Gurb3trams 2 turons 2018 6a Cursa de Muntanya LA FERÉSTEC

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

5a Cursa de la Moixina

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1FerranMasó BusquetsPOPMG1Cap
2YOLANDARIERA GIRONZAPPMG2INDEPENDENT
2TONIROMERO NÚÑEZPPMG2INDEPENDENT
3AnnaPrat i BlanchPOPFG1No
4AlbertBellvehíPPMG2Independent
4RoserObrador i FontPPMG2Independent
5MiriamGarcia VivesPOPFG1Unió Excursionista Vic
6JANINAMANRIQUE VILANOVAPOPFG1NO
7MiquelColl PujolPOPMG1independent
8TeresaForn MunnéPOPFG1SportHG-Team
9EVACOMAMALA PEREZPOPFG2CEE EMPORDANES
9CARINAGISPERT BAGUÉPOPFG2CEE EMPORDANES
10MonicaEspunyaPOPFG2Cap
10TaniaMesa CasalsPOPFG2Cap
11VaneSielva MorenoPOPFG1Independent
12MarcMasramon BallusPOPMG1Cap
13JúliaCarbonell BrosaPOPFG2NA
13RutFreixas BrosaPOPFG2NA
14JosepJuarez rosPOPMG1Xxx
15Kilian Camprubi TraviesoPOPMG1*
16JordiTorres tarresPOPMG1Independent
17MARTISALA PERRAMONPOPMG1MALA PETJA
18AnnaPlana FontPOPFG1cap
19ItziarMaestre AsenjoPOPFG2Indepe
19AriadnaTarrago BlaiaPOPFG2Indepe
20MartaCrosas SolerPPMG2Centre Excursionista Olot
20GaldricMossoll ClosPPMG2Centre Excursionista Olot
21ELISENDA MARCHUET i LLORETPOPFG1FANATIK
22mariaaguilar farreronsPPMG2independent
22GabrielGallego SeguraPPMG2independent
23MiquelCodony BoverPOPMG1Cet Enclusa
24AbelBascuñana AvilaPOPMG1UE sants
25NúriaMasó RosPPMG2independent
25PauMasó RosPPMG2independent
26PolRuiz FontPOPMG1Cap
27Carlota Carlota Iglesias CapellasPOPFG2cap
27MireiaRamos BiguetPOPFG2cap
28PolFabrega SolerPOPMG1No
29NilFàbrega SolerPOPMG1Sant Jaume
30AnnaPlana GifraPOPFG1-
31jorditorralba palmeroPOPMG1u.e. sants
32AnnaMarti VergePOPFG2Nenes Trail / Esparpaiades
32JenniferSanchez LopezPOPFG2Nenes Trail / Esparpaiades
33joan manelpares cañellasPOPMG1atletic torello
34jordibasagañaPOPMG1olot
35CarmeNogué LlachPOPFG1-
36IvanMengualPOPMG1C.A.Taymory-Spiridon
37AnnaSau RiveraPOPFG2No
37BrendaSoler PujolPOPFG2No
38ÈricLatorre LuquePOPMG1Cap
39DavidCalm BaldrichPPMG2No
39CristinaUsan CañoPPMG2No
40SergiCalm ManzanoPOPMG1CEO
41MARCFORTET FONTSECAPOPMG1Independent
42SERGI LINARES SOYPOPMG1Independent
43JoelPlanella OliverasPOPMG1No
44MARCCARGOL CARBOPPMG2CAP
44DOLORSCOLLELL OLIVETPPMG2GIRUNERES
45JulioVazquezPOPMG1No
46ARIADNAJORDÀ CLAVAGUERAPPMG2CLUB BÀSQUET OLOT
46ORIOLPLANELLA SARGATALPPMG2CLUB BÀSQUET OLOT
47JORDIPLANELLA ROURAPOPMG2-
47MARC PLANELLA SOLERPOPMG2-
48mireiamolist portaPPMG2.
48moisespuigvert padrosaPPMG2.
49RamonTneu ArxerPOPMG1CLUB EXCTARIPOLL
50SergiPlana PlanagumàPPMG2GECA
50JordinaPlana PujolPPMG2GECA
51BernatFarguell clapésPOPMG1Club atletisme olot terra de volcans
52MariaEspuña AlsinaPOPFG2C_ACTIU MATINS
52BelenMojeda gomezPOPFG2C_ACTIU MATINS
53CristinaPlanagumà DarnéPOPFG1Cap
54OriolMartinez TorresPOPMG1Independent
55BlancaVerdaguer i MontanyàPPMG2C. E. MEDITERRANI
55HeikoVoigtsPPMG2C. E. MEDITERRANI
56Emilio León Carmona POPMG1Mangurrinos
57cristina FernandezPOPFG1Cap
58AriadnaPages FerresPOPFG1Indepe
59JOELVILA FARREPOPMG2CLUB NATACIÓ OLOT
59MARCVILAMANYÀ LÓPEZPOPMG2CLUB NATACIÓ OLOT
60LluísRubió AmargantPOPMG1-
61RubenCastillo SanestebanPOPMG1FAT RUNNER
62EDUARDCATALINA PLANADECURSACHPOPMG1--------
63CristinaBiescas SociasPOPFG1-
64GilDanés i JaurésPOPMG1No
65AdriàDuran SideraPOPMG1C.A.Olot-Terra de Volcans
66DaniDuran SideraPPMG2C.A.Olot-Terra de Volcans
66AnnaPuigbert AymàPPMG2-
67ANNAGUTIERREZ CASTELLSPPMG2L'ESPORTIU TORELLO
67ALEXPLANS GILPPMG2L'ESPORTIU TORELLO
68OriolEsquena CalmPOPMG1Centre Excursionista Olot
69AriadnaRamos biguetPOPFG1Independent
70ÀGATALOSANTOSPOPFG1--
71NilAran PagèsPPMG2Independent
71SusannaPagès FerrésPPMG2Independent
72AnnaSala PagèsPOPFG1cap
73DanielJuan PardoPPMG2M&MPERRUQUERS
73MontseMorcilla palomaresPPMG2M&M PERRUQUERS
74JOANSORANDO MARTINEZPOPMG1TEAM CASARTELLI
75SòniaLabradorPOPFG1Terra de Volcans
76CarlesBarris asperoPOPMG1.
77JordiRubióPOPMG1No
78AINAVILA ARBUSAPOPFG1cap
79JORDIROURA CAPDEVIALPOPMG1CLUB NATACIÓ OLOT
80GilSerrancolí MasferrerPOPMG1CE Serragrenyada
81ArnauTor BardoletPOPMG1CETorelló
82JOAN CASTELLANA I GAMISANSPOPMG1HALCON VIATGES OLOT
83JUANJO VAS RAFAELPOPMG1Lliure
84AidaMartínez VizcaínoPPMG2GALL FER TEAM
84DavidMoreno DuranPPMG2GALL FER TEAM
85Josep MaMiràngels CanaliasPOPMG1-
86AnnaPayolaPOPFG1-
87QUIM FONT DILMÉPOPMG1CLUB CICLISTA PLA DE L'ESTANY
88GEORGINASAGRISTÀ PLANAPOPFG1-
89Jose luisOlivares nautistaPOPMG1Cap club
90KoertRingelenbergPOPMG1-
91SergiAsperó SerraPOPMG1-
92AriadnaLopez CastañerPOPFG1CAO Terra de Volcans
93JuanGarcia MorenoPOPMG1Independent
94ELOIGUÀRDIA BOIXPOPMG1CA TERRA DE VOLCANS
95ErnestRodriguez BufiPOPMG1-
96JoanBarrera ClavagueraPOPMG1No
97DavidGutierrezPOPMG1ni
98Núria Bruch OmsPOPFG2Independent
98ElisendaOms SelvaPOPFG2Independent
99PepConejo MuntadaPOPMG1no
100BenjaminGarcia MoralesPOPMG1Cap
101MarcPlana MontañàPOPMG1Cap
102JoelBarcons VilaPOPMG1-
103RAULJIMENEZ NAVARRETEPOPMG1Club Triatlo Blanes
104ZaidaJaime PavonPOPFG1-
105ClimentPicart CaixasPOPMG1Independent
106CescBaquer FontPOPMG1-
107ClaraBayona LucenaPPMG2Independent
107YannickDomènech BayonaPPMG2Club Natació Olot
108XeviCorominaPOPMG1No
109ManuelGarcía MirandaPOPMG1xxxx
110AnnaPadrós JolisPOPFG1No
111ANIOLBORRELL CASALSPOPMG1INDEPENDENT
112MARIONACASALS PADRÓPOPFG1INDEPENDENT
113RosaPascual DomingoPPMG2Sense
113SergioRuiz CarmonaPPMG2Sense
114JordàFernández PirisPOPMG2-
114LluísFranch ExpósitoPOPMG2-
115DavidTorres PindadoPOPMG1CEO
116MarcBisbe SolerPOPMG1Independent
117ToniRalfas SimoPOPMG1no
118SERGIRODRIGUEZ ROVIRAPOPMG1NO
119FRANCESC-XAVIEERBARCONS LLORÀPOPMG1CLUB ATLETIC TORELLO
120DARIOLOPEZ CASTELLANOPOPMG1Viking
121OscarDomenechPOPMG1Prorunnes Barcelona
122GRAUSOLER CUROSPOPMG1CENTRE EXCURSIONISTA OLOT
123JordiAgusti BoschPOPMG1independent
124JOANPLANELLA PRATPOPMG1CLUB NATACIÓ OLOT
125MARC CODONY VENTURA POPMG1CLUB NATACIÓ OLOT
126EmkeJuttePOPFG1No
128Aleix Simó CatalàPOPMG1cap
129Josep Pico SimonPOPMG1NO
130TxellCrespi JuncàPOPFG1Cap
131MartíBaquer FontPOPMG1cap
132IsmaelVila Pujiula POPMG1cap
133RamonVayreda BarnadasPOPMG1cap
134DaniPavon AngrillPOPMG1cap
135NuriaLlopis RocaPOPFG1100x3 runners
136GuillemPlanella SargatalPOPMG1Escola Pia
137AnaïsMurlà VilarrasaPOPFG2-
137NoraMurlà VilarrasaPOPFG2-
138marius alsius vivesPOPMG1gastant keks
139AlbertRiera ArbatPOPMG1L
140CarlesPeláez MembradoPOPMG1LAU Runners
141AlbertCabanyes i RocaPOPMG1Independent
142MARCTOMÀS SOBREPERAPOPMG1RUNNERSCSM
143NURIALLAGOSTERA SOLAPOPFG1CLUB NATACIÓ OLOT
144DAVIDPUJOL MORERAPOPMG1CLUB NATACIÓ OLOT
145CELIA COLLDECARRERA SUNYERPOPMG1CLUB NATACIÓ OLOT
146IHOR PRISSIAJNYIPOPMG1CLUB NATACIÓ OLOT
147AgustiGonzalez LlullPOPMG1Independent
148ALBERTGUILLAMET COBOPOPMG2INDEPENDENT
148MARTÍGUILLAMET GARCIAPOPMG2INDEPENDENT
149FERRANLLONGARRIU BERGAPOPMG1CAP
150AleixPerez GotanegraPOPMG1Atl.Roses
151RosaGotanegra GuzmanPPMG2no
151RamonPerez EdoPPMG2Atl.Roses
152JavierCajas LiañoPOPMG1BeerRunners Girona
153ALBERTPLANAS SERRAPOPMG1Centre Excursionista Olot
154ManelPujadas RechePOPMG1independent
155SergiEspelt CondePOPMG1-
156Joan CarlesSerret i CanelaPOPMG1Centre Alpino Barcelona (CAB)
157moisesfeixas feixasPOPMG1GECA
158FERRANMUÑOZ ALCARAZPOPMG1No
159GERARDCAMPOS GUILLAUMESPOPMG1NO
160IngridAlvarez ParedesPOPFG1Cap
161Albert Calvo vilaltaPOPMG1Centre excursionista Olot
162JuanmaTavares MorenoPOPMG1CEO
163ErnestMercader VilaPOPMG1Entrenamentspersonals.cat
164MERITXELLCAPDEVILA CODINAPOPFG2Centre Excursionista Torelló
164EVAYEBRA FONTPOPFG2Centre Excursionista Torelló
165LatiBensada BenallalPOPFG2Lliure
165CrisCorominas CasanovaPOPFG2Lliure
166J. CARLOSGEMES ARAGONESPOPMG1INDEPENDENT
167FrancescGuitart lledoPOPMG1Club atletisme roses
168JanaAguilar TaustePOPFG1C.E.Calldetenes
169MeritxellCapdevila CodinaPOPFG2...
169EvaYebra FontPOPFG2...
170ALBERTBASSOLS MASPOPMG2CNO
170JESUSDANES GIFREPOPMG2CNO
401PERECLAPERA CUATRECASASPPMG2-
401ESTERPIJUAN GALCERANPPMG2-
402PaulaPagès TorrentPPMG2les tries
402ManelRebull BramonPPMG2les tries
403SandraBallesteros RouraPOPFG2Trail Breda
403AnnaBuhils ClanchetPOPFG2Trail Breda
404OLGARODRIGUEZ VALLSPOPFG1cap
405JordiBassolsPOPMG1.
406MontserratVelasco CorrederaPOPFG1.
407LAIABOSCH PUJOLRIUPOPFG2-
407SÍLVIASANCHIS SALAPOPFG2-
408MariJimenez PriegoPOPFG2C-actiu
408InmaPaez ReyesPOPFG2C-actiu
409MariaJimenez PriegoPOPFG2C-actiu
409FinaPriego jimenezPOPFG2C-actiu
410PilarRamiro GomezPOPFG1CAO Terra de Volcans
411RamonPujol DescalsPPMG2Club Natació Olot
411LaiaRiubrugent TresserrasPPMG2Cap
412Margarida Font BusquetsPOPFG1cap
413AnnaAguilera CidPOPFG1cap
414DanGomez pagesPOPMG1Indepe
415ÈricBoix ReigPPMG2Cap
415MartaReig EsponaPPMG2Cap
416Luis davidIglesias gomezPOPMG1Sense club
417LAURACAMPOLIER BASEIRIAPOPFG1NO CLUB
418SergiColomer MontsalvatgePPMG2Cap
418AlexandraPairó LópezPPMG2Cap
419JosepCompte i ClavagueraPPMG2Pinetell
419RosaReixach i AndrésPPMG2Pinetell
420RuthBassols VelascoPOPFG1.
421CARMENGOMEZPOPFG2.
421MARIAPRAT POPFG2.
422MarionaComaplà PratPOPFG1-
423PaulaBassets i BoschPOPFG2AOAPIX
423MariaCompte i ReixachPOPFG2AOAPIX
424MARIONABASSAGANYAS PAGÈSPPMG2CLUB TENNIS OLOT
424JORDI BASSAGANYAS VILARRASAPPMG2CLUB TENNIS OLOT
425ANGIEPAGÈS VERGÉSPOPFG1CLUB TENNIS OLOT
426MARTINAPLANELLA SOLERPOPFG2-
426GEMMA SOLER PUJOLPOPFG2-
427MartaPlana FerrésPOPFG1-
428MireiaObrador FontPOPFG1-
429AngelBurell Collelldevall PPMG2Independent
429AnnaBurell Collelldevall PPMG2Independent
430ESTHERCOMAS RAMON POPFG1TERRA DE VOLCANS
431SebastianCossio RuaPOPMG1Cap
432SandraGrabulosa TriadúPOPFG1Individual
433JOSEP MARIASUBIRANA RAFARTPOPMG1club tennis olot
434LIDIAESPUNYA TURONPOPFG1independent
435AnnaMarsal CampoPOPFG1ni
436XavierDe Verdonces RomanPPMG2No tenim
436YolandaMolina HerasPPMG2No tenim
437RemeiColl SolàPOPFG2-
437JordinaSolà CollPOPFG2-
438MagdaRodríguez LicerasPOPFG1no
439ElsaEgea SirventPOPFG1Cap
440CarolinaRodríguez GonzálezPOPFG1no tinc
441MERCÈTRIADÚ POPFG1---
442XAVIERGRABULOSAPOPMG1XEVI
443ANNAFONTANIOL VERDAGUERPPMG2-
443JOANPLANADECURSACH DORCAPPMG2-
444AnaSanchez PerniaPOPFG1No
445SílviaRoyo ArcasPOPFG1---
446MARTACOLOMER SALAPOPFG1sense club
447EvaFàbrega GómezPPMG2Sense club
447MarcGarcia PujolPPMG2Sense club
448LoliMoreno RequenaPOPFG1No
449CarminaFont FontPOPFG1-
450CLÀUDIA GÜELL SERRATPOPFG1Cap
451MARTAPICÓ SIMONPOPFG1NO
452MontseMarésPOPFG2No
452JuditPiña MarésPOPFG2No
453MartaCasals MuntadaPOPFG2No
453JúliaRiera CasalsPOPFG2No
454MònicaGallifaPOPFG1No
455JoanaRalfasPOPFG1Independent
456Magda Curos MonellsPPMG2cap
456DavidSoler GuellPPMG2cap
457MARTAMALLARACH MACIASPPMG2C-ACTIU
457RAMON MASSEGUR SOYPPMG2C-ACTIU
458juditgimenez agulloPOPFG1cap
459ALBERTRIAL PIJOLPOPMG1CAP
460JoanMercader CalvóPPMG2Cos360
460MercèVila TorrentsPPMG2Cos360
461JAN ARANDA COMASPOPMG1TERRA DE VOLCANS
462NATALIACASSALA BLANQUERPOPFG1CAP
463RogerCorominaPOPMG1-
TOTAL INSCRITS:


Cursa
POP MASCULÍ INDIVIDUAL » 102
POP MASCULÍ GRUPS DE 2 » 10
POP FEMENÍ INDIVIDUAL » 30
POP FEMENÍ GRUPS DE 2 » 26
POP MIXTE GRUPS DE 2 » 38
Total Recorregut » 206

Caminada
POP MASCULÍ INDIVIDUAL » 9
POP FEMENÍ INDIVIDUAL » 30
POP FEMENÍ GRUPS DE 2 » 20
POP MIXTE GRUPS DE 2 » 28
Total Recorregut » 87

TOTAL CURSA » 293
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions