41MARTAPRAT LLORENSELTFBEST TRAIL
42MarcFranco FarréELTMMADTEAM
43JAUME MORATONASM50M+CLUB CONRI'S TEAM
44Jose miguelNavarro GarcíaM40MDesmuntamarges de Navàs
45MIQUELGIMENEZ MARTINEZM40MCXM VALÈNCIA
46José ManuelGarrote ArjonaM40MCentre Excursionista Jonquerenc
200AlbertoComino SotoELTMLes Guilles
201AndrésLermos ExpósitoM40MBestia Parda
202GerardCeinos CrespoELTMCorro, Luego Existo
203Magín Fernández AguilarFernández AguilarELTMBestia Parda
204XaviLopez GarciaM40MClub Atletic Palau
205DanielCharles QuintanillaELTMCN Terrassa-Cicles Morenito
206MeliGarcia ValenciaM40FOn Trail
207GerardMartinez RodesELTMRonhill Team Spain
208Joan marc Codolà DuchELTMColla Excursionista Cassanenca
209VICTORVALLEDOR VELASCOM40MTEAMSPORTSPIRIT
210EduJimenezELTMCB Quart
211MarinaGandia CasalsELTF-
212ANDRÉSPÉREZ TISCARELTMPIC DEL VENT
213CarmenSolà RibasM40FCABIROLS TRAIL ROSES
214JoanGelabert JuanolaM40MCABIROLS TRAIL ROSES
215MagdaBartomeu LozanoM40FCABIROLS TRAIL ROSES
216SergiGomez DonosoM40M2x2 Santpedorcorre
217ARACELILOPEZ DEL VALLEM40FTIULA RUNNERS
218Daniel Villa villamor ELTMTrail run montornes
219OriolAyats gifraELTMCentre excurcionista banyoles
220AlexGómez MaynouM40MHolmes Place
221JOSE MANUELSANCHEZ MARTINM40MRUNNING VILADECANS
222IñakiGallifaELTMMadteam
223FerramMoreno ParesM50M+INDEPENDENTS
224FrancescAuli LlinasM40MClub del Mojito
225JoanSol PuigELTMBukakes Running Club
226XaviBlanco ReyesELTMTecnirunner
227DanielCano EstebanELTMC.A. Montornes del Valles
228RicardFusté MomparlerELTMMUSSOLS TRAIL TEAM
229AlbertCampderrós CerueloELTMTECNIRUNNER
230gustavoperez sampedroM40Mrunning furlys
231joanfont i torrentM50M+penya ciclista lloret de mar
232JORDIMENESES COLOMERM50M+INDEPENDENT
233SergiSabi PedricoELTMPaquitos
234GuillemSabi PedricoELTMPaquitos
235JavierFerrando GilELTMUEC Tortosa
236lluisgomez lopezM40Mmadteam
237XaviCapdevila PazELTMNo tinc
238NarcisTuron i Verdaguer M40MFCB
239JESUSGARCIA-ROMERAL ORTIZM50M+CXM VAlÈNCIA
240ImmaBoada OriolsELTFRonhill Spain team
241AitorMatilla AyalaELTMRunning furlys
242CarlesCarrillo FerreM40MEspaitrail
243EduardBertran JuliaELTMC.E. Cassanenca
244MARGARCIA-ROMERAL ORTIZM40FCLUB DE MUNTANYA CXM VALÈNCIA
245XAVIERSALVADOR RINCONM50M+VERTIC RUNNERS
246JordiUreña LaraM40MCN Terrassa-Cicles Morenito
247MiquelSalinas SalvàELTMTrail Run Montornès
248Gabi Rodriguez CalleroM40MVoll Dammers
249ROGER ISERN SUBIRANAM40MRIPOLL AL COR
250JordiEspinosa CastellsM40MESPIPINXO
251SergiRubio GarridoELTMClub Triatlo Granollers
252CarlesXargayó BassetsM50M+Independent
253Antoni Junqué VazquezM40MPATIDORS CE
254CarlesTorres CandelaM50M+El pop assassí
255IreneLópez Manuel ELTFLes xalades
256JUANANTOLI BERNABEM40MMontseny Maasai
257Jose ManuelRio DeirosM40MCNT Triatlo-Cicles Morenito
258EsterRamos AutóM40FLes xalades
259MagíRibas BarberanELTMTecnirunner
260DavidPerelló MiresELTM-
261CarlesXampró CampsM40MEls Caga
262DavidPlanas GasolELTMEls CAGA
263DavidRos HomsM40MBorgonyà Corre
264Josep ìbarra delgadoM40MC.E.senglars vilamajor
265Josep Fontané i MiretELTMC.E.senglars vilamajor
266LauraMontaner ChulviELTFCap
267NúriaFreixas RojadELTFMadteam
268ALBERTBAYER TENAELTM-
269Eulàlia Pineda CasademontM50F+Run2livebcn
270albertviñas soldevilaELTMa.e.sant grau
271Martí Ferré AvellanedaELTMMBAISEN TEAM
272jose luisjimenez sevillanoM40Mcuelgamierdas
273JuditBayo CorcollELTFHolmes Place
274RicardMesas HortelanoM40MIndependent
275Bernat Morist BeltranELTMPaquitos
276JORDIMUÑOZ RUIZELTMNINGUNO
277MARCELPINILLA PEREZELTMNINGUNO
278SòniaBrugué Tramunt M40FPIRATES DE LA MUNTANYA
279RafaDe jesus duarteELTMPirates de la Muntanya
280ALBERTARMENGOU SOLERELTMNO HO SE
281RicardTeixidor turbau ELTMG.m.Sarria
282MARIONADE PLANELL COSTAELTF-
283JoanBueno MorenoELTMIndependent
284DaniLaso UtrillaELTMFEEC
285QuimNadal Joseph M40MUnió Exc. Vic
286cesar parramon maydeuM40Mesports base estel
287JORDI GONZALEZ PIEDRAELTMTORREMIRONA SPORT TEAM
288AlbaOlmo i MorillasM40FA.E. Mountain Runners del Berguedà
289Xevi Ureña LaraM40MNo
290Francesc Cordoba CanoM40MNo
291OlgaRodriguez millaM40FPirates de la muntanya
292SamuelDavila DavilaELTM SportHG
293SergiFarro SolerELTMIndependent
294AnnaSuriol TolraELTFA.E.Mountain Runners del Berguedà
295Uri Marco MorralELTMOntrail
296MaiderMena ArreguiM40FOnTrail
297DavidPardoM50M+Independent
298LLORENÇFREIXAS MIQUELELTMCLUB EXCTA. RIPOLL
299ElenaFiguls RiuELTFMountain Runners Bergueda
300ArnauIlla JoséELTMIndependent
301AlbertSoler SalaELTMRarunning-Estel
302AdriaGarcia perezELTMVoltrega
303EricPlana MallenELTMBcn wxin
304XavierGuillaumes CorbateraM40MUE st Joan abadesses
305JOAN PERE FERNÁNDEZ GUERREROM40MGEiEG
306MANELAMOR GAYM40MINVERSE TEAM
307DavidFernandez EspinosaELTMIndependent
308Albert Lloveras solerM50M+Exclusive
309EUDALDPLANELLA JUNCÀELTM-
310JoanVall-llovera MonferrerELTMGR7
311Adria Salles Blanc ELTMB
312JordiCarrera VestitM40MUnio excursionista Vic
313SergioCrespo AibarELTMCentre Excursionista Jonquerenc
314DANPONS STILLM40MPRORUNNERS BARCELONA
315BertaMoreno Llagostera M40FCap
316QuimRusiñol GuiterasM40MUNIÓ EXCTA. VIC
317Eduard Bas MuñozELTMClub Trail Running Girona
500IgnasiCanal SerraELTMViladecavalls
501AlbertoHijano MorcilloELTMUn Club de Merda
502ANTONIORÍOS RODRÍGUEZELTMUn Club de Merda
503AaronLuque RubioELTMTSS
504JORDIHURTADO CUARTEROM40MCN TERRASSA
505MarcosMedina diaz de lopezELTMEls tomaquets del pages a casa
506ANTONIOLARROSAM40MTOMAQUETS
507IVANHERNANDEZ MORALESELTMBEERRUNERS
508JORDIFERNÁNDEZ TRIQUELLELTMno tinc cap club
509Lorenamartin millanELTFNo tengo
510LIDIAPOU BLAZQUEZM40FTEAMSPORTSPIRIT
511moisesPuigvert PadrosaM40MPringat
512LaiaFont MorenoELTFFitrail Pas a Pas
513DavidRiera ViñolasELTM---
514JordiTerol CutillasELTMNo club
515DaniJustícia VázquezM40MNo club
516AinaVernetta feliubadaloELTFIndependent
517MercèMoreno ibàñezM40FConri's Team
518CRISMORATONAS M40FCONRI'S TEAM
519ElisendaSolsona SerratM50F+Conris team
520David Barón MarínELTMIndependent
521SergiGrañén RocaM40M.
522GuillemMuntada OlivaELTM-
523MartaMoratonas PonsaM50F+Conri's
524JesusRedondo RehechoELTMEls tomaquets de pages a casa
525JordiMorito MartínezELTMMataró
526LiobaCosta VicensELTFClub Atletisme Roses
527JuditSánchez SalaELTFCEM Sistrells Badalona
528SergioArias SánchezELTMCEM Sistrells Badalona
529RogerSoley BadiaELTMSpeltRunners
530OlgaParera MartinezELTFConri's Team
531OriolCornet RuizELTMCap
532Artur MartiBatlloriELTMIndepe
533DavidDordas GarciaELTMAep planoles
534MireiaParés CasasELTFNo
535SilviaMartin MartiELTFNo
536ClaireThomas CortadaELTFatletisme roses
537PauFarràs BerdejoELTMFapalans
538ALICIAVILLANUEVA HERNANDEZM50F+NO
539ManelDonat giroM40MCabirols roses
540ERICTORRES PEREZELTMEscoleta Trail Running Vilajuiga-Llança
541JordiGras VilchezM40MClub Trail Running Girona
542MiquelRos i LlobetM50M+Club Esportiu Catalunya
543JordiCasanovas DuranM40MEL TOMAQUETS
544MarionaFidalgo PujolELTFBordas Team
545MONTSE ESCRIU MOLINÉELTF.
546RAFAELARREGUI SIMONM40MLLIURE
547MariaArquer CortésELTF-
548MarcGuillén BoixELTMFastTriatlon
549DolorsClaret ArimanyM50F+CONRI'S TEAM
550POLVALLS ORTIGAELTMI RUN WITH LEIVA
551XavierMasó Fàbregas ELTMILURO TRAIL TEAM
552Enric d'OssóPujades i SolerELTMGasparotto Team
553BeatrizGuerrero LópezELTFMadTeam
554DiegoMorillo MartínELTMMadTeam
555LlorençGallego MateuM50M+C. E. Olot
556JamesHaighELTM---
557CristinaRodríguez LladóM40FC. E. Vall del Terri
558FranciscoRodríguez BrígidoELTML'Esportiu de Llinars
559RICARDBONET PORQUERASM50M+INDEPEN
560JordiVillarejo RoigELTMLlanero solitario
561JOSEPSANTOS CARBONERAELTMTORREMIRONA SPORT TEAM
562SILVIAPLANAS VICENTEM40FMETROPOLITAN
563Juan SebastiánLaborda RoyoM40MNo
564Joan Hornos EscrichsELTMEscoleta Trail Running Vilajuiga
565lauralozano bailenM40Fsnataka power
566xavi renteria aguilarM40Msnataka power
567DanielRodriguez RuizM40MEls Tomaquets
568AitanaFernandez BrañaELTF20R20S-RAVRUN
569Juan CarlosCaneda MoraM40M20R20S-RAVRUN
570MercèReig ParejaELTFILURO TRAIL TEAM
571jordiGimeno GamazoELTMEsportiu ripoll
572AdolfoBahamonde AlonsoM40MClub Atlètic Palau
573JOAQUINESTEBAN LOPEZM50M+CLUB ATLETIC PALAU
574SANDRA COLOM SANCHEZM40FCLUB ATLETIC PALAU
575IuJaume AmetllerELTMTrailrunning Vilajuïga
576MERCÈREXACHELTFRUN2LIVEBCN
577ElisendaGarcia GüellELTF---
578EudaldGuillamet AlegreELTMEsportiu Ripoll
579RicardBelmonte ZamoraM40MAtletes d'Altafulla
580MartinHaugeELTM20r20s
581JesúsSoler MarotoELTMno club
582SergiVaqué GaldónELTMCap
583AlbertCarrilloELTMtrailrunning.cat
584MiquelSerra PerramonELTMCap
585OscarLlaves AlvarezELTMCAP
586CRISTINACASTILLO HERRAIZM40FCXM VALÈNCIA
587LAURA PLANES SAURÍM40FRV
588EnricAlexandre TempradoM40MIndependent
589ChristianMartin CorralizaELTMA.E.Sant Grau
590LourdesLozano BailénM40FIndependent
591Juan ManuelQuijadas RetortilloM40MIndependent club
592ArnauPalou FonsELTM20R20S Ravrun
593MilenaIvanovicELTF20R20S RAVRUN
594JordiGarcia SanchezELTMPIRI
595ToniSantisteban RonceroM40MEsportiu Penedès
596Jose AntonioGonzalez PuigELTMC.T.G
597CarlesCorbalánELTMHig's
598JordiRibas RomagósM40MGECA
599PerePintó RibasM40MConri's Team
600GemmaRafel CarrerasM40FConri's Team
601IÑAKIGOENAGA ARISTIELTMRarunning Estel
602AlbertTerradellas brugadaELTMIndependent
603RAMONTERRADAS SANCHEZM40MA.E.SANT GRAU
604IvanMartin HernandezELTM.
605soniaorriols cuestaM40Fatletic palau
606ÀlexGil MorenoELTMIndependent
607LaiaRoyo-CasalsELTFTECNIRUNNER
608RamonCodina ComasELTMC.E.CASSANENCA
609MARRAMOSM40FCONRI'S TEAM
610PattAlcantara M40F20R20S RAVRUN
611RamonTuneu ArxerM50M+Club Excursionista de Ripoll
612fabisubirana dalmauELTMEsports Estel
613MontserratViñuelas TornerELTFTaga team
614RamonJove GarciaM40MA.E. Sant Grau
615JordiAlvarez JoveELTMA.E. Sant Grau
616mariaAguilar farreronsELTFApòstols de Bacus
617GabrielGallego ELTMRunning parc
618XavierDomenech GustemsM40MIndependent
619EudaldHueso GuimeràELTMC.E.Ripoll
620JANETCANALS FIGUERASELTFA.E.SANT GRAU
621jairobenito luqueELTMBORN TO RUN
622NURIACESAR PUIGM40Fcap
623ANNAGUTIERREZ CASTELLSELTFL’Esportiu torello
624ALEXPLANS GILELTML’Esportiu torello
625José MiguelGutierrez GarciaM50M+TOMAQUET DEL PAGES A CASA
626SERGIHUERTASM40MESPORTIU RIPOLL
627MartiAguilar FarreronsELTMCap
628MarcGarriga RoviraM40MIndependent
629LLUÍSSALCEDO BENEDICTOELTMESPORTIU PENEDÈS
630DavidGutierrez TausteELTMEsports Estel
631JaumeParés ValènciaELTM-
632LidiaSàez casalsM40FRocteam
633MarcTraserra PujolELTMClub excursionista Voltreganès ARS
634EVACARRERAM40FROCteam
635PAUVILA VILAPLANAELTMALPINA
636JordiLosmozos PujalsELTM-
637JORGECORRALIZA HAROELTMC.E. ONLYMEN
638MarcSellas PascalELTMC.E.Onlymen
639AnnaVilaltaELTFROCteam
640SergiVerdaguerM40MClub Atlètic Serrat
641Albert Castaño MoraELTMIndependent
642PolCunill SellasELTMJAB Berga
643RobertRodriguez MasM40MINDEPENDENT
644JordinaPlana PujolELTFG.E.C.A
645AnnaMassa SalaM40FIndepe
TOTAL INSCRITS:


GRAN TRAIL
MASTER 40 MASC » 15
MASTER 40 FEM » 4
MASTER 50+ MASC » 5
ELIT MASCULI <40 » 21
ELIT FEMENI <40 » 1
Total Recorregut » 46

PANORAMICA
MASTER 40 MASC » 34
MASTER 40 FEM » 11
MASTER 50+ MASC » 9
MASTER 50+ FEM » 1
ELIT MASCULI <40 » 54
ELIT FEMENI <40 » 9
Total Recorregut » 118

INICIATIC
MASTER 40 MASC » 27
MASTER 40 FEM » 18
MASTER 50+ MASC » 6
MASTER 50+ FEM » 4
ELIT MASCULI <40 » 66
ELIT FEMENI <40 » 25
Total Recorregut » 146

TOTAL CURSA » 310
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions