Gurb3trams 2 turons 2018 6a Cursa de Muntanya LA FERÉSTEC

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2017

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1Xec Oliver GoñalonsM40M+Hosta
2Jose ManuelBLANCO ZAMBRANOM40M+C.A. Les Tortugues
3SamuelLopez MartinezABSMRios Running Mataró
4GuillemCapdevila vizcainoABSMNo
5DaniFlores HernandezABSMUE VIC
6MANELFAJULAM40M+UNIO EXC. MATADEPERA
7JordiPuig SerranoM40M+Trail Running Girona
8Guillermo Andrés Fernández M40M+EGARAMOSSENAIRES
9CarlosRuiz MuñozABSMNOU BARRIS RUNNERS
10PauVidal DuranM40M+Collserola Mountain Runners
11MONTSEPUIG ALBIABSF+
12JORDI SOY PLATEROABSM+
13JepSerrainatM40M+Club Esquí Girona
14FranciscoGarcia ValdiviaM40M+CMR (collserolla mountain runners)
15céliatrévisanABSFteam timezone
16CesarVellido GuedellaM40M+A4ELKM
17LLUISGONZALEZ VAZQUEZM40M+A4ELKM
18joaquim gimbernat alenyaM40M+oncorunners
19gemmaoriol vilaM40F+oncorunners
20sergioDomínguez vaquerasABSMtrail roc blanc
21NúriaGarcia PàrragaM40F+CLUB BAIX MONTSENY
22Albert Agut BusquetABSMCENTRE EXCTA. DE TERRASSA
23Cros Roldos JosepM40M+Fondistes Vilassar d
24JordiMaqueda domenechABSML'aire
25JOAN BORIN BONILLO M40M+A.E.MATXACUCA
26BernatLabarías ComaposadaABSMTraining Trail Team
27RamonBasart TenedorABSMCap
28EsteveEscrich PabloM40M+Ultra Jam
29JuanmiRodriguez FernandezM40M+Club Excta Els Perduts de Begur
30JordiPayeró TorróABSMCER L'Escala
31MARCVERGÉS ROURAM40M+MADTEAM
32JOSE MANUELCANCIO TRUJILLOM40M+C.E. Teià
33JavierBenedicto SerranoS23MiCEC
34SébastienSoilenABSM---
35Marc Cónsola PárragaABSMCentre Excursionista de Terrassa
36Xavier Queral RiusABSMTTTRAIL
37Javier Baquedano LópezM40M+MADTEAM
38NeusGilabert BertomeuABSFProAm
39CarlosDominguez SantisoABSMTTTrail
40ÀlexRoman PerezS23MiUnió Ciclista Sant Cugat
41ENRICCARRERA ALBUJERM40M+CLUB EXCTA. MADTEAM
42MERLÈSMARTÍNEZ MONTSERRATABSFON TRAIL
43LeonardoBaquedano LópezM40M+Club d'Esports de Muntanya Cerdanyola
44ToniBroto AlsinaABSMTTTRAIL
45Ivan Mateo JimenezABSMCA Les Tortugues
46JonatanJurado ContrerasABSMMADTEAM
47GuillemFàbregas PujolS23MiCMSC
48FrancJiménez CalafABSMAemdekp
49ALBERTBAYER TENAABSMINDEPENDENT
50JordiMartí llivinaABSMKalenji Team - Decathlon Terrassa
51Nuria Abad RubínM40F+30.000 Watts Trail Team
52JuanBenedicto VidalM40M+A4ELKM
53JOSE MARIAAMPLE NAVARROM40M+independent
54JORDIDOMINGUEZ PIQUEABSMCENTRE EXCURSIONISTA SANT VICENÇ DE CASTELLET
55Toni Lozano AyalaM40M+Egaramossenaires
56JordiFranch AntonellM40M+Sant feliucorre cesf
57FranciscoRuiz RodriguezM40M+serres del mestral
58Josep A.Jaramillo CalderónM40M+CET L'Enclusa
59AntoniJunqué VazquezM40M+Patidors CE
60jordibonfillM40M+patidors
61Miquel AngelMartinez HernandezABSMVEC
62DavidRamirez VazquezABSMterrassasportciclostrujillo
63AnaMorilla GimenezABSFninguno
64AlbertDomenech SalvadorM40M+Centre Excursionista d'Olot
65OscarTorres BerruezoABSMON TRAIL
66SòniaLabrador SierraABSFOlot - Terra de volcans
67PaulaCarrasco LorcaABSFCap
68LauraEstorch VigasABSFEls Caga-Grimpacims
69LLUISSANS HERNANDEZM40M+CLUB FALCONS SABADELL
70pacopareja graciaM40M+a.e san grau
71JordiDelgado SanglasABSMGrimpacims - ELS CAGA
72GuillermoTamames MendiluceM40M+No
73MartiFerre AvellanedaABSMMBAISEN TEAM
74marius alsius vivesABSMmadteam
75LANDERRODRIGUEZ ENCINASABSMAGRUP. EXCTA. BUFALA
76Rubén Rodríguez AsiainM40M+CEM Cerdanyola
77ArnauBardí MilàABSMSt. Cristofol Runners
78Dionisio Sebastian Marco M40M+ASS.ESP.ULLASTRELL
79MarcMassague MorenoABSMMbaisen Team
80ELOYCASTEL CASADOM40M+MADTEAM
81MontserratCasòlivaM40F+Club Excursionista Montserrat de Manresa
82LluísFerrer FerrerM40M+Centre Excursionista Garriguenc
83ANA BOLTÀ RODRÍGUEZS23FiC.E. MADTEAM
84JOSEP MARIAROMEU AMATM40M+Patidors CE
86QuimMillan BritoABSMAgrupació Excursionista de Bufalà
87RogerSisquellaM40M+Cap
88CarlesRomeu RoviraM40M+GEMI
89EduardPascal RoviraABSMGEMI
90CARLESSISQUELLA MOLLÀM40M+MADTEAM SOCI 8254
91PolGarcia LeonABSMPaleotraining Sabadell
92Maria Gil OcañaS23FiIndependent
93Jaume Alcarraz Espelta ABSMC. E. Serres del Mestral
94AlexRojas RodríguezABSMCap
95Lluís Cordón BarrisABSMCEM Cerdanyola
96GENÍS CASSÀ MIASM40M+Qrtteam
97ArnauGarcia TerradesABSMHEMAV
98JORDIORTEGAABSMHEMAV
99LOICPAVARDABSMHEMAV
100DavidRomero capitanM40M+No tengo club
101JORDIPÓRTULAS BOIXABSM4 RIUS
102GerardMadorellABSMNope
103FrancescArimanyM40M+QRTTEAM SKODA
104juanjoconstans vallejoM40M+losmartescondios
105AndreuDomingo RamisM40M+UEC-Sants
106JordiCobos MartinezM40M+QRTTEAM-SKODA
107EUDALDPLANELLA JUNCÀABSMGALLFER TEAM
108MarcSeriolaABSMRunner Man
109GuillemErra NoguerABSMStrail
110MarcSalas FontM40M+Unió Excursionista de Matadepera
111AlbertVilà TeixidóABSMC.E. Trail Tarraco
112JordiAluja PoloABSMINDEPE
113sitomanzanera fernandezM40M+asdent
114IgnasiFernández HernandezABSMCem El Papiol
115SaraRuiz HerreroABSFCLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
116AndreuFerrer MirabeteM40M+WITL Mataró
117XavierTarter HomsABSMGEMI
118AndreuGarcía Pueyo ABSMClub triatlón Badia
119VictorValledor VelascoM40M+TEAMSPORTSPIRIT
120JoseTornero GascónM40M+Unio Excta Sant Joan de les Abadesses
121Toni lara MurilloM40M+Filirum
122MarcGarcia RovellóABSMCentre Excursionista Caldes de Malavella
123CesarGarra soriaABSMAA Pratenc
124CARLESANDREU DISPLÀSM40M+QRTTEAM - SKODA
125MiriamPascual AbiaABSFL'Aire
126JosepGonzález EspunyaM40M+QRT fem@quart
127MariaIlla CampsS23FiMountain Runners del Berguedà
128fernandobarcos navarroM40M+independiente
129AlbertMasoliver PinyolABSMMala petja
130DavidMarínABSMQRTT
131MarcRivero OnievaABSMTalaixa Team
132RafaGarcía MateoABSMTalaixà Team
133DavitBayés GilM40M+A.E.Matxacuca
134JesúsÁlvarez MoralesABSMCentre Muntanyenc Sant Llorenç
135BELLAVIVANCOS ESCOBARABSFsenseclub
136K!tuVergésABSMOnTrail
137Jose ramonJimenez gonzalezM40M+Born to run
138AlbertFerrandiz IserteABSMBorn to run
139OriolSellent CireraM40M+Independent
140LAURAVILA MASSANAABSFCV4RIUS
141Maria Rovira Torrens ABSFMapatxes
142AdrianaFernándezS23Firock experience
143TomasValldeperas MolineABSMSense club
144SergiOliveras i FerrerS23MiAligots
145IvanPérez GarcíaABSMSense club
146RubénSandamil SoriaABSMIndependent
147ManuelLázaro SuárezM40M+Independent
148GeorginaDalmau AgustiABSFgirona
149José ManuelBenítez ArizaABSMSafir Team
150ArnauRovira FreixaABSMIndependent
151JosepRubiraltaM40M+Viladrau
152JosepSerra CollABSMQRTteam
153AndersMadsenABSMC.E. MadTeam
154JOSEPSOLAGRAN RUIZABSMno
155VicençTubau AlemanyM40M+Pescatubau
156JordiTriaduM40M+MarinerII
157RAMONILLA GAYM40M+Club Muntanyenc Sant
158AleixOlivé SalaABSMAOS TEAM
159MarianSaló TejedorM40F+no
160JosepIbarra DelgadoM40M+C.E.senglars vilamajor
161OriolAyats gifraABSMCentre excurcionista banyoles
162ChristianOliete ParroABSMClub Beer Juanita
163Marek Fodor M40M+Toubkal
164MarcFerran clarasoM40M+Toubkal
165fabisubirana dalmauABSMEsports Estel
166Francisco Salto MonbaliuABSMBCTEAM
167FrancescGutierrezM40M+Club Muntanya Vall Camprodon
168Miguel ÁngelLópez GallegoM40M+C.A.PARETS
169DAVIDSANCES JIMENEZM40M+QRTTEAM_SKODA
170AintzaneRuiz EizmendiM40F+MadTeam
171Albert Gonfaus CastañoM40M+A.E. MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDA
172JordiVillarejo RoigABSMC.E.Senglars Vilamajor
173JordiNegre CrousM40M+QRTTEAM - SKODA
174MartíAranyó PalosM40M+GEMI
175ToniGordils UbedaM40M+no
176Meritxell Bonet CostaABSFGEM
177ICARTRIBO MIROABSMMontseny Maasais
178UnaiCalafell VegasABSMOcells del Bages
179PauSantamans FernandezM40M+Leffer's
180M TAISARP GUERRAM40F+ceg
181JoanMullera VilàABSMA.E. Campllong
182eduardoguerrero moralesM40M+MADTEAM
183Manuel Raventós DomènechABSM-
184GuillemAubia CampoyABSMMadTeam
185GemmaRica BotiaM40F+Unió Excursionista de Vic - Esports Estel
186AlbertTriola RocaM40M+Descens
187EduardRuerda RodriguezABSMCartucho
188MarcRiera Canadell M40M+Club Descens
189WalterMuñoz PietrewiczABSMTriTraining
190ArturoPallardóABSMAoraki
191TheoCommissarisABSMAoraki
192eduardmuixach roigABSMPortal de les Gavarr
193AntonioGarcia GonzalezM40M+Prorunners
194Jordi Alsina AyterM40M+Agrupació Excursionista Palafrugell
195Jose BenitoFernandez HerediaABSMClub Alpino Barcelona
196DavidGodino MolinaM40M+Running Vigia
197JoseHerrero CorbalanABSMCercle
198FerranGodayol delgadoABSMCentre excursionista trail tarraco
199PolBonet VaquerABSMIndependent
200DanielCharles QuintanillaABSMCN Terrassa-Cicles Morenito
201RogerCosta VidalABSMMontseny Maasais
202AntoniPascual BenaventM40M+C. E. Madteam
203ElenaGomez SastreABSFC. E. Madteam
204AnnaSuriol TolraABSFA.E.Mountain Runners Berguedà
205oriolcastro giróM40M+hohollei
206Francesc FontABSMCapgirell
207OscarSànchez DelgadoM40M+CEP
208MarcCarós SantacreuABSMINVERSE
209Amonvan MechelenM40M+independent
210ManuelCerdán HernándezM40M+independent
211GLÒRIASORIGUÉ i GANAUM40F+CENTRE EXCURSIONISTA LLEIDA
212JordiVives GabrielABSMRunBCN
213PolGranell Picola S23MiNIKE
214ROGER GISPERTGISPERTM40M+ARUNDETERRA
215DavidSancerni LópezABSMOnTrail
216DOMINGO MURILLO SÁNCHEZM40M+no
217MatiasObregon BeltrocoM40M+AEP
218EnricCote PascualM40M+CHUPI PANDI
219AlbertRos BajonaABSM-
220MiquelBussot caballeroM40M+Aep
221MarcMascarill PladeveyaS23MiAss.Esp.Mountain Runers Bergada
222AitorMatillaABSMRunning furlys
223MIRIAMROCAS-ALBAS MAGRIÑAABSFMADTEAM
224BEATRIZMEDINA PARRAABSFMADTEAM
225PEDRO GARCIA MENAGARCIA MENAM40M+independiente
226JordiTorrente RozasM40M+The 4 Raiders
227FerranSardina CasadoM40M+CEB
228DavidGarrido RodriguezABSMGass Triatlo
229Juan AntonioCazorla ZambranaM40M+Isards Trempats
230jordidel toroABSMteam parking
231HectorJimenez CarmonaABSM-
232FeliuViñals RoyoM40M+Aep
233Sergi Grima CarandellS23Mi-
234PauAguirre PlansABSMAss. Esp. Ullastrell
235miguelcarrasco fernandezM40M+c.d. muga mendi taldea
236JORDIPLANSM40M+A. E. INTEMPERIE
237Aleix Calsina Guitart ABSMRestaurant Mas umbert
238JudithCinca NegreiraM40F+BLUE ISARDS
239FranGarcia RuizM40M+BLUE ISARDS
240ManuelClavero AparicioM40M+INTEPERIE
241MarcelCamprubí ClaretABSMPortal de les gavarres
242Laia Jané SotoABSFMovit Runners
243JordiCodina VenturaM40M+A.E. Mountain Runners del Berguedà
244SilviaRecio PerezABSFAOS TEAM
245PolCucurull PuigABSMMadTeam
246ArcadiPuig RibasM40M+C.E. Mindundis Team
247PauFecúndez CadevallABSMGafarruns
248SantiGracia TapiaM40M+CE de Suria
249RafaOlet López M40M+Independent
250GemmaCarrasco ParelladaABSFMadTeam
251aleixcendros cuetoABSMEsportiu Penedès
252MiguelRuiz AlbaABSMN/A
253AinaSegalés VerdaguerS23FiCap
254OscarQuilez LaraABSMBGR
255NachoLópez EscriuABSMNo
256AgusGuijarro CamachoM40M+C.E.MADTEAM
257MireiaForadada VillarABSFCORREDORES CANCAPABLANCA
258QuimSamsó CuevasS23MiEsportiu Penedès
259ArnauBarba MartínezS23MiCENTRE EXCTA. ALELLA
260EnricCorominasM40M+A.E. Talaia
261JosepMasdeu MartinezM40M+independent
262PedroCarpintero santiagoABSMFemaquart
263marcelocorreas sanahujaABSMpenya muntanyera ros
264JMARequena OseteABSMSense Club
265AdriàPolo GrauS23Mi-
266ENRICTORNÉ COMERMAABSMStrail
267Fernando Camas AlcaideCamas AlcaideM40M+GIRES
268jose miguelnavarrete collABSMGREEN POWER SPORTS TEAM
269GerardTorres RoviraM40M+Centre Excursionista del Solsonès
270JaviBarea RuizABSMSANTPEDORCORRE
271CristinaMorcillo SánchezABSFUES SABADELL
272joanbañuelos pagoS23Miindependent
273CarlesTáboas AlbiolM40M+Excursionista Empord
274MatusDebnarikABSMNo
275Yago Raventós DomenechABSMLa Cabra Montesa
276GemmaCasanovas grieraM40F+C. E. Caldes de malavella
277OLIVERPALACIOS ARROYOM40M+TRAIL MONTPEDROS
278OLEGUERMASPONS HOSPITALABSMHUANA DRINK TEAM
279RicardFusté MomparlerABSMMUSSOLS TRAIL TEAM
280albertborrullM40M+MADTEAM
281Juan JoséPérez MartínABSMcuca team
282AngelDe las Heras LopezABSMKanstak Sport
283MarcVIZCAINO MUŇOZS23MiNo
284MIQUELMAZA GARCIAM40M+CLUB OLIMPIC MANLLEU
285MARIMARQUEZ PARDOM40F+ESPORTIIU RIPOLL
286JordiAbadía pastorM40M+Htr
287Albert Idañez SabaterABSMTrail Cerdanyola
288Ramon Aubets RafartM40M+Club Orientació Berguedà
289ANNABUXO CALZADAM40F+ONCORUNNERS
290ENRICGAMITO BAUSM40M+ONCORUNNERS
291CarlesPujadas MatasM40M+Oncorunners
292WiliamDi MicheleABSMsin club
293JordiTantiñà CalmABSMLesguilles.cat
294VioletaGràciaM40F+-
295ANGELBAUTISTA AGUDOM40M+FONDISTES BLANES
296XaviCadena BrotoM40M+U.E.U
297Jaume alarcon albetsalbetsM40M+centre alpi gironell
298AlbertForcada MasABSMno
299CarlesAmetller SaulaM40M+Montseny Maasais
300JordiGil MartinezM40M+Independent
301Pau Casares romevaM40M+-
302AlbertBarreroS23MiPeña el Bache ( Mora de Rubielos )
303JoanNúñez raurellABSMStrail
304ÍngridRuiz SánchezABSFCE Trail Tarraco
305MARIAROVIRA FERRERABSFGRUP EXCURCIONISTA MALGRATENC
306JavierRaventós DomènechS23MiLa Cabra Montesa
307JenniferSanchez LopezABSFLes Nenes Trail / Esparpaiades
308GuifréPorqueras PlanellesM40M+GEAM
309QUIMSOLANICH COLLELLM40M+NO
310CRISTINAPADRÓS FERNANDEZABSFONCORUNNERS X UN SOMRIURE
311Oriol Carbó GalceranABSMcap
312RogerBaig PujolABSMIndependent
313vanesachirveches dominguezABSFJAB Berga
314EricPlana MallenABSMGen professional
315Marionade Planell CostaABSF-
316MelObamaABSMAss.Esp.Diedre
317davidalsina fajardoM40M+tramuntrail team
318xavillamas bozaM40M+tramuntrail team
319SoniaCarrasquilla LopezM40F+TEAM SPORT SPIRIT
320guillemgarcia ollerABSMbtr pro team
321JosePérez gonzalezABSMFondistes Blanes
322PauRodríguez MauriciM40M+Fundació Alchimia Solidaria
323DavidMoreno BolañosM40M+Fondistes Blanes
324ANGEL LUISAURAL MACHINM40M+ORCASUR
325JordiClermont FeliuABSMAmer Hipra
326Ferran sampere salomoABSMINVERSE TEAM
327júlian weiss climentABSMGrup Muntanya Argentona
328DaniCano MolinéM40M+Rios Running Manresa
329XavierDíaz masoM40M+Uellc
330DAVIDFERRÀNDEZ CANYADELLM40M+FANÀTIK
331MontsePicanyol PonsaABSFGEMI
332AlexArtigot lluellasABSMAquinadieentrena
333DaniHidalgo GarciaABSMI'M Tri Team
334XaviCarriqui DíazM40M+NO
335Arnau Illa JoseS23MiIndependent
336CARLESCALLAVE FELIPEM40M+UNIO EXCURSIONISTA LLANÇANENCA
337Eduard SalaABSMNo en tinc
338MarcCasatorres ValenciaM40M+DIVERSPORT
339MiquelJimenez GozalvezM40M+CMR- COLLSEROLA MONTAIN RUNNERS
340Josep Mirabete LaraABSMtramuntrail team
341julio enrique gutierrez toledotoledoM40M+CLUB EXCTA ALLIBERAD
342EVA GALLEGO MENEAM40F+CLUB EXCTA TRAILTARRACO
343JordiFernández cuestaABSMClub trail run montornes
344EduHernandezABSMindependent
345Alexandre Cano Fernández M40M+Ashi team
346TONIMartínezM40M+.
347MaiderMena arreguiM40F+Ontrail
348EnricGraboleda GarrigaM40M+Tramuntanya - UELL
349ROSAABRIL BRUGUERAM40F+RUNBCN
350AlbertCusí BatlleABSMTramuntanya
351AINACusí BatlleABSFTramuntanya
352DavidPalau ZaidínABSMCap
353JosepHernández MelladoABSMBescanocorre
354FrancescMartí RomaníM40M+ALIGOTS
355PolPujol LlovetS23MiDanjon sports team
356CarlesFernandez BurcetM40M+Prorunners
357miquel Pagès PiferrerABSMtramuntanya llança
358David Molina GarciaABSMStrail
359David De la plaza MartinezM40M+SportEents360º
360ALBERTOPEREZ CABANAM40M+MADTEAM
361EdurneZazpeABSFC.E trail tarraco
362MiguelLopez GeversM40M+madteam
363MOHAMED LARBIEL HANNACHABSM--
364MontseRivera TorrescusaM40F+Tramuntanya Llança
365Ernest Alegri llobetM40M+TRC ARESTA
366AntonioLuis MesaABSMC.E.Trail Tarraco
367RicardAnguera CamosM40M+Boletbike
368CarlosGimenez HoyasABSMC.E. Picornell
369MIGUEL BARRERO DURÁNM40M+Ultrajam
370JOAN ASBERT MAÑOSAABSMJ.A.MONTCADA
371GuillemMonroset boterABSMCamprodon
372MarcPérezS23MiK-TEAM
373OriolLlort PujadasM40M+Trail CER
374AndreuSala CastanyABSMCE Via Fora
375Marc Traserra PujolS23MiClub Excursionista Voltraganès
376Sergi Massot MoralABSMCórrer i Recórrer / CAMP BASE
377JordiSalellas CallolM40M+A.E.MATXACUCA
450BertaDominguez BaldaABSFCEO
451MARTAMORET SERRAMITJAABSF-
452AgnèsRoca VilasecaM40F+Club de Corredors Funciona
453José ManuelRodríguez MartínM40M+L'AIRE
454LauraNacher FuentesABSFNo
455SALVADORTOMAS LOPEZABSMARLEQUINATS
456Pedro Juan Vinuesa PenaABSMMADTEAM
457MiquelCarabaño CortinaABSMNo
458FerranRoderoABSMQRTTEAM
459Jesús David Ariza Raya M40M+Maimakansu
460ANNA RAMS OLLER ABSFA.E. MATXACUCA
461QUIMDE DIEGO MARTINEZM40M+MADTEAM
462MariaCasino LozanoS23FiCMSC
463ToniCamara PeralesABSMNo
464Anna Huguet PerezABSFNo
465IuJaume AmetllerS23MiTrailrunning Vilajuïga
466LINDADAZA ROSEMARYM40F+MAD TEAM
467QuirzeSagué SorsS23MiCENTRE EXCTA. BANYOLES
468NATALIARIERA BOTAM40F+replegadors setcases
469XAVIERCORDOBA BELLIDOM40M+REPLEGADORS SETCASES
470MARBERNARDO IGLESIASS23FiSKI CLUB CAMPRODON
471ORIOLOLIVER ROSIQUES23MiNO
472DAVIDCORDOBA RIERAS23Mireplegadors
473Naila-LunaGomez BanegasABSF-
474Albert Nieto ViedmaABSMA4ELKM
475ElisabetNieto ViedmaM40F+A4ELKM
476JosepPlanas FeixóABSMIndividual
477JAUME Miarons BagariaM40M+In
478LaiaRoyo-CasalsABSFClub Atletisme Roses / Tecnirunner
479Joan MiquelRoyo ÁlvarezM40M+Club Atletisme Roses / Tecnirunner
480AdriàJaumira MolistABSMCentre Excursionista Torelló
481KikoMatas AguileraM40M+Diedre
482ToniCamacho MonteroM40M+SENSE
483MariaPradesM40F+THE KENYAN URBAN WAY
484RubenValls VigonABSMCH Cerdanyola
485EDUARDSERRESM40M+SENSE CLUB
486ANNAPRESAS PORCELLM40F+QRTTEAM-SKODA
487CristinaPórtulas BoixABSFQrtteam
488NURIBADET PANOSAM40F+4 RIUS
489EliPascual granadosABSFLibre
490JoanCalderon GuillenM40M+Independent
491RicardAmetller SaulaM40M+Montseny Maasais
492NúriaDeniel RicartABSFStrail
493HelenEnseñat LópezABSFBarcelona
494SERGIOSÁNCHEZ MONTIELM40M+
495SusannaMontes RivasM40F+THE BIG RUNNERS& TRA
496VictorLavilla MedieroABSMAlcaine
497ROBERTSALLÉS CAMINALM40M+UECANOIA
498PaulaVallés RuizS23FiCap
499LidiaPou BlazquezM40F+TEAMSPORTSPIRIT
500MIREIACASELLAS CUNILLABSFEsports Estel
501JoanDe Tena Gómez-CalcerradaS23MiEscoleta Trailrunning Vilajuïga-Llançà
502PAUORTIZ FUERTESS23MiMADTEAM
503NilPuli CentenaABSMIndividual
504CarlesHernandez VerdierABSMIndependent
505CARLOSDE DIOS CUELLARABSMno
506NoeliaBejar BejarABSFindependent
507NORBERTRAOULM40M+LynxCross
509ArnauGil MoraS23MiCap
510RuthSalvador Chinchilla M40F+Centre muntanyenc Sant Llorenç
511RamonCodina ComasABSMC.E. Cassanenca
512CarlaFusté RabassedasS23FiKenilworth Runners
513ANNAILLA CAMPSS23FiClub Muntanyenc Sant Cugat
514DavidPallí MolesM40M+Cap
515Alberto Carlos Martinez AlgarM40M+ MadTeam
516JOSE MIGUEL AGUILILLA LIÑANABSMSENSE CLUB
517AlbertSerra RodriguezABSMGuilles.cat
518CristinaAlmarazM40F+independent
519JORDISEDÓ MONELLSM40M+ATLETES D'ALTAFULLA
520Míriam Da Silva García ABSFPorronTeam
521Raúl González Junca ABSMPorronTeam
522EduardBertran JuliaABSMCASSANENC
523JosepRabell BlanqueraS23MiASAC
524Joan marcCodolà DuchABSMColla Excursionista Cassanenca
525ClàudiaSala LlonchABSFClub Cerdanya Pirineus
526EricJimenez collABSMc.r.cassa de la selva
527ANNAVILÀ SERENAABSFindependent
528SebastiàFeliu JuárezS23MiFIREHAWK TEAM
529ROSAGONZALEZ LOZANOABSFINDEPENDENT
530ERICORTIZ MARTINEZABSMAGRUPACIO EXCURCIONISTA PALAFRUGELL
531joanllorens soléM40M+club natació montjuic
532JaumeCanaleta MassaguerM40M+Club Olímpic Farners
533EsteveSerdà FerrerM40M+Madteam
534rogerqueralt@gmail.comQueralt QueraltM40M+C.E. Senglars Vilamajor
535MarianaSoabogorskiABSFAgilfit Pilates & wellness
536Núria DeulofeuABSF-
537neusverdaguer companyABSFindependent
538SalvadorPuigM40M+e-Comunicacio
539XavierVillarM40M+Club Excursionista Madteam
540CarlesVilà llonchM40M+Agrupació Excursionista palafrugell
541XavierSolsona TortosaM40M+MADTEAM
542LUIS alamaM40M+THE KENYAN URBAN WUAY
543BeaCampos BautistaABSFClub de Trail Laia Diez
544MònicaPradasM40F+INDEPENDENT
545Cristian Diaz porcunaM40M+.
546ArnauAranda EscamillaS23MiTerra de volcans Olot
547danielcarceller martiABSMmadteam
548davidBorrull SilvaM40M+PENYOLETS
549BrianDiaz DiazABSMKalenji Team
550DAVIDRODRIGUEZ PEREAM40M+UE VIC
551ANNAAGUILAR RUIZ-RUANOABSFUE VIC
552ALBERTRAMONEDA RicartABSMUnió excursionista sant joan de les abadesses
553RogerPros GarciaABSMsense club
554Carles Pons EscuderoABSMMala Petja
555ENRICBALAGUE ORDUÑAM40M+INDEPENDENT
556EloiPuig FontABSMAPST
557Isa Arcos MadridABSFTriatlon sa palomera
558JaviOlivera VallmañaM40M+Triatlon sa palomera
559JoanRibera MujalABSMOutsider
560OriolNavarro FerrerABSMindependent
561EudaldGuillamet AlegreS23MiEsportiu Ripoll
562DavidMira DiazABSMCentre Anticipat Vic
563RaúlMira DiazABSMCentre Anticipat Vic
564FerranMayans BayéABSMMala Petja
565XeviPuig FornéABSM.
566EduardCañón MallénABSMNo
567JOSEFUNES LARAM40M+CHUPI PANDI
568MERITXELLMOSEGUÍ COMPAÑÓM40F+CHUPI PANDI
569JordiGallego GallardoABSMEgaramossenaires
570JosepSantos CarboneraABSMTorremirona Sport Team
571DavidRieraABSM---
572NEUSVILALTA GRAUM40F+INDEPENDENT
573JOANPALLAS GARCIAM40M+INDEPENDENT
574JoanAbril AbrilABSMWONG SPORT
575David Torrell TuizM40M+Independiente
576AlbaHernandezM40F+Runners
577JosepDemunts SegoviaM40M+a e . san grau
578AnaPerezABSFLa Garriga extreme
579NarcisGodoy DavesaM40M+-
580raulcardenas cañadasABSM------
581Josep ManelRomera ParejaABSMoson@corre
582ToniMartín AvilaM40M+Centro Excursionista Ribagorza
583carlesgeli pereaABSMEL PETIT MONTGRI
584LeticiaJimenezABSFCronos
585RogerMartinezABSMCronos
586JORDIPIBERNAT PALOMERASABSMcap
587JORDIAYGUADE SUÑERM40M+CAP
588XaviCapel fabregaABSMGuilles.cat
589AdriàLorente JustíciaABSMUEC Vall del Tenes
590MarcVelletrani GonzalezABSMIndependent
591OriolCarpinell AgustiABSMRacc
592Joan Hornos EscrichsS23MiESCOLETA TRAILRUNNIN
593JordiLatorre EspinarM40M+TEAM SPORT SPIRIT
594AndresFrancisco ChavesM40M+-
595IRATITAPIA GONZALEZABSFVertic runners
5960riolSivill PascualABSMTALAIA
597SílviaRequena EnriqueM40F+Burriac Runners
598OscarRugama EspasaM40M+Burriac Runners
599IsidrePlanas MariñoM40M+Independent
600RAMONSELLARÉS SARRÀM40M+SUCS I BRAVES
601RebecaBareiro RojasABSFindependiente
602NuriaFernández CancilloABSFCrossFit Timanfaya
603SergiCabeza PintorS23MiC.E. Madteam
604OLGABarbero PorcelM40F+.
605MònicaJuncà DescampsM40F+Cap
606RogerAngüés SolansM40M+Ski Club Camprodon
607PereRodriguez TejadaABSMGas Mountain
608NEUSQUEROL TORRESABSFUES
609CristinaRodríguez LladóM40F+Centre excursionista Vall del Terri
610JoanGelabert JuanolaM40M+Cabirols trail roses
611JoanaMartí RomaníS23FiALIGOTS
612Oscar Pacheco JuanABSMtrail Montornes
613AlbertGallart del BurgoABSM-
614RogerComellas EspeltS23MiAll4sport
615PauArcos CalderónS23Mino
616LLUÍSBARBÉ LLAGOSTERAABSMBE ONE & OLLLU RACERS
617OLGAESTELLÉ CAMPSABSFOLLLU RACERS
618ArnauMiralpeix angladaABSMStrail
619David Prats AymerichPrats AymerichS23MiSant Vicenç dels Horts
620IsaacAgudo BelmonteM40M+Ind
621PereAlacambra SànchezM40M+L'Aire
622joancasanovas sorsM40M+...............
623EDITHORTEGA ALVARADOABSFJ.A.MONTCADA
624SERGIMAYMI DOTRASABSMINDEPENDENT
625PereCasas ColomerM40M+Can Barrera
626JordiSerra ColomM40M+Can Barrera
TOTAL INSCRITS:


LA VOLTA DEL GEGANT
MASTER 40+ MASC » 150
MASTER 40+ FEM » 18
SUB 23 MASC » 18
SUB 23 FEM » 5
ABSOLUTA MASC » 151
ABSOLUTA FEM » 32
Total Recorregut » 374

CIRC DE MORENS
MASTER 40+ MASC » 50
MASTER 40+ FEM » 20
SUB 23 MASC » 16
SUB 23 FEM » 6
ABSOLUTA MASC » 54
ABSOLUTA FEM » 32
Total Recorregut » 178

TOTAL CURSA » 552
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions