MARRANA SYRACE 2017 4 Hores de Resistència en BTT de Moià TRAIL TRES BATLLES CURSA CASTELL DE MONTESQUIU Cursa Festa Major Torelló + Curses Infantils

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2017

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1Xec Oliver GoñalonsM40M+Hosta
2Jose ManuelBLANCO ZAMBRANOM40M+C.A. Les Tortugues
3SamuelLopez MartinezABSMRios Running Mataró
4GuillemCapdevila vizcainoABSMNo
5DaniFlores HernandezABSMUE VIC
6MANELFAJULAM40M+UNIO EXC. MATADEPERA
7JordiPuig SerranoM40M+Trail Running Girona
8Guillermo Andrés Fernández M40M+EGARAMOSSENAIRES
9CarlosRuiz MuñozABSMNOU BARRIS RUNNERS
10PauVidal DuranM40M+Collserola Mountain Runners
11MONTSEPUIG ALBIABSF+
12JORDI SOY PLATEROABSM+
13JepSerrainatM40M+Club Esquí Girona
14FranciscoGarcia ValdiviaM40M+CMR (collserolla mountain runners)
15céliatrévisanABSFteam timezone
16CesarVellido GuedellaM40M+A4ELKM
17LLUISGONZALEZ VAZQUEZM40M+A4ELKM
18joaquim gimbernat alenyaM40M+oncorunners
19gemmaoriol vilaM40F+oncorunners
20sergioDomínguez vaquerasABSMtrail roc blanc
21NúriaGarcia PàrragaM40F+CLUB BAIX MONTSENY
22Albert Agut BusquetABSMCENTRE EXCTA. DE TERRASSA
23Cros Roldos JosepM40M+Fondistes Vilassar d
24JordiMaqueda domenechABSML'aire
25JOAN BORIN BONILLO M40M+A.E.MATXACUCA
26BernatLabarías ComaposadaABSMTraining Trail Team
27RamonBasart TenedorABSMCap
28EsteveEscrich PabloM40M+Ultra Jam
29JuanmiRodriguez FernandezM40M+Club Excta Els Perduts de Begur
30JordiPayeró TorróABSMCER L'Escala
31MARCVERGÉS ROURAM40M+MADTEAM
32JOSE MANUELCANCIO TRUJILLOM40M+C.E. Teià
33JavierBenedicto SerranoS23MiCEC
34SébastienSoilenABSM---
35Marc Cónsola PárragaABSMCentre Excursionista de Terrassa
36Xavier Queral RiusABSMTTTRAIL
37Javier Baquedano LópezM40M+MADTEAM
38NeusGilabert BertomeuABSFProAm
39CarlosDominguez SantisoABSMTTTrail
40ÀlexRoman PerezS23MiUnió Ciclista Sant Cugat
41ENRICCARRERA ALBUJERM40M+CLUB EXCTA. MADTEAM
42MERLÈSMARTÍNEZ MONTSERRATABSFON TRAIL
43LeonardoBaquedano LópezM40M+Club d'Esports de Muntanya Cerdanyola
44ToniBroto AlsinaABSMTTTRAIL
45Ivan Mateo JimenezABSMCA Les Tortugues
46JonatanJurado ContrerasABSMMADTEAM
47GuillemFàbregas PujolS23MiCMSC
48FrancJiménez CalafABSMAemdekp
49ALBERTBAYER TENAABSMINDEPENDENT
50JordiMartí llivinaABSMKalenji Team - Decathlon Terrassa
51Nuria Abad RubínM40F+30.000 Watts Trail Team
52JuanBenedicto VidalM40M+A4ELKM
53JOSE MARIAAMPLE NAVARROM40M+independent
54JORDIDOMINGUEZ PIQUEABSMCENTRE EXCURSIONISTA SANT VICENÇ DE CASTELLET
55Toni Lozano AyalaM40M+Egaramossenaires
56JordiFranch AntonellM40M+Sant feliucorre cesf
57FranciscoRuiz RodriguezM40M+serres del mestral
58Josep A.Jaramillo CalderónM40M+CET L'Enclusa
59AntoniJunqué VazquezM40M+Patidors CE
60jordibonfillM40M+patidors
61Miquel AngelMartinez HernandezABSMVEC
62DavidRamirez VazquezABSMterrassasportciclostrujillo
63AnaMorilla GimenezABSFninguno
64AlbertDomenech SalvadorM40M+Centre Excursionista d'Olot
65OscarTorres BerruezoABSMON TRAIL
66SòniaLabrador SierraABSFOlot - Terra de volcans
67PaulaCarrasco LorcaABSFCap
68LauraEstorch VigasABSFEls Caga-Grimpacims
69LLUISSANS HERNANDEZM40M+CLUB FALCONS SABADELL
70pacopareja graciaM40M+a.e san grau
71JordiDelgado SanglasABSMGrimpacims - ELS CAGA
72GuillermoTamames MendiluceM40M+No
73MartiFerre AvellanedaABSMMBAISEN TEAM
74marius alsius vivesABSMmadteam
75LANDERRODRIGUEZ ENCINASABSMAGRUP. EXCTA. BUFALA
76Rubén Rodríguez AsiainM40M+CEM Cerdanyola
77ArnauBardí MilàABSMSt. Cristofol Runners
78Dionisio Sebastian Marco M40M+ASS.ESP.ULLASTRELL
79MarcMassague MorenoABSMMbaisen Team
80ELOYCASTEL CASADOM40M+MADTEAM
81MontserratCasòlivaM40F+Club Excursionista Montserrat de Manresa
82LluísFerrer FerrerM40M+Centre Excursionista Garriguenc
83ANA BOLTÀ RODRÍGUEZS23FiC.E. MADTEAM
84JOSEP MARIAROMEU AMATM40M+Patidors CE
85Joan Ferreres i SerafiniABSM-
86QuimMillan BritoABSMAgrupació Excursionista de Bufalà
87RogerSisquellaM40M+Cap
88CarlesRomeu RoviraM40M+GEMI
89EduardPascal RoviraABSMGEMI
90CARLESSISQUELLA MOLLÀM40M+MADTEAM SOCI 8254
91PolGarcia LeonABSMPaleotraining Sabadell
92Maria Gil OcañaS23FiIndependent
93Jaume Alcarraz Espelta ABSMC. E. Serres del Mestral
94AlexRojas RodríguezABSMCap
95Lluís Cordón BarrisABSMCEM Cerdanyola
96GENÍS CASSÀ MIASM40M+Qrtteam
97ArnauGarcia TerradesABSMHEMAV
98JORDIORTEGAABSMHEMAV
99LOICPAVARDABSMHEMAV
100DavidRomero capitanM40M+No tengo club
101JORDIPÓRTULAS BOIXABSM4 RIUS
102GerardMadorellABSMNope
103FrancescArimanyM40M+QRTTEAM SKODA
104juanjoconstans vallejoM40M+losmartescondios
105AndreuDomingo RamisM40M+UEC-Sants
106JordiCobos MartinezM40M+QRTTEAM-SKODA
107EUDALDPLANELLA JUNCÀABSMGALLFER TEAM
108MarcSeriolaABSMRunner Man
109GuillemErra NoguerABSMStrail
110MarcSalas FontM40M+Unió Excursionista de Matadepera
111AlbertVilà TeixidóABSMC.E. Trail Tarraco
112JordiAluja PoloABSMINDEPE
113sitomanzanera fernandezM40M+asdent
114IgnasiFernández HernandezABSMCem El Papiol
115SaraRuiz HerreroABSFCLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
116AndreuFerrer MirabeteM40M+WITL Mataró
117XavierTarter HomsABSMGEMI
118AndreuGarcía Pueyo ABSMClub triatlón Badia
119VictorValledor VelascoM40M+TEAMSPORTSPIRIT
120JoseTornero GascónM40M+Unio Excta Sant Joan de les Abadesses
121Toni lara MurilloM40M+Filirum
122MarcGarcia RovellóABSMCentre Excursionista Caldes de Malavella
123CesarGarra soriaABSMAA Pratenc
124CARLESANDREU DISPLÀSM40M+QRTTEAM - SKODA
125MiriamPascual AbiaABSFL'Aire
126JosepGonzález EspunyaM40M+QRT fem@quart
127MariaIlla CampsS23FiMountain Runners del Berguedà
128fernandobarcos navarroM40M+independiente
129AlbertMasoliver PinyolABSMMala petja
130DavidMarínABSMQRTT
131MarcRivero OnievaABSMTalaixa Team
132RafaGarcía MateoABSMTalaixà Team
133DavitBayés GilM40M+A.E.Matxacuca
134JesúsÁlvarez MoralesABSMCentre Muntanyenc Sant Llorenç
135BELLAVIVANCOS ESCOBARABSFsenseclub
136K!tuVergésABSMOnTrail
137Jose ramonJimenez gonzalezM40M+Born to run
138AlbertFerrandiz IserteABSMBorn to run
139OriolSellent CireraM40M+Independent
140LAURAVILA MASSANAABSFCV4RIUS
141Maria Rovira Torrens ABSFMapatxes
142AdrianaFernándezS23Firock experience
143TomasValldeperas MolineABSMSense club
144SergiOliveras i FerrerS23MiAligots
145IvanPérez GarcíaABSMSense club
146RubénSandamil SoriaABSMIndependent
147ManuelLázaro SuárezM40M+Independent
148GeorginaDalmau AgustiABSFgirona
149José ManuelBenítez ArizaABSMSafir Team
150ArnauRovira FreixaABSMIndependent
151JosepRubiraltaM40M+Viladrau
152JosepSerra CollABSMQRTteam
153AndersMadsenABSMC.E. MadTeam
154JOSEPSOLAGRAN RUIZABSMno
155VicençTubau AlemanyM40M+Pescatubau
156JordiTriaduM40M+MarinerII
157RAMONILLA GAYM40M+Club Muntanyenc Sant
158AleixOlivé SalaABSMAOS TEAM
159MarianSaló TejedorM40F+no
160JosepIbarra DelgadoM40M+C.E.senglars vilamajor
161OriolAyats gifraABSMCentre excurcionista banyoles
162ChristianOliete ParroABSMClub Beer Juanita
163Marek Fodor M40M+Toubkal
164MarcFerran clarasoM40M+Toubkal
165fabisubirana dalmauABSMEsports Estel
166Francisco Salto MonbaliuABSMBCTEAM
167FrancescGutierrezM40M+Club Muntanya Vall Camprodon
168Miguel ÁngelLópez GallegoM40M+C.A.PARETS
169DAVIDSANCES JIMENEZM40M+QRTTEAM_SKODA
170AintzaneRuiz EizmendiM40F+MadTeam
171Albert Gonfaus CastañoM40M+A.E. MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDA
172JordiVillarejo RoigABSMC.E.Senglars Vilamajor
173JordiNegre CrousM40M+QRTTEAM - SKODA
174MartíAranyó PalosM40M+GEMI
175ToniGordils UbedaM40M+no
176Meritxell Bonet CostaABSFGEM
177ICARTRIBO MIROABSMMontseny Maasais
178UnaiCalafell VegasABSMOcells del Bages
179PauSantamans FernandezM40M+Leffer's
180M TAISARP GUERRAM40F+ceg
181JoanMullera VilàABSMA.E. Campllong
182eduardoguerrero moralesM40M+MADTEAM
183Manuel Raventós DomènechABSM-
184GuillemAubia CampoyABSMMadTeam
185GemmaRica BotiaM40F+Unió Excursionista de Vic - Esports Estel
186AlbertTriola RocaM40M+Descens
187EduardRuerda RodriguezABSMCartucho
188MarcRiera Canadell M40M+Club Descens
189WalterMuñoz PietrewiczABSMTriTraining
450BertaDominguez BaldaABSFCEO
451MARTAMORET SERRAMITJAABSF-
452AgnèsRoca VilasecaM40F+Club de Corredors Funciona
453José ManuelRodríguez MartínM40M+L'AIRE
454LauraNacher FuentesABSFNo
455SALVADORTOMAS LOPEZABSMARLEQUINATS
456Pedro Juan Vinuesa PenaABSMMADTEAM
457MiquelCarabaño CortinaABSMNo
458FerranRoderoABSMQRTTEAM
459Jesús David Ariza Raya M40M+Maimakansu
460ANNA RAMS OLLER ABSFA.E. MATXACUCA
461QUIMDE DIEGO MARTINEZM40M+MADTEAM
462MariaCasino LozanoS23FiCMSC
463ToniCamara PeralesABSMNo
464Anna Huguet PerezABSFNo
465IuJaume AmetllerS23MiTrailrunning Vilajuïga
466LINDADAZA ROSEMARYM40F+MAD TEAM
467QuirzeSagué SorsS23MiCENTRE EXCTA. BANYOLES
468NATALIARIERA BOTAM40F+replegadors setcases
469XAVIERCORDOBA BELLIDOM40M+REPLEGADORS SETCASES
470MARBERNARDO IGLESIASS23FiSKI CLUB CAMPRODON
471ORIOLOLIVER ROSIQUES23MiNO
472DAVIDCORDOBA RIERAS23Mireplegadors
473Naila-LunaGomez BanegasABSF-
474Albert Nieto ViedmaABSMA4ELKM
475ElisabetNieto ViedmaM40F+A4ELKM
476JosepPlanas FeixóABSMIndividual
477JAUME Miarons BagariaM40M+In
478LaiaRoyo-CasalsABSFClub Atletisme Roses / Tecnirunner
479Joan MiquelRoyo ÁlvarezM40M+Club Atletisme Roses / Tecnirunner
480AdriàJaumira MolistABSMCentre Excursionista Torelló
481KikoMatas AguileraM40M+Diedre
482ToniCamacho MonteroM40M+SENSE
483MariaPradesM40F+THE KENYAN URBAN WAY
484RubenValls VigonABSMCH Cerdanyola
485EDUARDSERRESM40M+SENSE CLUB
486ANNAPRESAS PORCELLM40F+QRTTEAM-SKODA
487CristinaPórtulas BoixABSFQrtteam
488NURIBADET PANOSAM40F+4 RIUS
489EliPascual granadosABSFLibre
490JoanCalderon GuillenM40M+Independent
491RicardAmetller SaulaM40M+Montseny Maasais
492NúriaDeniel RicartABSFStrail
493HelenEnseñat LópezABSFBarcelona
494SERGIOSÁNCHEZ MONTIELM40M+
495SusannaMontes RivasM40F+THE BIG RUNNERS& TRA
496VictorLavilla MedieroABSMAlcaine
497ROBERTSALLÉS CAMINALM40M+UECANOIA
498PaulaVallés RuizS23FiCap
499LidiaPou BlazquezM40F+TEAMSPORTSPIRIT
500MIREIACASELLAS CUNILLABSFEsports Estel
501JoanDe Tena Gómez-CalcerradaS23MiEscoleta Trailrunning Vilajuïga-Llançà
502PAUORTIZ FUERTESS23MiMADTEAM
503NilPuli CentenaABSMIndividual
504CarlesHernandez VerdierABSMIndependent
505CARLOSDE DIOS CUELLARABSMno
506NoeliaBejar BejarABSFindependent
507NORBERTRAOULM40M+LynxCross
508SandraSerrano PrietoABSFC.E. TRAIL TARRACO
509ArnauGil MoraS23MiCap
510RuthSalvador Chinchilla M40F+Centre muntanyenc Sant Llorenç
511RamonCodina ComasABSMC.E. Cassanenca
512CarlaFusté RabassedasS23FiKenilworth Runners
513ANNAILLA CAMPSS23FiClub Muntanyenc Sant Cugat
514DavidPallí MolesM40M+Cap
515Alberto Carlos Martinez AlgarM40M+ MadTeam
516JOSE MIGUEL AGUILILLA LIÑANABSMSENSE CLUB
517AlbertSerra RodriguezABSMGuilles.cat
518CristinaAlmarazM40F+independent
519JORDISEDÓ MONELLSM40M+ATLETES D'ALTAFULLA
520Míriam Da Silva García ABSFPorronTeam
521Raúl González Junca ABSMPorronTeam
522EduardBertran JuliaABSMCASSANENC
523JosepRabell BlanqueraS23MiASAC
524Joan marcCodolà DuchABSMColla Excursionista Cassanenca
525ClàudiaSala LlonchABSFClub Cerdanya Pirineus
526EricJimenez collABSMc.r.cassa de la selva
527ANNAVILÀ SERENAABSFindependent
TOTAL INSCRITS:


LA VOLTA DEL GEGANT
MASTER 40+ MASC » 77
MASTER 40+ FEM » 8
SUB 23 MASC » 4
SUB 23 FEM » 4
ABSOLUTA MASC » 81
ABSOLUTA FEM » 14
Total Recorregut » 188

CIRC DE MORENS
MASTER 40+ MASC » 17
MASTER 40+ FEM » 11
SUB 23 MASC » 8
SUB 23 FEM » 5
ABSOLUTA MASC » 20
ABSOLUTA FEM » 18
Total Recorregut » 79

TOTAL CURSA » 267
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions